New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 39 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Caesar Harlow
tollából
Ma 09:57-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 09:51-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 09:15-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:52-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 08:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Smok 'n talk
TémanyitásSmok 'n talk
Smok 'n talk EmptyHétf. Jún. 21 2021, 21:37

Lucas &Aldrich
A mélyhűtő előtt hajolgatok, rakva a hűtődobozba a beígért hozzávalókat, amikhez még én is értek, s az a tudás az éppen nagyon kevés ahhoz képest, amennyit Lucas tud. A profibb részét rábíztam. A mobil megint valahol a kanapé mélyén csörög, kezemet megtörölve térdelek a párnára és nyúlok mélyre, tapogatózva a hang felé.
- Mi ez a nyögés? - Még a fülemhez sem teszem a mobilt, már hallom a hívó szavait. Megint megnyomtam a felvesz gombot, mielőt kihúztam volna.
- Kanapé mélyéről szóltál, szó szerint - egyenesedek fel, a készülékkel a fülemen.
- Holnap tudnál kettőre jönni? Tamara mentora beteget jelentett, és egy műtétet kellene asszisztálni vele.
Beletúrok a hajamba. Fogalmam sincs milyen nap van, azon kívül, hogy ez az egyik szabadnapom. És nem azt terveztem, hogy dolgozni fogok, egy ideje megtanultam, semmi túlhajszolás. Megnézem a mobilon az időbeosztásomat, kihangosítom a hívást.
- Holnap másik műtőben leszek. Nincs beírva? - beszélek a telefonhoz, feljebb csúsztatva a szemüvegem.
- Ó, hogy mit néztem én, bocs, igaz.
- Matildot keresd, hátha éppen szabad - szállok le a kanapéról, térdelő pózból.
- Rendben, kösz. Helló - a vonal még azelőtt szakad, hogy bármit beleszólnék. Inkább a farzsebembe csúsztatom, s visszatérek a ládához, becsukom a tetejét, majd a hűtőbe nyúlok, s kiveszek egy rekesz sört. Egy része mentes, nem alkoholizálhatok, s nem az egészségem miatt.
Lesz mit mesélnem Lucasnak, a munkámmal sosem untatom, elég színes a szűkös idejű magánéletem is, hogy legyen bőven miről beszélgetnünk, de legfőképpen az ő életének eseményei hiányoznak, a társaságával együtt. Ottani találkozót beszéltünk meg, ketten már nem férünk fel a kétkerekűmre, ha a söröket és a hozzávalók egy részét viszem.
Szokásom szerint pontosan érkezek, előbb sem szeretek érkezni, s végre szeretném már megtanulni, hogyan lehet a megfelelő parazsat előkészíteni. Odakozmálni már egészen jól megy az ételt, mert előbb teszem a rácsra az ételt, vagy nem vagyok képes várni.

- Szerintem gurulni fogunk hazafelé
- mosolygok Lucasra, lepakolva a hűtődobozt és a doboz sört. Kiveszek kettőt, a menteset megtartom a kezemben, a másikat átnyújtom felé.
- Gondoltam a hazavitelre is - koccintok vele a sörös palackkal, miután kinyitottam.
Hatalmasat sóhajtok, miután az első korty leérkezett. Itt tanultam meg lazulni és Lucas sokat segített abban, hogy megértsem, lazítani igenis szükséges.



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Smok 'n talk
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Not a small talk
» Joy & Ben - We need to talk
» Oh, sweet talk - H, R, E
» Midnight talk
» let's talk business

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: