New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 43 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 33 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Shelley Lane
tollából
Ma 08:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

everybody got their own demons -〖 Jesie & Bray 〗
Témanyitáseverybody got their own demons -〖 Jesie & Bray 〗
everybody got their own demons -〖 Jesie & Bray 〗 EmptySzer. Okt. 05 2022, 14:05

Jesie & Braylen
Nem a mai volt az első alkalom, amikor képtelen voltam úgy nézni a házunk homlokzatára, hogy közben érezzek némi örömet amiért megérkeztem. Vitatható, hogy vajon minden gyerek örömmel tér-e mindig haza, amikor tudja, hogy ki várják az otthona falai között. De a nagyobb képhez hozzátartozik az is, hogy bennem nem valami ad hoc veszekedés után, eseti jelleggel dúlnak ezek az érzelmek. Valójában már hónapok - talán évek? - óta kellemetlen érzés bizsergeti a tarkómat akárhányszor tudom, hogy apám is itthon van. Akármennyire hasonlítunk és akármilyen könnyű lett volna az ő másává válnom, mégis túl nagy hatással lehetett rám, hogy gyerekkoromban anyámmal töltöttem több időt és mindig is több nő vett körül, mint férfi. Abba már inkább ne menjünk bele, hogy miért szerethetem annyira a lányokat, mert a testvéreimről és az anyámról szőtt gondolatfoszlányokkal keveredve egésze obszcén összehasonlítás lenne ez.
Sóhajtva nyitottam ki a kék BMW ajtaját, ami azóta várt lecserélésre, hogy apámat rajtakaptam a titkárnőjével. Ha azt vesszük, hogy ennyire könnyen lekenyerezhető vagyok, talán nem is vagyok különb Daewon Yangnál. Egy új autó ígérete befogta a számat, a Yang család fejének bukását mégsem az én pletykálásom okozta. Ebben pedig volt valami kifejezetten szórakoztató. Hogy az öregem annak ellenére is lebukott, hogy olyan nagyon próbálta fenntartani a makulátlan képet magával kapcsolatban. Aki viszont elég időt tölt gazdagék között, mindegy, hogy rólunk vagy valamelyik másik, hozzánk hasonlóan pénzes családról legyen szó, valószínűleg azt a következtetést vonja le, hogy egytől egyig pofátlanul nagy köcsögökről van szó. Mindegy, hogy a feleségüket csalják, vagy illegális - de minimum etikátlan - módon jutnak milliókhoz, az apám generációja egytől egyig megérdemelné a börtönt.
Én magam is úgy éreztem, hogy éppen egy börtönbe vonulok be önként raboskodni, amikor átléptem a ház küszöbét, a csend azonban ami fogadott, valahol őszintén meglepett. Egyik alkalmazottunk sem futott oda hozzám, hogy a kegyeimet lesse amikor lerúgtam a cipőimet, épp ezért azok rendezetlenül hevertek, valószínűleg a legjobb helyen ahhoz, hogy aki utánam érkezik egyszerűen átessen rajtuk. Pofátlanul nyúltam le egyet a konyhában szépen rendezett sós sütemények közül, amit már a lépcsőn felfelé menet tömtem a számba.
Azzal a céllal rontottam be Skyler szobájába, hogy ráijesszek, de a nagy szemei, meg a rémült arckifejezése helyett csupán a bútoraival találtam szemben magamat. Kegyetlen lenne azt állítani, hogy márpedig élveztem azt, ahogyan Sky-t túráztattam. Ugyanakkor alátámasztani sem tudnám a viselkedésemet vele szemben, mert bármennyire is rá akartam fogni az egészre, hogy csak emlékeztetni akarom őt arra, hogy hozzá kell szoknia az új körülményekhez, ő láthatóan képtelen volt erre. Úgy élte az életét, mint akit akarata ellenére elköltöztettek egy másik környékre egy új családhoz, de ahelyett, hogy kihasználta volna, hogy mostantól mindent megkap, amit kiejt a száján, ő lényegében próbált ugyanaz a kissrác maradni, aki volt.
Az újdonsült öcsém helyett tehát csak egy ember maradt, akit kikészíthettem még idegileg, akire most határozottan rá is rúgtam a szobája ajtaját - képletesen. Még félig tele szájjal sétáltam be a helyiségbe és különösebb félelem nélkül billentettem le a fejéről a fejhallgatót, figyelmen kívül hagyva a tényt, hogy ez akár annyira megzavarhatja őt a játékban, hogy veszít. - Csá. - Nem volt különösebb érzelem a hangomban, ellenben annál nagyobb kedvvel dobtam le magamat a húgom fotelébe.
- Hol van mindenki?  - Nem feltétlenül számítottam arra, hogy neki lesz válasza a kérdésemre, de tényleg gyanúsan üres volt a ház. - Most ugrálják körbe az öcsénket valahol, vagy mi? - Érzékelhetően hidegebb lett a hangom, amikor kiejtettem rajta, hogy "öcsénk", elvégre nagyon is rendben voltam azzal, hogy én vagyok az egyetlen fiú a családban. De még az ilyen apró örömöket is el kell venniük tőlem.
- Néha szellőztethetnél is itt, olyan a szobád, mint egy neandervölgyi barlang. - Valójában semmi baj nem volt Jesie szobájával, még az illatán sem gondolkodtam különösebben, mert biztos vagyok benne, hogy valakinek a bejárónőnek többek között az is benne van a munkaköri leírásában, hogy óránként fújjon párat valami Victoria's Secret parfümmel itt, de ettől függetlenül is rettenetesen jól esett kötekedni a lánnyal. Ez volt az, ami mindig is jól esett, mindegy hogy itthon voltunk, vagy valami szar rendezvényen, amire elrángattak minket. Társaság híján pedig a húgom idegelése is teljesen megfelelt nekem.

678 | öltözék | BewhY - ZION | Jeszörnyeteg  everybody got their own demons -〖 Jesie & Bray 〗 3719483937 |


Never lose control, but I get close to it
I'm just tryna make the most of it Live each day like it's the last 'Cause you never feel the moment 'til it's passed Know, there's danger in the lesson learned Slow down before you crash and burn
mind álarcot viselünk
Braylen Yang
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
everybody got their own demons -〖 Jesie & Bray 〗 44808c9ec5844680c9181e8aa8841a3d74336484
everybody got their own demons -〖 Jesie & Bray 〗 Da832d4afaf3c24842c6087a14afe1b1fce1772e
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
Trapped inside the narrowed ideals
I better run, better run Please don't care about me, it's okay Let's go crazy until the sun rises I wanted to forget, I wanted to erase I run away, run away, run away, yeah
♫ :
f*ckboy ; off ; decapitation ; criminal ; lit
★ családi állapot ★ :
everybody got their own demons -〖 Jesie & Bray 〗 79eade63a983ecccf863762c99975fbf3154b354
We can take it fast or slow
Sit back and enjoy the show Come to my party Say "BRB" to me once more You, only you, be my VIP You, going B-I-G with me anyway If it is unavoidable, let's D-I-E together
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
everybody got their own demons -〖 Jesie & Bray 〗 B7f4495af92a98023963b50a7881abcc063e5d45
★ foglalkozás ★ :
〖 építészmérnök hallgató 〗
★ play by ★ :
〖 Hwang Hyunjin 〗
★ hozzászólások száma ★ :
133
★ :
everybody got their own demons -〖 Jesie & Bray 〗 30ff5b500ccb6fa6a48e06fdde39e45ae0a9bf50
TémanyitásRe: everybody got their own demons -〖 Jesie & Bray 〗
everybody got their own demons -〖 Jesie & Bray 〗 EmptyPént. Dec. 30 2022, 16:17


Jesie && Bray

“just sibling things”


Visszazártam az ajtót? Ez az egy kérdés újra meg újra megfordul a fejemben, miközben a monitorom bámulva feszülten fürkészem, mikor fog elém ugrani valami hogy végezzen velem, azonban a játék túlságosan lefoglal ahhoz, hogy akár csak egy pillanatra is itt hagyjam, így eszemben sincs megmozdítani a hátsómat, hogy leellenőrizzem. Ha jobban belegondolnék, biztos arcon csapna a felismerés, hogy igazából az elmúlt napokban egyáltalán nem is csináltam mást, csak a gép előtt gubbasztottam és online, ismeretlen embereken vezettem le a feszültségemet. A luxus élet előnyei közé tartozik, hogyha egy idő után nem lenne baromi unalmas a négy fal közöt létezni, akár egy életre is a szobám rejtekébe zárkózhatnék a világ - vagy leginkább az itthoniak elől anélkül, hogy ki kéne tennem innen a lábamat; mindenem meglenne ahhoz, hogy nyugodtan elvegetálhassak. Az egyetlen amire oda kellene figyelnem az ajtó, hogy mindig zárva legyen, ne törhessen rám csak úgy akárki, különben mi értelme lenne állandóan itt bujkálni? Na nem mintha ez nálam olyan általános dolog lenne. Tény, hogy általában sok időt töltök a szobámban, de csak ritkán fordul elő, hogy el is fordítom a kulcsot a zárban, ez csak olyankor esik meg, amikor teljesen egyedül szeretnék lenni. Mint most is. Csak azért kérdéses, hogy nyitva maradt-e, mert a bejárónő itt volt egy órája és nem rémlik, hogy miután elment, foglalkoztam-e az ajtóval.
Legalább ötödjére fogadom meg magamnak, hogy majd "mindjárt" felkelek és megnézem, csak még megcsinálom ezt a puzzle feladatot előbb, meg összeszedek ezt-azt. Valamiért baromira nehezemre esik egyszerűen megnyomni a pause gombot - lehet azért, mert ha megtenném, az azt jelentené, hogy emlékeztetnem kellene rá magamat, miért is gubbasztok a szobámban napok óta, de a családi drámára meg gondolni sem akarok. Valahányszor eszembe jut, elönt a méreg, a tehetetlen düh, amivel egyszerűen nem tudok mit kezdeni és újra meg újra ugyanott kötök ki, ahol most vagyok; beletemetkezve a videójátékokba.
A sors fintora, hogy amikor végre úgy döntök, hogy nem érdekel tovább és abba hagyom az agyalást, és minden idegszálammal a túlélésre koncentrálok, nehogy szörny eledelként végezze a karakterem, akkor kapok választ a kérdésemre egy égi jel, vagy inkább isten csapása - Braylen formájában. Rohadtul nem zártam be az ajtót.  
Eleinte fel sem tűnik a jelenléte, de amikor a fejhallgatóm odébb csúszik a fejemen, kis híján le is esve róla, kénytelen leszek tudomásul venni, hogy többé nem vagyok egyedül és instant tiltakozásba kezdek:
- Neeee mááár! - nyüszítem irritáltan. Fél kezemmel reflexből csapkodok a fiú után, hátha még elérhetem anélkül, hogy felé néznék, míg a másikkal úgy nyomkodom a billentyűzetem gombjait, hogy belefehérednek az ujjaim. De hiába minden erőfeszítésem, egy pillanattal később így is vér fröccsen a kijelzőmön, a szörny elkapott és most kezdhetném újra. - A büdös francba már, Bray!
Bosszúsan temetem az arcom a kezeimbe, hogy egy kicsit csillapodjak. Veszek egy nagy levegőt és hosszan kifújom. Ez csak egy játék, majd később folytatom. - Hm? - Amikor felpillantok, a lábaimmal úgy forgatom a székemet, hogy teljesen a testvérem felé forduljak vele, közben leoperálom magamról a fejhallgatómat, amit félre rakok az asztalomra, ezzel is jelezve, hogy most már az övé a figyelmem. Kell egy fél pillanat, míg gyorsan átgondolom, hogy tudok-e bármit is a többiek hollétéről, de végül csak megvonom a vállam és nemlegesen ingatom a fejem. - Fogalmam sincs. - Nem is érdekel különösebben, erről pedig a hangszínem is árulkodik. Addig jó, amíg nincsenek itt, ebben valószínűleg ő is egyetérthet velem. - Miért? Zavar, hogy nem téged ugrálnak körül most, hogy hazajöttél? - Tudom, hogy nem erről van szó és nem is teszek úgy, mintha nem érezném a hűvös hanglejtését, vagy mintha az én arcom nem rándulna meg attól, hogy öcsénkként hivatkozik apánk zabigyerekére, de azért mosolygok, mert szórakoztató azzal piszkálni, hogy féltékeny lenne az újdonsült testvérünkre. Elvégre, eddig ő volt egyetlen fiú köztünk, és köztudott tény, mennyire szeret a figyelem középpontjában lenni, most viszont Skyler is itt van és mióta megjelent nálunk, azóta mindenki csak vele foglalkozik. Mindenki, engem leszámítva. Én eddig még csak kísérletet sem tettem arra, hogy megismerjem, vagy hogy megpróbáljam megkönnyíteni a helyzetét, hiába anya, vagy éppen Mona unszolása, inkább azt választottam, hogy teljesen figyelmen kívül hagyom, minthogy akaratlanul is rá vetítsem ki a haragom, amit apánk iránt érzek. Skyler nem tehet róla, hogy a világra jött, mégis megmagyarázhatatlanul zavart, hogy életünk része lett.
Mielőtt elmerülhetnék a gondolataimban az itthoni szituációról, Bray a szobámra tett megjegyzésével gondoskodik róla, hogy véletlenül se kalandozzak el. - Ha valóban olyan, akkor nem értem, mi kifogásod ellene - vágom rá szinte azonnal, lazán arra célozva, hogy itt ő a neandervölgyi. Igyekszem ehhez teljes mértékig semleges arcot vágni, de érzem, hogy a szám sarka fél oldat felfelé görbül. Neki a világért se vallanám be, de hiányzott a csipkelődése, ez a testvéries adok-kapok. Kicsit valahol talán még neheztelek is rá, amiért nem jött hamarabb, hogy az idegesítő dolgaival feldobja a pocsék napjaimat. Apropó... - Merre jártál? Megint valami hotelben bujkáltál? - Már meg se lepne, ha így lenne, ez bevett szokása volt, hogy elkerülje apánkat. Igazából most jövök rá, hogy halványlila gőzöm sincs, mi mindent csinálhatott mostanában, vagy hogyan dolgozta fel Sky felbukkanását, eddig túlságosan lekötött az, hogy önző mód csak saját magammal foglalkozzak, pedig ez általában fordítva szokott lenni. Szedd össze magad, Jesie!

viselet  |  everybody got their own demons -〖 Jesie & Bray 〗 3874598021  | 845 |
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: everybody got their own demons -〖 Jesie & Bray 〗
everybody got their own demons -〖 Jesie & Bray 〗 EmptyVas. Feb. 05 2023, 16:53

Jesie & Braylen
Abban a tudatban nevelkedtem, hogy a pénz mindent megold - és ne felejtsük el, hogy húsz évig meg is oldott. Az egyetemi feladataim felét csak azért nyilvánították teljesítettnek, mert fizettem érte, hogy megcsinálják helyettem. Még arra is fogadni mernék, hogy ha ki akartak volna rúgni, apám egyszerűen építtetett volna még egy szárnyat, vagy finanszírozott volna egy új könyvtárat a Columbiának. Minden második ember azt kívánná egy dzsinntől, hogy csináljon belőlük gazdag embert, ami csak még inkább engem és azt igazolja, hogy a pénz mozgatja az egész világot. Apámnak okosabbnak kellett volna lennie, amikor a családi vagyonból osztogatott adományból akarta elhallgattatni a szeretőjét. Vagy jobban kellett volna ellenőriznie, hogy mire fordítja az a nő a pénzt, nem tudom. Csinálnia kellett volna valamit - bármit, az Isten szerelmére. Helyette mindenki más szívott, amikor alap esetben csak neki kellett volna elszámolni a saját lelkiismeretével.
Amíg házon kívül voltam, alaposan végig gondoltam a dolgot. Ha a pénz mindent megold, könnyedén felajánlhatnám Skylernek, hogy adok a saját számlámról neki valamennyit, amiből elvan amíg nagykorú nem lesz, aztán intézze az életét ahogy akarja. De annak nyoma lett volna, a kissrácot pedig olyan nagy figyelemmel követte jelenleg mindenki, hogy csak én jöttem volna ki rosszul belőle. Sosem fogom elismerni, hogy bármiben is valaha a húgom véleményét kérem ki, mert nekem nincs megoldásom, de most mégis valami ilyesmire készültem. Mona meg anya ellenünk van, de mi ikrek vagyunk, ha ez jelentett valaha is valamit, akkor most fog csak igazán. Túl hasonlóak vagyunk Jesie meg én, hogy nyugton maradjunk, amíg apa üzlettársai meg a Neoyang igazgatótanácsa lecsendesedik.
- Jaaj neee mááár! - Fejhangon imitálom őt, majd rögtön egy lélegzetvétellel később szabályosan röhögni kezdek, amint elmenekülök a csapkodása elől. - Látnod kellett volna a fejedet. - Ha valaha is irigykedtem mondjuk Felixre, amiért neki legalább bátyja van - nekem meg nem jutott más, csak egy csapat nőszemély, akkor a jelenlegi egyike volt azon pillanatoknak, amikor nem akartam volna cserélni a legjobb barátommal. A lányokat cseszegetni nem ugyanolyan, mint fiútestvérrel felnőni. Valószínűleg ezért nem tört el még soha az orrom, mert Mona meg Jesie inkább csak macskaharcot folytattak és nem tudnak komolyan verekedni.
- Jes, beszéltünk már róla, de ha dühkezelési problémáid van, segítséget kell kérned egy szakembertől. - Azzal próbáltam megtartani a komolyságomat, hogy közben arra gondoltam, milyen fejet kellene vágnom valaki hozzánk nagyon közel álló temetésén. - Mindenki aggódik érted. - Persze. Mindenki, aki jelenleg is itthon tartózkodik... Ami valljuk be maximum egy-két alkalmazott, ha nem lettek még hazaküldve, vagy épp nem járt le a munkaidejük. A személyzetet mindig is anyánk kezelte, ezért nem is igen foglalkoztam azzal, hogy milyen feltételekkel vannak alkalmazva. Apánkkal ellentétben anyában még bíztam - habár ez a bizalom erősen megingott, amikor ő maga is Sky mellé állt, mintha valami elveszett kismacska lenne, akit pátyolgatni kell.
- Most ismételjem meg magamat? - Fájdalmas arckifejezéssel pillantottam a húgomra, nem is igazán várva tőle választ. Hátra dőltem a fotelben és egy ideig a húgom háta mögött világító képernyő fényére szegeztem a pillantásomat, már-már magam elé képzelve a game over feliratot is, amit Jes takart ki előlem.
- Aha, nincs is más kívánságom, csak hogy Daewon Yang a fülemet rágja azzal, hogy ő az én koromban jó fiú volt és engedelmeskedett a szüleinek. - Nem igazán tudok nyilatkozni a nagyszüleimről, mert egyedül a nagyanyám van életben, ő meg alapból a világ másik felén él. Az öregről meg a család elmondása alapján ugyanazt tudom elképzelni, mint amit apámról, mióta rajtakaptam a titkárnőjével.
- Én már a homo sapiens sapiensek közé tartozom, te vitatott besorolású emberféle. - Feleltem vigyorogva. Ha úgy vesszük, én is a híve vagyok annak a bizonyos szendvics technikának, amit mások a munkahelyükön adnak elő, vagy épp érdemelnek ki. A nagy átlaggal ellentétben viszont én nem a dicséret-kritika-dicséret kombinációt alkalmaztam, mert a kötekedés-kötekedés-normális beszélgetés-végtelen kötekedés volt belém kódolva.
- Nem bujkáltam. Élveztem az életemet, nem mindegy. - Igazat mondtam volna? Nem, közelében sem jártam annak, de a mi családunkban ezek szerint nem volt szokás ezt csinálni. Különben már mi is rég tisztában lettünk volna Skyler létezésével és nem ért volna akkora sokként mindenkit, hogy mostantól ő is a tökéletes kis családunk részese és velünk él. - Azt terveztem, hogy meglátogatok egyet a szeretőim közül és úgy csinálok, mintha semmi nem történt volna. - Valójában meg túl fontos volt a Finnel kötött fogadásom és Claryt akartam meghódítani, amit egy luxus hotelszobából meg lehetett volna valósítani, de elég perverz lett volna áthívni őt oda. Úgyhogy végső soron Jesienek volt igaza, amit nem kötöttem az orrára. - Nem fogok jó pofát vágni ahhoz, hogy úgy kell csinálnunk, mintha sajnálnánk Skylert, és nem fogok neki példát mutatni, mert nem én vagyok a példa. - De ha már itt tartunk nem is az apánk - és ha végképp bele akarunk menni ebbe, akkor nem is Jesie. Aki elég bekattant gyilkos háziasszonyról szóló krimit nézett már, az valójában anya kegyeire sem bízná jó szívvel azt a gyereket, ezért végső soron Mona az egyetlen aki kiérdemelte magának Sky pátyolgatását. - Mi lenne, ha odaadnánk Skylert Dannak? Elég idős már, hogy saját családja legyen, nem? Mondhatnánk azt hogy tinédzser korában teherbe ejtett valakit és mi csak vállaltuk hogy tartjuk a hátunkat. - Persze kellemetlen lett volna újabb magyarázatot kiadni ezzel kapcsolatban és ha őszinte akarok lenni az utolsó dolog apám mentegetése volt a teendőim mentális listáján. De mégis, egyben azt is jelentette volna, hogy Sky elmehet innen, amit úgyis annyira akart, még ha tisztában is voltam vele, hogy semmi nem lesz már a régi, mert mindenki tud a létezéséről.
- Ettél már? Nem akarsz valamit rendelni? - Nyilván akkor elvárnám, hogy engem is etessen meg, még ha mindegy is volt hogy melyikünk kártyájáról hiányzik az a pénz. Én inkább azzal terveztem fizetni neki, hogy megajándékozom a társaságommal.

944 | öltözék | Post Malone - Motley Crew | Jeszörnyeteg  everybody got their own demons -〖 Jesie & Bray 〗 3719483937 |


Never lose control, but I get close to it
I'm just tryna make the most of it Live each day like it's the last 'Cause you never feel the moment 'til it's passed Know, there's danger in the lesson learned Slow down before you crash and burn
mind álarcot viselünk
Braylen Yang
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
everybody got their own demons -〖 Jesie & Bray 〗 44808c9ec5844680c9181e8aa8841a3d74336484
everybody got their own demons -〖 Jesie & Bray 〗 Da832d4afaf3c24842c6087a14afe1b1fce1772e
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
Trapped inside the narrowed ideals
I better run, better run Please don't care about me, it's okay Let's go crazy until the sun rises I wanted to forget, I wanted to erase I run away, run away, run away, yeah
♫ :
f*ckboy ; off ; decapitation ; criminal ; lit
★ családi állapot ★ :
everybody got their own demons -〖 Jesie & Bray 〗 79eade63a983ecccf863762c99975fbf3154b354
We can take it fast or slow
Sit back and enjoy the show Come to my party Say "BRB" to me once more You, only you, be my VIP You, going B-I-G with me anyway If it is unavoidable, let's D-I-E together
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
everybody got their own demons -〖 Jesie & Bray 〗 B7f4495af92a98023963b50a7881abcc063e5d45
★ foglalkozás ★ :
〖 építészmérnök hallgató 〗
★ play by ★ :
〖 Hwang Hyunjin 〗
★ hozzászólások száma ★ :
133
★ :
everybody got their own demons -〖 Jesie & Bray 〗 30ff5b500ccb6fa6a48e06fdde39e45ae0a9bf50
TémanyitásRe: everybody got their own demons -〖 Jesie & Bray 〗
everybody got their own demons -〖 Jesie & Bray 〗 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
everybody got their own demons -〖 Jesie & Bray 〗
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jesie & Dae-Hyun
» Running from my demons
» Jesie + Vic
» Jesie Yang
» Very first ~ Bray && Lay

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: