New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 112 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 98 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Jayda Winters
tollából
Ma 10:14-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 10:11-kor
Luana Machado
tollából
Ma 9:51-kor
Valeria Callegari
tollából
Ma 9:49-kor
Abraham C. Hyde
tollából
Ma 9:44-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 9:37-kor
Luana Machado
tollából
Ma 9:29-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 9:13-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 9:13-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Anastasia Harvey
TémanyitásAnastasia Harvey
Anastasia Harvey EmptyHétf. 12 Júl. - 12:27
Anastasia Harvey

Karakter típusa:
keresett & saját
Teljes név:
Anastasia Harvey
Becenevek:
Anna, Stasey, Stacie
Születési hely, idő:
Los Angeles, 1998. 11. 18.
Kor:
22
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Hetero
Családi állapot:
Változó
Csoport:
Média
Még tanul // Egyetem:
Pace University | Modern languages and cultures, BA - Nagyon szeretné elvégezni, csak hát...
Munkabeosztás:
Színésznő
Munkahely:
X
Hobbi:
Tanulmányokhoz köthető:
• Kortásirodalom, jellemvonások megismerése, mellyel egy kicsit belekóstol a pszichológiába is.
• Nyelvek és kultúrák megismerése
--> Beszélt nyelvek: Angol, holland (szülői hatásra folyékonyan), francia (alap társalgási szint) + orosszal és kínaival próbálkozik (de még nem jutott sokra) 

Sport, alias hableány:
• Szinkronúszás (régebben esélyes lett volna komolyabb eredményekre)
• Szörfözés, búvárkodás
--> három éve elvégzett egy vízimentő tanfolyamot, bár sosem dolgozott hivatalosan vízimentőként

Fiatalság bolondság:
• Modellkedés (szeflizés is)
• Night life; olyan bulik, ahová nem kellene betennie a lábát
Play by:
Sydney Sweeney

Jellem

Who i am? You asked
People know my name but don’t know who’s the girl behind the secrets

Megállok. Veszek egy még levegőt. Annyi szerepet játszottam már el, annyi lány bőrébe bújtam már bele, számtalan jellemet és stílust öltöttem magamra. Csinos ruha, gót ruha, kurvás ruha, hippi ruha… Középkori hercegnő, gimis picsa, mesebeli lény, harcos főhősnő… Nem az a kérdés, melyik vagyok én, mert valamennyire mindegyik hozzám tartozik, a személyiségem részét képezik. Megtalálni saját valómat annyit tesz: Mégis melyiket érzem magamon a legkényelmesebben?
***

A Harveyk. Öten vagyunk, mármint a szűk családban. Mr. Harvey, alias apa lassan 54 éves kapitány a United Airlinesnál, akire az az aljas szerep hárult, hogy ő a család egyetlen férfi tagja. 54 éves és pilóta, ebből a két adatból aztán minden kikövetkeztethető, ami a családi légkört illeti: néha nagyon úgy tűnt, hogy összemossa a család vezetését egy utasszállító repülőgép vezetésével, mert sok éven át elég precízen kijelölte nekünk a mindennapok menetét. Listák a feladatokról, mikor kell kelni, hogy fittek legyünk és mennyit kell sportolni, mit és hogyan kell enni, te jó ég! Mikor eldurvult, nagyon túl tudta tolni ezt, főleg gyerekkorunkban, amikor hétkor fürdés, nyolckor alvás volt a napi rutin. Valaki rendezettnek és következetesnek gondolja ezt a fajta nevelést, míg más – ahogy természetesen én is – inkább egy börtönnek. Viszont, mint mondtam, már 54 éves, azaz már nem túl fiatal, hogy mindig mindent ellenőrizzen és erőltessen, vagy ez, vagy a sűrűbbé vált munkája miatt nagyjából az én tinikoromban kezdett elkopni az a megfontolt apuka mentalitása, ami addig volt. Sosem tudtam, hogy direkt kezdte el lazábban venni dolgokat, vagy ez csak valami másnak a hatása volt, de nem számított nekem, anyámnak és mint azt kiderült, a fejlődő személyiségemnek annál inkább…
Apától kaptam a felelősségtudatomat, a maximalizmusom, azt, hogy mindent precízen és pontosan végezzek, a legjobbra törekedjek és mindeközben ne felejtsem el élvezni, amit teszek. Csakhogy nem vagyok ennyire remek, egyáltalán nem számítok kiemelkedő színésznek és gyakran mondják, hogyha anyám nem lenne neves, sosem kaptam volna meg olyan fiatalon az első szerepemet. Mégis… mindenki abból főz, amije van.

Mrs. Harvey. Anya. Lánykori nevén Tia van Marle, de a világ leginkább Tia-ként ismeri. Még gyerek volt, mikor Hollandiából Los Angelesbe költöztek. Mamám mindig tagadja, hogy szándékosan azért tették, hogy anyámból híres énekesnő legyen, de az előző évszázadban – ezzel a kifejezéssel idegesítem mindig anyámat, aki kikéri magának, hisz annyira még nem öreg – tényleg azt a hollywoodi leányálmot járta végig, ami akkortájt nagyon kecsegtető volt. Híres, dögös, az eladott albumokból, koncertekből pedig csak még inkább meggazdagodó nő lett. Persze, hogy megtetszett apámnak, annak ellenére is, hogy szinte teljesen ellentétek.
A nővérem jobban apánkra ütött, én mindig is anyja lánya voltam. Sokkal szentimentálisabb, érzelmesebb, érzékenyebb, jobban temperamentumos vagyok nála. Anyámmal, ha mérlegre tennének, azért nehéz lenne meghatározni, hogy ki a legérzelmesebb és ki nyeri a család hisztikirálynője díjat, de sanszos, hogy ezt kiérdemelném. Áldás, vagy átok, igyekszem előbbiként megélni, csak általában az ellenkezőjét kapom meg sértésként, de építkezem belőle. Végtére is ki akarna egy fapofa, érzéketlen tuskóval randizni, nem? Anya osztja a véleményem. Anya volt az én pszichológusom! Ma már én vagyok az övé.

- Uram, úgy tűnik, Miss Harvey mégis ma érkezik vissza New Yorkba.
- Melyik Miss Harvey? Kettő van.
- A fiatalabbik, Anastasia.  
Én és a nővérem. Mindketten Miss Harveyk, szőkék, ugyanazzal a hobbival és munkával, többnyire. Ez nem csak azt jelenti, hogy apa két szép lányával büszkélkedhet állandóan, hanem hogy én és a testvérem között örökös párhuzam van. „Mint a nővérem, Fleur.” Ismerős, mi?
A média nem csak nagy szerepet játszott mindig is az életünkben, hanem egyenesen meghatározott minket születésünktől fogva. Ha meg akarom nézni, mekkora gyerek voltam anyám hasában, csak beírom a google-be, pont mint amikor a nővéremnek akarok születésnapján kedveskedni béna lesifotókkal – már azokon kívül, amiket én készítettem róla. Az emberek tudják, hogy kik vagyunk, kinek a lányai, ezért egyikőnknek sem vált nehezére haladni a kitaposott ösvényen, mondván, hogy ha már úgyis kamerák vannak körülöttünk, nyerjünk is belőlük hasznot.
- Nekünk kell uralni a médiát és nem fordítva – hangzik állandóan anyánk szájából, mindeközben pedig apa kíméletlenül egyértelműen kijelenti...
- Nem leszünk celeb család! - Az ő állásponta a kezdetektől világos volt, habár szerintem ő elvakult ebben az álomszerű képben.
- Miért, nem vagyunk már régóta azok? - teszem hozzá az esetek többségében, általában szemeimet forgatva. Még ha médiában is maradunk, mi gyerekek, valamit le kell tennünk az asztalra. Ebben teljesen egyetértek apával.
Nagyon sok közös van bennem és a nővéremben, sajnos. Feur nem akart énekes lenni, szerintem félt, hogy akkor anyához hasonlítanák. Én nem igazán tudom követni már, hogy mit is szeretne tulajdonképpen, de belefogott a színészkedésbe, majd a modellkedésbe is, így aztán nyilvánvalóvá vált számomra, hogy esélytelen lesz saját pályára lépnem a kamerák előtt. Már mind foglalt volt, akár időszakosan is.
Nehéz túllendülni azon, hogy folyamatosan anyám, vagy a nővérem jut rólam mindenkinek eszébe. Régen még nehezebben bírtam, de most sem tudom könnyedén kezelni. Gyenge pont, fogalmazhatunk így is. Egy örök gát, amit át kell ugranom, egy célpont, amit saját egóm követel tőlem, hogyérjem el, miközben folyton-folyvást keresem önmagam.

És akkor jön a kérdés: de akkor milyen is vagyok én?
--> Nem tudom, oké? Nem tudom. Gondolj rólam amit akarsz!

Múlt

roses of my heart
So many velvety petals and painful thorns fight for my mind

Kevin a maga 1.9 magasságával nemcsak hozzám képest égimeszelő, nem túlzás azt állítani, hogy ő a legmagasabb barátom, akinek valaha is puszit adtam elköszönésképpen. Ő az a srác, aki irdatlan mennyiségű spagettit tud megenni, aki mindig kapható egy kosármeccsre, aki világéletében osztályelső volt és aki sosem tud nem kedves lenni egy nővel. A lányok pedig egyszerűen imádják a szerény és jófiú kisugárzásáért. Hajnali öt óra után járunk, de még vannak akik megtörik egy-egy vidám kiáltással a mögöttünk lévő kisházban szóló elektronikus zenét, ketten összefonódva hevernek a kanapén és kábult smárolással élvezik egymás társaságát, míg mások szerte a házban próbálják összekaparni magukat, vagy tán kidőlve várják, hogy kisüssön a nap. Az előkert padján ülve már tompák a hangok és a fények, szemeim hol lecsukódnak, hol kinyílnak, miközben szép lassan peregnek azok a percek, amikre biztosan nem fogok pontosan emlékezni. Fejemet Kevin felkarjára döntöm, felé eső kezemmel belé karolok és hiába nem vagyunk régi barátok, jól esik, hogy itt van velem és egy kicsit olyan srác társaságát élvezhetem, aki pusztán csak együttérzőnek és törődőnek tűnik.
Negyed óra részben beszélgetés, részben kellemes csend után végül felállunk, neki könnyebben sikerül, mint nekem, de kis késéssel megállok mellette és szembefordulok vele. Átkarolom derekát, ő is így tesz, de a mozdulatainkban nem sok vonzalom van már ennyire fáradtan. Homlokomra puszit nyom, én lehunyom szemeimet, jól esik a gyengédsége, de elég szürreális és furcsa ahhoz, hogy komolyan vegyem, vagy személyesnek érezzem, hiszen sok barátnőm említette, hogy ő ilyen, egy megtestesült főnyeremény, mégis annyira nehéz több lenni számára, mint barát. Hallottam, hogy ez nem véletlen, múltja van, amire borzasztóan kíváncsi lennék, de nem merek és nem is akarok most rákérdezni nála.
- Szerintem jobb, ha hazamegyek - suttogom leragadó szemekkel, de nem az éjszakai buli viselt meg, hanem az, ahogy kifakadtam szegény Kevinnek és már-már sírva panaszoltam el neki az elmúlt hetekben felerősödő félelmemet. Úgy tűnik, anyám újra kezd visszaesni abba a depressziós állapotba, amiben 2014 tájékán volt és ennek köszönhetően kezelhetetlenné vált, majd elköltözött a családtól, hogy saját bevallása szerint új életet kezdjen. Azóta rendeződtek a dolgok, szerencsére újra együtt a család, de talán mégsem múlt el minden teljesen. Most? Többet matt részeg, mint én, és ezt látni a saját anyámtól kicsit megrázó, pláne annak tudatában, amit átéltem vele 2015 nyarától. Nem sokaknak mondtam el, hogy majdnem öngyilkos lett, nem is nagyon akartam, hiszen ismerem a médiát, ha pedig ez az információ kikerül az éterbe, akkor teljesen szétszednének minket, főleg anyámat. Úgy tűnik, ma túl sokat ittam és megtaláltam Kevint, s nem lep meg, hogy az ő megértő viselkedése arra késztetett, hogy valakinek végre rázúdítsam ezt a félelmemet. Csak… szegény Kevin. Szerintem tartozom neki ezek után, még ha ő sosem vallaná be.
- Hazakísérlek! - Testem teljes egésze egyszerre remeg meg és könnyebbül meg ezt hallva. Nem vagyok buta, tisztában vagyok New York közbiztonságával és a magam paramétereivel is, a még mindig ittas állapotomról nem is beszélve, így hát megköszönöm neki.

Azzal speciel nem számítottam, hogy apám pont akkor fog megállni a ház előtt, amikor hálám jeléül megölelem Kevint a kapunk tövében. A fiú először nem is érti, hogy ugyan ki jön haza reggel fél hatkor kocsival, úgyhogy nem akarom kétségek között hagyni. Elhúzom szám sarkát és elengedem őt.
- Apa... - Ez kellemetlenül érinti. - Nyugi, nem fog balhét csinálni - legyintek kissé szétszórtan, pedig csak laza szeretnék maradni. Nem akarom azt mondani Kevinnek, hogy már megszokta, hogy a lányát hazakísérik, mert nem vagyok ennyire nehéz eset, de... de szerintem már feladta a kemény nevelési szokásait.
- Akkor jó, csak mert... tudod, megérteném ha féltene - mondja, míg zavartan farzsebébe teszi a kezeit. Halványan elmosolyodom, értem, hogy ezúttal próbált bókolni. Beharapom alsó ajkamat, Kevin pedig zavarában inkább a távozást fontolgatja.
- Nem alszol itt inkább? - Látom, meglepi a felajánlásom. Úgy érzem, ennyivel tartozok neki, ha már ilyen jól kibírt engem az éjszaka folyamán.
- Szívesen maradnék, de megígértem haveromnak, hogy reggel átugrok hozzá és nem akarom megszegni a szavam - mondja a tenyerét gyurmázva hatalmas ujjaival, már félig lelépve a járdáról. Részben csalódott vagyok az elutasítástól, bár... nem tudom, mit vártam, mikor mondták, hogy nagyon nehezen lehet igazán közelkerülni hozzá, mégis egy kicsit reméltem, hogy nekem igent mond. Viszont valahol örülök is neki, mert nem érzek iránta mély érzelmeket és csak köszönetképpen aludtam volna vele. Kétség kívül jó ember Kevin, aki engem is jobb emberré tesz.
- Melyik haverodhoz? - Nem tudom miért, de hajt a kíváncsiság, hátha ismerem. Na meg, nem csak egy egyszerű barát az, akinek ennyire tartja a szavát, már ha igazat mond, de valahogy nem érzem azt, hogy hazudna, ahhoz túl gyorsan, gondolkodás nélkül vágja rá a választ.
- Pavelhez. Ismered?
- Igen. Csak nem személyesen.
- Egyszer majd bemutatlak neki, ha gondolod... - Bólintok, a fáradtság egyre jobban kiül az arcomra, de próbálok nem foglalkozni ezzel. Egész idő alatt az jár a fejembe, hogy mi történhetett ezzel a fiúval, amiért ennyire nem akar intim közelségbe kerülni a lányokhoz, mint ahogy hozzám sem. Nem meleg, biztos nem az. Nem is fáradt, hiszen Pavelről olyan lendületesen beszél, mintha rakétákat gyújtott volna be. Mindegy, nem most fogom megtudni, nincs is semmi közöm hozzá.
- Akkor... jó éjt! - nyomok még egy puszit arcára, majd egy mosollyal a kapu felé fordulok és beütöm a kódot. Kellemetlen sípolással jelzi, hogy a kód helyes, a kapuajtó pedig szép lassan kinyílik.
- Jó éjt! Vagy inkább reggelt.

Azt gondolná az ember, hogy hajnali öt negyvenkor ez a ház alszik még, vagy minimum éledezik. Nálunk sem mindig ez a helyzet. Részben kijózanodva már érthető, hogy apa most ért haza az éjszakai járattal, nem csodálom, hogy szinte fáradtabb, mint én, úgyhogy amennyire csak tudom, leplezem a hányingerem. Nem érezném fernek vele szemben, hogyha nyavalyogni kezdenék, mikor én bulizni voltam, ő pedig dolgozni. A konyhában találkozunk először közvetlenül szemtől szemben, ám a tekintetem csak egy másodpercig van rajta, a figyelmem inkább az üvegekkel teli konyhaasztalra vetül.
- Remélem azért rendet teszel magad után! - szólal meg kemény hangon apa, miközben vizet tölt magának és nekem is. Megremegnek ajkaim, miközben elveszem tőle a felém nyújtott poharat.
- Én nem itthon buliztam... - És ő is tudja, hogy ez mit jelent. Anya...


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Anastasia Harvey
Anastasia Harvey EmptySzomb. 7 Aug. - 22:07
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Anastasia!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

A jellemed elolvasása után eszembe jutott az egyetemes vita azzal kapcsolatban, hogy a gyerekkorunkból ismert mese Anastasia-ja vajon hercegnő-e vagy sem. (Egyébként annyira kíváncsi voltam, hogy a végén rákerestem és bár technikailag nem szánták annak, a mese már a Disney tulajdona, szóval ha úgy vesszük mégiscsak hercegnő lett belőle... De most nem ez a fontos. Anastasia Harvey 3673325056 ) Hanem hogy a leírásod alapján a Te életedben is megválaszolatlan kérdés az, hogy pontosan ki is vagy - vagy éppenséggel ahogyan Te magad is írtad, melyik szerepkör illik hozzád leginkább, amelyet már kipróbáltál. Csak hogy még inkább belekavarjak ebbe a képbe, lenne egy kérdésem. Mi van akkor, ha valójában egyik sem vagy a felsoroltak közül, sokkal inkább valami olyannal lehet téged meghatározni, amilyen bőrbe még sohasem bújtattak? Ha mindegyik a részed, nem lehet, hogy a sok rész egy teljesen új egészet alkot? Azt mondtam egy kérdésem lesz, de látod, rögtön kettőt is kaptál... Anastasia Harvey 2081954265
Fiatalnak lenni a legnehezebb, nem csak azért, mert meg kellene találnunk az utunkat, amin - ha a szüleink példáját követjük - életünk hátralévő részében járnunk kellene, hanem azért is, mert kinőttünk már abból a korból, hogy csak mi támaszkodjunk másokra és nekünk is oda kell figyelnünk azokra, akik korábban csak ránk figyeltek. Nem lehetett egyszerű átvészelni azt az időszakot édesanyáddal és tesz még rá egy lapáttal, hogy azóta új szokást vett fel. Talán neked is szükséged van az életedben egy új emberre, aki a szüleid helyett lehet a Te támaszod és nem csak úgy, mint ahogyan Kevin meghallgatott téged. Mindenkinek könnyebb, ha néha megoszthatja azokat a dolgokat mással, ami a vállát nyomja, így remélem neked is meglesz ez az illető, akit nem csak köszönetképpen hívsz fel magadhoz aludni. nyaj
Színt hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Anastasia Harvey Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Anastasia Harvey Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Anastasia Harvey 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Anastasia Harvey 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
946
★ :
Anastasia Harvey 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Anastasia Harvey
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Anastasia Benward
» Luna Anastasia Night
» Tia Harvey
» Harvey Wilkins
» Héloise Harvey

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: