New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 65 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 50 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Marco Reilly
tollából
Ma 18:22-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 18:20-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 17:42-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 17:00-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 16:39-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:50-kor
Axelle Turner
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:48-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Lost Island - Alexandra & Angelo
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Lost Island - Alexandra & Angelo
Lost Island - Alexandra & Angelo - Page 2 EmptyPént. Május 05 2023, 17:29



Angelo & Alexandra



“YOUR WORK IS GOING TO FILL A LARGE PART OF YOUR LIFE, AND THE ONLY WAY TO BE TRULY SATISFIED IS TO DO WHAT YOU BELIEVE IS GREAT WORK. AND THE ONLY WAY TO DO GREAT WORK IS TO LOVE WHAT YOU DO. IF YOU HAVEN’T FOUND IT YET, KEEP LOOKING. DON’T SETTLE. AS WITH ALL MATTERS OF THE HEART, YOU’LL KNOW WHEN YOU FIND IT.”



Az utóbbi időben még senkinek se sikerült így megnyílnom, mint Mr. D'Amore-nak. Sem a munkahelyemen, de még az edzőteremben sem, ahol azért az évek során találtam pár barátfélét. Mégis mindig bennem volt a félsz, hogy ha kiderül a titkom, kihasználják az ismertségemet, és végül a szüleim is tudomást szereznek azokról a tevékenységekről, amiket a hátuk mögött csinálok.
Most azonban, talán a halál közeli élménynek, az ijedtségnek hála, a szavak annyira természetesen buknak elő belőlem, mintha mindig is ismertem volna a mellettem sétáló fiatalembert.
- Az - bólogatok, amikor Angelo kontrázni kezd, hogy az ő élete sokkal szánalmasabb, mint az enyém. El nem tudok képzelni annál szánalmasabbat, mint, hogy egy huszonkilenc éves nőnek nincs önálló akarata és élete.
Aztán azonban Angelo is belekezd a saját történetébe...
Elkerekedett szemekkel figyelem, és talán még ajkaim is hasonló formát vesznek fel, amikor megvallja nekem, hogy egy alvilági családból származik. Na, nem azért, mert elítélném őt, hiszen én tudom a legjobban, hogy a családját nem válogathatja meg az ember, csupán azért, mert a viselkedését tekintve, rajta egyáltalán nem látom semmi gonoszságnak a jelét. Talán a testét borító temérdek tetoválás az, ami kicsit rosszfiússá teszi, de egyébként egy igazán kedves fickónak mondhatom őt.
- Ó... - Csak ez az egybetűs szavacska hagyja el ajkaimat, amikor elmondja azt is, hogy a családja milyen kétes ügyletekkel foglalkozik, és egyébként sem szeretném félbeszakítani a mondandóját.
- Ami a gáz családot illeti, talán valóban te nyertél, te viszont egy kicsit sem vagy szánalmas - nézek a szemébe őszinte meggyőződéssel, amikor befejezi a családjával kapcsolatos történet elbeszélését. - Te legalább tettél az ellen, hogy rád erőltessék azt, amit nem akarsz. Én viszont túl gyáva vagyok hozzá - teszem hozzá, miközben alig láthatóan megrázom a fejemet.
Magamban arra gondolok,  de ezeket most még nem akarom hangosan kimondani, hogy az a férfi, akihez hozzá kell mennem, pontosan egy ilyesféle családból származik. Ekkor azonban az is a fejembe ötlik, hogy ha Angelo nem követte a családja nyomdokait, akkor talán a leendő férjem sem olyan szörnyű ember, mint azt elképzelem és mint azt rebesgetik. Most érzem magam ezen a szigeten először biztonságban, hiszen azt is tudom, hogy így legalább nem kell a García-k közelében lennem és azt a vészes esküvőt is elodázhatom.
Ahogy ezek a gondolatok végigszöknek a fejemben, Angelo kérdésekkel kezd el bombázni, amikre első körben nem is tudom, mit feleljek. Nem azért, mert annyira indiszkrét lenne, csak ilyen dolgokról ezelőtt még senkivel nem beszéltem. Nem tehettem.
- Igen, egy véget nem érő, unalmas, monoton film - mosolyodok el végül is, hiszen tisztában vagyok vele, hogy kívülállók számára az életem beláthatatlan és csak a külső csillogást látják.
- Igazából fogalmam sincs - követi a mosolyt egy halk kacaj is, hiszen így belegondolva, mi rossz is történhetne velem, ha én is elhatárolódnák a De Mevius névtől?  - Talán kitagadnának, de még azt sem valószínű. Egyszerűen annyira belém lett nevelve az engedelmesség és a megfelelés, hogy eszembe se jutott eddig, hogy én is lázadni kezdjek.
- MINDENBE beleszólnak - zárom is le gyorsan a párkapcsolati témát, hiszen még nem látom elérkezettnek az időt, hogy Manolo-ról beszéljek neki.
- Igazából még nem... - felelek az újabb kérdésre miközben egy kicsit elhalkulok. Persze, hogy gondoltam rá, hogy elmondom a véleményemet a szüleimnek, hogy kiállok saját magamért, de akkor mindig eszembe jut, hogy az öcsémmel úgysem számíthatnak semmi jóra, hát én is hagyjam cserben őket?
Ráadásul a García-ákkel kötött egyesség megpecsételte a sorsomat, az az esélyem, hogy a magam ura legyen ezzel együtt el is veszett, kivéve, ha hagyom, hogy az apám börtönben rostokoljon, de azt pedig nyilvánvalóan nem fogom. Szóval ezen számomra nincs már mit ragozni.
Egészen jól esik egy kicsit megnyílni valakinek - kivételesen -, viszont ez a beszélgetés hamarosan véget ér, amikor megjelenik a mi kis idegen barátunk.
Közös megegyezéssel (?) úgy döntünk, hogy inkább meglógunk előle, mintsem fizikai támadást alkalmazzunk, viszont az ez után történő felismerés igen kellemetlenül érint.
- Rendben. Akkor ezt így sorba - bólintok, amikor Angelo felvázolja a közeli teendőket, amire szükségünk van ahhoz, hogy életben maradjunk.
Habár amikor arról kezd el beszélni, hogy talán ölnünk is kell majd, egy kicsit sincs ínyemre és elborzadva meredek hol magam elé, hol a férfire. Nem tudok elképzelni olyan helyzetet, ahol én ember ölök vagy bármi mást.
- Azért azt nagyon remélem, hogy tévedsz. Mármint távol álljon tőlem, hogy meg akarjak halni, de nem hiszem, hogy képes lennék embert ölni - felelem határozottan vészjósló szavait hallva, majd tekintetemmel keresem is már a legegyszerűbb utat, ahol visszatérhetünk a partra. Egyelőre egyszerűen képtelen vagyok felfogni a helyzet halálos mivoltát és komolyságát. Túl sok ez nekem egyszerre.
- Már egy cigiéért is? - kérdezem felvont szemöldökkel, de aztán elnevetem magam. Eddig még csak a túlélés érdekében akart gyilkolni, most meg már egy cigarettáért is? Nagyszerű. Habár tisztában vagyok azzal is, hogy tőle igazán nem kellene félnem.
- Akkor kezdjük a kövek és botok keresésével, hogy segítséget kérjünk? - kérdezem, hiszen utálom a tétlenkedést. - Az odavezető úton pedig megfigyelhetjük az is, hogy honnan tudnánk élelmet és vizet találni.











the brightness

you deserve every star in the galaxy laid out at your feet.

Angelo D'Amore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Alexandra De Mevius
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Lost Island - Alexandra & Angelo - Page 2 Ana-ana-de-armas-43159115-268-283
Lost Island - Alexandra & Angelo - Page 2 A6d0a43c389a8b63adcf36d0ca8de47366b93f32
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
My life is my responsibility ...
★ családi állapot ★ :
Eljegyzett ( nem önszántából)
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Lost Island - Alexandra & Angelo - Page 2 Tumblr_inline_oxu3b0KSey1tk5evm_400
★ idézet ★ :
"Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead."
(Charles Bukowski)

"We all have two lives. The second begins when you realize you only have one."
(Tom Hiddleston)
★ foglalkozás ★ :
Ügyvédbojtár vagy valami olyasmi
★ play by ★ :
Ana de Armas
★ hozzászólások száma ★ :
40
★ :
Lost Island - Alexandra & Angelo - Page 2 4748253d65b7924098f47570fb837b9ddd6a37f1
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Lost Island - Alexandra & Angelo
Lost Island - Alexandra & Angelo - Page 2 EmptyVas. Május 14 2023, 07:34


Alexandra & Angelo
"Some beautiful paths can't be discovered
Without getting lost."

- Gyáva? - röhögök bele gúnyosan a friss levegőbe. - Az a gyávaság, ha egy szabadon levő kistestű kutya miatt inkább kerülsz egy nagyot a célod felé... Az viszont, hogy a családoddal szemben nem állsz ki magadért, én nem nevezném annak. Kissé magas szinten van a család ahhoz, hogy összehasonlítsuk bármivel is. Meg szerintem egy nőnek sokkal nehezebb kitörni, mint egy férfinek. - nem az én dolgom, hogy elítéljek bárkit is, de be kell látni, Alexandra helyzete közel sem olyan, amit szánalmasnak, vagy bármi más hasonló negatívnak kellene titulálni. Vicces azért, hogy két hasonló sorsút sodortak ide a háborgó vizek...  
- Ha újrakezdhetnéd, milyen életet akarnál magadnak? Ki akarnál lenni? - teszek fel egy egyszerűnek tűnő kérdést, amin mikor én is elkezdek agyalni, hirtelen el is apadnak a gondolataim, hiszen nehéz lenne megválaszolni. Nem olyan könnyű elszakadni abból a világból, amibe belenevelték az embert, még gondolati szinten sem.
- Tehát akkor neked se mindegy, ki van az oldaladon. - ezen muszáj nevetnem, hiszen akaratlanul is felbukkannak bennem azok a szánalmat tükröző tekintetek, amikor egyszer-egyszer összefutott a család azzal a lánnyal, akit hazavittem. Egyetlen kapcsolatom sem tartott tovább pár hónapnál, ami lássuk be, nem elegendő ahhoz, hogy valami komolyabb, érzelemdúsabb kialakuljon. Tisztában is vagyok vele, hogy így a harminchoz közelítve a tény, hogy még egyetlen normális kapcsolatom sem volt, az a családomnak köszönhető. Nem olyan egyszerű kialakítani bárkivel is mélyebb érzelmeket, ha közben ott lebeg a háttérben a szörnyű gondolat, hogy baja eshet miattam, főleg, ha átlagos leányzóról van szó. Az a sok titok pedig, amit birtoklok, rengeteg mindent elrontana. Bonyolult dolgok ezek, de bőven lenne még kérdésem Alexandrához, azonban akad némi közjáték a parton, amiből alig sikerül kimenekülnünk. Akkor jó ötletnek tartottam őt követni, viszont legközelebb lehet, hogy az ész helyett az erőt fogom már alkalmazni... Fel is vázolom a sziklás, dombos tetőn a terveimet, s közlök pár nem túl kellemes tényt, észrevételt és gondolatot.
- Én is remélem, hogy nem lesz gondunk velük, de sajnos erre is fel kell készülnünk. Eléggé vadnak tűnik ez a vidék. De ha arra kerül a sor, akkor majd én kinyírom őket, neked egyáltalán nem kell. Csak fedezz, meg ilyenek. - nem is várnám el tőle az ilyesmit. Az élet kioltása maradjon szépen a férfi dolga.
- Azt ne mondd, hogy neked nincs semmiféle káros szenvedélyed, mert úgysem hiszem el. - a cigi mellett azért egy hatalmas nagy hamburgerre is beneveznék, hiszen a csendet a gyomrom korgása töri meg. Régen volt az a tegnap esti kellemes vacsora.
- Mehetünk. - pattanok fel tettrekészen, s elmutatok a távolba, egy másik irányba, mint ahonnan érkeztünk. - Nézzük meg arra esetleg még a partot, hátha a segítségkérés mellett ott találunk valamit, amit kisodorhatott a víz. Szerintem egyelőre hanyagoljuk azt a részt, ahonnan jöttünk. - ujjaim átszöknek abba az irányba, ahonnan elmenekültünk. Ha beleegyezik Alexandra, akkor meg is indulok előre. Közös döntéseket kell hozni, s kompromisszumokat kell kötni, csak így juthatunk egyről a kettőre. Összedolgozással.  
- Ami a kaját illeti, lehet, hogy a parton még szerencsésebbek is lennénk a kagylókkal meg a rákokkal. Talán még halat is tudnánk fogni, ha készítenénk hozzá eszközt. - osztom meg gondolataimat, miközben haladunk egyre lejjebb a dombvidékről. Tájékozódási pontnak tökéletes, s a nap állásából nagyjából be is lövöm, hogy merre lehet észak. Szerencsére bőven van még időnk sötétedésig.
- Fura amúgy, hogy még holttestet sem találtunk a parton, nem? Mármint rajtunk kívül rohadt sokan voltak még a hajón, akik ha meg is menekültek, a vihart ők sem úszhatták meg... - beszédem közben összeszedegetem az elhullott fákat, s vállamra csapom őket.

mind álarcot viselünk
Angelo D'Amore
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
Lost Island - Alexandra & Angelo - Page 2 3675886080e56077461d360e94e1c80e
Lost Island - Alexandra & Angelo - Page 2 D530bd6a63eb908068ef090f12282663
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
× Italian asshole ×
Lost Island - Alexandra & Angelo - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f30787a6a6152754561624f6f51413d3d2d34362e3135393137643734616135353966633939393633343230373339342e676966
★ családi állapot ★ :
× Foreveralone ×
★ lakhely ★ :
× Manhattan ×
★ idézet ★ :
"A name is a mask, a hiding place.
We are all nameless inside."
★ foglalkozás ★ :
× Pankrátor ×
★ play by ★ :
× Stephen James ×
★ szükségem van rád ★ :
× (Not) Alone in the Dark ×
Lost Island - Alexandra & Angelo - Page 2 71ac87d886e930d2c9ed7c83375906c6
★ hozzászólások száma ★ :
322
★ :
Lost Island - Alexandra & Angelo - Page 2 Ef5d14efa5bed35f1725b297b057ba5b2ec50458
 
Lost Island - Alexandra & Angelo
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Mr. Long Island
» Long Island, 2018.nyara
» A múlt fényfüzérei ~ Brad & Mira, 1991. Long Island
» Alexandra && Lindsay
» Alexandra && Lindsay

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: