New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 62 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 62 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:43-kor
Richard Sullivan
tollából
Tegnap 22:37-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 22:02-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:51-kor
Marcello Serra
tollából
Tegnap 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Tegnap 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Tegnap 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Tegnap 19:26-kor
Deborah Winchester
tollából
Tegnap 19:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Az ikrek
TémanyitásRe: Az ikrek
Az ikrek EmptyHétf. Aug. 15 2022, 11:23
Tommy Kershaw
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
Gavin Casalegno
Születési hely
New York
Kor
16
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
biszex
Családi állapot
hát ezt már csak te tudod
Csoport
Diákok
Történetünk
Mit is mondhatnék rólad? Rólunk? A Kershaw család elsőszülöttje vagy, akit pontosan 5 perc után, szigorú menetrend után követtem én. Azt hiszem ez a különbözőség mindig is megvolt bennünk. Külső vonásokban nagyon hasonlóak vagyunk, de a személyiségünk teljesen eltérő. Te tele vagy vidámsággal, élni akarással. Ahol felbukkansz jókedvet viszel magaddal, mindenkihez van egy-két kedves szavad. Te vagy a buli lelke, és őszintén, a családunké is te vagy. A szüleinknek hatalmas elvárásai vannak mindkettőnkkel szemben, de fiú létedre talán az irányodba még nagyobbak is. Mégsem látom soha, hogy ezalatt a teher alatt összeroppannál. Látszólag lazán viseled, de az, hogy mi játszódik le benned természtesen csak te tudhatod.
Szabad idődben szeretsz edzeni járni és természetesen minden figyelmed a bandádnak szenteled, ami meglepően sikeres. Azt hiszem a legközösebb pont bennünk az a zene szeretete. Na meg persze Eddie, de errúl jobb, ha te nem szerzel tudomást.
Apa építész és ehhez hasonlóan foggal körömmel ragaszkodik ahhoz, hogy a gyerekei is a nyomdokaiba lépjenek. Neked nincs ezzel bajod. Vagy ha van is még soha nem panaszkodtál. Anyánk vállalati jogász, így mindketten rengeteg időt töltenek munkával és utazással és csak keveset velünk. Mi persze ezt nem bánjuk, végülis melyik  16 éves gyerek bánná, hogy ekkora szabadságban van része?
Te vagy a tűz, én a víz, imádod kihasználni a vagyonunkal járó egzisztenciát, imádsz a középpontbean lenni, jól érzed magad, ha körülötted forog a világ. Én inkább a sarokban csendesen meghúzódó típus vagyok. Akárhogy is, tudjuk, hogy biztos pont vagyunk egymás életében. Nincs külső erő ami szétszakíthatna minket. Vagy mégis? Nem tudom hogyan reagálnál arra, ha tudomást szereznél a legjobb barátod felé táplált gyengéd érzelmeimről? Nem érzed magad mellőzve néha, amikor Eddie és én az egyik sarokban sutyorgunk valami számodra érdektelen témáról? Nem fogsz neheztelni rám, amiko magadra hagylak a család által oly régóta ápolt tervekben, hogy aztán minden felelősség a te vállad nyomja?

// mindketten nagyon várjuk a fiatal embert, az biztos, hogy izgalmas kis hármasnak ígérkezik a kis egységünk, tele súrlódásokkal, kérdésekkel és a tinédzserek édes életével. várunk Az ikrek 2624752903//

livin' in new york

Eddie Rivera imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melita Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Az ikrek SCfgl

Az ikrek SFsUe
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Az ikrek E217dd28122b71c96a7a72389803da227498f519
Take my hand
Take my whole life, too
For I can't help falling in love with you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Az ikrek SFsUJ
★ idézet ★ :
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes, I wish someone out there will find me
'Til then, I walk alone
★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Sydney Sweeney
★ hozzászólások száma ★ :
163
★ :
Az ikrek SF9Bo
TémanyitásAz ikrek
Az ikrek EmptyHétf. Aug. 08 2022, 12:33
Thomas "Tommy" Kershaw
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
Gavin Casalegno
Születési hely
New York
Kor
16-17
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
bi?
Családi állapot
szingli
Csoport
diák
Történetünk
A legjobb barátom vagy, és egyben a legrendesebb és legszórakoztatóbb srác, akit ismerek. Nem válogatsz, mindenkivel jófej vagy, ha teheted, mindenkin szívesen segítesz, de közben imádod és igazán élvezed az életet. Olyan öfeledt, "semmi sem idegesít túlságosan" módon, amit sokszor kicsit irigylek is. Van egy közös rock bandánk, vagyis mondhatni a tiéd, hisz én csak nagyjából két éve csapódtam hozzátok második basszus gitárosként, és a barátságunk is akkor keződött, amikor jelentkeztem a meghirdetett helyre. Rendszeresen tartasz bulikat, de amit nem te rendezel, annak is általában te vagy a lelke, ha megjelensz. Az a típus vagy, aki mindenkire mosolyog, és bárkivel képes flörtölni, szexuális beállítottságtól, nemi hovatartozástól függetlenül. És tényleg nagyon sokan kedvelnek, rendegeteg haverod, barátod, ismerősöd van, és még több internetes követőd. Ez mondjuk lehet részben amiatt is, mert a város egyik leggazdagabb emberének fia vagy. Jelenleg ugyanabba az elit magániskolába járunk, a The Browning Schoolba, később pedig mindketten a Columbia Egyetem építészmérnöki karára szeretnénk felvételezni. Én legalábbis tényleg ezt szeretném, neked viszont nincs is nagyon más választásod, hiszen apád azt akarja, hogy kövesd őt ezen a pályán, és egyszer átvedd tőle a céget. Az, hogy együtt tervezünk építészetet tanulni, talán téged is lelkesít valamelyest, de nem tartom kizártnak, hogy te igazából másra vágysz.
A közös célok és a kettőnket összekötő zeneszeretet ellenére azért van egy-két dolog, amiben nagyon különbözőek vagyunk. Míg te és az ikerhúgod, Lita, a város leggazdagabbjai közé tartozok, én egy szobalány fia vagyok Bronx szegényebb részéből, és csupán ösztöndíjjal tanulhatok a magánsuliban. Míg te az a típus vagy, akit mindenki kedvel, én olyan viselkedészavarral küzdök, ami megnehezíti, hogy barátságokat kössek, hogy kedveljenek. Emellett azonban okos vagyok, felelősségteljes, céltudatos, a korosztályunkhoz képest kissé koraérett. Talán épp emiatt vagyunk jó hatással egymásra. Én kicsit a földön tartalak, te pedig sokat segítettél abban, hogy beilleszkedjek, kedvelhetőbbé és népszerűbbé váljak.

A leírtakon kívül nincs egyéb megkötésem, de a lenti hirdetést és az előtörimet nem árt csekkolni. A play by csupán ötlet, ha van jobb ötleted, ne tartsd magadban. És nagyon várom mindkét karaktert!  Az ikrek 690269075


livin' in new york




Melita "Lita" Kershaw
Foglalt

Play by
Sydney Sweeney
Születési hely
New York
Kor
16-17
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
hetero
Családi állapot
szingli
Csoport
diák
Történetünk
A legjobb barátom öt perccel fiatalabb ikertestvére vagy, aki ezt természetesen rendszeresen az orrod alá is dörgöli. Manhattan elit világából származtok, ami nagyon távol áll attól, ahonnan én jövök, bár ettől függetlenül most mindhároman ugyanabba a drága magániskolába járunk. Látszatra te is hasonló vagy, mint Tommy, aki jófej, könnyen barátkozik, és mindenki kedveli. Ő igazán tudja élvezni azt az életet, a pénzt, a kapcsolatokat, a szórakozást, ami adatott nektek, és önfeledtebb pillanataidban te is biztosan át tudod ezt érezni. De közben te egy kicsit zárkózottabb és álmodozóbb vagy, mint ő. És egyben lázadóbb is. Tommy látszólag beletörődött abba, hogy a jövőt illetően kövesse a nektek kijelölt útvonalat, és építész legyen, majd egyszer átvegye az apátok cégét. Te azonban nem rajongsz azért, hogy megmondják, mit tegyél. Nem szeretnél sem építész lenni, sem üzleti pályára lépni. Művészlélek vagy, aki imád fotózni, kislány kora óta táncol, népszerű az iskola dráma szakkörében megmutatott tehetsége miatt, nem csak a színpadon, hisz tavaly még egy darabot is írtál, amit később előadtatok, és szeretnél ezek közül valamelyik vonalon elindulni. Közben pedig még szívesen utazgatnál, ismerkednál a világgal, a különféle kultúrákkal. Bár a kissé zárkózottabb, introvertált jellemed okán még csak most kezded igazán megtalálni a hangodat, kimutatni a lázadó oldalad, és még nem volt bátorságod szembe szállni a szüleiddel, és nyíltan megmondani nekik, hogy te mást szeretnél. És talán emiatt kötődünk mi ketten egymáshoz. Mert mindketten szeretnénk kicsit kitörni abból a közegből, amiből származunk. Megismerni a másik világát. Vagy mert veled ellentétben én szókimondó vagyok, impulzív, és egyre inkább azt teszem, amit akarok, anélkül, hogy érdekelne mások véleménye. És ebben próbálsz időnként te is példát venni rólam. Persze te már elkezdtél a színfalak mögé látni, megérteni, hogy sokkal több van bennem annál a sokszor bunkó alaknál, mint amit kifelé mutatok, és valószínűleg rajtad kívül csak Tommy ismer engem jobban.
Azt hiszem, mi ketten valóban kezdjük egyre inkább kedvelni egymást, egyre közelebb kerülni egymáshoz, én ugyanakkor tartok tőle, hogy ha átlépnék egy bizonyos határt, azzal elárulnám Tommy barátságát. Nem beszélve arról, hogy apádnak egyáltalán nem tetszene a dolog. Nem zavarja, hogy a fia haverja vagyok, mert szerinte jó hatással vagyok rá, sőt, már a jövőre nézve munkát is ajánlott a cégénél, ha a kitűzött célok mellett maradok, valószínűleg abban a reményben, hogy Tommy-t is motiválom ezáltal. De a megérzésem alapján nem díjazná, ha kikezdenék veled, és ezt igazából meg is értem.

A leírtakon kívül nincs más megkötésem, bár az előtörimet nem árt csekkolni. A play by örülnék, ha maradna, mert szerintem illene az elképzelt karakterhez, de ha tudsz jobbat ajánlani, talán meggyőzhetsz. Gyere, várlak! Az ikrek 2624752903

livin' in new york



Once I rose above the noise and confusion, just to get a glimpse beyond this illusion. I was soaring ever higher. But I flew too high.

Melita Kershaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eddie Rivera
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Az ikrek 58673ff586dd86cd2dc787f3d629d4d9c93f38fb
Az ikrek 1f7caa63acdd6a69c5046a9f04805f5b66cfe5dd
★ kor ★ :
18
♫ :
Or maybe I'm different,
and maybe my ADHD got me trippin'
And maybe I'm just everything
that you missin', yeah
★ családi állapot ★ :
Az ikrek 7b2335c884eeaa20a10eaecd0d23c366ee01416e
I shouldn't have fallen in love with HER
It's been nothing but trouble 'til now
I shouldn't have fallen in love at all
But I couldn't stop myself
What gives her the right to tear up my life?
How dare she be so perfect?
What did I do to deserve this?
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Az ikrek Ef9631cd923476e3ba596b469713f7b7ab8a4e7d
★ idézet ★ :
I'm on the outside looking through
I know I'm not the same as you.
★ foglalkozás ★ :
high school student, bass player, intern architect
★ play by ★ :
Maxence Danet-Fauvel
★ hozzászólások száma ★ :
144
★ :
Az ikrek 54c61365070d8bfee8d25faf0e3c4bc4526212d0
 
Az ikrek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: