New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Mirabella Jimenes
tollából
Ma 19:42-kor
Cosette Delgado
tollából
Ma 19:38-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 19:38-kor
Aphrodité Griparis
tollából
Ma 19:25-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Ma 19:00-kor
Karin Bjorge
tollából
Ma 18:30-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 18:28-kor
Karin Bjorge
tollából
Ma 18:24-kor
Aphrodité Griparis
tollából
Ma 17:55-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Kayse Donovan
TémanyitásKayse Donovan
Kayse Donovan EmptySzomb. 5 Márc. - 18:42
Kayse Donovan

Play by:
Zooey Deschanel
Születési hely:
szabadon választott
Kor:
41
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
házas
Csoport:
ez rád bízva (annyi említés, hogy marketinges volt)
Történetünk:

Tíz éve egy közös ismerősnek hála ismertem meg a legjobb barátnőmet Kayse-t. Még szinte ki sem mondtam a nevemet, de már nyomta a kezembe a feleseket. Iszonyat nagy energialökete van, és ez kihatással van a környezetére is. Anno minden buliban benne volt, előfordult, hogy részegen mentünk dolgozni egy manhattani pörgés után. Megmutatta, hogy milyen az igazi amerikai élet, én pedig hálás voltam neki, hogy felkarolt. Az évek elrepültek és bizony sok minden megváltozott. A barátnőm férjhez ment, szült két gyermeket (ikerfiúk), és most otthonülő anya, aki belőlem táplálkozik. A versenyszférában egyedül én maradtam meg, a karrierem felfelé szárnyal és mostanra irodavezető lettem egy ingatlanközvetítő cégnél. A házassága kifogástalan (ezt én így látom), hiszen Matthew már egy évtizede boldogítja őt. A jellemünk hasonló, éppen emiatt nem tudtam őket elképzelni egymás mellett. Matt kedves és törődő, amolyan papucs kategória. Kerüli a konfliktusokat, inkább Kayse az, aki veszekedéseket gerjeszt. A tökéletes ellentétei egymásnak. Nem szólok bele a kapcsolatába, hiszen nekem is vannak titkaim. A családomról szűkszavúan fogalmaztam neki, nem ismertettem a gyökereimet, és ez így van rendjén. Pontosan elég az is, hogy tudja voltam már férjnél, de nem jött össze a dolog. Walliddal azóta is jóban vagyok, asszonytartást is fizet, mondhatni a másik bástyám. A lényeg az, hogy én is túlléptem a negyedik x-en, és bizony babára vágyom. Nem a hagyományos módját választom az anyává válásnak, és te ezen a rögös úton fogsz elkísérni. Neked köszönhetően vagyok ennyire erős, és alig várom, hogy közösen vágjunk bele az én kilenc hónapos kalandomba.

Bolondos egy nőszemély. Energikus és jóindulatú mióta ismerem és ennek már lassan tíz éve. A legjobb programokat ő szervezi le, esze ágában se lenne átadni a stafétabotot. A csajos beszélgetéseinkben nem ismer tabut, néhányan meglepődnének, ha látnák őt részegen. Az érzések terén olyan, mint egy mély kút. Nem látod a fenekét, és számtalan szinten kell lejutnod ahhoz, hogy megértsd a belső világát. A szomorúságát általában jól palástolja, nem szeret a magánéletéről beszélni, azt hiszem a családjáról nem is tudok semmit. Szaúd-Arábiában született, és egyszer említette, hogy van egy húga és egy bátyja is. Furcsa.

(Kayse, a legjobb barátnő)


Ez egy részlet volt az előtörténetemből. Több mindent nem szabnék meg a karakterrel kapcsolatban. A múltjában vannak kötött dolgok, de a jövője alakulását rábíznám a leendő userre. A PB alany alkudható, de a közös képek miatt gondoltam Zooey-ra. Kayse fontos szerepet tölt be Raja életében, ezért biztosan rengeteg játékunk lesz.
Ha megérkeztél, akkor dobj egy pm-et.  Kayse Donovan 2624752903

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Kayse Donovan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Athena Donovan
» Margaret Donovan
» Alana Donovan
» Donovan - education never ends, Watson
» donovan & west - morning routine

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: