New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:50-kor
Axelle Turner
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:48-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Ma 15:45-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:49-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 14:46-kor
Rosina Calloway
tollából
Ma 14:40-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:38-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Evie Dinella Klyn
TémanyitásEvie Dinella Klyn
Evie Dinella Klyn EmptyVas. Júl. 25 2021, 17:43
Evie Dinella Klyn

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Evie Dinella Klyn
Becenevek:
ismeretleneknek Evie,
ismerősnek Ella
Születési hely, idő:
Phoenix, 2000.06.28
Kor:
21
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Evie Dinella Klyn Demiaroflag Demiromantikus
Családi állapot:
singli
Csoport:
munkások
Egyetem:
New York Univercity (levelezős) & humán erőforrás + még tanul
Munkabeosztás:
futár Evie Dinella Klyn Motor-scooter_1f6f5
Munkahely:
At you service™
Hobbi:
kóborlás, zenehallgatás, meditáció
Play by:
Dasha Taran

Jellem

First memories: Egy őszi borús, párás hajnali napon 3/4 ötkor esett meg fogantatásom egy Sacramento-tól Dél California-ig tartó vonatút  közepén. Egyedi és nem várt formáját tekintve, a kor előrehaladtával belép az elismerés, hogy nincs lehetőségünk megválasztani a megfelelő helyet és az időt. Az események kötetlensége és improvizálása teszi látszólag még értékesebbé emlékeinket. A megadott születésem helye talán valójában soha meg nem szűnő ütememet tükrözte mint-ahogy a vonat sietős, szűkös menetrendje.

About her family: 7 fiútestvérrel felnőve, az ember lánya orientációja lassanként átcsap a járművek metafizikájára, a különböző anyagok megmunkálásra és legegyszerűbb megoldások elsajátítására. 3 öcs és 3 báty között az egyszem kislány nagyobb önbizalmat és határozottságot gyakorol. Mialatt évről évre az önvédelem ismeretlensége eltűnik a lányok számára tiltott szekciók polcáról, egyre több és változatosabb hasznos mozdulatot betanulva.

Day routine: A monogámiám második friss évét döntögetve, rákényszerültem levelező tagozaton végezni egyetemi elkötelezettségem. Ez a tény azonban nem fedezi a havonta kipostázott albérletem számláját. Így hétköznapjaim hatkor el kezdett 8 órája a közemberek távolsági kiszolgálását jelenti, míg a maradék épp elengedő a tankönyvek újbóli átnyálazására, egy-néhány éjszakai kóborlásra a legkeresetlenebb helyeken vagy önsanyargatásra elégtelen magányomban a zenébe és az Égiek adta Netflix maratonokba temetkeznem.

Múlt

Tudod, sok formája létezik annak, hogy a saját történetünket kiszépítsük az utókornak. Úgy hiszem tőled sem állt messze az a merész ötlet, hogy a történeted valamilyen úton-módon meghamisítsd, vagy ha így jobban tetszik kiszépítsd. Az emberi természet hajlamos túlzásokban esni. Képes lenne hitelesen lefesteni életünk bármelyikünk? Ez az első hazugságunk! Hiszen mindketten tudjuk a választ, mégis azt gondoljuk van lehetőség és idő, hogy ebből legalább egy borítóképnyit megmutassunk a közönségnek. Élve a ,,több mint a semmi" elszólásával. Lássuk meddig jutunk együtt vele...

Te miként kezdenéd? Nem, a születés olyan triviális, hisz mindenkinek kell rendelkezni egy kezdetleges ponttal. S már-már olyan közhelyes hogy mindenki ezzel vezeti fel életét, mintha nélküle meg sem történtnek lenne nyilvánítva. Nem, valami sokkal egyedibb kiindulóval kell előrukkolni. Mond ezt úgy, hogy nincs melletted 7 önjelölt édes testvér, aki ugyancsak ezzel a nyitással akarna beépülni a köztudatba. Mindegyikük aljas módon lopja más szavait, mialatt én azt csak szeretném, hogy kitűnhessek közülük. Erre ad esélyt az egyedüllét. A tradicionális és évszázadokon űzött saját életünk igazgatása, ami elegendő ahhoz, hogy különböző végkifejletekben kitűnhess testvéreid közül. Mint a bronz érmes érzelmes naiva a szűkös családban, én voltam az a kötél két oldalán csak középen tengett-lengett. Nem voltam annyira leeresztett az apám szemében, mint az öcséim. Ugyan nem is voltam olyan dicsfellegekbe emelve, mint a bátyáim. De már itt van a nyelvünkön a fordulópont szó. A családi fészek elhagyásával mindennek rendben kellett volna lennie. A végeláthatatlan loholásnak egy épp jól fizető futári foglalkoztatásban. Ehelyett az én időrendben második születésű öcsém rogyott össze holtan. Az efféle csavarok fantazmáira vágyik sok hozzád hasonló. S hirtelen már is izgalmasabb kezd lefolyni a történet...mi lett volna, ha megfogadom mások tanácsát a születésemet írtam volna bevezetőnek?

Most, hogy az érdeklődés szépen felívelt, észszerű elhatározás lenne ennek a halál esetnek az okát kifejteni. De az nem én leszek. Ilyen ügyekben apám kezeskedik. S őt biztosan nem fogja érdekelni, hogy ez a történet megilleti avagy sem ennek az incidensnek a tisztázását. Nos, ha ez az ok nem volt publikálva számodra, egy bizonyos volt, hogy apám abban az időszakban többet szólt hozzám mint az összes éves évfordulós ünnepek közös vacsoráján. A megszabottnál többet is láthattam mint tulajdon testvéreim. Anyámról nem beszélve, aki havonta egyszer látogatott meg. Igen, úgy vélem nem alaptalan gyanakvásba kezdned a témát érintően. Már-már meg is osztanám, ha nem hallanám idáig a miértjeidet! Határozottan kérlek hagyd a végére az efféle érzelem-kitöréseidet! Hiszen ismét nagyobb az izgalom, mint kellene. Merthogy a választ, én magam sem tudom. Valamilyen oknál kifolyólag, édesapám az elhíresült hűvös érzelemmentes személyes társalgásra váltotta kristályos antiszociálisságát. Hidd el az környezet is nagyot nézett, irigykedésüket a szemük sarkában hagyva. Inkább azt a kérdést tedd fel, hogy mi okból kezdett társasjátékba? Nah látod, ez egy helyénvaló kérdés! S úgy hiszem ennek tárgyalását nem tiltja semmilyen itt működő törvény. Hinnéd vagy sem, apám is egy éppolyan észjárással megkent mint én. Hidd csak el, mert ez a genetika! Szóval, az első beszélgetésünket nem rögtön a "kérnék egy szívességet" üdvözlő szóval nyitotta. Tőle is nem várt módon, eleinte az emberiség állítólagos erősebbik képviselőiről - nem vedd magadra túlságosan - azaz a férfiakról kezdtünk el társalogni. Aztán jöttek a kereszt-kérdések, amiktől minden hímegyed kész lenne a méltóságát is elválasztani saját testétől. Várj, ez így túl gyorsan zárulna le! De hát az élet is valószínűleg annyit érhet, mint amennyit az ostoba ember beleképzel.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Evie Dinella Klyn
Evie Dinella Klyn EmptyVas. Júl. 25 2021, 18:59
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Evie!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Több testvérrel felnőni azt hiszem már három, vagy négy gyerek esetén is komoly megpróbáltatásokat jelent - nem csak az egy szem leánynak a családban, de biztos vagyok benne, hogy a szülők számára is, akiknek akkor, ha minden kis porontyukkal foglalkozni akarnak, gyakorlatilag csak egy dologra nem marad idejük: az alvásra. Próbáltam elképzelni, vajon mekkora lehetett a káosz nálatok odahaza, egy ekkora családban, de mivel saját tapasztalatokkal nem rendelkezem, nehéz volt belőni a tényleges zajszintet, amiben nevelkedhettél.
Phoenix után viszont New York épp az a hely lehet számodra, ahol nem a lakás hangos a benne élőktől, hanem a város az, ami fenntartja ezt a számodra már megszokott dolgot. Very Happy
Úgy érzem az, hogy milyen életed lesz a városban rezonál azzal, amiről a történetedben írtál. Egy ember életében nyilván fontos a születés pillanata, hisze nem lennénk itt, ha nem történt volna meg, de onnantól kezdve válik igazán érdekessé, amikor már teljesen saját kútfőből, egyedül kezdünk el meghatározó döntéseket hozni - nem kell, hogy ezek másra is befolyással legyenek, elég ha a saját életünkben jelentős a szerepük. Én pedig úgy érzem itt New Yorkban Te hozol majd olyan döntéseket, amelyekre egyesek legyinteni fognak majd és azt mondják, hogy fiatalság, bolondság, Te pedig bebizonyíthatod számukra, hogy az élet csak akkor szép, ha igazán éljük azt. Evie Dinella Klyn 2624752903
Színt hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Evie Dinella Klyn Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Evie Dinella Klyn Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Evie Dinella Klyn 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Evie Dinella Klyn 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
Evie Dinella Klyn 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Evie Dinella Klyn
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» https://pinterest.com/ella-klyn/just-me/
» Evie & Dominic - Painful games

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: