New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Luana Machado
tollából
Ma 6:00 pm-kor
Luana Machado
tollából
Ma 5:57 pm-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 5:43 pm-kor
Maurice Davidson
tollából
Ma 5:26 pm-kor
Michel O'Connor
tollából
Ma 5:04 pm-kor
Tiger Kareem Abbar
tollából
Ma 5:00 pm-kor
Dr. Anthony Crine
tollából
Ma 4:58 pm-kor
Dok Min-Joon
tollából
Ma 4:53 pm-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 4:45 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Leila Hong
TémanyitásLeila Hong
Leila Hong EmptyKedd Jún. 22, 2021 10:20 am
Leila Hong

Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Leila Hong
Becenevek:
Lia
Születési hely, idő:
2000. 05. 20. U. S. A. New York, Manhattan
Kor:
21
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
biszexuális
Családi állapot:
eljegyzett/családi fekete bárány
Csoport:
üzlet
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
társ tulajdonos
Ha dolgozik//Munkahely:
Hollywood ízei étterem
Hobbi:
zene hallgatás, youtubekedés, game play ek gyártása, kirándulás, állat mentés, adakozás, egy jó ügy mögé állni, vásárolgatni, LMBTQ sorozatok
Play by:
Seo Soo Jin

Jellem

pozitív  tulajdonságok:
jó szívü, barátságos, segítőkész, találékony, türelmes
negatív tulajdonságok:
lázadó, kiszámíthatatlan, makacs, féltékeny, tudálékos
dolgok, amiket szeret:
enni, inni, zenét hallgatni, bulizni, a jó filmeket, az irodalmat, vásárolni, kikapcsolódni, az állatokat
dolgok, amiket nem szeret:
lencse főzelék/leves, rossz filmek, a pedofilokat, akik az áldozatot hibáztatják, fizika tanárát Mr. Garrison (Nem, nem az a Garrison, csak ugyan az a nevük.)
példakép:
Bár mennyire is szeretem a szüleimet és a nagyszüleimet, ők tökéletes példaképei annak, hogy milyen nem szeretnék lenni az ő korukban. Azt, hogy ez mennyire sikerül, majd a gyermekeimtől, és az unokáimtól meglehet kérdezni. Viszont nem szabad általanositanom, hisz nagyapa kedvence vagyok, ő az egyetlen aki szerint is még nem kéne házasodnom, még rá érek vele.
Anya nővére, igazi példakép, mindig is rá akartam hasonlítani, csak nem mindig jön össze.
A másik ilyen, az irodalom tanárnő, aki egyben az osztály főnököm is volt, ő az egész osztályá ért tűzbe tenné a kezét. Nem tudom, hogy megtenném e, de bizonyos jelek arra utalnak, hogy nem mindenkiért, viszont remélem ez idővel változni fog.
kedvenc helyszíne:
pláza, night klubbok, bárok, kávézó, teázók, Hollywood ízei étterem, természetben, moziban, színházban, ruházati és cipő boltokban, strandra, tengerpart, élmény fürdők, és a többi
dolgok, amik mindig nála vannak:
mobiltelefon, bankkártya, parfüm, tampon vagy szárnyas betét, szájfény, rúzs, egyéb női cuccok, toll, esernyő, tamagotchi, lakás kulcsok, kocsi kulcs
elvei:
Harminc körül megházasodni, és gyereket csinálni, addig pedig élni míg lehet.
ami zavar:
Hogy nem lehetek önmagam, hogy a családom csak akkor fogad el, ha olyan vagyok, amilyennek ők akarnak.
amire büszke:
a családra, az étteremre, hogy sok barátja van

Múlt

Anya jótékonysági bulit szervezett, amire sokakat meghívott, és sokan eljöttek a buliba. Én is megjelenek, hogy fogadjam a vendégeket, de egy köszönés nél nem futja tovább, hisz nem tudnék mit beszélgetni velük. Két vendég köszöntése közt, néha lopva a bátyám és az állapotos felesége felé lesek, aki velem ellentétben, tudnak pár szót váltani velük. A gond az, hogy nincs ezekkel az emberekkel semmi közös témám, azt pedig unalmas hallgatni, hogy a részvényekről beszélnek, vagy a politikáról, esetleg más unalmas dologról. Persze, szüleim még ezt is lenyűgözve hallgatják végig, vagy csak megjátszák, nekem aztán mindegy, hogy melyik. Elvileg drága szüleim, őt is meghívták erre a partira, nos kíváncsi leszek, hogy itt lesz e, vagy nem. Mondjuk, így ismeretlenül nem mennék hozzá, de azért szeretném látni, és beszélnék is vele, amennyiben eljön a partira. Kezdem unni, hogy egy helyben állok, már szinte úgy érzem, hogy gyakorlatilag ide fogok gyökeret ereszteni, és utam az ételek felé vezet, mert reggel óta nem ettem semmit. Ott az a sok finom étel, én pedig megindulok oda, hogy valamit egyek is. Oda érve, elveszek egy tányért, és azt figyelem, hogy mit egyek. A döntésem, végül néhány rák és nem tudom mi mellett döntök, és teszem a tányérra. Már épp egy szabad asztalnál ülök, és kezdenék enni mikor is egy kéz nyúl a tányérom ért, és félre húzza.
- Ugye, nem ezt akartad megenni? - Kérdi anya, majd egy otthonról hozott dobozt rak elém, én pedig csúnyán tekintek anyára.
- Inkább ezt egyed kislányom, egy nap majd megköszönöd. - Mondja, és csak azért, hogy ne essek kisértésbe, a tányért viszi magával. Kelletlenül nyitom fel a fedőt, és kiveszek egy répát, és azt kezdem eszegetni.
~ Azt, hogy nyúl nak nézel? Azt biztos, hogy nem. ~ Jegyzem meg gondolatban, mert ahoz nincs vér a pucámban, hogy hangosan is kimondjam. Egy répa szeletett a számba veszek, és unottan kezdem rágni, az íztelen vackot. Pár perccel később, valaki vissza hozza a tányéromat, és az asztalra teszi.
- Anyád már megint nyúl kaját etet veled? Hagyd ott, tőlem nem tudja meg. - Mondja nagyapa, és a tányért felém tolja, a dobozt pedig elhuzza előlem.
- Nyugi, a mi titkunk marad. - Kacsint rám nagyapa, és ő is helyet foglal az asztalnál, és eszegetni kezdi az egészséges kaját, de látni az arcán, hogy még neki sem jönbe.
- Köszi nagyapa. - Mosolygok nagyapára, aki vissza mosolyog rám, majd bekap egy salátát, és megint ugyan azt a képet vágja, mint az előbb.
- Sose fogom megérteni, hogy mit szerettek ezen annyira, még íze sincs. - Mondja, majd félre teszi a dobozkát, és együtt eszegetünk a tányérról. Ami azt illeti, még én sem értem, hogy azon kívül, hogy egészséges, miért is nyomatja anya. Tény, hogy szeretek egészségesen enni, de azért azt is, ha néha egyszer vagy kétszer kicsit engedek a kisértésnek, ami anyát kiborít, és valjuk be, hogy ez is az oka, ha néha bűnözők evés ügyben. Nem csak anya az egyetlen, aki az egészséges élet és táplálkozás oldalán van, hanem a nagyi is, és nagyapát az őrületbe tudja vele kergetni, és ilyenkor annyira tudom szegény nagyapát sajnálni.
- Én megyek vissza a házisárkányhoz, te még fejezd be az evést. - Mondja, és azzal fel is áll, majd távozik magamra hagyva az étellel, amit gyorsan megeszek, majd csak azért, hogy anya ne keljen ki magából, a nekem adott salátát is megeszem, és indulok a mozsdóba, ahol úgy hallom, van valaki, és nagyon remélem, hogy telefonon beszélget,
és nem egy zakkantal van dolgom. Egy vele szomszédos fülkébe ülök, ahol csak most látom, hogy a guriga lefogyott,  vagy is nincs papír a gurigán, de már elkezdtem a dolgomat végezni. Át kopogok egy párszor, de a szomszédban levő nő vagy lány, ignorál és zavartalanul tovább beszélget, de én ennél kitartóbb vagyok, ami neki is feltünik.
- Mi van? - Kérdi elég ingerülten, hogy nem tud zavartalanul beszélgetni.
- Végre, hogy ide is figyelsz. Van odaát WC papír? - Kérdem, és a nő át dob egyet, közben a barátnőjének panaszkodik rólam. Hallom minden egyes szavát, és akár mennyire is szeretnék bele szólni, ugyan nehezemre esik, hogy ne szóljak vissza, de azért valamennyire sikerül, és csak a szememet forgatom. Majd egy olyan mondat hagya el a száját, amit viszont már nem tudok szó nélkül hagyni, mert eléggé fel bosszant.
- Te ignoráltál, és még neked áll feljebb? Itt egy gram papír sem volt, pedig kellett volna. - Mondom, közben pedig végzek a dolgommal, majd kilépek a fülkéből, amit a másik is megtesz. Első ránézésre, a mellettem lévő hölgyemény, nem képezi részét a vendég seregnek, de nem is rokon, de úgy érzem, hogy valahonnan nagyon is ismerős, ami lehetetlen mert most látom itt életemben először. Tekintete, mintha villámokat szórna, szinte tapintani lehet a feszültséget, de már nem szólunk a másikhoz. Két mozsdó kagylónyira vagyunk egymástól, és figyelem őt, de nem mintha tartanék tőle, és azért figyelném, csak egyszerűen rajta marad a tekintetem a gyönyörű arcán. A csaj megtörli a kezét, majd pedig távozik, én pedig ott állok, és arcot kell mosnom, ami tönkre teszi a szolíd sminkem, szóval azt is újra kell alkotni.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Leila Hong
Leila Hong EmptyHétf. Júl. 12, 2021 4:59 pm
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Leila!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Biztos nem lehet egyszerű a családod elnyomásában élni, akik még mindig gyerekként kezelnek, megszabják mit ehetsz, magukkal vonszolnak unalmas partikra... Így talán esélyed sincs igazán felnőni. Persze még fiatal vagy, de én arra buzdítalak, kicsit állj a sarkadra. Nagyjából úgy, ahogy a budin telefonozó lányt kiosztottad. Érdekes szitu volt, annyi biztos. Smile
Nem szeretnélek tovább feltartani, hiszen tudom, hogy már régóta készülsz, és várnak is rád. Érezd jól magad nálunk! Leila Hong 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!







crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Leila Hong Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Leila Hong 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Leila Hong 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Leila Hong 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
859
★ :
Leila Hong 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
 
Leila Hong
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Leila van der Welt
» Leila van der Welt
» Leila B. Hong
» Sammie Hong
» Elizabeth Eunbin Hong

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: