New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Sierra Larson
tollából
Ma 16:56-kor
Axelle Turner
tollából
Ma 16:37-kor
Sophie L. Collins
tollából
Ma 16:31-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 15:48-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 14:09-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 14:00-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 13:50-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 13:36-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 13:28-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Alastair Keaton
TémanyitásAlastair Keaton
Alastair Keaton EmptyVas. Aug. 14 2022, 09:55
Alastair Keaton
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
Daniel Gillies/Trey Griley (alkudható)
Születési hely
London, UK
Kor
37-45
Lakhely
Manhattan, New York
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Családi állapot
Házas
Csoport
Rád bízom
Történetünk
Kedves férjem,
Nem tudom szerelem volt első látásra, vagy csupán a sors akarata volt, hogy besétálj a klubba, ahol dolgoztam, de megtörtént. Te is csak egy megtört gazdag férfi voltál, aki szórakozni akar egyet egy sztriptíz klubban, de aztán másnak bizonyultál. Kedves voltál, és úgy éreztem, érek valamit, és veled kitörhetek onnan. Így is lett, csak nem egészen úgy, ahogyan gondoltam. Terhes lettem, és innentől nem igen volt választásod, hiszen ahogyan mondtad, te úriember vagy, és a botrány sem hiányzik. Igen, megmentetted az életem, és elvittél onnan, egészen New Yorkig, távol a családjainktól, Azonban az helyett, hogy magamra hagytál volna a gyerekkel, feleségül vettél, és azóta is gondoskodsz rólunk. Csupán kár, hogy ritkán mutatsz irányomba érzelmeket és akkor is igyekszel leplezni. Mikor még találkozgattunk Londonban, kedves voltál, őszinte, és azonnal beléd szerettem, de amióta megtudtad, hogy terhes vagyok, minden érzelem megszűnt részedről. Persze tudom én, hogy ott vannak, csak igyekszel elnyomni őket, és ezzel pedig engem bántasz. Lefekszel velem, mert kerülöd a botrányt és mások előtt eljátszod a tökéletes mintaférjet, de otthon rideggé válsz mellettem, amibe a szívem szakad belé. Nem tudom van e jövőnk együtt, de én minden erőmmel azon vagyok, hogy megmentsem a házasságunk, még ha ez néha nem is látszik úgy. Rám küldtél egy magánnyomozót is, (mit sem tudva, hogy ezzel miféle lavinát indítasz el) szóval mégsem bízol annyira a hűségemben, mint régen. Persze erre is megvan az okod, követtem el hibákat a múltban, de ideje végre belátnod, nem csupán én vétettem. Ha otthon nem kapom meg a szeretetet, ami járna nekem,  és csupán visszautasítást és ridegséget kapok, egy idő után máshol kell keresnem. Fáj nekem ez az egész, hogy hová fajult a kapcsolatunk. Azonban minden nehézség ellenére én még mindig szeretlek és hiszek bennünk. Szeretném helyrehozni a házasságunk, nem csupán magunkért, a fiúnkért is. Megérdemeljük a boldog életet. Ezért kérlek gondold végig ezt a levelet, és a szavaimat, és adj nekünk még egy esélyt. Én szeretlek, ez sosem fog változni.
A te szerető feleséged, Geraldine.

/Tömören ennyi lenne. Smile  A karakter brit (akár lehet nemesi családból is), kifinomult, makacs ember, aki nehezen mutatja ki az érzelmeit. Úgy képzeltem el, igenis szereti a feleségét, csak az a bizonyos sértettsége és makacssága nem engedi kimutatni. Minden esetre elképzeléseim szerint van számukra remény még ha messze is van. Bővebben, majd amikor megérkeztél, várom a Te ötleteidet is! Alastair Keaton 2624752903
A keresztnév és a pb is változtatható. Nagyon várlak siess hozzám Very Happy/

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Alastair Keaton
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Max Keaton
» Tansy Keaton
» Geraldine Keaton

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: