New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 54 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 39 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Rosina Calloway
tollából
Ma 14:40-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:38-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:21-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:51-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 13:42-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:38-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:17-kor
Ricky Simmons
tollából
Ma 13:15-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 12:35-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Hölgyek a címlapon!
TémanyitásRe: Hölgyek a címlapon!
Hölgyek a címlapon! EmptyKedd Aug. 24 2021, 22:04
Újra megalkotható az anyukám is Hölgyek a címlapon! 2624752903

Tia Harvey

Play by:
Jennifer Aniston, Katherine Heigl, Kylie Minogue, Madonna, Charlize Theron, Kate Hudson, Gwyneth Paltrow, vagy más hozzájuk hasonló
Születési hely:
Hollandia
Kor:
50+
Lakhely:
Brooklyn (Manhattan Beach, nagy családi ház) + Manhattan belvárosa egy kis lakás
Szexuális beállítottság:
Hetero
Családi állapot:
Házas
Csoport:
Média
Történetünk:

Oh anya! Annyi, de annyi mindent köszönhetünk neked: hírnevet, jó munkalehetőségeket, gazdag, már-már luxus életkörülményeket és mégis úgy érzem, hogy sosem sikerült még eléggé kifejeznem irántad mindezekért a hálámat. Sokszor csak panaszkodom, amiért úgy érzem, a média, a fotósok örökös jelenléte körülöttünk nem hagyott mást lehetőséget nekem és nővéremnek, csak azt, hogy mi is híresek legyünk, ahogy te. Valójában talán az igazság az, hogy egy kicsit mind olyanok akarunk lenni, mint te, hiszen te vagy a mi anyukánk, a mi példaképünk.
A tündérmese 2014-ben foszlott szét a szemeink előtt, mikor hosszú veszekedések után elköltöztél Los Angelesből New Yorkba egyedül, azt mondván, hogy egy kis időre van szükséged. Akkor még nem volt tiszta nekem, hogy mi miatt lettetek ennyire rosszban apával, pénz, más férfi/nő, vagy egyszerűen csak a munka? Vagy arról volt szó, hogy már egyre kevésbé vagy népszerű, a kor elhaladt feletted is és mostanság már sokkal inkább hallgatják a mai fiatalok slágereit, mintsem a te zeneszámaidat? Elkezdtél hervadni, a rivaldafény lassan halványodni látszik, hiába erősítik meg a barátaid is, hogy mennyire nagy név vagy te még mindig a popszakmában.
2014-ben sok minden eltört benned. Azt remélted, hogy New York kicsit segít majd neked, de ehelyett csak lefelé vezetett az utad, sokat ittál, szórakozóhelyekre jártál, amiknek köszönhetően botrányok miatt kerültél a címlapra és ahelyett, hogy javult volna a kapcsolatod apával a távolság által, még inkább csak elhidegülni látszott, hiszen apa mindig is nehezen bírta a hírnév negatív oldalát, különösképpen a botrányokat.
A költözésedet mi gyerekek is megéreztük. A hírportálok velünk is elkezdtek jobban foglalkozni, arról nem is beszélve, hogy hiányzott az anyukánk, melyek együtt nehézzé tették a mindennapjainkat, ez pedig kihatással volt a tanulmányaimra, a közérzetemre és a sportteljesítményemre is. 2015-ben apa beleegyezésével és támogatásával közösen elhatároztam, hogy igenis kell nekem a környezetfrissítés, úgyhogy odaköltöztem hozzád, New Yorkba, a saját életem javult is, én pozitívan fogadtam a költözést, ugyanakkor saját bőrömön tapasztaltam meg, mekkora depresszióba kerültél. Pszichológushoz jártál, talán az én (és barátaid) kérésemre is és úgy tűnt, van is hatása. Azt mondtad, sokat jelentett neked az, hogy melletted voltam akkoriban és nem egyedül kellett lenned, hiába nézett ki úgy, hogy kettészakadt a család.
2017-ben aztán megint sűrűbbé váltak apa és közted a találkozások. Apával a válás részleteit akartátok volna megbeszélni, végül mégis újra kivirágzott valami a kapcsolatotokban, sikerült rendezni a problémákat, így nemhogy végleg kettészakadt volna a család, hanem épp, hogy egyesült New Yorkban. Azóta ismét együtt élünk Brooklynban a szinte luxus házunkban Manhattan Beachen.
2021. Újra iszol, talán drogozol is. Újra történt veled valami, ami fokozatosan sodor vissza abba az állapotba, amibe 2014-ben kerültél, csakhogy már mindannyian tapasztaltabbak vagyunk. Én is jobban odafigyelek rád, de egyúttal nehezebben is viselem mindazt, ami veled történik. Félek, hogy megint szétváltok apától, félek, hogy valami bajod lesz. Egyik nap másnaposan hasznavehetetlen vagy, másik nap tökéletes kinézettel tündökölsz. Tökéletes díva vagy, tökéletes sztár és énekes, annyira kifinomult, és szenvedélyes! De ne feledd, bárhogy is alakuljon a karriered, neked családod van és mindig is lesz!

Már tinikora óta Los Angelesben élt, amióta az eszét tudja, énekesi pályára akart menni. Hogy ezt hogyan valósítja meg, azt a megalkotóra bíznám, illetve túlságosan a részleteket sem akartam megszabni, hogy mikor mi miért történt vele, csak azt tudom, hogy Staciere ez milyen hatással volt. A férfje (apa) is meghirdethető, de egyelőre annyit róla, hogy ő egy kicsit visszafogottabb, Tiahoz képest nyugodtabb életre vágyó férfi, de azért van annyira kalandvágyó és küzdő személyiség, hogy végül nem akart elválni. Apáról részletesebben PM-ben írnék.  
Az ET-m jellem része tartalmazza a családleírást is! Nagyon várlak! Hölgyek a címlapon! 2624752903

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásHölgyek a címlapon!
Hölgyek a címlapon! EmptyCsüt. Aug. 12 2021, 21:38
Fleur Harvey

Play by:
Egy szőke fiatalos lány,
pl: Gabriella Wilde
Születési hely:
Los Angeles
Kor:
24-26
Lakhely:
Ha velünk élsz, akkor Brooklyn (Manhattan Beach családi ház)
Szexuális beállítottság:
Heteronak képzelem el, de lehet bármi
Családi állapot:
Mondd meg inkább te!
Csoport:
Média
Történetünk:
Pár évvel vagy idősebb nálam csupán, mégis nagyon sokban különbözünk. Lehet azért, mert miután 2014-ben anyánk elköltözött Los Angelesből New Yorkba, én egy évvel rá utánamentem, így én anya életstílusát jobban átvehettem, míg te apával maradtál és az ő megállapításai szerint élted a leglázadóbb éveidet. Nyugodtabb, stabilabb jellem vagy, mint én, de közel sem annyira kiegyensúlyozott, mint apa. Ha én vagyok a perzselő, forró tűz, akkor te vagy a szeszélyes, ravasz víz. Én tarolok, te megfontoltan cselekszel, én egyből másokra zúdítom az érzéseimet, te hosszabb ideig őrlődsz magadban. Mindezen különbségek ellenére is jóban vagyunk, támogatjuk egymást, mindent meg tudunk osztani egymással.
A legnagyobb konfliktusforrás köztünk a munkánk. Belekóstoltál a színészkedésbe, majd a modellkedésbe is, én pedig emiatt úgy éreztem, hogy majdnem az összes lehetőséget elvágtad előlem, amiben egy kicsit más lehetek, mint te és anya. Így folyton csak azt kapom, "mennyire hasonlítok rád /anyára, mennyire ügyes vagyok abban, amit teszek, pont, mint te, vagy anya". Igen ez így van, csak már unom és sokszor sajnos túl nagyra fújom ezeket és olyasmikkel is megtámadlak, ami nem is igaz. Bárhogy is, minden veszekedésünk öleléssel zárul.
A helyzet az, hogy anya megint elkezdett inni. Te nem éltél vele, amikor ez mélypontra került, de nagyon is el tudsz mindent képzelni és abban teljesen egyetértünk, hogy nem hagyhatjuk anyát veszélybe sodorni saját magát és talán ezzel a családot is. Botrányokat kell megelőznünk, újságírókkal kell egyezkednünk, hogy eltusoljunk néhány ügyet. Együtt, közösen!

Nagyon rugalmas lennék vele kapcsolatban, szinte az egész élete szabadon alakítható a családján kívül. A Harvey-kről részletesen az ET-m jellem részében írtam, a szülők (főleg anya) története pedig az alsó hirdetésben van. Nagyon várom!
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Hölgyek a címlapon!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: