New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 83 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 68 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Ricky Simmons
tollából
Ma 13:15-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 12:35-kor
Heather Burton
tollából
Ma 12:34-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 12:27-kor
Adriana Corazon Carrillo
tollából
Ma 12:25-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 11:49-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 11:48-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 11:39-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 11:26-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Devony Strall
TémanyitásDevony Strall
Devony Strall EmptyHétf. Márc. 08 2021, 11:35
Devony Strall

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Devony Strall
Becenevek:
Dev
Születési hely, idő:
Cold Spring, NY,
Kor:
1997. 04.08.
Lakhely:
Queens
Szexuális beállítottság:
rendben a világgal
Családi állapot:
egyedülálló
Csoport:
Munkások
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Gyógyszerész szak - nem befejezett
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
gyógyszertári asszisztens
Ha dolgozik//Munkahely:
Green Apple Pharm.
Hobbi:
Létezés
Play by:
Jana McKinnon

Jellem
"Okos, jó fókuszú tanuló, hajlamos viszont az ábrándozásra. Ez néha hátráltatja a kívánt eredményei elérésében." - Félévi bejegyzés, 2013 -

"Devonyt dohányzásért és az iskolai ünnepségről való igazolatlan hiányzásáért figyelmeztetésben részesítem." - Osztályfőnöki bejegyzés, 2014 -

"A legjobb barátnőm. Egyszer elutazunk együtt Milánóba, céget alapítunk és gazdagok leszünk. BFF LUV U" - random füzet bejegyzés, 2014 -

"Tanulmányi teljesítménye váltakozó, ezúton kérem a szülőket, hogy jöjjenek be egy beszélgetésre. " - Osztályfőnöki bejegyzés, 2015 -

"Nem tudom mit akarok csinálni. Elmenni innen egyedül? Itt maradni a többiekkel? A jövő talán nem is létezik. Nem egy szörny, ami ott vár ránk a pálya végén. Egyáltalán szükségünk van rá? Nem lehetne csak beragadni egyetlen szakaszban és azt élni kifulladásig?" - Napló bejegyzés, dátum nincs -

Múlt
Átfordulok a bal oldalamra, hogy hallgassam a szuszogását. Próbálom kivenni a sötétben az arcvonásait. Hirtelen létfontosságúvá válik, hogy lássam őt aludni. Nagy nehezen felkapcsolom a kislámpát az éjjelin és szinte dermedten nézem ahogy a hátára fordul. Békések a vonásai, szinte gyermekiek. Mindenféle álmokat szőttünk az éjjel, hogy majd milyen lesz ha befejezem a sulit. Mennyi mindent fogunk csinálni, milyen helyekre fogunk eljutni, hol fogunk élni és mire változtatjuk majd meg a nevünket. Ahogy nézem az arcát az egész csak egy ködös valótlanságnak tűnik. Még nagyon sok van hátra az egyetemből és kezd egyre jobban lefárasztani mellette a meló, hogy legyen pénz kajára és élvezeti dolgokra. Főként élvezeti dolgokra. Ő nem tudom mit csinál, hol jár, mi jár a fejében, hová tűnik néha két-három napra. A békés vonásait értem, sőt úgy érzem, hogy alvó gondolatainak minden kis írmagja azért születik, hogy engem belekapcsoljon és érthessem. Ilyenkor azt érzem, hogy az élet klassz dolog és a világ tök egyszerűen működik. Tudok mosolyogni rá, hinni a megbeszéltekben.
Nem veszem észre az ébredését, csak a nyöszörgésnek beillő hang jut el hozzám. Összerezzenek és gyönyörködve pillantok az álommázas szemeibe. Nem mondunk semmit, sosem szoktunk semmit mondani, a szavak meddővé teszik a szép pillanatokat, melyekbe a racionális gondolatok tűkként ékelődnek bele. Mégsem tudom kimondani, hogy ennek nincs értelme. Az én ábránd tűm előbb szúrja ki a buborékot. Lekapcsolom inkább a lámpát, sötétben kászálódom le a matracról. Újabb nap aminek nincs értelme és egy újabb beszélgetés ami nem történik meg.



Forgatom a kezemben a poharat és elgondolkodva meredek bele. Siralmasak lettek a vizsgáim, a szemeszter nagy részében az épületet sem láttam. Annyira elsodortak a könnyű élet álmai, hogy észre sem vettem merre kanyarodok el. A másnaposság kínzó, lüktető fejfájásként dörömböl a fejemben. Sőt, nem is igazán másnaposság ez, csak a túl sok lett kombinálva a minden egyébbel. Már megint. Ebben az ürességben könnyű kiértékelni, felülről nézni magadat és az összes hibádat. Kérdést sem kapok tőle, így azt sem tudom mire vonogatom a vállamat. Talán a fejemben lévő kavalkád az oka. Most mi lesz? Hogyan lesz? Megjelennek a többiek, zene tölti meg a lakás tereit. Mosolygok, mert nem hagynak szomorúnak lenni és mosolygok, mert belül érzem, hogy ez nem jó nekem. Szomorúnak kellene lennem. Nem? Kibuktam az egyetemről és ez rossz. Nem? Letekerem a hangerőmet. Jobb, ha némák maradnak.


Felnőttképzés, szakma, itt írja alá, üdvözöljük, heti kétszer, minimális hozzájárulást fizetünk, pecsételjük, igazolvány száma, kisasszony? Ms. Strall? Az elmúlt hónapjaim összesűrítve. Ha már sosem leszek gyógyszerész, az állam segít, hogy a közelében maradjak. A szakmai képzés egyszerű, sokkal könnyebben emészthető az egyetemnél és a gyakorlat keretében dolgozhatok is. Mr. Duke rendes tag, vagyis nem rohadékabb mint bármelyik másik az ő helyzetében. Tűrni könnyű, csak nem kell rá gondolni, hogy megaláznak, kinevetnek, semmibe vesznek a legtöbbször. Szeretem csinálni, szeretek pepecselni a mérésekkel és a keverésekkel. Hátra nem sokan járnak be, csak aki akar is valamit. Békében vagyok, magam vagyok. Szeretem.



Együtt élni valakivel úgy, hogy közben nem éltek tényleg együtt, nehéz és lélekgyilkos dolog. Mi így vagyunk és ez nem jó. Határozottan ki tudjuk mondani, hogy nem jó. Megkérem, hogy csukja be a szemét amikor kimondja. Ha nem látom, sokkal-sokkal könnyebb elmondani az igazat. A barátjáról, a srácról a bárban, neki a barátnőmről, a pultoslányról a klubban. Lehunyt szemekkel gyónunk olyan bűnöket, amik nem bűnök egy halott viszonyban. Nincs értelme, nem látjuk értelmét. Tökre tiszta és könnyű. Megölelem és miután lelépek, akkor kezdek fázósan félni attól, hogy most hova tovább. Mármint tökre tudom, milyen ha van, milyen megszokni és benne élni a megszokásban. Na de mi van ha nincs? Visszafutok, dörömbölök az ajtón, lihegve ismételgetek nemet. Még ne, most ne, így ne, egyáltalán ne. Belém hatol és sírok. Sírok, mert annyira unalmas és üres. Még alszik mikor megkérem, had maradjak egy hétig csak. Keresek albérletet. Sosem kerestem még ezelőtt.


Nem gondoltam, hogy bérlőtársnak lenni pedigrét igényel. Mit csinálok, van-e valakim, dohányzom-e, iszom-e, hova járok, mennyit keresek, házimunka, főzés megy-e. Szinte zsong a fejem a sok kérdéstől, a köszönöm visszahívom sokaságával tele van a zsebem. Mintha valahogyan ellenem állna fel a világ, nem is tudom miért. Még mindig ugyanazon a matracon alszom és őt nézem álmában, olyankor minden rendben van. Csak már egyre kevésbé látom szépnek és gyermekinek. Szeretnék egyedül aludni. Állítok a készülékemen, lehalkul a fülemben a szuszogása. Talán ezzel ijesztem meg az embereket, hogy ha nem akarom, akkor nem hallom őket.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Devony Strall
Devony Strall EmptyKedd Márc. 09 2021, 15:20
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Devony!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Eléggé rossz, hogy elsodródni az eredeti terveinktől hihetetlen könnyű, visszatalálni hozzájuk viszont olyan, mintha ezer másik úton másznál bele ugyanabba a körforgásba, a kiút pedig sehol nem jelentkezik. Volt egy terved, egy álmod, de a valóság közbeszólt és összekavart mindent, ami miatt kezdhetted az egész jövőtervezést elölről. Mintha törvényszerűen az egyéb más hétköznapi problémák mellé a plusz gondnak boldogan kellene odaszegődnie (és jól hátsóba rúgnia.Very Happy )
Ezt az egészet, ahogyan az élet néha meglep váratlan eseményekkel és az ezzel kapcsolatos érzéseidet/gondolataidat pedig szépen sikerült érzékeltetned a történeted alatt. Devony Strall 4146035580
Jó volt olvasni arról, hogy te mégsem adtad fel a terveidet és ha még nem is teljesen abban a formában, mint eredetileg gondoltad, de a közelében maradhattál az elképzeléseidnek, így ha még kaptál is egy kellemetlen fordulatot az élettől, te megmutattad, hogy téged azért nem ennyire könnyű padlóra küldeni.Smile Abból, amit megtudhattam rólad, számomra úgy tűnik, hogy ez a későbbiekben sem fog megváltozni, bármilyen akadállyal is nézel majd szembe.
Most még túl bizonytalannak tűnhet minden, de kívánom, hogy a jövőre szánt terveid megvalósuljanak és egy olyan lakásba költözhess, amihez nem fűznek majd kellemetlenségek, sem ehhez hasonló emlékek. A feltornyosult gondok után te is igazán megérdemled a boldogságot.Devony Strall 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Devony Strall A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Devony Strall D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Devony Strall 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1705
 
Devony Strall
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: