New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 63 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 49 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Adriana Corazon Carrillo
tollából
Ma 12:25 pm-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 11:49 am-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 11:48 am-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 11:39 am-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 11:26 am-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 11:25 am-kor
Dorian J. Lester
tollából
Ma 11:25 am-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 10:26 am-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 9:47 am-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Leonard Cabrini
TémanyitásLeonard Cabrini
Leonard Cabrini EmptyKedd Aug. 30, 2022 5:48 pm
Leonard Cabrini
Perfect Chemistry

Karakter típusa
Keresett
Teljes Név
Leonard Cabrini
Becenév
Leo
Születési hely
New York
Születési idõ
1991. Dec. 28.
Kor
30
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Családi állapot
Egyelőre kapcsolatban
Tanulmányok
Columbia University, Chemical Engineer /már végzett
Foglalkozás
Vegyészmérnök - kutató, fejlesztő
Munkahely
PDP Lab. (papíron)
Hobbi
Egy kis edzes, munka, munka, munka és Jess keresése

Csoportom:
Törvényszegõk

Jellem
Leo az a ficko, aki nem art neked, amig keresztbe nem akarsz tenni neki. Ha viszont megteszed, tudnod kell, hogy annak kovetkezmenyei lesznek. Mar reg nem az a ferfi, aki egykor volt. Tudja, hogy mindig keszen kell allni es fel kell keszulni a legrosszabbra is, mert barmi megtortenhet. Barmilyen szornyuseg, amire sosem szamitanal.
Sokakkal ellentetben O sosem szurna hatba. Tamogato, huseges alak, aki tobb idot szan masokra, mint magara. Rendkivul fontos a munkaja, hisz immar nem csak egy "egyszeru" kis kutato es fejleszto, hanem vezeto. Nagyobb rajta a nyomas mint valaha, de mindenkepp megeri. Mar nem egy olyan kolyok, aki ne tudna vagy merne valakit megsebezni, esetleg megolni sajat kezuleg. Ha szukseges es kierdemled, gondolkodas nelkul megteszi. Meghuzza a ravaszt, tavozik es vissza sem nez. Az elet sok mindenre megtanitotta, hat alkalmazkodott.
Elmondhatjuk rola, hogy kisse bosszuehes, ami Sedricknek koszonhetoen nem is annyira meglepo. Nem csak testverevel, de az apjaval sem tartja a kapcsolatot, igy tehat egyedul maradt, nincs kire szamitania - a megbizhato embereit kiveve -.
Neha neki is ki kell eresztenie a faradt gozt. Amikor az ideje engedi, meglatogatja a sajat edzotermet, amit a pinceben epitett ki.
Nehez hozza igazan kozel kerulni, mivel nem bizik az embereknek. Mar csak azert sem, mert barmelyik lehet Sedrick embere, az pedig kockazatos.
Bar boven akad tapasztalata, nem mondanam nagy nocsabasznak, aki folyton valtogatja a konnyuveru holgyeket - na jo, azert elofordult parszor -.
Ezek mellett meg kitarto es egyben megszallott is - Jess miatt.

Avataron:
Kinek arcát viselem?

Múlt
Azt hiszem kijelenthetem, hogy az eddigi eletem nem alakult tul fenyesen. Nem igy terveztem.. Nagyon nem. Minden olyan jol kezdodott, en pedig naiv modon azt hittem, ez mindig igy is lesz.
Anyam kedves, torodo asszony volt, akit egy buszke, jokepu olasz csodor csabitott el. A batyam, Sedrick mindig is egy idiota volt, de azert szerettem es mindig elneztem a hulyesegeit. Teltek az evek, a tesom pedig egyre inkabb onzobb lett, aki szinte barkin at tudott volna gazolni. Gyakran szoltam neki a suliban, hogy nem kene minden masodik taggal olyan bunkon viselkednie, de sosem hallgatott ram. Vegul feladtam, hadd menjen a sajat feje utan. Ezt kovetoen a szuleink elvaltak. En anyank mellett maradtam, mig O apankat valaszotta. Mar akkor tuz es viz voltunk, csak meg nem tudtunk rola. Egy ideig szinte minden aldott nap talalkoztunk, vegul jo esetben havi egyszer futottunk ossze. Ot a baratai - es Isten tudja meg kik/mik foglaltak le -, engem pedig a rengeteg tanulas, aminek vegul meg is lett a gyumolcse. Eloszor Sedrick diplomazott le, majd en is, a szuleink pedig vegtelenul buszkek voltak rank, am vilagossa valt, hogy bar senki sem mondta ki hangosan, a csaladunk teljesen szetszakadt.

Ket evvel kesobb
Anyam beteg, en pedig hiaba keresek jol, ez az osszeg nem eleg a kiadasokra, igy hat elkezdek dolgozni Osborne-eknak. Nem egy tisztesseges munka, de busasan megfizeti, raadasul szimpatikus is a ficko. Sedrickbol buszke uzletember lett, akinek neha eszebe jut, hogy van egy occse, akivel tartania kene a kapcsolatot.
Az uzlet olyan jol megy, hogy regi munkahelyemen be is nyujtom a felmondasomat. Az egyetlen problema az, hogy a penz nem minden. Sajnos nem old meg minden problemat. Anyank vegleg elhagyott minket. Kellett egy kis ido mig ossze tudtam szedni magam, addig is kiserletekkel es fejlesztesekkel tereltem el a figyelmemet. Na jo, azert Jess is segitett, aki szivesen kiprobalt volna egy-ket mergezo finomsagot. Nem csak arrol gondoskodtam, hogy ne jusson drogokhoz es fegyverekhez, de arrol is, hogy mas bajba ne keveredjen. Miutan az apja jobbkeze lettem, Jessamyhez is kozelebb kerultem. Nem telt el nap, hogy ne talalkoztunk volna. Sedrick - akinek ritkan eszebe jutottam - is szivesen toltotte vele az idejet. Oszinten szolva meg is lepett, hogy ilyen bajos is tud lenni a draga batyam. Kivetelesen valakivel nem taho.
Tisztan emlekszem arra, amikor Jess mellol nagypofaju seggfejeket kellett eluznom es arra is, hanyszor vittem magammal uzleti utakra - amikre amugy nem lett volna szabad -. Jol tudom, sokkal tobbet voltam vele, mint amennyit kellett volna. Nem tehetek rola, kedveltem. Mar a kezdetektol fogva jol kijottunk, ez pedig nem valtozott, egeszen addig a napig. Az orrom elott volt minden, csak nem raktam ossze a kirakos darabjait.
Sedrick. Mindig tudtam, hogy nem epelmeju, de hogy ennyire, azt sosem gondoltam volna. A sajat testverem arult el. A vilagom, a szeretteim, egy pillanat alatt vesztek oda miatta. Meg csak nem is szegyellte, hogy gyilkossa valt. Sosem feledem, milyen arccal kozolte, hogy engem csakis azert hagy eletben, mert testverek vagyunk, ezert pedig legyek halas. Bar lett volna nalam egy atkozott fegyver, de nem volt.. akkor, abban a percben nem. Sajnos.
Nem csak Osborne-ek temeteset inteztem el, hanem jo nehany tagunket is, akik fontos szerepet jatszottak a bandaban, illetve az eletemben. Egyetlen egy ember van, akirol mai napig semmit sem tudok. Jessamy. O nem halhatott meg, kizart. Nekem pedig meg kell talalnom, barmi aron. Nos, evekig probalkoztam.. mindent elkovettem de semmi.. egy arva nyom sem akadt.

Masfel eve talalkoztam Charlotte-al, akivel ossze is butoroztam. Gyonyoru no, egy rossz szavam nem lehet. Az etel, amit foz es buszken, szeles mosollyal elem rak, az mar mas tema. A kapcsolatunk elejen minden szep es jo volt, ahogy ez lenni szokott, csakhogy a kod mar elszallt. Rendkivul zavarja, hogy egy olyan no utan kutatok, aki halottnak van nyilvanitva. Talan tenyleg orultsegnek hangzik, de nem az. Tudom, hogy nem az.
Miutan munka utan faradtan arra megyek haza, hogy a nom be sem fogja a szajat, csak mondja a magaet, az ember eletkedve is tovaszall. Kicsit mar O is unja az egeszet, en pedig mar nagyon. Mindketten jol tudjuk, hogy a kapcsolatunk az utolsokat rugja, de meg egyikunk sem lepett. Hat itt tartok most.
Tudom, hogy Osborne azt szeretne, ha vigyaznek a lanyara, en pedig igerem, igy is lesz! Azt pedig mondanom sem kell, hogy a banda nehany tagjaval bosszut is allunk minden egyes emberert. Varj meg egy kicsit, Sedrick.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Leonard Cabrini
Leonard Cabrini EmptyPént. Szept. 02, 2022 9:21 pm
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Leonard!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Egy igazán összetett, bonyolult és rejtélyes fickó vagy komplikált múlttal. Nagyon tetszett minde a jellemed, mind az előtörténeted, igazából szívesen olvastam volna még tovább is. Leonard Cabrini 2624752903
Kíváncsi lennék, milyen voltál, mielőtt a bátyád elárult. Igazán a mostani Leo-t ismertük meg, már amennyire közel engedted magadhoz az egyszerű olvasót, mint engem is. Very Happy Ha ismerősök lennénk, nem szeretnék a rossz oldalon állni. Én biztos nem tennék neked keresztbe. X3 Érthető, hogy miért vagy bizalmatlan az emberekkel, miért nem engedsz a körés felhúzott fal mögé nagyon senkit, mégis, így azért elég magányos az élet.
Sajnálom, hogy így széthullott a családod, sajnálom, ami anyukáddal történt és a bátyád árulását is. Nehéz az ilyen tragédiákon túltenni magunkat, ha egyáltalán ez lehetséges. A családunktól számítunk az árulásra a legkevésbé, hiszen a saját családunk csak nem szúrna hátba, nem igaz? És mivel pont tőlük nem számítunk erre, ezért is fájdalmas annyira, ha mégis megtörténik. Érdekelne, egészen pontosan mi történt, de azt érzem, csak rosszabb lehet, mint amit sejthet az ember.
Az ilyen életbe nem tudom, mennyire illik bele egy párkapcsolat, neked ennek ellenére van valakid. A jövőtök nem fényes, viszont a sötét hétköznapokban talán valamennyi vígaszt nyújt, ha nem az üres lakásba mész haza. Csak remélem, hogy anélkül zárjátok le, hogy valaki komolyabban sérülne.
Na jó, nem tartalak fel tovább, biztos van bőven tennivalód. Csak ismételni tudom magam, nagyon tetszett a lapod, a jellemed, a stílusod, meg minden, amit itt alkottál. Leonard Cabrini 2624752903

Színt és rangot hamarosan admintól kapsz, én viszont addig is utadra engedlek. Leonard Cabrini 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york




❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.
mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Leonard Cabrini Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Leonard Cabrini Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Leonard Cabrini D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
829
★ :
Leonard Cabrini Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
 
Leonard Cabrini
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sedrick Cabrini
» Leonard Kim
» Leonard Snow

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: