New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 62 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 48 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Remington Fellowes
tollából
Ma 12:38 pm-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 11:39 am-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 11:30 am-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 10:56 am-kor
Anabel Marquina
tollából
Ma 10:11 am-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 8:47 am-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 8:45 am-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 8:44 am-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 7:53 am-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

she looks so kind ✧✦ Emma & Jade
TémanyitásRe: she looks so kind ✧✦ Emma & Jade
she looks so kind ✧✦ Emma & Jade EmptySzer. Feb. 15, 2023 10:25 pm

Jaden & Emma

A tévhitekkel ellentétben én tényleg soha nem tartottam magamat undoknak. Tény, hogy nehezen viselem el mások hülyeségét, de ha mind őszinték lennénk egymással és azzal, ha értetlen emberekkel kell "hadakoznunk", akkor jóval többünket kaphatnák el ahogyan a szemünket forgatjuk épp. Például miért van az, hogy Adam előtt olyan könnyen elengedem magamat és tényleg forgatom rá a szemeimet amikor kitalálja, hogy az utolsó pillanatban jelenti be, hogy nem fog megjelenni az állásinterjún, amit egy hete megbeszéltünk? Nem szeretek egyedül ilyen döntéseket hozni. Nem azért mert félek, hogy csak az én vállamat terhelné a felelősség, korántsem attól félek, hogy ha rossz döntést hozok annak milyen kockázatai lesznek. Ebben a vállalkozásban pontosan annyira vagyok benne én magam is, mint Adam Hales, de nem azért vágtunk bele, mert bármelyikünknek is szüksége lett volna arra, hogy a másik fogja a kezét. Akkor nem együtt, hanem nagy valószínűséggel a szüleinkkel kezdtünk volna bele, akiknek jóval több évnyi tapasztalat van a háta mögött. Ez szinte törvényszerű.
Nem akartam magamra úgy gondolni, mint aki mindenható, vagy épp elengedhetetlen ebben a szakmában. Ezer meg egy esküvő és rendezvényszervezéssel foglalkozó cég van ebben a városban, és nem tudom mennyire tűnik ki közülük a Hales & Newton, de azt azért merem feltételezni, hogy mi vagyunk annyira nyitottak és innovatívak, hogy az újak számára vonzó helynek tűnjünk - és az is legyünk a gyakorlatban is. Kedvelem azokat, akikkel együtt dolgozom napi szinten és az a helyzet, hogy még jó sokáig szeretném ezt csinálni. Vannak persze bizonyos tapasztalataim, amelyek miatt egy hosszú nap után hazatérve azzal fárasztom a lakásom magányát, hogy magamnak bizonygatom miért kellene inkább mással foglalkoznom, de szerintem senki nem rendelkezik olyan munkával, ami minden percében kielégítő és szórakoztató. Vannak bizonyos tapasztalatim, amelyekre építve azt mondhatom, hogy van mit tovább adnom másoknak, akik még csak most kezdik a szakmát, de minden újabb esküvő számomra is egy tanulási folyamat. Ha nem a szervezéssel kapcsolatban, akkor azzal, hogy hogyan kell kezelni egy pánikoló menyasszonyt, vagy egy túlságosan rámenős anyóst.
Megnyugtatott a tudat, hogy a Jadennel való találkozóm egyik sem volt - se nem magán kívül izguló menyasszonynak nem neveztem volna, sem mumus anyósnak. Ez pedig önmagában egy nagy pozitívuma volt a napnak.
- Szuper, akkor maradjunk a Jadennél. - Mosolyogva jegyeztem fel a képzeletbeli jegyzetfüzetemre. Alapvetően jó voltam a nevekkel, mert napi szinten újakat és még újabbakat kellett megjegyeznem. Cikinek éreztem volna, ha valakit úgy kellett volna mondjuk felhívnom, hogy fogalmam sincs hogy hívják, miközben már találkoztunk, vagy beszéltünk. Amikor mégis előfordult hasonló, megkérdeztem róla Adamet, vagy valamelyik másik kollégát. - Nincsen másik Jade-ünk, úgyhogy ha már ilyen kedvesen felajánlottad, kihasználom az alkalmat. - Szerintem mindkettőnknek az volt a kényelmes, ha közvetlenül nyilvánultunk meg egymással. Persze itt épp egy számára - és igazából számunkra is - fontos gyakornoki pozícióról volt szó, de attól még nem kell karót nyelnünk, csak mert munkáról van szó.
- Lány vagy fiú a testvéred? - Mindig kíváncsi voltam azokra, akik fiú testvérrel nőttek fel, de azért én sem panaszkodhattam. Ha valaki tudna is mondani valamilyen általánosságot arra, hogy milyen ha lánytestvérek között nő fel, én rögtön megcáfoltam volna. A nővérem és a húgom keresve sem lehetett volna egymástól két különbözőbb, én pedig szerettem, hogy így van. Mindkettőjüket másért szeretem.
Bólintva veszem tudomásul, hogy már kínálták innivalóval és igazából örülök is neki, hogy nem nekem kell emiatt szaladgálnom. Így egyenesen a tárgyalóba kísérhettem Jade-et, akinek jeleztem, hogy válasszon nyugodtan egy helyet az asztal mellett. Nem voltak konkrét helyek, amelyeket ne illett volna elfoglalnia, igazából az egész irodát azzal a szemlélettel rendeztük be, hogy tetszetős és kényelmes hangulatot árasszon, miközben megvan benne az a finomság, amit a szolgáltatásunkkal és az eseményeinken nyújtunk.
- Ennek örülök! Én nem vezetek, de szerintem nincs rosszabb annál, amikor az ember nem számol a forgalommal és beragad valahol, ráadásul ismeretlen helyre is megy... - finoman megvontam a vállamat, miközben magamban már az első kérdést fontolgattam, ami kicsit szakmaibb, mint az utazás.
- Köszönöm, aranyos vagy! Nem tudom te hogy vagy vele, én imádom a zöldet. - Ami egyébként nem titok, hogy nekünk vöröshajúaknak jól áll, ha a megfelelő árnyalatban találja meg az ember. Szeretném azt hinni, hogy mindig is értettem az öltözködéshez, de az a helyzet, hogy az elmúlt években megismert tervezők és stílustanácsadók is nagy hatással voltak rám.
- Láttam, hogy van már korábbi munkatapasztalatod a vendéglátásban. Miért szeretnél rendezvényszervezőként dolgozni? - Könnyen megpróbálhatnám megválaszolni ezt magam is, elvégre a kora elég egyértelműen elárulja, hogy most juthatott el odáig, hogy olyasmivel foglalkozzon, ami tényleg érdekli és ami nem csak pénzkeresésre alkalmas. De jobb szerettem volna, ha ő mondja meg az igazi indokait.

öltözék | 750 |



got me feeling vertigo
Conversation overload Are you somebody who can go there? 'Cause I don't wanna have to show ya If that ain't you, then let me know Are you someone that I can give my heart to? Or just the poison that I'm drawn to?
mind álarcot viselünk
Emma Z. Newton
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
she looks so kind ✧✦ Emma & Jade 2b39635cf130a97c785407a311bd999b38f4f55a
she looks so kind ✧✦ Emma & Jade 038603b7e87b356cd28453b522a33624bf470deb
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
My skin is made of glass
But apparently it's stained
'Cause you notice all the cracks I'm learning how to hide my colours 'Cause my heart's so heavy it's ready to fall out twice
♫ :
Training SeasonHome With You
★ családi állapot ★ :
she looks so kind ✧✦ Emma & Jade E7cb1cbcb773eec32403e2662497a2efdfd8bab9
And now each breath of air is sweeter, I wonder why
All of the clouds clear from the sky Suddenly, the world is bright again I felt so cold, it's summer now I wonder how
★ lakhely ★ :
Manhattan ◦ Lenox Hill
★ :
she looks so kind ✧✦ Emma & Jade 04f3c882a03e37694a2f3f34a6a0f3196115b032
★ idézet ★ :
I rolled my eyes, trying not to smile too much, trying not to mount him on the spot, trying not to melt into loving him accidentally.
- Jessa Hastings, Daisy Haites
★ foglalkozás ★ :
event & wedding planner ◌◦
★ play by ★ :
Madelaine Grobbelaar Petsch ◌◦
★ hozzászólások száma ★ :
32
★ :
she looks so kind ✧✦ Emma & Jade B3aa52d5164710f04effbfd09bb35bca831c06be
TémanyitásRe: she looks so kind ✧✦ Emma & Jade
she looks so kind ✧✦ Emma & Jade EmptyCsüt. Júl. 21, 2022 8:34 pm

Emma & Jade

Nem ez az első alkalom, amikor interjúra megyek, mégis idegesebb voltam, mint a kávézónál. Pontosan emlékszem, hogy annak idején Lana segített kiválasztani a tökéletes öltözéket, ami annyit jelentett, hogy egy illedelmes hosszúságú shortban és felsőben mentem el. Nem gondoltuk túl, mivel alapvetően a vendéglátásba olyan embereket keresnek, akik nem félnek bemocskolni a kezüket, ha arról van szó. A második alkalommal olyan szempontból könnyebb dolgom volt, hogy már egyáltalán nem paráztam rá, és egyes praktikákat is be tudtam vetni. Most is igyekeztem mindezeket összehozni, éppen ezért nem vittem túlzásba a mai alkalommal a sminket, és a vöröshajú lányoknak tökéletesen megfelelő technikákat alkalmaztam, amik alapvetően nem csak a hajam színét, hanem a szeplőimet és a kék szemeimet is kiemelték. Talán apróságnak tűnnek az ilyenek, de az utolsó pillanatban döntöttem úgy, hogy egyszerűbb magabiztosnak mutatkozni, összefogni a hajam, hogy rendesen lássák az arcom, és folyamatosan azt mantráztam magamban, hogy sok plusz pont van, amiért engem választhatnak. Egyrészt a jogosítványom miatt könnyedén tudtam szállítani, másrészt elmondhattam magamról azt is, hogy edzett, erős lány vagyok az alkatom ellenére is. Összességében a szétszórtságom miatt aggódtam a leginkább, de azzal meg már nem nagyon tudtam mit kezdeni… Azon kívül, hogy most eltitkoltam és megígértem magamnak, hogy itt tökéletes munkát fogok végezni.
Jellemző volt rám az apró sikongatás a kávézóban, de mentségemre szóljon, hogy komolyabban még sosem törtem össze semmit. Pont emiatt is, talán arra van szükségem, hogy valamit már tényleg jól akarjak csinálni, hiszen most az életemről van szó, ugye?
Összességében nem volt nehéz azonnal rámosolyogni az érkező nőre, mert mi vörösek nem vagyunk olyan sokan, hogy a leendő mentorom – vagy főnököm – is esélyesen az legyen. Mégis, emiatt már éreztem egy kis összetartást közöttünk, ami miatt azonnal felálltam, amikor megérkezett. Ezen a ponton már nem is bántam túlzottan a cipő választást. Való igaz, hogy az enyém is elég platform volt, de még így is kisebb volt a talpa az övének a sarkánál, ezzel ellenben én magasabb voltam a nőnél. Nem kockáztattam volna meg azt, hogy az első alkalommal rögtön teljesen hátra kelljen hajtania a fejét csak azért, hogy rám tudjon nézni, szóval valójában elkönyveltem ezt rögtön egy jó pontnak.
- Jaden – elég kényelmesen éreztem magam attól, hogy már az első pillanatban tegezett a fiatal nő, akit talán logikus lett volna nekem is egy egyszerű sziával megszólítani, mégis igyekeztem megadni a tiszteletet. Nyilvánvalóan magázva is el lehet valakit küldeni a francba, de én ma tényleg nagyon jól akartam szerepelni, véletlenül se engedhettem meg magamnak egyetlen apró hibát se.
- Ha nincs más az irodában, akit így hívnak, nyugodtan szólíthatsz Jade-nek is – akármennyire igyekeztem, rögtön társalkodó hangnemre váltottam, mert túl kedves volt velem a nő, ráadásul nagyjából annyi idős volt, mint Lana. Ezen pedig egyáltalán nem segített az a tény, hogy a haja miatt hasonlított rám, és ténylegesen lehetne a nővérem – Persze, nagyon örülök neki, ha tegeződünk, az mindenképp könnyebb lesz. Valójában szerintem nem vagy sokkal idősebb, mint a testvérem, szóval teljesen rendben vagyok ezzel.
Igyekeztem minden információt az eszembe vésni, amit elmond nekem, de nem volt feltétlenül könnyű dolgom. Az egy dolog, hogy ő mit enged meg nekem, de ezt nem kezelhetem egyetemes igazságként mindenkivel kapcsolatban. Összességében utáltam, amikor be kellett illeszkednem valahova, hiszen az első két hét mindig azzal telt, hogy elkezdek általánosságokról beszélni, mindent ezerszer elmondok. Viszont reménykedtem benne, hogy a mostani alkalommal szimpatikusnak találnak majd, és jó ideig nem kell hasonló dologgal foglalkoznom a jövőben.
- Kávéval, igen – ami, mint egy varázsütésre el is készült, szóval csak udvariasan megköszöntem a titkárnőnek, aki időközbe egy tálcával együtt hozta ide, aztán csillogó szemekkel mosolyogtam rá. Nem töltötte tele a csészét, így, ha megbillent a kezemben a tálca, akkor is maximum oda folyt ki az ital, nem pedig a felsőmre. Alapvetően már fogyasztottam egyet indulás előtt, szóval nem feltétlenül volt rá szükségem, de ettől függetlenül nyilván egy ilyen ajánlatra egyrészt nem mondunk nemet, másrészt legalább, ha valamit át kell majd gondolnom, akkor csak kortyolok egyet és azzal nyerhetek időt. Egy kávé pedig nem víz, hogy utána rögtön rohanni akarjak a mosdóba.
Csak egy bólintással nyugtáztam, hogy hova indulunk és követtem Emmát, aki a tárgyalóba indult el. Nem ismertem túl jól az irodát, de gondolom itt fogadják a házasodni váró ügyfeleket is. Ha nem lenne használva a szoba, az csak nettó tisztítószer pazarlás lenne, mert attól még takarítani illik egy helyiségben, hogy évente kétszer dugjuk be az orrunkat. Igyekeztem azért nem túlságosan ráfeszülni erre az egészre, mert nem megenni készülnek.
- Rendben – nem akartam következtetéseket levonni abból, amit most nekem mondott, szimplán csak nyugtáztam a tényt, aztán folytattam – Gyors! Én is meglepődtem, hogy mennyire közel lakok az irodához. Autóval nagyon hamar idetaláltam.
Ezután egyszerűen elhallgattam és kortyoltam egyet a kávéból, ami miatt valamennyit ott hagytam a rúzsomból a bögre szélén.
- Egyébként nagyon cuki a ruhád. Jól áll – egyáltalán nem az volt a célom, hogy ezzel most tövig nyaljak nála, tényleg így gondoltam. Egy olyan nőnek, akinek vörös a haja, általában a bőre is rózsásabb árnyalatú, amihez sokkal nehezebb öltözködni és sminkelni is, mint egy barna hajú és szemű lánynak. Emiatt a dicséret tőlem szívből jött, mivel valószínűleg jól át tudtam érezni azt a szenvedést, amivel néha meg kellett küzdenünk a mindennapokban, ha ruhákat választottunk.

856 || outfit ||  she looks so kind ✧✦ Emma & Jade 2624752903  she looks so kind ✧✦ Emma & Jade 1471401822    || ✧✦


All or nothing, let's just trust the night, burning down the street, no left right, left right, I don't wanna see no red light, red light, fast lane on the beat, go ten-five, ten-five, You right next to me, feel the heat
                            going overdrive.

Emma Z. Newton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jaden Emmaline Foster
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
she looks so kind ✧✦ Emma & Jade Px9jziS
she looks so kind ✧✦ Emma & Jade YgcRl1b
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
Your face on my ceiling, I fantasize
You keep makin' it harder to stay, but I still can't run away, I gotta know, why can't you, why can't you just let me go?
♫ :
And everything he showed me, had to fuck it up before I let you get to know me
Shout out to the old me
★ családi állapot ★ :
she looks so kind ✧✦ Emma & Jade JhLbmfl
When you're close to me, I can't breathe
Let's fuck up the friendship, come get in my head, baby, cut the tension, I'm hung by a thread, maybe it's somethin', but let's not pretend, or maybe it's nothin', and this is the end
★ lakhely ★ :
Manhattan - upper east side
★ :
she looks so kind ✧✦ Emma & Jade KsTv6yT
★ foglalkozás ★ :
tanuló, barista
★ play by ★ :
Abigail Cowen
★ hozzászólások száma ★ :
138
★ :
she looks so kind ✧✦ Emma & Jade 3RK91XH
TémanyitásRe: she looks so kind ✧✦ Emma & Jade
she looks so kind ✧✦ Emma & Jade EmptySzomb. Szept. 18, 2021 10:58 pm

Jaden & Emma

Életem során millió lehetőségem volt belelátni abba, hogy pontosan milyen egy vállalkozást vezetni, előbb a szüleimen, aztán a nővéremen keresztül is. Persze más példáját figyelni és saját magam csinálni a legfontosabb dolgokat két egészen különböző dolog, mivel utóbbi esetében nagy adag felelősségvállalásra is szükség van a részemről. Tudtam, hogy lesznek nehezebb napok, hogy talán rövid időn belül új dolgot kell kitalálnom és hogy nem lehet azonnali sikerre számítani. Végül mégis kénytelen voltam engedni a pesszimista és lemondó hozzáállásról, mert olyasmit sikerült elérnünk, amit korábban nem is gondoltam volna. Nagyon sokat köszönhettem Adamnek és annak, hogy nem unta még meg a közös munkát - ami összességében elég nagy vágás lett volna, ami az önbizalmamat illeti. Én viszont hittem abban a kapcsolatban, ami évek alatt alakult ki közöttünk és bíztam benne annyira, hogy ha más utakon keresné a saját maga boldogságát, akkor beszélne nekem róla és találnánk olyan megoldást, ami mindkettőnknek megfelelő.
Én túlságosan élveztem ahhoz ezt a munkát, hogy egyáltalán csak elgondolkozzam a váltáson, de mivel nem is voltunk munka nélkül, időm sem lett volna hasonlóra. Emellett persze az is fontos volt, hogy olyan környezetet teremtsünk ne csak saját magunk, hanem minden alkalmazottunk számára is, amelybe élveznek visszatérni és ahol nem csak kiélhetik minden kreativitásukat, de úgy is érezhetik, hogy fejlődnek. Én mindig azt az elvet vallottam, hogy elkezdeni nehéz, mert nem mindenkinek vannak meg a megfelelő kapcsolatai, vagy épp lehetőségei ahhoz, hogy saját vállalkozása legyen, esetleg az ismerőseivel társuljon. Tapasztalat nélkül egyrészt nehéz egy vállalkozást irányítani, másrészt nehezen vesznek fel bárhová is, mert egy újonc betanítása sokkal nagyobb idő és energia befektetés, mint valaki más felvétele, aki már tudja mi hogyan megy ebben a szakmában. Viszont potenciális tehetségek vesznek el, ha valaki nem karolja fel őket.
Kopogásra lettem figyelmes és amikor felpillantottam a gépem képernyőjéről, Adam nézett velem szembe, akivel amint szemkontaktust teremtettünk, beljebb is lépett.
- El kell mennem.
- Ne csináld már, megint egyedül interjúztassak? - Sóhajtva könyököltem a billentyűzetem mellé és támasztottam meg az államat a kezeimen, amelyeket ökölbe szorítottam.
- Úgyis annyira szeretsz beszélni. - Vigyor jelent meg az arcán, ami miatt legszívesebben fogtam volna a hozzám legközelebb eső dolgot és a fejéhez hajítottam volna, de moderáltam magamat és nem követtem el emberölést. Ezúttal.
- Tudod ki egyezkedik neked legközelebb a beszállítókkal! - Üres fenyegetőzés volt csupán, mégis jól esett a kis csörténk, mielőtt Adam és a formás hátsója elhagyták volna az irodámat. Valamilyen szinten jogos volt az, hogy ilyen hirtelen szólt csak arról, hogy nem tud majd jelen lenni, mert a mi szakmánk épp eléggé kiszámíthatatlan tudott lenni olykor, hogy ilyen és ehhez hasonló esetek megtörténjenek. Mégis örültem volna neki, ha ezúttal részt tud venni velem a beszélgetésen és nem egyedül engem keres a titkárnőnk a legújabb érkezővel kapcsolatban. Felkaptam a macbookomat az asztalomról és azzal együtt indultam kifelé az irodából. Mivel a vörös lány volt az egyetlen, aki  ismeretlen volt ebben a környezetben, feltételeztem, hogy ő lesz Jaden - mert rápillantottam a naptáramba beírt eseményre, amit az ő interjújával kapcsolatban vettünk be oda. Halvány mosollyal az arcomon értem oda hozzá és nyújtottam felé a kezemet.
- Jaden? Vagy Emmaline-t használod? Ne haragudj... - Megvártam amíg kezet fog velem, csak azután folytattam. - Örülök, hogy megismerhetlek, én Emma Newton vagyok. Nem gond, ha tegeződünk? Nem vagyok még rá felkészülve, hogy a kollégáim gyerekei csókolomozzanak nekem, ezért szeretek mindenkivel tegeződni. - Halk nevetés tör ki belőlem, a témával pedig legfőképp a hangulatot szeretném oldani, mert bár állásinterjúról - vagy épp gyakornokiról, nevezzük, ahogy akarjuk - van szó, de az irodában soha nem kényszerítettük a túlságosan formális viszonyokat. Az esküvőszervezés minden szempontból a rugalmasságról szól.
- Marie megkínált már valamivel? - Kérdőn pillantottam a lányra, akinek nem utolsó sorban igyekeztem belőni a korát csak úgy az arcáról - amit egyébként hamarosan úgyis megtudok pontosan az önéletrajzából. - Gyere, üljünk le a tárgyalóban. - Intettem ugyan a kezemmel a megfelelő irányba, de igyekeztem én magam elindulni elől a megfelelő irányba, hogy ne legyen ebből kellemetlenség. Amikor beértünk a helyiségbe kinéztem magamnak egy szimpatikus helyet és a laptopommal együtt helyet is foglaltam. - Az üzlettársam Adam sajnos nem tud itt lenni, mert egy ügyféllel van találkozója. Milyen volt az utad hozzánk? - Nem teljesen hátsó szándék nélkül teszem fel neki ezt a kérdést, hiszen a mi vállalkozásunk számára az is kifejezetten fontos lehet, hogy megtalálják-e az emberek - akár online, akár offline formában. Amíg pedig ide nem ért az ital, amit Marievel megbeszélt, egészen jó témának ígérkezett a dolog.

öltözék | 732 |



got me feeling vertigo
Conversation overload Are you somebody who can go there? 'Cause I don't wanna have to show ya If that ain't you, then let me know Are you someone that I can give my heart to? Or just the poison that I'm drawn to?

Jaden Emmaline Foster imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Emma Z. Newton
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
she looks so kind ✧✦ Emma & Jade 2b39635cf130a97c785407a311bd999b38f4f55a
she looks so kind ✧✦ Emma & Jade 038603b7e87b356cd28453b522a33624bf470deb
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
My skin is made of glass
But apparently it's stained
'Cause you notice all the cracks I'm learning how to hide my colours 'Cause my heart's so heavy it's ready to fall out twice
♫ :
Training SeasonHome With You
★ családi állapot ★ :
she looks so kind ✧✦ Emma & Jade E7cb1cbcb773eec32403e2662497a2efdfd8bab9
And now each breath of air is sweeter, I wonder why
All of the clouds clear from the sky Suddenly, the world is bright again I felt so cold, it's summer now I wonder how
★ lakhely ★ :
Manhattan ◦ Lenox Hill
★ :
she looks so kind ✧✦ Emma & Jade 04f3c882a03e37694a2f3f34a6a0f3196115b032
★ idézet ★ :
I rolled my eyes, trying not to smile too much, trying not to mount him on the spot, trying not to melt into loving him accidentally.
- Jessa Hastings, Daisy Haites
★ foglalkozás ★ :
event & wedding planner ◌◦
★ play by ★ :
Madelaine Grobbelaar Petsch ◌◦
★ hozzászólások száma ★ :
32
★ :
she looks so kind ✧✦ Emma & Jade B3aa52d5164710f04effbfd09bb35bca831c06be
Témanyitásshe looks so kind ✧✦ Emma & Jade
she looks so kind ✧✦ Emma & Jade EmptySzomb. Júl. 31, 2021 12:38 pm

Emma & Jade

A magam részéről túl sok tapasztalattal nem rendelkeztem, ami az állásinterjúkat illeti, mivel eddig összesen kettőn vettem részt, és mind a kettőre igyekeztem egy jobb formámat mutatni, de sosem kerültem olyan helyzetbe, hogy egy ilyen igazi, kosztümös, kiöltözős interjút bonyolítsak le. Reggel hétkor, mindössze egy törölközőbe burkolózva, vizes hajjal álltam a szekrényem előtt, de nagyon tanácstalan voltam. Tizenegyre voltam hivatalos a helyre, ahol a gyakorlatomat szeretném elvégezni, viszont ez alapvetően egy olyan munka volt, ami némi dresszkódot megkövetelt volna. Tudtam, hogy sokat számít az, hogy mit készülök felvenni, ugyanakkor az is fontos volt, hogy jól érezzem magam abban, amit viselni fogok az elbeszélgetés során. Mivel egyelőre csak a legkönnyebb feladatokat látnám el, inkább döntöttem a hétköznapi, de csinos darabok mellett, és mindenképp olyan cipőt választottam az összeállításom mellé, amiben nem lesz problémám a vezetéssel sem.
Mivel még csak tizennyolc éves vagyok, mindenképp elmondhatom magamról azt, hogy egyáltalán nem rendelkeztem túl komoly ruhadarabokkal. Illetve hiába mentem át Lana szobájába, mert leginkább már csak olyan ruhákat találtam nála, amiket akkor szokott viselni, ha esetleg itthon aludna néha. Mindenesetre jobb híján sikerült összehoznom egy viszonylag udvarias összeállítást, az pedig valamennyivel elegánsabbá tette az összhatást, hogy az arcomból hátra fogtam pár tincset. Igyekeztem emellett egy visszafogott tusvonalat húzni magamnak, és az ajkaimra egy klasszikus, vörös rúzst választottam, amit eldolgoztam az ujjaimmal, hogy ne legyen annyira feltűnő, de mégis valamivel érettebbnek tűnjek.
Nem tudtam pontosan, hogy kivel fogok találkozni, de miután belebújtam az egyik cipőmbe – semmiképp se szerettem volna most magassarkút felvenni, mert kifejezetten pofátlanságnak érezném azt, ha sokkal magasabb lennék a leendő főnökeimnél – de azt tudtam, hogy az irodát egy nő és egy férfi irányítja. Lényegében eddig egy felkészítő órán vettünk részt, ahol mutattak nekünk pár irodát, és választani kellett egy gyakorlati helyet, illetve elmondták azt, hogy pontosan mire kellene számítanom a képzés során. Én pedig meglepő lelkesedéssel jegyezteltem a pasztellsárga füzetembe, amit pont úgy próbáltam meg tervezni a korábbiak során, mint a bullet journalemet is; tehát maga a füzet rendelkezett már havit, heti beosztással, illetve külön oldalakkal a jegyzeteléshez. Talán azért lehettem ennyire lelkes, mert végre egy olyan dologgal fogok foglalkozni, ami valóban érdekel engem, ugyanakkor pontosan tudom, hogy rengeteg területen egyszerűen muszáj lesz fejlődnöm. Lényegében ezért is választottam olyan összeállítást a mai, nagyon fontos napra, amilyet: olyan akartam lenni, mint mindig. Vannak dolgok, amit az öltözködés terén is el tudok majd sajátítani a későbbiek során, és elmehetek vásárolni a barátnőimmel irodai szetteket. Viszont eljátszani egy olyan szerepet, ami nekem egyelőre nem kényelmes, talán egyenlő lenne azzal, hogy elbukom a felvételt, ami jelenleg nekem sokat jelentene.
Ettől függetlenül, nagyon is igyekeztem a jó benyomás megteremtésére, szóval nem csak lemosni vittem el a kocsimat, hanem políroztattam is, ez pedig épp elég időbe telt ahhoz, hogy megcsináltassam a körmeimet, és a hajamból is vágassak egy kicsit. Emiatt egy kicsit még magabiztosabbnak éreztem magam, viszont mivel egész közel volt az otthonunkhoz az iroda, nem feltétlenül volt időm arra, hogy lelkileg rendesen felkészítsem magam arra, ami következett. Pont ezért, egy kicsit izgultam, amikor kiszálltam az autóból, ugyanakkor hálát adtam az égnek, amiért meg sem próbáltam elegánsabb cipőt választani a kényelmes helyett.
Váltottam pár szót a titkárnővel, aki biztosított róla, hogy mindössze pár percet fogok várakozni, aztán máris időt tudnak majd szakítani rám az iroda tulajdonosai, viszont ennek ellenére is megkínált egy kávéval, amit felelőtlenül el is fogadtam. Innentől kezdve folyamatosan mantráztam magamban azt, hogy minden okés lesz, nem fogom magamra borítani az amúgy is forró italt. Mi a fenéért vettem fel egyáltalán fehéret?
Akkor nyugodtam csak meg némileg, amikor a kezemben tartott mobilom képernyője felvillant és megláttam a támogató üzenetet. Ennek hatására elmosolyodtam, de nem nagyon volt lehetőségem tovább agyalni a dolgon, mert amikor újra felpillantottam, már egy csinos nőt láttam közeledni. Mivel nem szerettem volna udvariatlan lenni, rögtön felálltam, és igyekeztem kedvesen mosolyogni rá. Maximum hülyét csinálok magamból, ha nem hozzám jön.

636 || outfit ||  she looks so kind ✧✦ Emma & Jade 2624752903  she looks so kind ✧✦ Emma & Jade 1471401822    || ✧✦


All or nothing, let's just trust the night, burning down the street, no left right, left right, I don't wanna see no red light, red light, fast lane on the beat, go ten-five, ten-five, You right next to me, feel the heat
                            going overdrive.

Emma Z. Newton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jaden Emmaline Foster
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
she looks so kind ✧✦ Emma & Jade Px9jziS
she looks so kind ✧✦ Emma & Jade YgcRl1b
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
Your face on my ceiling, I fantasize
You keep makin' it harder to stay, but I still can't run away, I gotta know, why can't you, why can't you just let me go?
♫ :
And everything he showed me, had to fuck it up before I let you get to know me
Shout out to the old me
★ családi állapot ★ :
she looks so kind ✧✦ Emma & Jade JhLbmfl
When you're close to me, I can't breathe
Let's fuck up the friendship, come get in my head, baby, cut the tension, I'm hung by a thread, maybe it's somethin', but let's not pretend, or maybe it's nothin', and this is the end
★ lakhely ★ :
Manhattan - upper east side
★ :
she looks so kind ✧✦ Emma & Jade KsTv6yT
★ foglalkozás ★ :
tanuló, barista
★ play by ★ :
Abigail Cowen
★ hozzászólások száma ★ :
138
★ :
she looks so kind ✧✦ Emma & Jade 3RK91XH
TémanyitásRe: she looks so kind ✧✦ Emma & Jade
she looks so kind ✧✦ Emma & Jade Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
she looks so kind ✧✦ Emma & Jade
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» she was a storm not the kind you run from the kind you chase
» It's a kind of magic
» brother, you are one-of-a-kind
» This must be some kind of fuckin' joke
»  I'm the good kind of bad, come play with me

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan-
Ugrás: