New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Seraphine Murphy
tollából
Ma 12:28-kor
Cosette Delgado
tollából
Ma 12:28-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 11:56-kor
Kiki C. González
tollából
Ma 11:16-kor
Rosina Calloway
tollából
Ma 10:56-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 10:54-kor
David Gallardo
tollából
Ma 10:21-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 10:19-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 10:07-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Thaddeus and the others
TémanyitásThaddeus and the others
Thaddeus and the others EmptyKedd Okt. 25 2022, 19:09
Ép testben túl sok lélek
Let us show them what we can do.
Let us show them how powerful we can be.

Karakter típusa
Saját
Teljes neve
Thaddeus Darnell Wright
Becenév
Teddy?
Születési hely
London
Születési idõ
1984. április 21.
Kor
38
Lakhely
Brooklyn
Szexuális beállítottság
Biszexuális
Családi állapot
Bonyolult
Tanulmányok
University of Minnesota/Befejezetlen
Foglalkozás
Alkalmi munkák
Munkahely
-
Hobbi
-

Csoportom:
Munkások

Jellem
T - THADDEUS / Talán az egyetlen, aki kételkedik önmagában, létezésében. Korábban bizonyítási vágyból kitűzte maga elé, hogy már pedig különleges ügynök lesz belőle. Szorgalma már-már kiemelkedő volt, életét megnehezítő momentumait pedig remekül elfedte az utolsó percig, míg aztán jött a pszichológia teszt.
H - Hubert (Jelenleg eltűnt személyiség) / Alias Hubi. Egy igazi kalandor személyiség. Rengeteget tud beszélni az utazásairól - melyekből sok meg sem történt - és lelkesen veti bele magát a túrákba. Fiatal felnőttként igen nyitott személyiség. Érzelmileg olykor jobban hasonlít egy nőhöz, mint egy férfihez, egy túra boltban pedig ugyanígy órákig tud válogatni a megfelelő felszerelésért.
A - Alden (Jelenleg eltűnt személyiség) / Ő állítja - bár ez szinte képtelenség -, hogy aspergeres. Nem kell félni, ez nem fertőző. Lehetőségeitől függően gyakran jár előadásokra, tudományos kiállításokra. A könyvtár számára maga a paradicsom, s bár jobb szeret két lábon járni a földön, titkon oda van a Harry Potter könyvekért.
D - Dahlia / Egy határozott, 50-es éveiben járó nő. Úgy viselkedik, mint egy igazi bárónő, s elvárja, hogy így is bánjanak vele. Nem lehet könnyen levenni a lábáról, de akinek hűséget fogad, az bizalmát élvezheti. Odavan a teákért, a macskákért és az ajándékba kapott virágokért.
D - Dwain / Az erős védelmező. Amíg ő van a "felszínen", nem kell aggódni a mozgás és testépítést illetően. Értelemszerűen a konditerem a második otthona. Ha lehetősége van, elmegy reggelente kocogni. Erőszakosabb a többieknél, de nem keresi a bajt. A gyerekekkel nem jön ki, de a nőket imádja.
E - Ethan / Gyermeki személyiség. Különös, de nem Teddy gyermekkori megszemélyesítője. Ethan egy 7 éves diszgráfiás kisfiú, aki írászavara és a testi-lelki kontrasztok miatt is félénk, visszahúzódó. Imádja Elvis Presleyt, a videojátékokat és az Oreo kekszet.
U - Urio / Egy okos német juhász. Nem is olyan ritka, mint hinnénk. Ezt persze nem úgy kell elképzelni, mint egy kertben ide-oda rohangáló, folyton ugató, postás bácsit kergető ebet. Gyakorlatilag szinte mindig két lábon jár, nem ugat, többnyire csendben van, sőt beszélni is tud. Ugyanakkor igényli - khm, azaz igényelné -  a simogatást, a dicsérő "Jó fiú" szavakat és mikor eluralkodik rajta a négylábú, igen, előbb harap, aztán kérdez.
S - Susan / Egy 19 éves punk lány. A legtöbb személyiséggel ellentétben igénytelen, féltékeny és nem fél veszélybe sodorni magát, s így a többieket is. Ő miatta bukott el Teddy a vizsgán, aki így el veszített egy remek lehetőséget arra, hogy legalább normális állása legyen, és megmaradjon az a morzsányi önbizalma. Su úgy igazándiból egy nem túlzottan kedvelt alteregó.
-
D - Darius / Kicsit mintha Dwain sötét oldala volna. Erős személyiség, instabil idegekkel. Obszesszív-kompluzív zavara van, azaz kényszerbeteg. Viszont remekül főz, mindig rendet tart maga körül - főleg az OCD miatt - és ért a fegyverekhez. Ugyanakkor betegesen vonzódik a nálánál fiatalabb lányokhoz.
A - Alex / A depis. S ebben még Thaddeust is lehagyja. Bár ő magát teljes értékű személyiségnek érzi - azaz a valós személyiségnek - ám képtelen elviselni, hogy osztozkodnia kell a testén. Főleg olyanokkal, mint Su vagy Darius. Gyakran vannak öngyilkos gondolatai, ám szerencsére ritkán van jelen.
R - Ruben (Jelenleg eltűnt személyiség) / Egy német - őrült - tudós, akinek legfőbb vágya egy olyan gép megépítése mellyel képesek volnának egy olyan világba lépni, melyben külön személyként létezhetnének. Ám mindez sokáig álom marad, lévén, hogy alig engedik a felszínre.
N - Nolan (Jelenleg eltűnt személyiség) / Zseni az informatikában, egy hatalmas kocka. Allergiás az eperre és Dahlia örömére mindig vissza teszi az üres tejes dobozt a hűtőbe, ellenben sosem dobja ki a rohadó pizzát a kávézó asztalról.
E - Esther (Megszünt személyiség) / A folyton aggódó. Neki köszönhető, hogy egyáltalán diagnosztizálták a személyiségzavart. Ő a Teddy vállán ülő angyal, és az, aki tesz is azért, hogy lehetőleg ne kerüljenek bajba. Fél áthágni a szabályokat, nem kezdeményez. Könnyen válik feszültté, ritkán, de vannak pánikrohamai.
L - Lucas (Jelenleg eltűnt személyiség) / Egy macsó srác, aki nem fél mintás, igazán egyedi öltönyökbe bújni és játszani a gazdag playboyt.
L - Leslie / Egy csendes művész lány. Mivel ritkán van a "felszínen", érzéseit művekben, leginkább festményekben eleveníti meg, így valahogy valódibbnak érzi magát. Szereti a japán rajzfilmeket, mangákat, könnyen zavarba hozható, de csoki ropival le lehet venni a lábáról. Noha egy férfi testbe zárt lány, normális külsővel is biszexuálisnak mondaná magát.
-
W - Warren (Jelenleg eltűnt személyiség) / Egy idős tag. Sok mindent nem tudni róla. Utálja a kamaszokat, sokat alszik és gyakorta sírja el magát, ha eszébe jut elhunyt felesége - aki sose volt neki - és azon pillanatok, mikor a háborúkban harcolt, mikben sosem volt része igazából.
R - Romeo / Egy különc zenész, egy meg nem értett művész. Tud gitározni, hegedülni, zongorázni, ért a versekhez és egy kicsit a grafikához is. Vegetáriánus és szereti a romantikus regényeket.
I - Irish / Kleptomániás prostituált. Szerencsére utóbbit nem nagyon tudja kiélni, ellenben mániája miatt gyakran kerül bajba.
G - Gordon (Jelenleg eltűnt személyiség) / Állítja, hogy valaha vadászként dolgozott. Ezt - ha igaz is volna - alá támasztja, hogy remekül kezeli a puskákat és ért a vadakhoz. Ha dühös, mindig oroszul káromkodik.
H - Hunter (Megszünt személyiség) / Az autók és motorok a szenvedélye. Imádott vezetni, míg Su miatt el nem vették a jogsiját, azaz Teddyét. Nem csak szereti ezeket a száguldó szörnyeket, de a szerelésükhöz is konyít. Sokáig hobbiként szerelgetett is egy cross-t, de Darius szétverte, így eme hasznos elfoglaltságról hamar lemondott. Noha képtelenségekről fantáziál, nagy álma, hogy megszabaduljon "útitársaitól" és körbe motorozza a világot.
T - Theron / Gondoskodó apaként van jelen, mint alteregó, ám bár saját gyerekei soha sem lesznek, ami a rossz személyiségeket tekintve nem is akkora baj. Ezáltal a gyerekek felé könnyebben nyit, amit viszont sajnos sokan félreértenek.

THADDEUS egyébként egy elbizonytalanított, személyiségzavarban szenvedő férfi, aki mára szinte teljesen feladta annak lehetőségét, hogy jobb, vagyis inkább normálisabb élete legyen. A sokféle, nálánál erősebb alteregó mára már a fejére nőtt, így szinte már beleolvadt a többiek közé, háttérbe szorulva, ezáltal pedig lassan felemésztődve. Nincsenek már céljai, álmai, de még úgy igazándiból hobbijai sem, hiszen a személyiségek által nem is igazán tud kiteljesedni.
Minden alteregójának meg vannak a saját történetei, múltban történt fontos eseményei. Egyesek folyékonyan beszélnek idegen nyelveken, míg másikuk még írni is alig tud. Néhányuk jobb kezes, míg mások a balt részesítik előnybe. Mindnek van saját stílusa beszédben, járásban. A legrosszabb, ami történhetett, hogy az alteregók egyfajta klikkesedésbe kezdtek ezzel is alaposan felforgatva egymás életét.
Nagyon ritka, ha egyszerre ketten vannak a "felszínen". Ezt általában akkor lehet elérni, ha instabil érzelmi állapotba kerül, sarokba szorítják. De az erős, villogó fény is kivált spontán személyiség változást. Gyakorlatilag ekkor a legsebezhetőbb.

Avataron:
James McAvoy

Múlt
Elveszek a tömegben. Már azt sem tudom ki vagyok. Olyan ez, mint egy szoba. Egy apró, sötét szoba, mely ugyan elvileg az enyém, - senki másé, - mégis elnyomnak a benne lakó idegenek, ők, azok. Annyira valódiak. Bizonytalanná tesz a meglétük, a szavaik, a hitük és reményeik, minden olyan valóságos. Mind tudunk egymásról, ismerjük a másikat, de csak, mint egy lakótársat. Mindenkinek vannak sötét titkai. Mások tetteibe nem látunk, s nem is emlékszünk. A magunk urai vagyunk, nem irányíthatjuk a másikat. Csak ők engem. Vagy én sem létezem? A sötét szoba közepén egy szék, egy kopott, recsegő, ingatag lábakon álló szék. A meglét trónja. Megvilágítja egy lámpa, de legalábbis erős fény öleli. A reflektor fénye. Mindig ül benne valaki, sosem üres. S aki ezen a széken ül, egyfajta irányítóvá válik. Ez jó érzés, de veszélyes. Mindenki uralkodni akar. A fényben úszó szék és gazdája körül ott ülünk mi is. Én is. A megvilágítatlan hűvösében, ahonnan a fény a kiút, de mindig csak egyikünk számára. A sötétben nem látod kiül melletted, csak a fényben ülőről tudhatod kicsoda. Kivárhatod csendesen, míg rád kerül a sor, vagy suttoghatsz a másik fülébe mérgező szavakat, sőt akár harcolhatsz is a helyedért, mindenki figyelméért. Félelmetes. Néha csak később tűnik fel, hogy bővült a csapat, máskor, alig hiszed el, hogy még mindig mindenki meg van. Soha el nem múló lét. Pokoli.
A fényben lévő szék engem illetne, s én ezt valahol legbelül tudom is talán, de rettegek. Mi van, ha mégsem enyém a szoba? Ha én is egy vagyok közülük? Ha beülök, kirántanak, ha felkelnék, eltaposnak. Egy ideig sorban álltam, de megjelentek a rosszak, azok akik a rombolásnak élnek és az eddig jól működő rendszer megbomlott. Fellázadtunk ellenük mi, a jók, hinni kezdtem, hogy van remény, csak ki kell tartani. Egy ideig ment, cél egyenesben voltam, nyomozóként a rosszakat üldözni, ez volt az álmom. Úgy éreztem erősebbé váltam, hogy végre, végre én irányítok. Helyet akartam a társadalomban, ha már a szobában nem kaptam. De hiú ábránd volt, már tudom. Elbuktam. Többé nem álltam sorba, nem hitegettem magam. Feladtam.
Olykor arra ébredek, hogy visszaüvölt rám a tükörképem, hogy a hátam mögött pocskondiázom saját magam, őket, minket. Ha alszom velük álmodom, ha ébren vagyok őket hallom. Próbálok megfelelni, nem útban lenni. Ha tehetem kedveskedem azoknak, akik velem együtt szenvednek, miattam. Veszek csokiba mártott ropit, oreot, Theronnal mindig készülünk a szülinapokra, fontosabb ünnepekre. Amíg Dwain bacont eszik, nem engedjük Romeot a fény közelébe, se a gyerekeket, ha Darius felnőtt filmeket néz. Igyekszem elfogadhatóbbá tenni ezt az egészet, bár Esther mindig azzal piszkál, hogy forduljak segítséghez. De ez nem egyszerű. Ő is pontosan tudja, hogyan végződhet az egész.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Thaddeus and the others
Thaddeus and the others EmptySzomb. Okt. 29 2022, 23:01
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Thaddeus!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

A történeted olvasása közben az jutott eszembe, hogy sokszor egymagunk is túl sok vagyunk a fejünkben. Azoknak, akik nem éltek át hozzád hasonlót, akiknek nincs hasonló személyiségzavaruk, nagyon nehéz lenne elképzelni, hogy pontosan milyen, amikor még csak nem is arról van szó, hogy egyedül legyünk odafent. Mármint a fejünkben. Komplex és egyben ijesztő jelenség lehet, amikor látod, hogy mi történik, a saját szemeiden át nézed, a tudatodban azonban viaskodnak különböző személyiségek. Elveszíteni az irányítást és mégis jelen lenni valahogyan... Valljuk be, nem lehet könnyű. Biztosan vannak alkalmak, amikor legszívesebben kikapcsolnál mindent, lekapcsolnának a fények, kiürülne a terem és nem maradna semmi más, csak a halkan zümmögő csend, meg az a fajta fura nyugalom, amiben már évek óta nem lehetett részed.
Biztosan rettentő ijesztő volt annak tudatára ébredni, hogy nem vagy egyedül. Vagy az is lehet, hogy ezt minden személyiséged egy kicsikét másképp fogja fel. Elvégre a bemutatott oldalaid mind-mind nagyon különböznek egymástól. Így biztosan ugyanazt a dolgot is nagyon különbözően fogják fel. Mondjuk az állapotodat. Érzelmek és jellemek tömkelegét hoztad el nekünk. Valójában ha úgy vesszük, nincs szükséged más emberek társaságára ahhoz, hogy bizonyos dolgokat megtapasztalj. Törődés, utálat, a másokkal együtt érzett öröm, vagy a valaki iránt táplált aggodalom. Egyeseknek a szerelmi élete hullámvasút, neked a szerelmi szót sem kell elé tenni, mondhatjuk, hogy az egész életed egy kiszámíthatatlan, hurkokkal, völgyekkel és hegyekkel teli út, amin elkísérnek téged. Thaddeus and the others 2624752903
Színt hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Thaddeus and the others Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Thaddeus and the others Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Thaddeus and the others 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Thaddeus and the others 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
Thaddeus and the others 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Thaddeus and the others
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Thaddeus and the others
» thaddeus mccallum
» | Mirabell & Thaddeus |
» Csöbörből... - Alex&Thaddeus
» Draden & Thaddeus | Psychiatry

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: