New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 137 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 125 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Robert Benson
tollából
Ma 13:45-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 13:30-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 13:29-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 13:16-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 12:19-kor
Maxwell O'Connor
tollából
Ma 11:57-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 11:23-kor
Harry Porterfield
tollából
Ma 10:47-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:39-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

filthy - Daniel & Isaiah
Témanyitásfilthy - Daniel & Isaiah
filthy - Daniel & Isaiah EmptyPént. Okt. 29 2021, 17:56

Daniel & Isaiah

Sok idő eltelt már azóta, hogy egyáltalán New Yorkba jutottam. Voltak dolgok, amik természetesen megváltoztak, viszont nem feltétlenül éreztem azt, hogy az életem gyökeres változáson ment volna keresztül. Sokan azt szokták mondani, hogy ha az ember megváltoztatja a korábbi tartózkodási helyét, akkor az minden bizonnyal olyan újdonságokat hordoz magában a jövőjét tekintve, hogy egyszerűen csak kapkodja majd a fejét a kiaknázatlan lehetőségek között.
Az én helyzetem most más volt. Bár már a nővéremmel éltem együtt, nagyon sok minden nyomasztott azzal kapcsolatban, hogy már lassan huszonnyolc éves férfiként, egy éve az ő nyakán élősködök. Nem tudtam dolgozni, és kicsit sem éreztem magam szabadnak. Bár egy ideje sikerült meggyőzni őt arról, hogy akkor vagyok a legnagyobb biztonságban, ha folyamatosan a város más-más pontjain bukkanok fel, én magam sem gondoltam, hogy olyan erőteljes honvágy támad majd fel a szívemben, mint amit az utóbbi napokban éreztem. Tisztában voltam azzal a ténnyel is, hogy a szüleimet meglátogatni nem egyenértékű azzal, hogy Athival összefutottam párszor Bronxban, illetve az egyszeri találkozó Lanával is más kategóriába tartozott. Azokról nem éreztem, hogy elszámolással tartoztam volna a nővérem irányába.
Minden bizonnyal nem könnyítettem meg a dolgát, amikor az egyik éjszaka sírva talált meg a konyhában. Sosem állítottam, hogy azok a dolgok, amiken keresztülmentem, ne érintettek volna meg. Talán nem volt férfias dolog annyira nyíltan elpityeredni, mint ahogyan én magam is tettem, de úgy gondoltam, hogy tiszta lelkiismerettel elég nehéz lett volna úgy szállítani a drogot és idegen emberek végtagjait eltördelni, ahogyan én csináltam… Tíz éven keresztül. Talán a nővérem ezek fényében láthatta be azt, hogy szükségem lehet a szüleimre és megengedte, hogy egyszer találkozzam velük… De pontosan tudta, hogy innentől kezdve én már rendszer fogok csinálni ebből. Sosem voltam jó abban, hogy másokra hallgassak, mivel szerettem a saját fejem után menni.
Pontosan ezért tartózkodtam ismét a lovarda területén. Korábban nem ismertem Irát, de az utóbbi időben rájöttem arra, hogy egészen jó bajtársként funkcionál, ugyanis – talán azért, mert mind a ketten férfiak vagyunk – ahányszor a lovardában kötöttem ki, ő minden alkalommal fedezett engem. Azt nem állítom, hogy neki hála jutottam egy teljesen új lovaglónadrághoz, mivel a legtöbb itt dolgozó férfinél magasabb vagyok, de Rosalie is tökéletesen tisztában volt a ténnyel, hogy a lovam évek óta senki mást nem engedett a hátára rajtam kívül… Plusz kaptam egy csikót a szüleimtől mielőtt elmentem, és szerettem volna megnézni azt, hogy miként nőtt fel.
- Jól megöregedtetek, srácok – halkan sóhajtottam fel, és mindenekelőtt a kezemet nyújtottam oda ahhoz az állathoz, aki tíz éven keresztül képes volt rám várni. Egészen meglepett a tény, hogy még mindig képes volt felismerni, ugyanakkor már túl öreg volt ahhoz a makacs állat, hogy az én súlyommal meg tudjon birkózni. Hamarosan el kell fogadnom azt a gondolatot, hogy megbetegedhet, és akkor kénytelen leszek elengedni őt… Aki ennyire hűséges volt hozzám.
- Menjünk, levegőzzünk egyet – mivel konkrétan lovak között neveltek fel engem, annak ellenére hamar az egykori csikóm bizalmába tudtam férkőzni újra. Nem jelentett gondot, hogy egyszerre kettő állatot vezessek ki az istállóból. Ennek pedig a legfontosabb kulcsa a kettőnk kapcsolatában felfedezhető, kölcsönös bizalom volt. Mikor kiértünk, azonnal levettem róluk a vezetőszárakat, aztán beengedtem őket a legelő területére, aztán újra abba az irányba pillantottam, ahol már felfedeztem egy férfit. Mivel tanácstalannak tűnt, én pedig a felújítások ellenére jól kiismertem magam a birtokon, magabiztosan léptem oda hozzá.
- Üdvözlöm – idősebbnek tűnt nálam, ami miatt nem akartam rögtön letegezni – Segíthetek Önnek valamiben?
Egyelőre tartózkodtam a bemutatkozástól. Ha esetleg mondjuk szeretne egy lovat bérbe kapni, akkor tovább tudom küldeni a szüleimhez, mivel ma a nővérem nem dolgozott. Ha pedig már egy ideje ide jár és ki akar lovagolni, akkor később elnézést tudok kérni az udvariatlanságomért. Nem akartam egy olyan helyen nyomokat hagyni magam mögött, ahol bajba tudom sodorni a szeretteimet.

615 | öltözék |×


overthinking the past, where'd it slip away?
It's safe to say that the new me's here to stay, can I catch the way the sickness came? Stole my pain, novocaine, I succumb, it keeps me numb, it's not alright, it's not alright, it's not okay, trying to feel like I'm alive, how many times have I survived? But I won't change, trying to feel like I'm alive, but you know, you know, I know you couldn't change me anyway
mind álarcot viselünk
Isaiah F. Silvera
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
filthy - Daniel & Isaiah JkEQdS2
filthy - Daniel & Isaiah JkEQzcQ
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Cut off my wings and come lock me up
Just pull the plug, yeah, I've had enough, tear me to pieces, sell me for parts, you're all vampires, so here, you can have my heart, you can have my heart, you can have my heart
★ családi állapot ★ :
filthy - Daniel & Isaiah JkGF5Ml
So you can drag me through hell
If it meant I could hold your hand, I will follow you 'cause I'm under your spell, and you can throw me to the flames, I will follow you, I will follow you
★ lakhely ★ :
mozgásban van
★ :
filthy - Daniel & Isaiah JkGrMWx
★ idézet ★ :
“I just wanted to say that you don't always have to be all right. I asked you to be my parabatai because I needed you, but you're allowed to need me, too. This means you are the better, other half of me, and I care about you more than I care about myself. Remember that. I'm sorry I didn't realize how much you were hurting. I didn't see it then, but I see it now.”
- Alec Lightwood
★ foglalkozás ★ :
no one cares
★ play by ★ :
Matthew Quincy Daddario
★ szükségem van rád ★ :
filthy - Daniel & Isaiah JkGsiDF
There's not another way, don't let me go
Don't dig another grave today, I'll make the same mistakes, I'll never know, who I was before I faded away into the grey
★ hozzászólások száma ★ :
33
★ :
filthy - Daniel & Isaiah JkGQl4f
 
filthy - Daniel & Isaiah
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» it's me - Rhea & Isaiah
» Isaiah Silvera
» Misbehave [ Athi & Isaiah ]
» Daniel & Erin
» All of us are haunted ; Isaiah & Rosie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: