New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 67 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 52 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Remington Fellowes
tollából
Ma 12:38-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 11:39-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 11:30-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 10:56-kor
Anabel Marquina
tollából
Ma 10:11-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 08:47-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 08:45-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 08:44-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 07:53-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

You and Me on vacation
TémanyitásRe: You and Me on vacation
You and Me on vacation EmptyPént. Jan. 26 2024, 11:27

- Aston & Diane -

Érdekes módon tud működni az agyunk. Volt, amikor mást sem láttam magam előtt csak borús jövőképet. Minden mozdulatomat a félelem és a folytonos elővigyázatosság járta át, tervezni se mertem, mert minden erőmmel azon voltam, hogy a holnapom rendben alakuljon. Utólag visszatekintve ezekre az időszakokra belátom, hogy ezt kettőnk sara. Nem hibáztathatom csak Dianet, mert feltehetőleg, ha figyelt is volna rám, akkor sem bírtam volna bevallani, hogy ennyire szétestem. Ahhoz túl nagy volt az önbecsülésem, ami aztán a meg inkább kaotikus állapotom miatt teljesen szét is hullott. Már én sem tudtam tükörbe nézni, mert nem az az ember nézett vissza rám, akit én önmagamnak hívtam, de pont az mentett meg, hogy nulláról kellett ismételtem felépítenem magam. Ettől függetlenül kétségtelen, hogy segített volna, ha több figyelmet kapok Dianetől. Továbbra is aggódok, hogy ha visszamenne dolgozni a főnökéhez, akkor mennyire fogunk majd visszaesni ebbe az állapotba, de jobb híján reménykedek abban, hogy nem túl drasztikusan. A karrierjében pedig természetesen támogatom, nem sosem azt tőle, hogy válton életpályát.
Eddig a rajtam eluralkodó félelem miatt nem mertem egy lépést sem előre lépni az életemben, legyen szó a családunkról és a karrieremről is, azonban ezt belátva most mégis azt mondom, hogy szeretnék második gyereket is. Ne várjunk, mert Benjinek is jobb, ha a testvére nem sokkal fiatalabb nála, a minket veszélyeztető környezet pedig ki tudja, enyhülni fog-e valamikor. Remélem, hogy igen, de ezt nem tudhatom, ellenben nem fogom a családom életét teljesen átalakítani csak mert jobb körülményekre várok. Ahogy Diane is mondja, Benji sem ideális pillanatban született, mégis felneveljük őt és én úgy gondolom, hogy mindent meg tudunk adni neki, ami tőlünk telik.
Diane és köztem mindig én voltam a családcentrikusabb, már csak kettőnk neveltetéséből adódóan is. Diane egykeként nőtt fel az anyjával és a kiteljesedést mindig a karrierjében látta. Én egy olyan család tagja voltam, ahol millió gond volt nap mint nap, de mégis négyen éltünk, a húgommal társak voltunk, míg a nagymamánktól valódi törődést kaphattunk, én a nagypapától pedig olyan figyelemben és tanításban részesültem, amit örökké köszönni fogok neki. Semmi sem volt ideális nálunk, de a családom volt a problémám forrása és a cselekedeteim célja is. Elég csak arra gondolni, hogy mikor gimiben szétdrogoztam magam, a húgom miatt hagytam fel azzal az életmóddal. Valószínűleg ez a gondolkodásbeli különbség mindig jelen lesz köztünk Dianeval, de ettől még nem érzem azt, hogy neki ne lenne legalább annyira fontos a mi közös családunk, mint nekem. Ezért pedig rendkívül hálás vagyok. Elmosolyodom az emlékképre.
- Igen. Mondjuk így utólag már kimondhatom, hogy semmit sem bántam meg. Benjinek pedig meg kellett születnie akkor. - Emlékszem, akkoriban is pikk-pakk megbeszéltük, hogy nem fogjuk elvetetni a magzatot, ez volt a leggyorsabban eldöntött kérdés az egyébként nem kevés idegeskedést keltő hír után. Aztán Diane lényegében az én gondolataimat szólaltatja meg, mire mosollyal az arcomon helyeslek, eközben pedig újra végigsimítok karján.
Jól esik, hogy boldoggá tehetem. Voltak időszakok, amikor ebben nem voltam biztos, emiatt pedig újfent csalódtam magamban. Ha a saját feleségemet nem tudom boldoggá tenni, akkor mégis hogy lehetnék értékes ember, jó barát, jó munkatárs. Nem válaszolok, mert nem akarom egyértelműen rávágni, hogy „tudtam, hogy boldoggá teszem”, nem akarok hazudni neki, de cserébe közelebb húzom arcát magamhoz és újra megcsókolom, ezúttal kissé hosszabban. Azt hiszem, már most sok jó emlék fűz ehhez a telekhez.
- Szerintem többet kellene közösen terveznünk. Nem csak távoli, hanem a közeli jövőnket is. - ébred fel bennem ez a felismerés. - Például, hogy mit csináljunk jövő héten, következő hónapban, vagy pár hónap múlva. Persze igaz, most itt van a ház, mint egy nagy közös elfoglaltság - mutatok mögénk. - Beszéljünk többet arról, hogy miket szeretnénk elérni. - Szerintem ez a kulcsa egy stabil kapcsolatnak. Ha pedig ez meglesz és lesz nem is egy, hanem két gyerekünk is, akkor se drogokkal, se munkával nem tudnak majd elválasztani minket egymástól.
- 631 szó  -



looking back
The biggest mistake I made was feeling ashamed of my past. Now I stop thinking about the bad things and focusing on the good ones.

「R」
mind álarcot viselünk
Aston Miles
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
You and Me on vacation Tumblr_psd2kt5SdL1uamn92o1_540
You know you’ve reached middle age
when you’re cautioned to slow down by
your DOCTOR, instead of by the police.
You and Me on vacation 6f2a0de5c6795da80659cb95dfbd64d582bc7247
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
If I had to live my life again,
I'd make the same mistakes
maybe only sooner.
★ családi állapot ★ :
You and Me on vacation SFsmC
Suddenly the time comes and
all of your friends ask you:
"Are you really sure about that?"
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
You and Me on vacation JSyscDN
"You came?" She asked.
"You called." I answered.
★ foglalkozás ★ :
Paramedic
★ play by ★ :
Dylan Sprouse
★ szükségem van rád ★ :
w i l d mom || c r a z y dr.
★ hozzászólások száma ★ :
233
★ :
You and Me on vacation SFTui
TémanyitásRe: You and Me on vacation
You and Me on vacation EmptyHétf. Dec. 25 2023, 16:07
Aston & Natalie
Ketten a világ ellen  

Nehéz kikapcsolni az agyam, nem a munkámra – vagyis inkább annak hiányára – gondolni, a bandára vagy mindarra az életre amit összecsomagolva megpróbálok magam mögött hagyni. Megígértem neki, és ehhez is fogom tartani magam.
Nem tudom, talán a hirtelen felszabadult szabadidőm, talán a család szentségének gondolata, vagy az újdonság varázsa az ami miatt az újabb Miles baba gondolata motoszkál a fejemben mostanában. Mindig is vegyes érzésekkel álltam az újabb gyerek érkezésének gondolata előtt. Voltak percek, amikor határozottan azt éreztem, hogy nem bírnék el még egy gyerekkel, hogy nem tudnék száz százalékosan részese lenni az életüknek, és nem akartam önzőn erre a világra szülni, hogy aztán egész életében hiányoljon. A kapcsolatunk Astonnal is éppenhogy csak megúszta mindazt a szart, ami közvetve vagy közvetlenül a banda miatt zúdult a nyakunkba. Aston újra függő lett, amit én észre sem vettem annyira lefoglalt a munkám. Nem voltam a legjobb társ a bajban és ez egy olyan dolog, ami miatt életem végéig sajnálozni fogok. Most azonban azt érzem, hogy végre újra egyenesben vagyunk. Nem volt könnyű feladat, de sikerült visszatlálni egymáshoz és azt hiszem, hogy mindeketten készen állunk már arra, hogy egy újabb taggal bővüljön a családunk. Ezért bátrokodom felvetni neki a témát, és hazudnék ha azt mondanám, hogy nem izgulok a válasza miatt. Butaság lenne azt gondolni, hogy mostantól minden olyan lesz az életünkben amit szeretnénk, hogy nem lesznek súrlódások, kilengések és hibák, de ha valamit megtanultam az elmúlt nehéz időszakból az az, hogy: együtt mindenre képesek vagyunk.
Egyszerre érzem magam nagyon boldognak és izgatottnak, a tény, hogy milyen újabb kihívásokka teli kaland vár ránk azonnal feledteti az összes eddigi rossz érzést ami nyomasztott. A boldogság múló állapot, de most mégis azt érzem, hogy ennél jobban nem is érezhetném magam. Örülök annak, hogy itt vagyunk együtt, ezen a csodás helyen, hogy még mindig tart közöttünk az évekkel ezelőtt fellobbant szerelem és most egy újabb kis csodával bővítjük a családunkat.
Igazából azt hiszem sosem vágytam nagy családra, én magam egykeként nőttem fel, ezt az életet képzeltem el magamnak is, de mint olyan sok mindenben, ebben is változott a nézőpontom és a megítélésem. Szeretem a családunkat és azt aki Aston mellett vagyok. Úgy bújok hozzá, mintha most lenne erre lehetőségem először, úgy simulok ölelő karjaiba, mintha az soha nem engedne el. Az emlékek az én elmémbe is bekúsznak, a gondolatra el is mosolyodom.
- Még az esküvőt is előre kellett hozni, mert féltem, hogy nem férek majd bele a ruhámba. kuncogok a saját balgaságomon. Annyi mindent másképp csinálnék ezúttal, de nem ígérgetek, mert nem akarom sem magam sem pedig a férjem becsapni. Én is büszke vagyok arra amit együtt, közösen elértünk. Van egy szép házunk, nyaralónk, egy viszonylag boldog családunk, napról- napra erősödő kapcsolatunk és a kis megingás után újra vissza találtunk egymáshoz. Mindkettőnk karrierje szépen ível felfelé, igazából nem lenne okom panaszra. De...ott van a banda és ez a gondolat kimondatlanul is ott lebeg a fejünk felett.
- Nagyon sokat változtunk azóta, hogy Benji az életünk része. Sokkal tudatosabbak lettünk és azt hiszem, hogy most nőttünk fel igazán a feladathoz. Benjivel még csak tanulgattunk, de az úh jövevény már biztosabb családba fog érkezni. felpillantok rá, tekintetemmel az övét keresve
- Nagyon boldoggá teszel, remélem tudod. nem csak most, hanem a mindennapokban egyaránt. Nem értékelem elégszer azt a rengeteg figyelmet és szeretetet amit kapok tőle. Ideje ezen is változtatni.




Being a working mom
The fastest way to break the cycle of perfectionism & become fearless mother is
to give up the idea of doing it perfectly
- indeed to embrace uncertainty
and imperfection.
mind álarcot viselünk
Diane N. Miles
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
You and Me on vacation 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f77577475684c776f6d4c2d3761513d3d2d3431323237343338332e313462656230303965353931363265343839313235353037363634372e676966

You and Me on vacation 86245eae6ae77845395fd009e9a3e0c3d0c0cf82
★ kor ★ :
31
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
You and Me on vacation 04ec46b0f19f14646089b117e57c4b304e57b998
★ foglalkozás ★ :
Ügyvéd
★ play by ★ :
Courtney Eaton
★ hozzászólások száma ★ :
428
★ :
You and Me on vacation 214765f45a4244040ab5cbe1a3710e1a065c71ed
TémanyitásRe: You and Me on vacation
You and Me on vacation EmptyHétf. Okt. 23 2023, 10:06

- Aston & Diane -

Hagyom, hogy a gondolataim ne cikázzanak erőltetetten minden kényelmetlen témán, beleértve az én munkámat, Diane munkáját, vagy épp a ház körüli tevékenységeket, amik még várnak ránk ma, vagy esetleg holnap. Egy kicsit elbambulok az előttünk lévő táj láttán. Kifejezetten békés érzetet kelt, ahogy a csónak hullámzik a vízen tőlünk hat-két méterre és ahogy a tavat szegélyező bokrok takarásából időnként előkerül egy-egy kacsa. Helytelenül, de azt érzem, hogy itt senki sem találhat ránk, itt a kutya se fog háborgatni minket. Természetesen ez nem nincs így, de ezúttal hagyom, hogy pár másodpercig végig járja testemet a biztonság érzése.
Eddig még csak utalás sem volt köztünk Dianevel, hogy bármelyikünk szeretne ismét gyereket, nem tagadom, elsőre ledermedek, míg felfogom, hogy szavai mögött tényleg az a gondolat bújik meg, amire én gondolok, de kétség sem fér hozzá, hogy értjük egymást.
Ha ez a beszélgetés pár hónappal ezelőtt történt volna meg - nem véletlenül nem akkor került szóba, akkor lehet nem tudnám ennyire határozottan kijelenteni, hogy elbírunk még egy gyerekkel. Akkor jóformán egymással sem bírtunk el, Dianenek csoda, ha ideje volt Benjire, magára, nemhogy rám. A biztonságunk is kaotikus volt és bár ez most sem változott, az mindenképpen pozitív változás, hogy sikerült úgy-ahogy kikeverednem a függőségemből. Amíg szennyezett lenne a testem, biztos nem csinálnék gyereket, tudom, még mindig nem örült ki belőlem minden káros anyag, bár ebben az esetben jó, hogy természetes eredetű kábítószert juttattam a testembe és nem szintetikust. Szóval talán nem lesz gond.
Minezeket a gondolatokat persze nem mutatom ki csókunk közepette, tulajdonképpen az én fejemben is csak pár másodperc erejéig villannak be.
- Menten kiugrom a gatyámból! - poénkodok a helyzetre való tekintettel, miközben fenekét fogva tartom magamon, hogy ne csússzon le az ölemből. És mert jó fogni a fenekét. A csókunk után szemeibe nézek, különös érzés jár át. Még sosem csináltunk tudatosan gyereket.
- Eszembe jutnak azok az idők, amikor kiderült, hogy terhes vagy Benjivel. Még Brooklynban laktunk egy kis lakásban te friss diplomásként, én meg akkor épp kiégett mentősként. Mennyi minden változott azóta. - Nosztalgiázok. Azért szép, hogy ahhoz képest Diane is sikeressé vált - bizonyos módon - a karrierjében, én munkahelyet váltottam és Raelyn mellett már jól érzem magam a munkámban, van családi házunk és megfelelő anyagi körülményünk. Egyedül a biztonságunk romlott, de minden nem lehet tökéletes. Összességében pedig büszke lehetek arra, hogy ennyire sikeres emberek vagyunk az élet közel minden terén és ezt nem veheti el tőlünk senki, csakis mi magunktól.
- 402 szó  -



looking back
The biggest mistake I made was feeling ashamed of my past. Now I stop thinking about the bad things and focusing on the good ones.

「R」

Diane N. Miles imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aston Miles
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
You and Me on vacation Tumblr_psd2kt5SdL1uamn92o1_540
You know you’ve reached middle age
when you’re cautioned to slow down by
your DOCTOR, instead of by the police.
You and Me on vacation 6f2a0de5c6795da80659cb95dfbd64d582bc7247
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
If I had to live my life again,
I'd make the same mistakes
maybe only sooner.
★ családi állapot ★ :
You and Me on vacation SFsmC
Suddenly the time comes and
all of your friends ask you:
"Are you really sure about that?"
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
You and Me on vacation JSyscDN
"You came?" She asked.
"You called." I answered.
★ foglalkozás ★ :
Paramedic
★ play by ★ :
Dylan Sprouse
★ szükségem van rád ★ :
w i l d mom || c r a z y dr.
★ hozzászólások száma ★ :
233
★ :
You and Me on vacation SFTui
TémanyitásRe: You and Me on vacation
You and Me on vacation EmptySzomb. Okt. 14 2023, 12:39
Aston & Natalie
Ketten a világ ellen  

- Most nem szeretnék nem azért nem akarok a munkáról beszélni, mert lenne bármi titkolnivalóm a férjem elől, egyszerűen azt hiszem csak belefáradtam. Kell egy hétvége, amikor nem ügyvéd vagyok, hogy egy kicsit kikapcsolódjak és feltöltődjek. Mint mindig, erre az állapotra is van egy tervem, amit majd szépen kidolgozok és aminek köszönhetően talán végre újra sínen lesz a karrierem. De nem most, nem ezen a hétvégén akarok dolgozni rajta, most csak egy átlagos nő szeretnék lenni, aki kiélvezi a hétvége nyújtotta lehetőségeket és az időt amit kettesben tölthet a férjével. Valljuk be, a mindennapok rohanásában nem sok időnk jut arra, hogy csak és kizárólag egymással foglalkozzunk.  Ami nem feltétlenül baj persze, hiszen mindeketten sikeresek vagyunk a szakmánkban, van egy csodás kisfiúnk és a mindennapok rohanásában nehéz csak és kizárólag egymásra figyelni. Ez a hétvége azonban tökéletes alkalom arra, hogy pótoljuk a lemaradást és újra egymásra hangolódjunk, lelkileg és testileg egyaránt.

Meglepően gyorsan és gürdülékenyen a helyükre kerülnek a dolgok, már teljesen otthonos a kis házunk, igazán kellemes less itt tölteni az időnket. Persze, kell még egy kis csinosítás, legfőképp takarítás, még szükség lesz a személyes tárgyainkra, hogy igazán otthons legyen, de kezdetnek ez nem rossz. Igazán elégedett vagyok. Kényelembe helyezem magam Mellette a kanapén, fejem a mellkasán pihentetve, tekintetemmel az előttünk elnyújtózó tavat figyelve. Úgy érzem, mintha minden amire valaha vágytunk szépen lassan valósággá vállna. Ennyi év után is itt vagyunk egymásnak, együtt vagyunk, a lehetőségeinkhez mérten boldogan, és tudom, hogy ez soha nem fog megváltozni. Ahhoz túlságosan tombol bennünk a makacsság és kitartás, egyikünk sem hajlandó lemondani a másikról sem pedig arról, amit ezidáig felépítettünk. Közösen. Minden egye nap újra és újra rádöbbenek, hogy Aston a jobbik felem, az az ember, aki miatt olyan nő vagyok, akire büszke lehet. Ő a napsütés a borongós napokon, a bohóc a szomorú pilalantokban, a támasz még akkor is, amikor neki sokkal nehezebb. Bármilyen nyálas és túlromantizált dolog, de ő életem szerelme. Az ember aki nélkül ma nem lennék az aki vagyok, aki nélkül nem lenne mindaz amim van.
- Majd holnap foglalkozunk velük. Mármint a bútorokkal. Az én gondolataim már egészen máshol járnak. Már egy ideje motoszkál egy gondola a fejemben, csak nem volt még alkalmam szóvátenni a dolgot, de most itt van az ideje annak, hogy megosszam a férjemmel a gondolataimat. Benjamin nem várt ajándékként érkezett az életünkbe, valljuk be, nem éppen a leglaklmasabb pillanatban, de most…úgy érzem, hogy készen állunk arra, hogy ezúttal tudatosabban és átgondoltabban bővítsük a családunkat. Nem tudom, hogy Astonnak mi a véleménye még egy gyerekről, hiszen nem volt eddig téma köztünk, ezért kissé bizonytalanul próbálom felvezetni azt, hogy mire is gondolok. Tekintetem találkozik az övével, széles mosoly terül szét arcomon, amikor realizálódik benne, hogy miről is beszélek pontosan. Sejtettem, hogy nem lenne ellene a családbővítés gondolata, de teljes mértékben nem lehettem biztos benne. Elveszve sötét íriszeinek melegséget és erőt árasztó tekintetében, azonban már egészen bizonyos, hogy ugyanazt szeretnénk.
- Két nagyon hasonló kisgyerek. ismétlem meg szavait, ezúttal már az ajkaira suttogva azokat, mielőtt viszonoznám a csókját. Felhőtlen boldogság és izgatottság urakodik el bennem. Olyan erőt érzek magamban, mintha képes lennék puszta kézzel legyőzni egy oroszlánt. Anyának lenni mondjuk néha vetekszik ezzel az erővel.
- Hát akkor Mr. Miles… ülök az ölébe, szemtől szembe kerülve vele - Nincs vesztegetni való időnk fonom át mindkét kezemmel a nyakát, miközben egy újabb csókért hajolok közelebb hozzá. A babaprojekt legjobb része mindig a próbálkozás, szerintem ebben mindketten egyetértünk. - csináljunk egy kisbabát suttogom szavaimat az ajakira miután egy röpke pillanatra elhúzódom tőle. Jobb kezzemmel a füle mögé simítok egy hajtincset.
- Nagyon szeretlek Aston Miles talán mostanában nem mondtam elégszer neki, hogy mennyire szeretem és milyen sokat jelent, hogy minden szarságom ellenére kitart mellettem.



Being a working mom
The fastest way to break the cycle of perfectionism & become fearless mother is
to give up the idea of doing it perfectly
- indeed to embrace uncertainty
and imperfection.
mind álarcot viselünk
Diane N. Miles
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
You and Me on vacation 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f77577475684c776f6d4c2d3761513d3d2d3431323237343338332e313462656230303965353931363265343839313235353037363634372e676966

You and Me on vacation 86245eae6ae77845395fd009e9a3e0c3d0c0cf82
★ kor ★ :
31
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
You and Me on vacation 04ec46b0f19f14646089b117e57c4b304e57b998
★ foglalkozás ★ :
Ügyvéd
★ play by ★ :
Courtney Eaton
★ hozzászólások száma ★ :
428
★ :
You and Me on vacation 214765f45a4244040ab5cbe1a3710e1a065c71ed
TémanyitásRe: You and Me on vacation
You and Me on vacation EmptyHétf. Aug. 28 2023, 19:17

- Aston & Diane -

Nem feltétlenül lepődöm meg azon, ami Dianevel történik. Először is szögezzük le, hogy nem vagyok jártas a jogászok, ügyvédek és ügyészek megítélésében, de azért még önérzetem az van. És lehet bárki jó ügyvéd, lehet egy ügy alapvetően ártatlannak kikiáltva, azért az emberek nem hülyék és mégiscsak tudja a világ, hogy Diane kiket képviselt abban az ügyben, aminek akkora híre ment. Talán félnek tőle, a kapcsolatai miatt, bár, ha valaki tőlem érdeklődne, én tudnám a leghitelesebben megértetni az emberekkel, hogy az eszközei nem mocskosak, így nem lenne okok tartani tőle.
Ha egyet kívánhatnék, akkor az lenne, hogy Benji egészséges legyen egész életében, másodsorban azonban szeretném, ha Diane sikere tovább virágozna, veszélytelenül. Tudom, mennyire karrierista és ezt nem is vettem el tőle sosem. Ahogy most is támogatnom, beszélgetek vele, hogy a gondolatait megszólaltassa és kibeszélje magából. Kinek, ha nem nekem?
- Ha nem akarsz, akkor nem fogunk - jelentem ki, hogy ez csakis rajta áll. Az utóbbi időszak nekem is rettenetesen kemény volt, fejben is és testileg is elég sokat változtam, de mostanra talán elmondhatom, hogy mentálisan újra épp vagyok és tiszta. Fizikailag már kevésbé, viszont az elmúlt évek nehézségei ráébresztettek arra, hogy legyek türelmes és sokkal jobban értékeljem azt, amim van.
Műszaki embernek neveltek kiskorom óta, gyerekként is sokat szereltem, ügyködtem, műveltem kertet, úgyhogy nagyjából eszemben volt, hogy milyen eszközökre lesz szükségünk az elkövetkező napokban míg a telken vagyunk.  
- Az amúgy sem rám vall. Pláne az elmúlt napok éjszakai műszakjai után nem is tudnék korán aludni, úgyhogy kész vagyok lefutni a maratont. - Úgyis rég volt már maraton.

A pakolást és cigarettázást követően némileg családiasabbá válik a faház, avagy már élhetővé, egyedül a takarítás az, amit meg kell ejteni még. A kert ilyen szempontból ráér, de ha úgy van, lehet ma belefogok. Addig is viszont fújuk egyet a kanapén.
Tekintetem a velünk szemben lévő tóra mered, nézem ahogy egy kacsa család épp eltávolodik a tartól, miközben Diane arcát cirógatom a mellkasomon.
- Azt gyorsan meg lehet oldani - utalok a bútorok mozgatására. - Egyelőre úgyis csak letettük őket oda, ahol épp elfértek. Meg ahogy ismerlek, te úgyis még párszor újra álmodod a szobákat, míg kiadja, hogy lesz véglegesen a legjobb, nem? - mosolyogva puszit nyomok arcára, ahol épp érem a rajtam pihenő feleségem. Nem tudom, mit kezdtem volna magammal, ha elváltak volna útjaink a tárgyalást követően, de van egy olyan megérzésem, hogy azzal, hogy azt a nehéz helyzetet túlélte a kapcsolatunk, innen már mindent túlélünk, habár nem szeretnék még megannyi kegyetlen kihívással szembenézni. Most jó, most minden békés és kellemes, nem csak a táj, de mi is. Elmélkedésem közepette hallom meg Diane kérdését, kissé kábultan, elgondolkodva nézek felé, mire találkozik tekintetünk. A testem előbb értelmezi a szavait, mert azelőtt kezd el hevesebben verni a szívem, hogy tudatosulna benne a mögöttes szándék.
- Két nagyon hasonló kisgyerek? - mosolyodom el én is, s szemeim melegséget és erőt sugároznak. Ugyanarra gondolunk. - Benjinek nagyon jót tenne egy kistestvér - csókolom meg ajkait, majd hozzáteszem - és nekem is.
Az elsőnél, Beninél még abban sem voltam biztos, hogy elbírnék-e egy gyerekkel, most pedig már teljesen magabiztosan állíthatom, hogy kettővel, de akár hárommal is. Úgy nőttem fel, hogy nekem is volt mindig egy testvérem, akivel bár újabban nem felhőtlen a viszonyunk, de mi ott voltunk egymásnak, mikor a szüleink nem voltak velünk. Ezt az érzést szeretném, ha Benji is megismerné, szeretném, ha legalább ketten ott lennének egymásnak mindig, mikor szükségük van a testvéri törődésre és szeretetre.
- Nincs semmi akadálya. Semmi! - suttogom ajkaiba és veszettül elhiszem, hogy ez így is van. A biológia még ellenünk lehet, de egyszer már sikerült, nem gondolnám, hogy újra ne jönne össze. És tudom, ennyi tapasztalat után Diane kész rá, hogy a legnagyobb épségben kihordja majd.
- 619 szó  -



looking back
The biggest mistake I made was feeling ashamed of my past. Now I stop thinking about the bad things and focusing on the good ones.

「R」

Diane N. Miles imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aston Miles
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
You and Me on vacation Tumblr_psd2kt5SdL1uamn92o1_540
You know you’ve reached middle age
when you’re cautioned to slow down by
your DOCTOR, instead of by the police.
You and Me on vacation 6f2a0de5c6795da80659cb95dfbd64d582bc7247
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
If I had to live my life again,
I'd make the same mistakes
maybe only sooner.
★ családi állapot ★ :
You and Me on vacation SFsmC
Suddenly the time comes and
all of your friends ask you:
"Are you really sure about that?"
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
You and Me on vacation JSyscDN
"You came?" She asked.
"You called." I answered.
★ foglalkozás ★ :
Paramedic
★ play by ★ :
Dylan Sprouse
★ szükségem van rád ★ :
w i l d mom || c r a z y dr.
★ hozzászólások száma ★ :
233
★ :
You and Me on vacation SFTui
TémanyitásRe: You and Me on vacation
You and Me on vacation EmptyCsüt. Jún. 22 2023, 12:21
Aston & Natalie
Ketten a világ ellen  

Nem tagadom egy pillanatig sem, hogy űr maradt az életemben azóta, hogy Qadirral felfüggesztettük a szerződésem, hiszen nekem a munka nagyon fontos az életemben. Amióta az eszem tudom ügyvédnek szántak, erre lettem nevelve, nemcsak a munkám, hanem a szenvedélyem is lett. Olyan, mintha egy futónak mondanánk azt, hogy nem húzhat többé futó cipőt, vagy egy úszónak, hogy nem mehet vízbe többé. Ezt az áldozatot most azonban a családomért tettem meg és habár nagyon sokminden hiányzik és hiányozni is fog, Aston és Benji kedvéért megtenném újra meg újra.  Gondolom csak egy kis időre lesz szükségem, hogy belerázódjak az újdonságba.
- Unalmasabb, kevésbé izgalmas. Van egy-két kisebb ügyem amit képviselnem kell, de a napom legnagyobb részét a tanácsadás teszi ki. Hetekig volt tele az arcom a TV-vel, újsággal, mindenki nyomon követte az ügyet, és ahelyett, hogy sorban állnának az ajtóm előtt, messziről elkerülnek. Talán félnek tőlem, nem tudom. rántom fel a vállam. Gondolom ez is kialakul majd. Ha nem mondtam volna le a bandával járó ügyekről, még mindig tele lennék feladattal. Nemsokára minden bizonnyal a bevételünkön is érződni fog a kiesés.
- Ne beszéljünk a munkáról jó? Ez a hétvége most kettőnkről szól. mosolyogva simjtok végig a combján. Annyi év telt már el azóta, hogy legelőször megcsókolhattam őt, olyan sok magasságot és mélységet megéltünk együtt, és mégis itt vagyunk. Idősebben, komolyabban, de ugyanolyan szeretetben. Én már nem is tudnám elképzelni az életem nélküle, olyan számomra mint napnak a hold, vagy földnek a víz. Szükségem van rá és csak akkor lehetek teljesen önmagam, amikor mellettem van. Nála jobban senki nem ismer, ő tudja a félelmeimet, a vágyaimat, minden ki nem mondott gondolatomat. Egy napra szeretném, ha az én szememmel látná magát. hogy tudja mennyire szeretem és milyen büszke vagyok arra, hogy  ő a társam.
- Mindig meglepsz nekem eszembe nem jutott volna olyasmit bepakolni, mint a fűnyíró és még ki tudja mit rejt a csomagtartó. Talán neki fel sem tűnik, de ezek az apró figyelmességek, gesztusok teszit őt azzá a férfivá, akit egy évtizede kitartóan szeretek.
- Remélem, hogy nem tervezel korán aludni menni... kacsintok rá játékosan. Benji mellett csak lopott percek, órák jutnak nekünk, most, hogy egy kicsit fellélegezhetünk nélküle szeretném kihasználni a lehetőséget. Remélem ő is egyetért ebben.
A megérkezésünket követően, perceken belül megérkeznek a költöztetők a bútorokkal, olyan gyorsan és hatékonyan pakolnak, hogy időm sincs teljesen átgondolni, hogy mit és hova szeretnék. Amiután az utolsó darabot is lepakolják az emeleten az a minimum, hogy hideg itallal kínálom őket. Meleg van és keményen dolgoztak a mi kényelmünkért. Mire magamnak is készítek egy hűsítő italt a két férfi már kanyarodik is le a felhajtóról. Mindenképp öt csillaggal fogom értékelni az erőfeszítésüket.
- Elégedett vagyok. Bár egy-két dolgot, maj át kell mozgatnunk, mert nem tetszik a mostani helyén és holnap igazán meg kell ejtenem egy nagy takarítást, de imádom. lehuppanok mellé a kanapéra, lábaimat magam alá húzva. Fejem a mellkasán pihentetem és hosszú percekig csak bámulom a kilátást. Sok munkák lesz még vele, pihenésre nem sok esélyünk lesz a következő napokban, de nem bánom. Imádom az életünket, minden fent és lent hullámaival együtt.
- Mit gondolsz, jövőben játszhatna két kisgyerek az udvaron? felpillantok rá széles mosollyal az arcomon. Nagyon régen nem ejtettünk szót családalapításról, de én úgy érzem, mostmár eljött az ideje. Szeretném, ha bűvölne a családunk.
- Szeretnék még egy babát....





Being a working mom
The fastest way to break the cycle of perfectionism & become fearless mother is
to give up the idea of doing it perfectly
- indeed to embrace uncertainty
and imperfection.
mind álarcot viselünk
Diane N. Miles
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
You and Me on vacation 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f77577475684c776f6d4c2d3761513d3d2d3431323237343338332e313462656230303965353931363265343839313235353037363634372e676966

You and Me on vacation 86245eae6ae77845395fd009e9a3e0c3d0c0cf82
★ kor ★ :
31
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
You and Me on vacation 04ec46b0f19f14646089b117e57c4b304e57b998
★ foglalkozás ★ :
Ügyvéd
★ play by ★ :
Courtney Eaton
★ hozzászólások száma ★ :
428
★ :
You and Me on vacation 214765f45a4244040ab5cbe1a3710e1a065c71ed
TémanyitásRe: You and Me on vacation
You and Me on vacation EmptyHétf. Május 22 2023, 15:34

- Aston & Diane -

Diane teljesen máshogy tekint a munkára, mint én. Alapvetően pontosan tudtam már mikor megismertem, hogy mennyire karrierista és ezt nem is akartam megváltoztatni benne sohasem. Most sem akarom. Egyúttal mindig is vonzott az, hogy ennyire lelkesen és elszántan tudja űzni a hivatását, szeretem a céltudatos nőt, akivé felnőtt és ezt tökéletesen megmutatja az is, hogy továbbra is egy pár vagyunk. Még ha nem is megy minden tökéletesen köztünk és vannak bizonyos érzések és témák, akikről inkább nem beszélünk, végső soron mi még összetartozunk Benjitől függetlenül is.
- És mennyiben más a mostani munkád, mint ami akkor volt? - Érdekelnek a gondolatai, beszélgetni akarok vele erről. Én sosem éreztem hatalmas lelkesedést a munkám iránt, pedig elhivatott vagyok, Raelyn mellett is jól érzem magam és egyszerűen azt csinálom, amire az életemet tettem. A váltás gondolata sem fogalmazódott meg bennem egyetlen egy alkalom kivételével, mikor Diane összetört testét kellett kimentenem az árokból és bevinnem a kórházba. De én azért dolgozok, hogy pénzem legyen, a pénz pedig azért kell, hogy a családomra tudjam költeni. Elhatároztam, hogy a családvédő szerep a családban az enyém, ennek megfelelően, ha túl messze megy Diane, képes vagyok megmondani neki, hogy ezzel Benji életét is fenyegeti, mint ahogy utóbbi nagy munkája is ilyen volt, de ettől még igenis érdekel, hogy mit érez. És nem várom, hogy azt mondja, amit hallani szeretnék, hiszen akkor mire fel érdeklődnék.
- Persze! Átgondoltam minden szükséges feladatot és a hozzájuk kellő eszközöket beraktam a kocsiba. - Mosolyogva jelentem ki precizitásom eredményét, mint valami gyerek, aki hozza haza a jó jegyet a suliból. Nem tagadom, hogy mióta megvan ez az időpont, a ház körüli munkálatokon kattogott az agyam és meglehetősen kikapcsolta a fejemet az, hogy végre nem a munkákon és családunk épségén kell görcsölnöm. Így hát természetes, hogy rengeteg mindennel telepakoltam az autót. Felkacagok a gondolatra, hogy Dianevel éljem át a bolhapiac kellemes és részben húgomnak köszönhetően kellemetlen élményét.
- Mehetünk, de nem erős fenntartásaim vannak azzal kapcsolatban, hogy fel fogunk-e kelni korán. - Benji nélkül? Szerintem úgy fogunk aludni, mint a bunda reggel kilencig, de cáfoljon rám az élet. Egyébként meg tényleg szeretnék kinézni Dianeval a piacra, úgyhogy, ha összejön, én örömmel húzok cipőt.
Az elkövetkező órák picekedéssel telnek. Beletelik néhány fordulóba, mire az összes bútort a helyére tesszük, de erre úgyis rá kellett szánni az időt. Ahogy az utolsó bútor is padlót ér, a fiúk kimennek a verandára cigarettázni, én meg természetesen nem fogok ebből kimaradni. A drogtól annyira félek, hogy könnyebben megy a leszokás, a leleteim viszont nem elég ijesztőek ahhoz, hogy leszokjam a cigarettázásról. Pedig lenne mitől tartanom az orvosom szerint.
- Köszönjük! - Ahogy látom, jut nekem is egy pohár limonádé, úgyhogy utolsóként én is legurítom torkomon a kellemesen hideg italt. Még néhány szót váltunk a srácokkal, főként arról kérdezem őket, hogy mennyi munkájuk van egy héten, de összességében csak fújunk egyet az erőkifejtések után, ami alatt nem akarunk csendben dohányozni egymás mellett. Aztán amilyen laza gyorsasággal beállítottak, olyan hirtelenjében tűnnek is el teherautójukkal a fák között.  
- Nah, mit szólsz? - kérdezem Dianet a megvett bútorokról, hogy vajon most is olyanok-e, mint amiket kinézett és megálmodott. - Most már miénk a ház, már tényleg!! - Leülök a veranda fából készített kinti kanapéjára, hogy végre elkezdjem magaménak érezni a helyet így bútorokkal, kettesben. Innentől azt csinálunk, amit akarunk, azontúl, hogy az elkövetkező napokban meg kell ejteni egy bozótvágást, mert eléggé megnőtt a gaz az elmúlt hónapok esőzései után.
Kinyújtom karomat, hogy Diane is le tudjon ülni mellém és magamhoz ölelve kiélvezhessük az új nyaralónk kilátását. Én már most imádom, ahogy csillámlik a kert végében a tó vize.
- 599 szó  -



looking back
The biggest mistake I made was feeling ashamed of my past. Now I stop thinking about the bad things and focusing on the good ones.

「R」

Diane N. Miles imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aston Miles
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
You and Me on vacation Tumblr_psd2kt5SdL1uamn92o1_540
You know you’ve reached middle age
when you’re cautioned to slow down by
your DOCTOR, instead of by the police.
You and Me on vacation 6f2a0de5c6795da80659cb95dfbd64d582bc7247
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
If I had to live my life again,
I'd make the same mistakes
maybe only sooner.
★ családi állapot ★ :
You and Me on vacation SFsmC
Suddenly the time comes and
all of your friends ask you:
"Are you really sure about that?"
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
You and Me on vacation JSyscDN
"You came?" She asked.
"You called." I answered.
★ foglalkozás ★ :
Paramedic
★ play by ★ :
Dylan Sprouse
★ szükségem van rád ★ :
w i l d mom || c r a z y dr.
★ hozzászólások száma ★ :
233
★ :
You and Me on vacation SFTui
TémanyitásRe: You and Me on vacation
You and Me on vacation EmptySzer. Márc. 22 2023, 20:07
Aston & Natalie
Ketten a világ ellen  

- Bevallom... lehajtom a fejem és a farmernadrágom anyagát bámulom. Nem akarok hazudni neki, úgyis ismer már annyira, hogy a legféltettebb gondolataimat is ismeri. A neki tett ígéretem megtartottam, azt már nem állíthatom, hogy sikerült is elfogadnom teljesen. Magamban sokat gondolkodom azon amit feladtam. Nem bánom, hogy megtettem, mert a családomat választottam a munkám helyett, de azért sokat gondolok rá. Napi szinten eszembe jut, hogy mi lenne, hogyan lenne és minden alkalommal sóvárgás fog el azért, hogy csinálhassam.
- Tudod, hogy sokat jelentett nekem... az érzéseim miatt csak nem haragudhat meg rám. Választás elé állított én pedig bizonyítottam, hogy Őket, a családunkat, mint egységet választom. Azt viszont már sajnos nem tudom megígérni, hogy nem fogok rá gondolni. Idővel valószínűleg könnyebb lesz, de most még baromira nem az.
Beismerem, hogy még mindig sokat gondolok a munkám piszkosabb oldalára és ha lett volna más választásom amivel betartom az ígéretem, akkor sosem léptem volna ki. Legalábbis nem most, nem ennyire korán. Csak bólintok szavaira. Igaza van, nem kell percre pontsan megtervezni minden lépésünket, hiszen bőven ráérünk ezen a hosszú hétvégén, azért vagyunk itt. Rossz szokás, hogy szeretem megtervezni és be is tartani a napom fő programjait, másképp nem is működhetne az életem ügyvédként. El is határozom magamban, hogy megpróbálok ezen a hétvégén kicsit spontánabb lenni. Váratlanabb. Kevésbé feszült. Mikor leparkolunk én is a csomagtartó felé sétálok, hogy kisebb és könnyebb cuccokat segítsek bevinni a házba. Mégsem várhatom el, hogy mindent egyedül cipeljen, habár tudom jól, hogy minden probléma nélkül megtenné.
- Még fűnyíróra is gondod volt? Lenyűgözöl Aston Miles komolyan. Elismerő pillantásokat küldök felé. Még ilyen hosszú idő után is újra meg újra képes meglepni engem. Még egy ilyen aprósággal is, mint a fűnyíró. Több, mint egy évtizede vagyunk már együtt, elmúltak a rózsaszín ködös évek, de mai napog képes arra, hogy az életünk mindennapjaiba olyan apró figyelmességeket csempésszen, amivel megdobogtatja a szívem. Ilyenkor mindig újra és újra bebizonyosodik, hogy jól választottam.
- Szerintem Benjamin imádni fogja itt. szerencsére nagyon aktív és érdeklődő kiskrapek. Az apjához hasonlóan, szereti a természet közeli élményeket, ennél közelebb a természethez egyelőre nem is lehetne. Minden  van itt, ami egy hozzá hasonló kisfiúnak érdeklődéssel szolgálhat. Emlékezését hallgatva elmoslyodom. Szinte látom magam előtt a fiatalabb Astont, aki a húgát, mint egy kis pótkocsit cipelte magával mindenhova, aztán pedig kétségbeesetten rohangált le-föl, hogy megkeresse őt. Bizonyos szinten ezt kívánom én is a gyermekemnek. Mármint, nem a szar családi hátteret és a pénztelenséget, hanem azt, hogy megtapasztalja milyen lehet nagytestvérnek lenni. Hogy legyen az életében egy testvér, akire majd támaszkodhat, ha a szülei nem lesznek vele. Benjamin születése után sokáig nem godoltam arra, hogy szeretnék még gyereket, de ujjabban elég sokszor a gondolataim közé kúszik ez az elképzelés. Nem lenne olyan rossz.
- Akkor, ha sikerül időben kimászni az ágyból holnap reggel, vár minket egy kis nosztlagia piacozás. Ha szeretnéd elkószálok, csak az emlékek kedvéért. mosolygok rá játékosan. Mikor is volt, hogy utoljára valamilyen közös programban vettünk részt? Ami nem az elvonás gyötrelmes pillanatait foglalta magába?
- Még szerencse, hogy előbb értünk ide. az online értékelések szerint ez egy igazán megbízható költöztető cég, kicsit többet is fizettem rá, mint amiben eredetileg Astonnal megállapodtunk, de a udat, hogy a dolgaink biztonságosan ide érnek megéri azt a pár száz plusz dollárt.
- Szuper. bólogatok lelkesen a terv felvázolását követően, majd nekifogok összeseperni. Már amennyire a hirtelen támadt cipekedésben ezt megtehetem. A nagydarab, munkára kész költöztetőknek minden fordulónál mondom, hogy emelet vagy földszint, hogy tudják a kezükben tartot tárgyat hova kell lepakolni.
Miközben a férfiak cipekednek én a nagyon kezdetleges konyhába sétálok, hogy az otthonról hozott dolgokból egy gyors limonádét készítsek nekik. Biztosan megszomjaztak a nagy cipekedésben.
- Egy kis frisstőt? sétálok oda a tesztoszteron rengetegbe, kezemben a tálcával amin három pohár limonádé van és felszolgálom nekik.




Being a working mom
The fastest way to break the cycle of perfectionism & become fearless mother is
to give up the idea of doing it perfectly
- indeed to embrace uncertainty
and imperfection.
mind álarcot viselünk
Diane N. Miles
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
You and Me on vacation 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f77577475684c776f6d4c2d3761513d3d2d3431323237343338332e313462656230303965353931363265343839313235353037363634372e676966

You and Me on vacation 86245eae6ae77845395fd009e9a3e0c3d0c0cf82
★ kor ★ :
31
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
You and Me on vacation 04ec46b0f19f14646089b117e57c4b304e57b998
★ foglalkozás ★ :
Ügyvéd
★ play by ★ :
Courtney Eaton
★ hozzászólások száma ★ :
428
★ :
You and Me on vacation 214765f45a4244040ab5cbe1a3710e1a065c71ed
TémanyitásRe: You and Me on vacation
You and Me on vacation EmptyKedd Feb. 28 2023, 16:31

- Aston & Diane -

- Az sokat fog segíteni neked, hogy eltereld a munkáról a figyelmed - jegyzem meg egyetértően. Tudom, hogy szeret olvasni, mégis alig jut rá ideje, ha meg lenne, akkor pedig másra fordítja azt. Nem rinyáltam sosem azért, hogy rám mennyi időt fordít és mennyit nem, engem nem derogál, ha belefeledkezik egy napra egy jó könyvbe, legalább tudom, hogy olyasvalamerre kalandozik, amivel feltöltődhet.
- Azért valld be, hogy sokat agyalsz még a munkádon. Azon a munkádon… - Szerintem értjük egymást. Látom rajta, hogy nehezen engedi el, ezt nem is vártam volna el tőle, most is inkább együttérzően kérdezek rá, mintsem vádaskodva. Pontosan tudom, mennyire szereti a munkáját, de becsülöm, hogy meghozott egy döntést a család javára. Ettől függetlenül tudom, ez nem egy elvarrott cérnaszál.
- Ha késnek se gond, ráérünk. - Ez most tényleg nem az a nap, amikor mindennek tökéletesen pontosan kell működnie, úgyhogy feleslegesen nem helyezek magamra stresszt, holott én nekem is szokásom kimaxolni a precizitás fogalmát az egészséges határokon belül.
- Igen, vigyük be a cuccokat - mondom, de hogy minek azt nem tudom, mert már javában ezt teszem. Körbe nézek, hogy hol a legközelebbi ház, ezzel együtt pedig a legközelebbi szomszéd, hát nem sorakoznak azért egymás mellett szorosan a házak, ami jó is, mert ez egy szempont volt a kiválasztáskor. Ha itt is olyan sűrűn lakott lenne, mint Queensben, akkor felesleges lenne nyaralóba fektetni, de mivel ez kellően vadregényes és várostól távoli, ezért engem kifejezetten megvett a környék. Nyilván ennek tudatában készültem, mikor pakoltam össze a holmikat.  
- Nem lesz szükség rá, betettem a fűkaszát. - Meg elég sok egyéb kerti és nem kerti szerszámot is, amivel nekieshetek a háznak. Azért van mit tenni, igaz, szerencsére nem olyan sok mindent kell javítani, mint a New Yorki házunknál.
Egyelőre csak leteszek mindent a padlóra, egyelőre úgyis garantált a rendetlenség és ha én szerelek, meg füvet vágok, akkor Diane takaríthatna, szerintem ez így fer és így megúszunk egy sor hisztit, amiben hosszasan kifejtem, hogy mennyire nem szeretek takarítani. Főzök, Benjitre vigyázok, szerelek, javítok, vásárolok, mindent csinálok, de takarítani azt nem szeretek.
- Hát nem rossz nekünk, az biztos. Következő alkalommal már Benji is itt lesz, ha elég ügyesek vagyunk és gyorsan haladunk a nyaralóval. - A kert nem is lenne gond, de azért az épületen belül jó lenne, ha tisztaság lenne, gondolok most inkább az ilyen szálkákra, mintsem szó szerint a porra.
- Gyerekként rengeteg bolhapiacon voltam. Nem sok mindenre volt pénzem, de ha összeszedtem néhány dollárt, azt rendszerint ott költöttem el a nagyszülőkkel - mesélem a csókot követően. - A húgom mindig elveszett, szóval az időnk nagy részében őt kellett keresnünk. - Ami inkább vicces így utólag belegondolva, leszámítva azt, hogy pár hete ismét volt egy futásom, mert anyám felhívott, hogy egyszerűen felszívódott a húgom és napok óta nem tudja elérni és nincs itt a lakásán. Kalandos napok voltak azok, de végül meglett. Ő azt tetette, hogy minden rendben, én szerintem ez marhára nincs így, de végül is nem tűnt úgy, mintha nagyon megverték volna. Ennél többet meg úgysem tudnék kicsalni belőle, szóval beértem ennyivel, ő pedig szerintem örült, hogy először én találtam rá és nem anyánk, aki mostanság újfent nagyon aktív, csak most szerencsére elsősorban a húgomat pesztrálja és nem engem.
- Jó kis nosztalgia lesz, én benne vagyok. - Még mielőtt nagyon elkalandoznék, visszatérek a bolhapiac eredeti témájához a jelenbe, ám néhány másodperc múlva dudálás hallatszik kívülről, a hangjából ítélve pedig nem az én kocsimat lepték el a rókák és nyomogatják annak dudáját, szóval feltehetőleg megjöttek a bútorok.  
- Vagy gyorsan eltelt fél óra, vagy nem tököltek sokat az utakon - nyomok még egy csókot Diane homlokára, majd elengedem és kimegyek a kertbe, egyenesen az épp betolató kamionhoz. Én a magam részéről örülök, hogy most értek ide. Kiszáll az egyik nálamnál magasabb férfi, kezet fogunk és gyorsan lefixáljuk, hogy nem csak leteszik elém a bútorokat, hanem segítenek is becipelni, ami jó, ha azt vesszük, hogy Dianevel én biztos nem cipeltetnék ilyen súlyokat.
- Egyelőre felviszem az emeletre az oda való cuccokat, lent hagyjuk, amik ide valók, a szobákon belül meg majd forgatjuk őket ahogy akarod, miután elmentek, jó? - nézek Dianere egy random terv ecsetelése közben. - Addig esetleg elkezdenél összeseperni? - Hogy minél kevesebb bútort tegyünk poros felületre.
- 703 szó  -



looking back
The biggest mistake I made was feeling ashamed of my past. Now I stop thinking about the bad things and focusing on the good ones.

「R」

Diane N. Miles imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aston Miles
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
You and Me on vacation Tumblr_psd2kt5SdL1uamn92o1_540
You know you’ve reached middle age
when you’re cautioned to slow down by
your DOCTOR, instead of by the police.
You and Me on vacation 6f2a0de5c6795da80659cb95dfbd64d582bc7247
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
If I had to live my life again,
I'd make the same mistakes
maybe only sooner.
★ családi állapot ★ :
You and Me on vacation SFsmC
Suddenly the time comes and
all of your friends ask you:
"Are you really sure about that?"
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
You and Me on vacation JSyscDN
"You came?" She asked.
"You called." I answered.
★ foglalkozás ★ :
Paramedic
★ play by ★ :
Dylan Sprouse
★ szükségem van rád ★ :
w i l d mom || c r a z y dr.
★ hozzászólások száma ★ :
233
★ :
You and Me on vacation SFTui
TémanyitásRe: You and Me on vacation
You and Me on vacation EmptySzomb. Feb. 04 2023, 20:12
Aston & Natalie
Ketten a világ ellen  

Sosem titkoltam, hogy szeretem megtervezni a napomat, főleg olyankor, amikor valami esemény van készülőben, és hát egy ilyen jellegű költözéssel egybekötött hosszú hétvége bizony megkívánja az előkészületeket. Túlzás, hogy a hétvége minden mozzanatát megterveztem volna, csupán a fontosabb dolgokat szedtem össze, írtam fel, hogy legyen mihez alkalmazkodni, mert a szervezés igenis fontos. Mint olyan sok mindenben az életünk területén ebben is teljesen különbözőek vagyunk Astonnal, de az a szép, hogy mindenben kiegészítjük egymást. Tíz év távlatában azért már nehezen tudunk újat mutatni a másiknak, ez van amikor hátrány, máskor pedig igazán nagy előny. Az élet kiszámíthatatlanságában mi itt vagyunk egymásnak, stabilan, kiszámíthatóan, és ez jó. A mai társadalomban az a jellemző, hogy a párok nem tartanak ki egymás mellett, feladják az első huppanónál, nem képesek változásra, nem akarnak küzdeni ezért rengeteg a válás még ennél is több a csonka család. A család mindkettőnk számára szent és sérthetetlen dolog, ahogyan a házasságkötéskor elhangzott fogadalmunk is, és bármennyire is nehéz néha mi kitartunk egymás mellett. Azt hiszem ebben lakozik igazán az erőnk. Mi egy nagyon erős mágnes két ellenpólusa vagyunk, ami külső hatásra nem szétválik, hanem még erősebben kapcsolódik egybe.
Sok gondolat kavarog a fejemben miközben utazunk, sok érzés , rengeteg kérdés. Aston nevében nem nyiltkozhatok, de azt hiszem, hogy mindkettőnkre ráfér most ez a kis pihenő – vagy legalábbis kikapcsoló – hétvége. Tekintetem az útról a férjem arcvonásaira emelem. Lefogyott. Látszik rajta, hogy az elmúlt hónapok megviselték, nem volt könnyű egyikünk számára sem, de a legfőbb elszenvedője a dolgoknak Ő volt. Fáj, még most is fáj őt így látni. belegondolni abba, hogy én vagyok a felelős azért, mert idáig jutott, hogy én taszítottam vissza a függőség mocsarába, Képletesen persze. Egész életemben vezekelni fogok azért, mert idáig jutott. Miattam.
- Amíg te pecázol és olvasok egy kicsit. Nem is tudom mikor olvastam utoljára könyvet. Nem törvénykönyvet, módosításokat vagy a munkámmal járó sok szart. Jó lesz kiakpcsolódni valami nyálas romantikus lányregénnyel. sok mindent várok el ettől a hétvégétől, de az elsődleges célom vele az, hogy újra feltöltsön minket energiával a mindennapokhoz. Újra egymásra tudjunk hangolódni. Válaszolok miközben kiveszem a bőröndöket a hátsó ülésröl és követem őt a ház irányába. Igen, megint túlzásba estem, és megint sok mindent pakoltam, magamnak. Egy nőnek sosincs elég ruhája, ez nagy igazság.
- Igen. Remélem nem késnek. Addig nézzünk szét odabent? indulok meg a bejárati ajtó felé, majd egy kis kotorászás után a táskámból előhúzom a kulcsokat. Belépek a lakásba. Első lépésként kitárom a kerti ajtót, hogy a napok óta szellőzetlen levegőt felváltsa a kinti frissesség.
- Szerinted az egyik szomszédtók kérhetünk egy fűnyírót, elég gazos a kert. tényleg sok munka lesz vele.
- Hát ezt is elértük. Van egy nyaralónk egy csodaszép helyen. lépek közelebb a férjemhez, hogy átölelhessem a derekát és csókot lopjak tőle. - Holnap lesz bolhapiac a közelben, ha gondolod szétnézhetünk ott is.






Being a working mom
The fastest way to break the cycle of perfectionism & become fearless mother is
to give up the idea of doing it perfectly
- indeed to embrace uncertainty
and imperfection.
mind álarcot viselünk
Diane N. Miles
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
You and Me on vacation 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f77577475684c776f6d4c2d3761513d3d2d3431323237343338332e313462656230303965353931363265343839313235353037363634372e676966

You and Me on vacation 86245eae6ae77845395fd009e9a3e0c3d0c0cf82
★ kor ★ :
31
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
You and Me on vacation 04ec46b0f19f14646089b117e57c4b304e57b998
★ foglalkozás ★ :
Ügyvéd
★ play by ★ :
Courtney Eaton
★ hozzászólások száma ★ :
428
★ :
You and Me on vacation 214765f45a4244040ab5cbe1a3710e1a065c71ed
TémanyitásRe: You and Me on vacation
You and Me on vacation EmptyVas. Jan. 22 2023, 19:26

- Aston & Diane -

Nem állíthatom magamról, hogy teljes mértékben spontán ember lennék, mert szeretem látni körvonalazódni a következő napjaimat, viszont oldalra pillantva Diane teleírt füzetére, kétségtelen, hogy én még mindig egy roppant rögtönző személyiség vagyok hozzá képest. Sosem volt bajom azzal, ha megtervezi az utolsó másodpercét is, csak tudom, hogy az esetek többségében úgyis homokszem fog kerülni a gépezetbe és végsősoron csúszunk, vagy eltérünk akár minimálisan, akár nagymértékben is az eredetileg kigondolt ütemtervtől. Ez egy tárgyaláson hiba, a családi életben viszont nem. Engem a munkám tanított meg arra, hogy nincs uralmam az események felett, nem tudhatom, hogy másnap mennyi, illetve milyen hívások érkeznek be a tűzoltóparancsnokságra és így milyen képességekre és tettekre van szükségem ahhoz, hogy megfelelően helyt tudjak állni. Ez ott dől el aktuálisan. Az évek alatt elkezdtem szeretni ezt a rendszertelenséget. Ösztönökre hivatkozni annyit tesz, mint munka után hátradőlni egy sörrel a kezemben és nem a másnapi szarságokra gondolni.
A kisház alapvetően Diane ötlete volt és első pillanatoktól kezdve láttam rajta, hogy mennyire akarja. Én sem elleneztem, mert nekem is jó kikapcsolódás lehet, új helyen, új környezetben új fizikai munka olyasvalaminek az építéséért, amelyet aztán magunkénak tudhatunk. Ezek a dolgok számomra mindig azon dolgok között voltak, amiket szerettem csinálni, hiába jelenleg aligha van bármi energiám nagy erőkifejtésre, pláne, ha aznap dolgozok is.
Mivel Diane az elmúlt időszakban otthon volt, ezért én rá is hagytam az apróságok megtervezését, ezzel is meglepetést hagyva magamnak az elkövetkező időkre. Jól esik, hogy végre valami iránt nem én vagyok teljes felelősséggel, ha már a család megóvását és a családi harmónia megőrzését magaménak éreztem az elmúlt elég hosszú időszakban és ez sok erőt kivett és azóta is kivesz belőlem.
Nem most megyünk le első alkalommal a kisházhoz, mindazonáltal érdemlegesen most fogunk ott először kezdeni magunkkal és az ingatlannal valamit. Pillanatra Dianere emelem tekintetemet az útról, miután becsukja könyvét és tapintását a testemen érzem. Látom rajta, hogy mennyire lelkes és hallom, mennyi mindenen jár az agya még most is, össze is tehetem a két kezem, hogy végre nem a banda ügyein tanakodik, hanem a családunk életén. Noha én még nem vagyok teljes mértékben rendben ahhoz, hogy hozzá hasonló kitörő energiával álljak a dologhoz, de tényleg örülök a kisháznak. Mondjuk az elmúlt hónapokban drasztikusan javultam, s bizony be kell vallanom, hogy a Millie által említett csoport is jó hatást gyakorolt rám, holott azt hittem, ilyen csak a filmekben létezik. Beadtam végül a derekam és megtörve a magamba vetett önteltséget, megjelentem a legtöbb beszélgetésen. Ez olyan változás volt a részemről, amely erőt adott további változásokhoz is. Bárhogy is, a lelkem már tisztul, már csak az kellene, hogy a testem is újra erős legyen és ne forduljon időközönként ellenem.
Elmosolyodom arra, hogy Benji mennyire szereti a meséimet. Mikor Diane alig ért rá, akkor sokszor én altattam el Benjit és kezdtem el mesélni neki először könyvből, aztán már csak fejből olyan történeteket, amik velem is megtörténtek, vagy pusztán csak az életem tapasztalatait tükrözik ösztönző, tanulságos formákban, természetesen kicserélt szereplőkkel. Ezekről nincs mesekönyv, itt csak a képzelete létezik és ez is az egyik célom. Cassidy azt mondta, ezekkel nagymértékben fejleszthető a gyerek. És igen... ezeket a meséket csak apa tudja mesélni. Ebben nem vagyok Benji számára pótolható.
Az index kattogása a kanyarodási szándékom mellett egyúttal azt is jelzi, hogy hamarosan megérkezünk. Mivel nincs se garázs, se parkoló, ezért csak lehúzódom a földút mellett a háztól nem messze, majd felnyitom a csomagtartót, hogy kezembe vegyem a sok szerszámos táskát.
- Egész jó idő van - állapítom meg ahogy csukódik is a csomagtartó és lezárom a kocsit. - Jó lenne este kiülni egyet pecázni - nézek a víz felé, miközben megközelítem a még egészen üres házat. Újépítésű faház, látszik, hogy nem spórolták ki belőle az anyagot. Szuper vidéki birtok lett volna a tulajdonosának, ha nem kellett volna Angliába költözniük.
- Okos választás volt - állapítom meg ismételten, mikor belépek a nappaliba és leteszem a szerszámokat. Mondom ezt egyébként úgy, hogy én legszívesebben félretettem volna azt a pénzt, amit Natalie kapott, mert ha Benji kitalálja, hogy egyetemre megy, az nem lesz két fillér, de abban meg igazat kell adnom Dianenek, hogy nem most a legelőnyösebb ülnünk a pénzünkön, ilyen gazdaságilag bizonytalan helyzetben.
Nagyjából fele akkora a ház, mint az otthoni, de szerintem ez is már-már nagy is egy másodszámú családi nyaralónak. Egyáltalán nem vagyok fitt testileg – a drog szétcseszte már eléggé a szervezetemet ehhez, gyógyulás ide vagy oda -, de most csak azért is magamra fogom erőltetni a munkát.
- Akkor fél óra múlva jönnek a bútorok?
- xxx szó  -



looking back
The biggest mistake I made was feeling ashamed of my past. Now I stop thinking about the bad things and focusing on the good ones.

「R」

Diane N. Miles imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aston Miles
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
You and Me on vacation Tumblr_psd2kt5SdL1uamn92o1_540
You know you’ve reached middle age
when you’re cautioned to slow down by
your DOCTOR, instead of by the police.
You and Me on vacation 6f2a0de5c6795da80659cb95dfbd64d582bc7247
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
If I had to live my life again,
I'd make the same mistakes
maybe only sooner.
★ családi állapot ★ :
You and Me on vacation SFsmC
Suddenly the time comes and
all of your friends ask you:
"Are you really sure about that?"
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
You and Me on vacation JSyscDN
"You came?" She asked.
"You called." I answered.
★ foglalkozás ★ :
Paramedic
★ play by ★ :
Dylan Sprouse
★ szükségem van rád ★ :
w i l d mom || c r a z y dr.
★ hozzászólások száma ★ :
233
★ :
You and Me on vacation SFTui
TémanyitásYou and Me on vacation
You and Me on vacation EmptyPént. Jan. 13 2023, 12:11
Aston & Natalie
Ketten a világ ellen  

Lehalkítom a rádiót, amikor valami számomra ismeretlen metél banda üvölt fel. Mindenhez van türelmem, de ehhez az őrjöngő zajhoz nincs. Hosszú és fárasztó hónapok vannak mögöttünk, megérdemlünk egy kis pihenést. Kezemben forgatom a ceruzát és a jegyzettömböt figyelem. Minden szépen és gondosan előre meg van tervezve a mai napra, mert nem engedhetem meg magamnak, hogy homokszem kerüljön a rendszerbe. Rápillantok az autót vezető férjemre.
- Háromkor jön a költöztető autó a rendelt bútorokkal, ha ilyen tempóban haladsz tovább lesz még idő előtte felmérni a terepet. sokáig tanakodtam, hogy mibe fektessem a pénz egy részét amit Qadirtól kaptam a munkámért cserébe és a legjobb megoldás mindig a családba fektetni. Hosszas tanakodás és még hosszabb keresgélés után úgy döntöttünk, hogy egy családi nyaralóba fektetetem az összeg egy jelentős részét. Szükségünk van erre, egy fészekre ahová elvonulhatunk amikor szükségünk van rá, egy második otthonra, ahol Benji felszabadultan játszhat, ahol gyerek lehet, új dolgokat ismerhet meg, felfedezheti a világ azon részét, ami nem a nyüzsgő betondzsungel.
- A stéget mindenképp meg kell javítani mielőtt idehozzuk Benjit, az nem tűnt biztonságonak. csukom össze a kis füzetkét, amiben még jó néhány napirendi pont szerepel. Benjamin otthon maradt anyával, amíg mi teljes mértékben megpróbáljuk kihasználni ezt a hosszú hétvégét. Amióta eltávolodtam a bandától nagyon sok időm felszabadult, többet vagyok otthon a fiammal és férjemmel, amit egyáltalán nem bánok, de kell már valami ami kicsit lefoglalja az agyam és a testem.
Candlewood Lake, másfél óra New Yorktól mégis olyan érzés, mintha egy teljesen másik világ lenne. Úgy érzem, hogy ez igazi menedék lesz számunkra. Egy hely, ahol önmagunk lehetünk, ahol nem kell megjátszani magunkat, ahol újra egymásra találhatunk. Bal kezemmel végigsimítok a combján. Tekintetemmel arcvonásait fürkészem. Olyan hosszú ideje ismerjük egymást, hogy már szinte természetesnek veszem a jelenlétét, pedig ezt nem szabadna. Nézem az arcát, a tekintetét, elmémbe zárom arcának minden rezdülését. Szerencsés vagyok amiért ez a férfi az életem része, amiért töretlenül kitart mellettem és szeret. Beletúrok rövid tincseibe. Szerencsésnek érzem magam. Minden szar kellős közepén azt érzem, hogy piszok nagy mázlista vagyok.
- Benjit fel kell hívni majd lefekvés előtt, a lelkemre kötötte, hogy mondjam meg apának, az ő meséjére akar elaludni. egyenesedek fel amennyire csak a biztonsági öv engedi, hogy kicsit kinyújtózzam. Nem hosszú az út, én mégis úgy érzem, hogy teljesen elgémberedtem. Autóban ülni csak akkor szeretek, ha én vezetek.
- Itt térj majd fel jobbra, végig a a tóig, ott már megismered a házat. navigálom az ingatlan irányába. Egyszer voltunk itt közösen, amikor kiválasztottuk a házat, azután a szerződés írást és a többi szarságot én intéztem, hiszen nekem most hirtelen van időm ilyesmire.





Being a working mom
The fastest way to break the cycle of perfectionism & become fearless mother is
to give up the idea of doing it perfectly
- indeed to embrace uncertainty
and imperfection.
mind álarcot viselünk
Diane N. Miles
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
You and Me on vacation 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f77577475684c776f6d4c2d3761513d3d2d3431323237343338332e313462656230303965353931363265343839313235353037363634372e676966

You and Me on vacation 86245eae6ae77845395fd009e9a3e0c3d0c0cf82
★ kor ★ :
31
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
You and Me on vacation 04ec46b0f19f14646089b117e57c4b304e57b998
★ foglalkozás ★ :
Ügyvéd
★ play by ★ :
Courtney Eaton
★ hozzászólások száma ★ :
428
★ :
You and Me on vacation 214765f45a4244040ab5cbe1a3710e1a065c71ed
TémanyitásRe: You and Me on vacation
You and Me on vacation Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
You and Me on vacation
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Vacation for two of us
» Vacation. Max & Caesar
» Vacation on the Amalfi Coast

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Valahol máshol :: A világban-
Ugrás: