New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 65 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 50 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Marco Reilly
tollából
Ma 18:22-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 18:20-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 17:42-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 17:00-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 16:39-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:50-kor
Axelle Turner
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:48-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Charlie × Red ~ "accidental" encounter
TémanyitásCharlie × Red ~ "accidental" encounter
Charlie × Red ~ "accidental" encounter EmptySzomb. Feb. 20 2021, 22:23
Charlie & Red
That’s how you know you fucked up
Akkor köszi a szexet… nem pont az az elköszönés amit hallani akartam volna tőle. Bár még azt sem tudtam, mit akarok hallani, vagy mit nem… Dühös voltam, valahol rá is, meg magamra is. A zsebekből lenyúlt pénz meg… valahol jogos volt, és kicsit talán meg is érdemeltem. Szándékosan hagytam, hogy előbb elmenjen, és csak percekkel később mentem ki én is, összepakolni a kint hagyott cuccokat, és lemosni magamról az érintését egy időre…
Nagyjából egy hétbe telt, amire rávettem magam, hogy megkeresem. Vagy inkább… csak szándékosan olyan helyek közelébe tettem kerülőket, amerre tudtam, hogy meg szokott fordulni… szóval hacsak nem változtatta meg az összes általam is ismert szokását, előbb vagy utóbb találkoznunk kellett… Zavart így zárni vele a dolgokat, már így is túl sok szálat hagytam elvarratlanul, és nem akartam, hogy ő legyen a következő… még mindig elküldhet a pokolba, de akkor legalább nem egy köszi a szexet, asszem lesz az utolsó amit a fejemhez vágott...
De egy hét azért sok idő, így ma már valamivel tudatosabban kerestem őt az utcákon. Volt már, hogy azt hittem őt látom, de eddig egyik alkalommal sem ő volt az… De egy hét talán nem is annyira sok, vagyis, alig éreztem magam jobban felkészültnek erre a találkozóra, mint a második napon, de ennél jobb egy hónap múlva sem lehet, szóval… most vagy soha?
Talán önző okaim is voltak arra, hogy újra lássam. Össze akartam szedni magam, rendbe tenni az ügyeimet… és most ő is egyfajta elintézetlen ügy lett. Vagy pont, hogy kicsit több? Azóta is zavart a fájdalom, amit a hangjából éreztem, nem tetszett, hogy hagytam, hogy úgy távozzon, ahogyan… de akkor azt láttam a legjobbnak, és talán még most is ugyanazt tenném. De az már egy hete volt, én pedig már őt keresem titokban, még ha próbálok úgy is sétálni, mintha más dolgom lenne, és nem úgy pillantani az emberek közé, mintha keresnék valakit, s nem túl feltűnően figyelni a hajléktalan csoportokat, mindegyiknél remélve, hogy meglátom őt is.
Fejben már lejátszottam egy párszor, a kimenetelek változtak, és esélyesen a valóság úgyis más lesz, a szemébe nézve talán már megint nem lesz annyira egyértelmű a helyzet, mint amikor elindultam… de most már nem fordulok vissza. Addig nem, amíg meg nem találom...
Valahol, talán féltem is, féltem, hogy mit fogok látni a szemeiben, hogy most utál, vagy már nem érdekli... valamiért mindkettő egyformán rossznak tűnt. De csak egy módon tudhatom meg, hogy mi van vele...
mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Charlie × Red ~ "accidental" encounter TM5NlP7
Charlie × Red ~ "accidental" encounter A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
Charlie × Red ~ "accidental" encounter De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Charlie × Red ~ "accidental" encounter D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
TémanyitásRe: Charlie × Red ~ "accidental" encounter
Charlie × Red ~ "accidental" encounter EmptyVas. Feb. 21 2021, 14:05

Redmond & Charlie
"omg,
shut up"

Gyűlöltem. Gyűlöltem, hogy állandóan eszembe jutott, ahogy elfordított a fejét és nem nézett többé rám. Bár a pánik rohamok elmaradtak azzal együtt, hogy a gondolataim nagyrészét ez töltötte meg és nem az egyéb szerencsétlenségeimen való rágódás. Megszoktam már, hogy hideg van, hogy az idősebb hajléktalanok úgy bámulnak rám, mint a friss húsra, amiből letéphetnek maguknak egy darabot. Ez volt az életem, na meg az állandó bujkálás a drogdílerek elől, akinek tönkre tettem az üzletét.
Pont egy éjszakával korábban tört rám egy banda… jobban mondva kapott el az egyik McDonald’s mögötti kukánál zabálva. Hárman voltak, abból kettő olyan nagydarab, hogy egy mozdulattal kiütöttek volna, mégis a szószóló Bob volt, a nyúlánk, állandóan hatalmas ruhákat hordó, sötétbőrű díler. Most megdöglesz, Lopez!– bizonygatta. Tudtam, hogy képes lenne eltenni lábalól… ezeknek mindent szabadott. Bárki életével úgy játszottak, ahogy nekik tetszett, mert semmi más nem számított, csak a bevétel. Nem volt más választásom, a félig megrágott hamburgert, ami a kezemben volt – és borzalmasan sajnáltam –, felé hajítottam, egyenesen az arcába, hogy aztán rohanni kezdjek. El kellett érnem a rendőrségig, muszáj volt, hogy Kelly megmentsen. Ő volt az utolsó reményem.
Éreztem még ezen a napon is, ahogy a lábszáram ég a futás okozta fájdalomtól. Az arcomon pedig hegek és véraláfutások éktelenkedtek, fájdalmasan lüktetve újra és újra. De legalább a ruhám tiszta volt, le tudtam zuhanyozni és még ettem is Kellynek hála. Talán egyszer majd megköszönöm neki… de egyelőre nem vitt rá a lélek. Csupán a szokásos módon kora reggel kisurrantam a lakásából és visszatértem a brooklyni hajléktalanok közé.
Pete, akinek csak fél szeme volt egy kuka mellett ácsorgott, amiben szokás szerint égett a tűz. A füst büdös volt a sok szeméttől, amit rá dobáltak, én mégis odahúzódtam hozzájuk, finoman, alig-alig észrevehetően, nehogy elzavarjanak. Így kicsit volt időm megmelengetni a kezemet és magamhoz térni, visszaszokni az utca morajlásába.
A lángokba bámulva, bőrömön érezve azok forróságát, megint eszembe jutott Red csókja. Az is pontosan így égette az ajkaimat, csak közben még elhittem, hogy kellemes és jó, mostanra meg nem maradt más, mint egy tátongó seb, amit egész egyszerűen képtelen voltam normálisan viselni. Bár csak első nap hullattam könnyeket, minden kint töltött éjszaka azon agyaltam, hogy bár mellettem lenne és megölelne. Bár ne egyedül kéne kuporognom azokon a hideg kartonokon.
Miután megmelegedtem félre vonultam kicsit, hogy keressek egy helyet a konténerek mellett. Már minden szemetet, kartont és újságot összegyűjtöttek a többiek, így csupán a hideg beton maradt. Hátam neki támasztottam a szeméttárolónak. Így húztam ki a zsebemből azt az apró üveget, amiben éppen egy darab whisky várakozott arra, hogy megigyák. A Kelly lakása környékén található kisboltból loptam el, egész egyszerűen nagyobb szükségem volt rá, mint egy hatalmas tál rántottára reggeli gyanánt.
Gyorsan tekertem le a kupakot, remegtek a kezeim, az egész testem. Ez már nem csak a hideg volt, hanem az elvonási tünet. Egyre többet drogoztam és ittam, egyre több és több kellett belőle. Egy kortyot húztam le, hagytam, hogy végig égesse a torkomat, kicsit átjárja a melege a testemet… és mikor sűrű szempilláim alól megint felvillantak a barna szemek, megpillantottam Redet. Azonnal összerezzentem, mert úgy láttam, hogy egyenesen engem bámul.
Csak hallucinálsz… csak hallucinálsz!– bíztattam magam. El akartam hinni, hogy a képzeletem és a droghiány játszik az elmémmel. Mit keresne itt? Elküldött a francba. Látni sem akart, miközben én… én csak vele akartam maradni. Minden erőmet be kellett vetnem, hogy megőrizzem a tartásom és visszacsavarjam az üvegre a kupakját, majd visszarejtsem a zsebembe.
– Te… mit akarsz? – kérdeztem szinte elhaló hangon.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Charlie × Red ~ "accidental" encounter
Charlie × Red ~ "accidental" encounter EmptyHétf. Feb. 22 2021, 21:52
Charlie & Red
That’s how you know you fucked up
Az emlékek elkísértek, amikor halványulni látszottak, szinte a semmiből törtek elő újra, egyben vagy darabokban, néha sorozatszerű filmben, máskor csak képkockák, mozzanatok, amik önmagukban máskor jelentéktelenek lettek volna, most új jelentőségre tettek szert. A bűntudat lassan formálódott bennem, hiszen már akkor születőben volt, amikor éhezve találkoztunk. Bár akkor még egyszerűbb volt a maga bonyolultságában is – a történtek tovább komplikálták a helyzetet, olyan irányokba, amikbe korábban nem gondoltam volna, s amik fele egyre több gondolatom nyújtózna el. Kényelmetlen csak az első pillanatokban volt, talán még akkor sem, csak szokatlan, valami új, vagy meglepő… mostanra valami különös űrré nőtte magát, nem tudom, hogy hiány vagy bűntudat, vagy több ennél… csak azt tudtam, hogy látni akarom a végét, hogy elengedhessem, hogy ne legyen egy újabb részlet, amibe görcsösön kapaszkodnom kellene… vagy egyszerűen csak látni akartam, és mindenféle kifogást kerestem rá, véletlenszerűre tervezett sétáktól, a kerülőkön át a célzott keresésig, amihez most értem. Mert keresem már egy ideje, minden hasonló alakban az ő vonásait, de egyik sem pont olyan, vagy meg sem közelíti…
Mintha egyre jobban elvesznék az idegen alakok közt, vagy csak a remény távolodik tőlem, hiszen New York hatalmas, bárhol lehetne lényegében, viszonylag gyenge kapaszkodó Brooklyn… de már egy hete, így erre kell lennie, valahol a közelben, biztosan…
…és ott is volt, az egyik kuka mögött, bár várnom kellett egy pillanatot, amíg feldolgoztam a látványt, ami elém tárult. A földön ül, üveggel a kezében, de nem ezen volt a lényeg, a tekintetem az arca vonzotta, sebekkel, amik korábban biztosan nem voltak rajta, sebekkel, amiket az utolsó találkozásunk és a mostani közt szerzett idekint. Mert itt ez megtörténik… Mégsem bámulom sokáig, a tekintetem gyorsan az övére talál, bár még magam előtt látom a foltokat. – Neked is szia. – Bár tény, hogy nem a legjobb körülmények közt váltunk el, erről árulkodik a hangja is. Az enyém összeszedettebb, higgadtabbnak ható, még ha belül már kevésbé is igaz, abban legalább jó voltam, hogy hogyan rejtsem el amit érzek. Egy ideig…
A kezem észrevétlenül szorul ökölbe a kabátzsebemben, majd elenged és szorul újra, pár pillanatnyi szünet, ahogyan vissza próbálok emlékezni arra, hogy mit is kellene mondanom most neki, mert amúgy korábban biztosan tudtam, most meg… - Csak gondoltam nem lépek köszönés nélkül, ha már kiszúrtalak. – Rándul a vállam, azt nem terveztem bevallani neki, hogy az már az a nap, amikor keresnem kellett őt, már túl vagyok azon a napon, amikor csak elvétve pillantottam a hasonló alakok irányába, de azon is, amikor szándékosan hosszabban sétáltam. Nem, már keresnem kellett, mert nem láttam, és… elküldene, vagy nem, most, hogy már itt vagyok?
mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Charlie × Red ~ "accidental" encounter TM5NlP7
Charlie × Red ~ "accidental" encounter A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
Charlie × Red ~ "accidental" encounter De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Charlie × Red ~ "accidental" encounter D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
TémanyitásRe: Charlie × Red ~ "accidental" encounter
Charlie × Red ~ "accidental" encounter EmptyCsüt. Feb. 25 2021, 08:48

Redmond & Charlie
"omg,
shut up"

Remegő kézzel rejtettem a zsebembe az apró üveget, ahogy megpillantottam. Erősen koncentráltam arra, hogy ez csak egy hallucináció, hogy nem jelenne meg csak így miután… azt tette velem. Mit is tett? Végül is csak elküldött a francba, miután megkapta a testemet és ezen még csak fel sem kéne háborodnom. Nem. Nem is háborogtam igazán, inkább csak sértett voltam és elképesztően szomorú, amit nem tudtam még hová tenni. Akárhányszor eszembe jutott, felkavarodott bennem millió érzés és nagyon sokszor jutott eszembe, mint valami őrült rémálom, amit az ember egész egyszerűen nem tud kiverni a fejéből. Úgy égett a tudatomba a bőre melege, az arca, ahogy összeolvadt a testünk. Tetszett és menthetetlenül sebet is ejtett rajtam.
Láttam, ahogy megbámul. Talán kiszúrta a verésnél szerzett újdonsült sebhelyeket az arcomon. Nem volt benne nagy újdonság. Az ismeretségünk alatt többször is láthatott megverve. Kék szemei gyorsan az én barnáimra találtak s én sem pillantottam félre. Hiába fájt annyira, amit tett… megint elképesztő forróságot éreztem végig rohanni a testemen, a gyomrom beleremegett. Csak kívülről tűntem magabiztosnak, miközben minden porcikám menekülni akart innen.
– Szia… gondolom… – válaszoltam a köszönésfélére. A hangom gúnyos és kiábrándult volt egyszere. Nem vártam semmit, s nem is értettem miért jött ide. Ez nem egy olyan hely volt, ahol Red csak úgy megfordult, mármint nem volt a közelben az egyetem, de még csak a lakás sem, ahol hagytam magam leteperni… vagy magamra ráncigáltam, hogy leteperjen.
Nem figyeltem többet. Mégis csak kihúztam a zsebembe dugott üveget. Egyetlen mozdulattal tekertem le újra a tetejét és húztam meg. Nem volt nagy adag, de éppen elég ahhoz, hogy kicsit átmelegítsen és a hangulatom is viszonylag élhető legyen. Egyelőre azonban csak komorság, szorítás a mellkasban és fájdalmas légzés maradt nekem.
Red… nézz máshová… menj el… Próbáltam koncentrálni, hátha elmegy s nem nekem kell talpra kecmeregnem és eltűnnöm innen, mielőtt még szánalmasabb állapotba kerülök. Újabb kortyot vettem magamhoz az üvegből, de ő csak nem ment el. Beszélt hozzám, magyarázkodott, hogy csak odajött köszönni. Mégis minek? Ő maga küldött el.
Keserűen nyeltem le a bennem duzzadó gondolatokat. Kellett egy pillanat, hogy meg tudjak szólalni. Már nem érdekelt a háttérben lökdösődő hajléktalanok látványa, ahogy egy kopasz fickó részeg éneklése sem. Redmond töltötte ki a világom minden apró részletét… ne meg a hideg föld, amin ültem és egyre inkább kezdte reszketésbe taszítani a testemet.
– Értem… – sóhajtottam aztán. Képtelen voltam ennél bántóbb szavakat odalökni neki. Csak a kezemben szorongatott whiskys üveget nyújtottam ki felé. – Kérsz ebből? – Kérdeztem, nem is kifejezetten békejobbnak szántam. Csak úgy kellett valami, ami megtöri ezt a furcsa csendességet közöttünk. Láthatta, mennyire remeg a kezem, az ujjaim közül majdnem kisiklott az üvegcse. De nem érdekelt most, hogy gyengének lát. Az is voltam. Törékeny, mint egy rohadt porcelánszobor és nem tudtam elrejteni.
– Nyugi, nem tettem bele semmilyen cuccot. – Tettem hozzá.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Charlie × Red ~ "accidental" encounter
Charlie × Red ~ "accidental" encounter EmptyPént. Feb. 26 2021, 15:31
Charlie & Red
That’s how you know you fucked up
Különös volt most újra látni, különösebb, mint gondoltam volna… főleg a sebeit elnézve. Sebeket máskor is láttam már rajta, tisztában voltam azzal, hogy az élete velejárói… ettől nem lesz elfogadhatóbb az egész, de… most valamiért mégis kicsit másképp ütött, hogy láthatom rajta az elverése következményeit.
A szemeibe nézni is különös volt, és nehezebb is, mint korábban… de állta a tekintetem, és én is az övét, ahogyan azt a szokatlan súlyt is elviseltük a levegőben. Az érzésen csak rontott, amikor meghallottam a hangját. A látványa mellett ezzel rúgott még egyet belém… az élmény eddig tíz pontos a tízből… bár gondoltam, hogy nem lesz kellemes, főleg az elején nem. Igazából még nem lenne késő elmenekülni, azt mindig lehet, és könnyebb is lenne újra hátat fordítani neki és itt hagyni a kukák közt… könnyebb lenne… ? Talán mégsem, hiszen mégis maradok…
Valamivel könnyebb lesz, amikor elveszi a tekintetét rólam, valahol hálás voltam, hogy nekem kellett megszakítanom a pillanatot – de ekkor egy üvegért nyúlt. Nagyszerű… és nemsokára az elzavarásomig is eljutottunk, pedig még nincs két perce, hogy megtaláltam. – Láttalak már ennél jobban elverve is. – Vállat rántok, mintha ilyen egyszerű lenne, és mintha ennyire igaz lenne. A valósában gondolom nem az volt a legnagyobb baja a közelemben, hogy látszik, elkapták és alulmaradt egy verekedésben.
Sok volt a tényező, ami elterelhette volna a figyelmem, a környezetünk élő volt, mozgásban lévő és hangos, olyan apró kis mozzanatok amik máskor könnyen elterelik a figyelmem – de most nem akartam, most csak rá akartam koncentrálni, bármilyen nehéz is volt… nem akartam levenni róla a tekintetem még. Még eltűnne…
Érti… talán tényleg érti, vagy legalábbis sejti, hogy a történetem sántít, hogy erre nem sétál csak úgy az ember… de ez egy olyan részlet, amire jobb, ha nem kérdez rá, mert nem tudom mi lenne rá a jó válasz. Inkább elnyúlok az üvegért, amit felém nyújt… nem pont békeital, mert a békétől még távolabb állunk, de ez is valami. Elveszem az üveget, mielőtt elejtené, és leülök a közelében, mielőtt még beleinnék. Igen, Charlie, maradni fogok, nekem sem tetszik, de maradni fogok… valami ilyesmit jelenthetett a pillantás, amit felé küldtem, mielőtt kortyoltam az italba. – Reméltem… - Vigyorgok, de van valami aggodalom szerű benne – bár ez most nem az esetleges drogoknal szól. Láttam, hogy ő is ivott belőle, mondjuk az nem sokat jelent nála… de beleiszok én is, majd visszanyújtom neki az üveget. Kellett az a pár pillanat csend, így, kitöltve valamivel, különben esélyesen egyikünk elindult volna a másik irányba. Mondjuk ennek a veszélye még mindig nem múlt el teljesen…
Szóval, ha már itt vagyok, mondjuk a lényegre is térhetnék vele… de ahelyett a zsebeimben kezdek kutakodni cigi után. Ami mondjuk már utal arra is, hogy nem tervezek gyorsan távozni… kiveszek egy szálat a dobozból, de mielőtt még eltenném, Charlie felé nyújtom. Ha kivesz egyet, akkor pillanatokkal később tüzet is adok neki, ha nem kért viszont, úgy csak a sajátomat gyújtom meg – hacsak valahogyan meg nem akadályozott benne.
mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Charlie × Red ~ "accidental" encounter TM5NlP7
Charlie × Red ~ "accidental" encounter A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
Charlie × Red ~ "accidental" encounter De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Charlie × Red ~ "accidental" encounter D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
TémanyitásRe: Charlie × Red ~ "accidental" encounter
Charlie × Red ~ "accidental" encounter EmptyHétf. Márc. 01 2021, 21:14

Redmond & Charlie
"omg,
shut up"

Miért vagy itt, Red? Miért? Ezzel a kérdéssel mértem végig megint, ahogy felé nyújtottam az üveget. Nem kellett volna újra találkoznunk a történtek után, hogy újra felidézzem magamban, ahogy a testünk összesimult. Vagy ahogy a csókunk legalább olyan mély, nedves és szenvedélyes volt, mint az egész együttlét maga, önmagában felért egy aktussal s úgy kívántam, hogy megint megtörténjen. Azzal azonban tisztában voltam, hogy most nem vagyok vonzó. Hiába öltöztem friss ruhákba, zuhanyoztam és mostam fogat Kellynél, a sebek elcsúfították az arcomat, mégha nem is annyira, mintha kishíján agyon vertek volna.
Azt mondta látott már jobban összeverve, de én nem reagáltam. Nem akartam, mert inkább hallottam volna egy dicséretet tőle. Túl fontos volt a velem kapcsolatos véleménye, mégha ezt kifelé nem is mutattam meg igazán. Nem. Kifelé hideg, dacos, sértett voltam, minden ami elég elutasító ahhoz, hogy eltűnjön.
Ő azonban még sem mozdult. Az ujjaimból kicsúszni készülő üveg felé nyúlt, elkapta, hogy igyon belőle egy kortyot. Ekkor keveredett mellém, a kukához, aminek támaszkodtam... és annyira nem akartam ezt. Az illata könnyen elnyomta a szemét és az utca szagát. Szándékkal jött. Nem voltam hülye, pontosan tudtam.
- Majd máskor drogozlak be... ha lesz máskor... - válaszoltam némileg keserűen. Megvártam, hogy kortyoljon és a zsebébe matasson. Éppen csak annyira pillantottam felé hosszú pilláim alól, hogy lássam, amint előbányász egy cigarettát. A dobozt felém nyújtotta, én pedig csak azért nyúltam oda, hogy hozzá érhessek legalább így. Kihúztam egy cigarettát, bedugtam az ajkaim közé és nagyot szippantottam, ahogy a tűz is megérkezett.
A füst, amit kifújtam találkozott az övével. Ezen a szürkés, mozgékony fátyolon keresztül bámultam rá, ezúttal tökéletesen felé fordultva. A kék szemekre pillantottam, az ajkaira, az állkapcsára... csókolni akartam megint s borzasztóan fájt, hogy nem tehetem meg. Ezért inkább nagyot szippantottam a dohányból, hogy elhúzzam aztán az ajkaimtól. A füstöt ismét felé fújtam, ahogy kicsit közelebb mozdultam.
- Valójában miért vagy itt...? - kérdeztem halkan, egyértelműen célozgatva arra, hogy tudom, nem erre sétálgatott. Talán csak rájött, hogy loptam tőle és vissza akarja kérni. Természetesen már elköltöttem az egészet drogra, s jó néhány adag még ott lapult a hátizsákomban.
- Nem csak sétálgatni jöttél a csövestelepre, igaz? - Nem bírtam magammal, a fejem megindult, egészen addig, míg a vállára nem dőlt. Talán sokat ittam, vagy ittam és keveset ettem. Készen álltam rá, hogy ellökjön, de érezni akartam.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Charlie × Red ~ "accidental" encounter
Charlie × Red ~ "accidental" encounter EmptyCsüt. Márc. 04 2021, 18:40
Charlie & Red
That’s how you know you fucked up
Amíg beleiszok az üvegbe, legalább elszakad róla a tekintetem, bár még így is látom magam előtt az arcát, túl részletesen, még a sebeit is, még így is túl sok időm volt figyelni rá, már így is túl közelről ismertem, talán ez volt a gond. Pedig lényegében nem is tudtunk olyan sok részletet a másikról, csak annyit, amennyi szükséges volt, nem sokkal többet, és főleg semmi túl személyeset… és most mégis, egy pár pillanatra közel kerültünk egymáshoz, túl közel, és máris másnak hat szinte minden. Egy pillanatra már nem is tűnt jó ötletnek, hogy megkerestem…. De meg kellett keresnem…? Visszanyújtom az üveget, és inkább próbálok nem a válaszon gondolkodni. Már itt vagyok, és ő is itt van, és mellette ülök, jelezve, hogy maradni is szándékozok… de meddig?
Elkezdeni a beszélgetést nehezebb volt, mint gondoltam, mert talán pont ez volt a gond, gondoltam egy csomó dologra az elmúlt napokban, és most is, ahogyan mellette ülök, még frissen érezve az ital ízét a számban… de nem csak azt érzem, érzem a csókját is, hogyan rápillantok, az eltelt napok máris rövidebbnek hatnak, az emlékek meg élesebbnek…
Szárazon nevetek fel. – Bedrogoznál? – Hitetlen mosollyal pillantok rá. Tudtam, hogy nem egy szent, de valamiért mégsem hittem, hogy nagyon ártana. Bár azt is tudtam, hogy meglopott… az egy különös nap volt, talán ezért is nem haragszom rá azért amit tett. És nem is azért jöttem, hogy elverjem rajta… és igazából sejtettem, hogy már nem is lenne amit elverni rajta, valószínűleg nem kapaszkodott sokáig a pénzbe, szüksége volt rá, és esélyesen el is költötte… és ez még mindig a jobbik eset, mert az is lehet, hogy elvették tőle. Az utolsó szavai viszont ütöttek, ha lesz máskor… valamiért különös belegondolni, mert eddig mindig volt máskor, csak idő kérdése volt, sosem másé, előbb vagy utóbb, de találkozunk, még ha az utóbb gyakrabban is volt, mint az előbb… végül is, most is itt voltam. Mégis, nem kezdtem egyből beszélni, inkább cigi után kutakodtam… mellette mintha gyakrabban cigiznék, mint amúgy… de most kellett valami, ami kitölti a csendet, és talán beszélni is könnyebb lesz közben… vagy utána. Még ha nem is vagyok teljesen biztos abban, hogy merre vezetne a beszélgetés; egyelőre jó látni, hogy egy darabban van még. Összeértek az ujjaink, ahogyan elvett egy szálat… hülyeség ilyenen fennakadni, olyan jelentéktelen mozdulat, mégis, egy pillanatra mintha jelentősége lett volna…
Próbálok ellenállni a késztetésnek, hogy őt figyeljem, így csak akkor fordulok felé, amikor érzem, hogy egy ideje már figyel, és hagyom, hogy találkozzon a tekintetünk, hacsak ő félre nem pillant közben. Ahogyan közelebb hajol a füst vékony fátylán keresztül… mint az a pillanat, amikor meztelenül feküdt rajtam, pont egy újabb pillanattal az előtt, hogy elküldtem volna… talán a feltörő emlék miatt is olyan feszült az a nevetés, ami előtör belőlem a kérdésére. – Valójában? Mi ez a vallatás? -  Áttetsző lesz, akármit is találok ki, tudjuk, hogy erre nem sétálnak csak úgy az emberek, aki erre jön, az okkal jön, ráadásul a szemetes mögött észre sem vehettem volna, ha nem jövök közelebb…
- És ha igen? – Megrántom a vállam, miközben még mindig őt figyelem, érdekel, hogyan reagál, mit remél? Zavarja, hogy itt vagyok? Vagy talán… várt rá? Legalább egy kicsit? Látni akart még, vagy a háta közepére sem kíván? Mondjuk igazából akármelyik is legyen… lehet, hogy most nem szabadulna könnyen tőlem. Bár a legutóbb én küldtem el… a legutóbb… egy pillanat volt, egyetlen hosszúra nyúlt pillanat, amiben valami elszabadult, amiben elszabadultunk, és… és igazból még mindig nem tudom hová tenni. Csak azt tudtam, hogy nem akarom annyiban hagyni, és ilyen zárással hagyni az egészet… mert az nem is volt zárás…
mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Charlie × Red ~ "accidental" encounter TM5NlP7
Charlie × Red ~ "accidental" encounter A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
Charlie × Red ~ "accidental" encounter De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Charlie × Red ~ "accidental" encounter D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
TémanyitásRe: Charlie × Red ~ "accidental" encounter
Charlie × Red ~ "accidental" encounter EmptySzomb. Márc. 06 2021, 09:02

Redmond & Charlie
"omg,
shut up"

Még az utca bűze sem tudta elnyomni Red illatát, ahogy leült mellém a földre. Az sem számított, hogy az újonnan lopott, olcsó szeszből magához vett egy kortyot és máris áradt belőle annak jellegzetes aromája. Valahogy nem éreztem mást, csak a Redmond-illatot, amihez hasonló nem létezett ezen a világon. Túlságosan is magával ragadott... talán azért, mert ő volt minden tekintetben az elsőm. Tőle kaptam az első csókom, neki adtam a szűzességem... és ezeket valószínűleg tudta is. Nyomott hagyott a testemen. Sokkal maradandóbbat, mint azok a sebek, amiket a verés nyomán hordtam magamon.
Tudod, Red? Tudod, hogy már nem tudnálak többé kiverni a fejemből? Oldalra billentettem a fejemet, hogy mind többet láthassak belőle. A kék szemeit, az ajkait, amik úgy égtek bele a tudatomba, hogy akár csukott szemmel is pontosan fel tudtam volna idézni küllemüket.
A nevetés száraz orgánumára kicsit összerezzentem. Nem húztam el mosolyra a számat, csak nagyokat pislogtam a kérdésre. Nem vett komolyan, pedig már ki is raboltam. Nem sok pénzt hagytam az előszobában, hiszen minden, amit könnyen el lehetett lopni a zsebembe vándorolt. De a bedrogozást nem nézte volna ki belőlem... valahol igaza volt. Nem tudtam volna bántani... pedig mocskosul megérdemelte volna. Vele szemben gyenge és törékeny lettem.
- Megtenném. - Hazudtam. Ha figyelt azonban, tettem érhette hangomban a remegést. Tudhatta. Legyőzött. Nem voltam több, mint  egy kisfiú, aki őrülten akarta a figyelmét.
Tekintete csak a cigaretta füstjében vándorolt rám végül. Nem is volt gond, kellett ez a kis idő, hogy erősebbnek tűnjek mellette. Már így sem vett komolyan... pedig semmire sem vágytam jobban ennél. Vegyél komolyan, Red... vegyél komolyan... ne küldj el... A gondolatok talán összefüggéstelennek hatottak, hiszen most mérges voltam rá. Sértettséget éreztem, amiért elküldött legutóbb. Mégis ujjaim legszívesebben belekapaszkodtak volna, hogy ne lökjön el újra magától.
- Igen, ez egy vallatás. Ha a szemétdombomra jössz, legalább indokold meg. - Közöltem nyersen és az arcába fújtam egy jó adag füstöt. Az újabb válaszra azonban nem tudtam azonnal válaszolni.Csak oldalra döntöttem a testem, hogy a fejem a vállára érkezzen. Lerázhatott, ha akart, egész egyszerűen nem számított már annyira, hogy újabb sebet ejtsen rajtam.
- Érdekes hely a sétára... - közöltem motyogva és az ajkaimhoz emeltem megint a cigarettát, hogy nagyot szippantsak belőle. A füst hosszan távozott a tüdőmből. Ennyi elég is volt, hogy összeszedjem magam, elhúzódjak tőle és megint rápillantsak. - Ez most valami játék, ugye? Szórakozni akarsz velem? - kérdeztem, hátha végre egyenes választ ad. Ha a szemembe nézett, bizonyára láthatta, mennyire fáj még mindig az, hogy elküldött... hogy nekem többet jelentett annál a hempergőzésnél az egész. Hiába akartam elnyomni az egészet, minden este, mikor befordultam valamelyik konténer mellett, hogy aludjak, újra éreztem a csókját, az érintéseit.
- El kell mondanod, Red, mit akarsz...

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Charlie × Red ~ "accidental" encounter
Charlie × Red ~ "accidental" encounter EmptyKedd Márc. 09 2021, 22:28
Charlie & Red
That’s how you know you fucked up
Különös volt a szemébe nézni, talán ezért is pillantok félre az első adandó alkalommal… de mégis figyelni akarom, mintha attól tartanék, hogy ha túl hosszú időre veszem le róla a szemeimet, még eltűnik… mert talán valóban így van, megtehetné, ahogyan meg is szokta tenni, hiszen máskor is hónapokra is eltűnt, vagy éppen én voltam az, aki felszívódott? De most itt vagyunk, és pont én kerestem… bár a legutóbbi elválásunk után ez nem meglepő. Talán félreértette… vagy félre lehetett?
Azt mondja, megtenné, mégis, a mosolyom alig veszít a hitetlenkedéséből. – Azt hiszem, vállalom a kockázatot. – Erre csak ráerősít, hogy mellette ülök már, úgy kutakodva a zsebeimben, mint aki tényleg nem készül egyhamar távozni… mert így is volt. Talán nem csak időt nyerni kellett a cigi, talán másért is szükségem volt rá.., hiába akartam ezt a beszélgetést vele, attól még nem lett sokkal kényemesebb a helyzet. Még akkor is, ha kívülről úgy tűnik, nem érdekel – csak a látszat, baromira érdekel, hogy hogyan válunk el. Nem azért másztam össze a környéket, hogy amint rátalálok elmeneküljön… de szerencsére egyelőre úgy tűnt, ő sem mászna ki a helyzet súlya alól. De még nem is lett különös a levegő köztünk… már amennyire ez lehetséges most. Valami kétségtelenül ott volt köztünk, amit az emlékekkel őrizgettünk, elég friss még ahhoz, hogy érezzük a nyomát. Eggyel több ok a cigire, addig sem a szemeit figyelem… - vagyis ezt hittem, amíg úgy nem döntött, hogy közelebb hajol… ismerős jelenet, egyre több ilyen emlékképet tudnék felidézni vele…
- A szemétdombod? – Kérdőn szalad fel a szemöldököm egy pillanatra, majd elpillantok a távolba, a hajléktalan banda irányába. – Innen úgy tűnik, hogy osztoztok rajta egy páran... – Előkerül a mosolyom is, annyira azért nem vagyunk egyedül, bár a kuka innen eltakar, tudom, hogy ott vannak, láttam őket, amikor közelebb sétáltam. Nehéz lett volna nem észrevenni őket, már a füst rothadó szaga miatt is – amiből mellesleg még ide is jut egy kevés, de most ez a legkisebb problémánk. Az sokkal jobban zavar, hogy valahol nagyon áttetsző az ittlétem oka, még akkor is, ha a teljes miértet még nem tudja. Annyira sok lehetőség azért nincs…
Elhallgatok, ahogyan az arcomhoz ér a füst, egy részét magamba szívom, zavartalanul várva, hogy szerteszoszoljon a maradék a levegőben – addig is a tekintetem az övére talál, a füst illéköny fátylán keresztül. Pillanatok, szinte csak ennyi, és már ott sincs, viszont érkezik más, a feje súlya a vállamon, ami láthatóan meglep. Nem gondoltam volna, hogy ilyen gyorsan közeledik – talán ezért is nem húzódtam el, nem volt rá időm, túl váratlanul ért a mozdulat. Szóval, mégis, valahol még mindig kényelmesen érzi magát a közelemben? Akkor annyira mégsem utál, bár gondolom, azért maradt benne harag is…
- Csendes. – Lepillantok rá, most tényleg az, ha rá figyelek, könnyebb tud lenni kizárni a többi melegedni vágyó csövest a távolban.
Amilyen váratlanul érkezett, úgy távozott és, én pedig… hagytam neki. Csak a tekintetem követte a mozdulatot, amivel felegyenesedett. – Játék? – Nem voltam biztos abban, hogy mire célozgat éppen… bár sejtésem azért akadt bőven. Főleg a tekintetébe mélyedve – talán hiba volt ránézni. -  Csak beszélni, ha már összefutottunk. – Megvontam a vállam, mintha ilyen könnyedén lerázhatnék magamról mindent… Tényleg beszélni akartam vele, nem tetszett, hogy csak úgy kiviharzott – de aznap az volt a legjobb megoldás. De azóta már napok teltek el… mondjuk hülyeség volt azt hinni, hogy lenyugodtak a kedélyek. Mélyen szívok a cigibe, és ezúttal én vagyok az, aki az arcába fújja a füstöt; legalább addig sem kell a szemeibe néznem. Bár pár pillanatnál több szabadságot nem nyerhetek a tekintete alól, ez is valami. – Hogy-hogy mit akarok? – Sokáig nem tettethetem a hülyét… de arra jó, hogy kiszedjem belőle, neki mi jött le az egészből.
mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Charlie × Red ~ "accidental" encounter TM5NlP7
Charlie × Red ~ "accidental" encounter A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
Charlie × Red ~ "accidental" encounter De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Charlie × Red ~ "accidental" encounter D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
TémanyitásRe: Charlie × Red ~ "accidental" encounter
Charlie × Red ~ "accidental" encounter EmptyPént. Márc. 12 2021, 20:24

Redmond & Charlie
"omg,
shut up"

Nem tudom miért mondtam azt, hogy bedrogoznám. Nem tudtam volna ártani neki a pénze ellopásán túl... és azt is meg-megbántam később, mikor éjszakánként eszembe jutott, ahogy csókolt, vagy bennem mozgott. Minden percben hiányzott, mégis valahogy dühöt és csalódottságot váltottak ki belőlem a történtek... és ezt most minden erőmmel Redre zúdítottam, még ha a szavak nem is erőszakosan törtek ki belőlem. Nem, nem löktem el, mert minden sértettség alatt ott csiklandozott az érzés... hogy milyen jó újra látni őt.
- Túl bátor vagy, Red. - Válaszoltam, s a szavak már-már nevetségesnek hatottak... sőt, talán enyhe flörtölésnek. Ezt pedig nem kellett volna, főleg azok után nem, ahogyan ellökött magától. Azért jött ide, mert azt hitte majd jóváteheti és talán így is van... de neki kellett megküzdenie érte. Ez volt a minimum a történtek után. Egyelőre azonban nem mertem ebben hinni. Inkább ráfogtam, hogy a pénzét akarja visszakövetelni.
- De ez a rész az enyém - kontráztam rá. Igen, a kuka mögötti részen ott voltak egy páran, de ez tökéletesen a enyém volt. Ezért hát, úgy éreztem teljes joggal hívhattam a magaménak. Ha pedig nem, hát az sem érdekelt. Eldöntöttem és kész.
Minden szavam ellenére, amik kicsit talán túl komoran is csengtek, kellemesen éreztem magam Redmond mellett. Bár nem sok értelme volt ennek, hiszen elutasított, megalázott lényegében... mondjuk azt sejtettem, hogy ő egészen másképp értékelte volna a történteket. Nem, Charlie... kizárt, hogy csak azért legyen itt, mert bűntudata van vagy, mert kedvel... - Elmélkedtem magamban, ahogy megint az ajkaim közé vettem a cigarettát, ám ezúttal nem felé, hanem magam elé fújtam a szürke, gomolygó masszát.
Az a sok visszakérdezés... ciccegtem csak egyet. Nem értettem, miért azt várja, hogy én válaszoljam meg mindezeket. Hiszen ő jött ide! Egy pillanatnyi háborgás futott át rajtam. Megremett a kezem, ahogy végig túrtem a hullámos tincseimet és egy pillanatra lesütöttem a szemeimet, hogy hosszú, sötét szempillái finom fátylat vonjanak tekintetem elé. Kellett egy pillanat csend, hogy ne mondjam meg neki: vagy beszél, vagy tűnjön el. Nem. A nyugodt részem ugyanis még mindig szeretett volna, ha még ott maradna. Csak még érezni akartam az illatát, hozzá érni kicsit... ha persze nem húzódik el.
- Gondolom a pénzedet visszakapni. - Nem ezt akartam mondani, de gyengének sem akartam tűnni, vagy olyannak, aki még gondol rá bármilyen formában is... pedig gondoltam. Nagyon is sokat. Hiányzott az érintése és akárhányszor eszembe jutott, ahogy csókolóztunk, majd az ágyaon összeforrt a testünk, megint azt a forróságot éreztem. Ez persze nem fog újra megismétlődni. Nem is kellett volna gyötörnöm vele magamat.
- Vagy simán miattam vagy itt. - Tettem hozzá és tekintetem az ajkaira vándorolt. A francba már! Miért nézed? A józan ész még próbált bennem gyökeret verni, de hiába.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Charlie × Red ~ "accidental" encounter
Charlie × Red ~ "accidental" encounter EmptyHétf. Márc. 15 2021, 10:14
Charlie & Red
That’s how you know you fucked up
Egyre szürreálisabbá vált a pillanat, ahogyan tovább beszélt, csak felnevetni tudtam a szavaira. Egy pillanatra, egészen rövid pillanatra úgy tűnt, mintha a legutóbbi találkozásunk meg sem történt volna… de a valóság súlya gyorsan utolért, egyetlen pillanat kellett még csak, hogy visszatérjen az a kellemetlen érzés közénk… vagy talán el sem tűnt, csak a gondolataim tréfáltak meg, elterelte a figyelem a szavai hangzása, de a helyzet egyáltalán nem változott meg. A nevetésből már csak a mosoly maradt a csendben, amit halkan, majdnem suttogva törtem meg. – Lehet. – Nevezhetjük így is, akár azt is, hogy most itt vagyok, ahelyett, hogy messziről kerülném.
A tekintetem körbe pillant a feltételezett részen, majd visszatalál rá. – Innen nézve úgy tűnik, már a miénk. – Végülis, hagyott leülni maga mellé, ahelyett, hogy azonnal elzavart volna… ezt jó jelnek vettem, annak ellenére is, hogy szinte ez volt az egyetlen biztató részlet az érkezésem óta.
A cigifüst legalább kitöltötte azokat a pillanatokat, amiket arra kelellett volna használnom, hogy összeszedjem magam, de ehelyett csak rajta… és rajtunk gondolkodtam, s amikor mégis a szavakra került a sor, kerültem, csak körbejártam azt figyelve, hogy ő hogyan reagál… bár ha látni sem akarna, akkor már lett volna esélye elküldeni, sőt, már az ellen is tiltakozhatott volna, hogy leüljek mellé… de nem tette…
Aggódtam. Valahol minden pillanatban azt vártam, hogy kimondja, húzzak el a pokolba, mindig, amikor mozdultak az ajkai, attól tartottam elküld, de nem tette…
A pénzes rész betalált, de nem a valóságba, annál mélyebbre szúrt vele, mégis biccentettem. – Ja, a pénz. – Mint aki tud róla, úgy pillantottam rá, hiszen feltűnt, hogy lenyúlta… de nem azért vagyok itt. Mégsem javítom ki magam, nem tudom, mert ha nem ez, akkor mit mondok, miért jöttem? Miért vagyok itt? Miért akarok beszélni vele az után, hogy elküldtem? Nem örökre akartam elküldeni, egyszerűen csak… úgy éreztem, hogy ha akkor marad, az… attól csak nehezebb lett volna minden. De fogalmam sem volt, hogy hogyan mondjam el úgy neki, hogy mit miért tettem, hogy ne értse félre… könnyebb volt rábólintani arra, hogy a pénz miatt vagyok itt. – De gondolom már nincs meg. – Csak a szemem sarkából pillantok rá, majd szívok még egyet a cigiből. Hogy lenne nála, nem a legjobb pénzt tartani magadnál idekint, ha jön valaki erősebb, elveszi.
A korábbi gyors kijelentésemet viszont megbánom valahol, amikor meghallom hogy mivel folytatja… miatta. Igen, miatta, de… a fenébe. Megrántom a vállam, már kimondtam amit kimondtam… - Ja, az is lehet. – Ez… aligha segített a helyzeten?
- Ahogyan a legutóbb elváltunk… ami akkor történt… - Próbálkoztam. Legalább ennyit elmondhattunk, hogy már próbálkoztam, hogy kerestem a szavakat arra amit ki szeretnék mondani – de néha a szavak nem elegek… talán ezért is hallgatok el, mielőtt még befejezném amit lekezdtem. Már megint… Az állkapcsom összeszorult, ahogyan elharaptam a mondat végét, nem volt befejezve, egyértelmű volt, hogy mondani akarok még valamit, és az is, hogy hezitálok, hogy pontosan mit is… vagy csak azon, hogy hogyan?
mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Charlie × Red ~ "accidental" encounter TM5NlP7
Charlie × Red ~ "accidental" encounter A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
Charlie × Red ~ "accidental" encounter De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Charlie × Red ~ "accidental" encounter D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
TémanyitásRe: Charlie × Red ~ "accidental" encounter
Charlie × Red ~ "accidental" encounter EmptyKedd Márc. 16 2021, 08:25

Redmond & Charlie
"omg,
shut up"

A miénk. Miért mondta ezt ilyen egyszerűen? Elhúztam a számat, ahogy eszembe jutott megint az együttlétünk. Az is miénk volt. Az is a mi néhány közös pillanatunk volt, ő meg eldobta. Durván vetett véget neki, ahogy talán ennek is, mikor majd a képembe dörgöli, hogy a pénzétt akarja. Persze ő is élt az utcán. Tudhatta, hogy pénzt tartani magunknál ebben a környezetben életveszélyes, mert itt mindig van egy nagyobb hal, aki elveszi, amit akar. Én pedig csak kölyök voltam, semmi több. A lehető legkönnyebben lenyomható valaki. Ezért is engem vertek meg mindig először, volt, hogy a cigimért, máskor a kabátomért... ezért meghúztam magamat. Ha tiszta ruhában is voltam, mint ma, hát elbújtam, bemocskoltam, hogy ne kelljen másnak az, ami az enyém. Red vajon emlékezett erre az életre? Hiszen neki nem volt több ez egy szempillantásnál.
- A miénk... hogyne... - suttogtam magam elé, olyan halkan, hogy talán nem is hallhatta. Nem akartam vitatkozni vagy ellenkezni vele. Hiányzott az illata, a pillantása, mégha zavarban is voltam attól, hogy rá kelljen néznem. De még így is pontosan láttam magam előtt a kék szemeket, a puha ajkait, amiket én csak csókolni akartam - hiába haragudtam rá, hiába voltam sértett.
- De. Hogyne. Azzal a zsebemben mászkálok itt már napok óta... - közöltem dacos hangon, kicsit talán felháborodva a válaszára, amiért a kibaszott pénz miatt jött ide. Igen. Ebben a pillanatban leszívesebben tényleg elküldtem volna egy kellemetlenebb helyre, de nem szakadt ki belőlem egyelőre semmi. Inkább felvetettem, hogy talán még is inkább miattam jött ide. Rednél sosem tudni. Már feladtam, hogy kiigazodjak rajta.
Egyszer csókol, ölel, lefekszik velem, majd elküld. Igen, talán nem vagyok jó a szexben, mivel nem sok alkalmam volt gyakorolni... meglehet csalódást okoztam neki valamivel. Az sem kizárt persze, hogy unatkozott és éppen én voltam kéznél szórakoztatni. De most ugyanezt csinálta, csak szex nélkül. Idejött. Magyarázott, úgy tett, mintha nem szándékosan érkezett volna. Aztán leült beszélgetni. Csak idő kérdése volt, mikor lök el megint.
"Ja, az is lehet." A szavai fájtak. Talán én sem voltam a legőszintébb ember, de azért legalább most az egyszer beszélt volna nyíltan, mondtam volna meg mit akar... egyenesen. Lesütöttem hát megint a szememet, a mocskos betonra tenyereltem a combom oldala mellett, mintha támaszték kéne. Úgy éreztem nem bírom tovább, ha szórakozik velem. Éreztem, ahogy egy gombóc nőtt mind nagyobbra a torkomban. És akkor... végre kimondta. A legutóbb... a legutóbb - csengtek bennem a szavai furcsa visszhangként. Egészen úgy éreztem, hogy a szívem is kihagy egy ritmust.
- Igen, Red, ami akkor történt az egy faszság volt - válaszoltam. Nem. Nem a szex volt faszság, hanem, ahogy beszélt velem. Ezért voltam morcos és felháborodott. - De megértem, hogy nem érezted jól magad velem... - Tettem hozzá aztán és megint ránéztem. Ezt akarta hallani, hogy könnyítsen a lelkiismeretén? Talán neki tényleg csak erről szólt az egész, én viszont sokkal többet éreztem... én... egész egyszerűen megszerettem. Érezni akartam a közelségét, miközben neki én csak egy bűntudati pont voltam, mert nem élvezte és elküldött? Nem tudtam a válaszokot. Ezért hát csak nagyot nyeltem, hátha azzal visszatartom azt az egyre növekvő gombócot a torkomban.
Inkább visszadugtam az ajkaim közé a cigarettát, hogy nagyot szívjak belőle. A fejemet a kukának döntöttem, hogy hosszan fújjam ki a füstöt az előttünk lévő mocsoktanya irányába.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Charlie × Red ~ "accidental" encounter
Charlie × Red ~ "accidental" encounter EmptyPént. Márc. 19 2021, 11:04
Charlie & Red
That’s how you know you fucked up
A miénk. Nem gondoltam túl sokat ebbe az egyetlen szóba, mégis abból a hosszú pillanatban nyúló csendből úgy tűnt, hogy ő többet gondolt bele, mint én tettem… amikor mégis megszólalt, olyan halkan tette, hogy csak pillanatokkal később lett értelme a szavaknak, és még akkor sem voltam teljesen biztos, hogy jól értettem, csak azt tudtam, hogy dühös még, vagy ha nem is az, akkor sértett. Talán jogosan, talán az ő oldaláról nézve tényleg másképp néz ki a helyzet, de… részben ezért is vagyok most itt.
Gúnyosan húzom el a számat a következő szavaira, ezeket már érthetően ejti, szinte már túl érthetően... Én is megszólalnék, valami hasonlóan gúnyosat vágva a fejéhez, de még időben elharapom a szavakat, összecsukom az ajkaimat és hallgatok, mielőtt még vezekedés lenne a beszélgetésből. Elhiszi, hogy tényleg csak a pénz miatt jöttem? Valószínűleg… végül is, miért ne tenné, ezt mondtam, és legutóbb is én voltam az, aki elküldte… még ha nem is azért tettem, amiért talán gondolná...
A levegő minden kiejtett szóval nehezebbé vált, mintha csak rontanék a helyzeten… ezért is próbáltam végre a lényegre térni, talán utána majd könnyebb lesz… és ha csak tovább ront, hát… már így sem ugyanolyan semmi köztünk, mint régen volt.
- Nem volt faszság! – Túl gyorsan és túl ingerültem vágom rá, bár nem vagyok ideges, csak az zavar, hogy ennyire magára vette, amikor… amikor nem megbántani akartam. – De jól éreztem magam. – Értetlenkedve pillantottam rá, a tekintetét keresve, mintha onnan jobban megérthetném, hogy mi van a fejében… - Nem azért mondtam, hogy jobb, ha elmész, mert nem akartam, vagy megbántam… - A megbántam szónál alig észrevehetően, de megremegett a hangom. Megbántam? Nem teljesen, maximum azt, hogy gyorsan történt, és ha nem történt volna meg, most nem kellene magyarázkodnom neki, ő pedig nem haragudna rám, és… minden sokkal egyszerűbb lenne, nem? Már ebben sem vagyok biztos… - Egyszerűen csak… az… nem egy olyan helyzet volt, amire… gondoltam volna korábban? – Túl őszinte? Talán, de már kimondtam, még mindig őt lesve, ahogyan kifújja a füstöt. A saját cigim most a háttérbe szorult, most látni akartam, hogy hogyan reagál, és… jobban elrontom a dolgokat vele, vagy nem?
mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Charlie × Red ~ "accidental" encounter TM5NlP7
Charlie × Red ~ "accidental" encounter A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
Charlie × Red ~ "accidental" encounter De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Charlie × Red ~ "accidental" encounter D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
TémanyitásRe: Charlie × Red ~ "accidental" encounter
Charlie × Red ~ "accidental" encounter EmptyHétf. Márc. 22 2021, 16:56

Redmond & Charlie
"omg,
shut up"

Mondd, hogy nem a pénzért jöttél… – gondoltam, de nem mondtam ki ezeket a szavakat, csak remegve bámultam magam elé, ahogy a füst távozott az ajkaim közül. Azt kívántam bár ellenkezne és mondaná, hogy miattam van itt. Akárhogy is, ez valamilyen módon igaz volt… de nem azt látta bennem, akivel lefeküdt… hanem azt, aki meglopta. Végül is ez voltam én egy koszos, hajléktalan kölyök, akit az utca nevelt azzá, aki most éppen. Tolvaj voltam, mert életben kellett maradnom.
– Jól érezted magad?! – kérdeztem vissza és gúnyosan felnevettem, ami sértettségemben enyhén hisztérikusnak is hathatott. Ránéztem, sötét szemeim a tekintetét kutatták, mintha reménykednék, hogy kiolvashatok belőle valamit. Aztán beletúrtam a göndör tincseimbe, hátha attól majd jobban nézek ki… kevésbé szánalmasan. – Nem bántad meg? Pedig miután elküldtél, én is megbántam. – Bólintottam aztán csalódottan és lesütöttem a szemeimet. Nem akartam ezt mondani… mert én még most is arról az együttlétről álmodtam esténként. Redmond jutott eszembe akkor is, mikor egyedül voltam és fáztam. Mert fázok, Red… nagyon fáztok. Vajon ha kimondom ezeket megváltozik? Nem gondolná akkor azt, hogy amit tettünk, annak meg sem kellett történnie annak, ami közöttünk volt? Visszanyeltem a gondolataimat. Próbáltam rideggé tenni az arckifejezésem… de Red előtt a történtek óta nem tudtam megjátszani magamat.
– Szerinted én gondoltam rá előtte, hogy le akarok feküdni veled? – kérdeztem vissza, szinte felháborodva. Ennyi, a sértettségem kezdett a másik irányba billenni… pedig nem haragudtam rá igazán. Inkább csak fáj a látványa. Nem. Az az érzés azon napon alakult ki Reddel. Előtte is tetszett, de csak tudtam, hogy jó képű, viszont. Talán akkor állt össze a kép, addigra lettem értem meg rá, hogy lefeküdjek vele…
Visszadöntöttem a hátam a kukának.
– Nem gondoltam rá, Red. – Szívtam még egy utolsót a cigiből, majd a rövidre égett kis csonkot elnyomtam magam mellett a betonon, hogy az kezeimet az ölembe ejtsem. Sóhajtottam egyet, azon agyalva, mit mondhatnék neki. Hiába bűzlött mögöttünk a szemét és volt dohányszag… éreztem az illatát és megérinteni akartam. Újra és újra szemem elé villant, ahogy csókolt, ahogy hozzám simult a bőre, a fájdalom, amit éreztem. Nem akartam, hogy ilyen hatással legyen rám, mert akkor aztán majd megint megbánt.
– Most viszont másra sem tudok gondolni, mint arra, hogy mit rontottam el. – Ha ő nem beszélt őszintén, csak kérdéseket vágott a fejemhez, mintha nekem kéne megmondani a választ, miért küldött el, hát én megtettem. – Talán hiba, hogy rájöttem, jobban érdekelsz, mint egy haver?

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Charlie × Red ~ "accidental" encounter
Charlie × Red ~ "accidental" encounter EmptyCsüt. Márc. 25 2021, 12:19
Charlie & Red
That’s how you know you fucked up
A nevetése hasító, kiragadta a szavakat, egy pillanatnyi sértett pánik, ami átfut a tekintetemen, mielőtt összeszedném magam és legalább látszólagos higgadtsággal néznék rá ismét. – Elküldtelek, mert mégis mi mást tehettem volna?? – Nem tudom, mire számított, akkor is hasonlóan kellemetlen lett volna, mint most, hiszen így, hogy eltelt egy hét is veszekszünk a témán… Igazából nem csak ennyit akartam mondani, de a megbánta szó belémfojtotta a következő mondatot. Talán csak a sértettség beszél belőle… vagy tényleg bánja az egészet, de akkor mégis miért vagyok még mindig itt? Lehet hülyeség volt megpróbálni rendbehozni, és el kellett volna engednem… de mégsem ment el, bármennyire is haragos vagy sértett volt, még nem küldött el, és ő sem ment el, szóval… ez csak jelent valamit…
Lassan sóhajtok fel, a kezemben tartott cigit figyelve Charlie helyett, miközben finoman rántok a vállamon mielőtt folytatnám. – Nem tudom… - Honnan tudnám, az a nap óta már abban sem vagyok biztos, hogy amit eddig tudtam az igaz volt… Végül a válasza is megérkezik, de a korábbi szavai már sejtették… és tovább beszél, amíg szívok még egyet a cigiből, lassan az utolsót, nemsokára már ennyi sem fog elválasztani tőle és a valóságtól, és muszáj lesz rá figyelnem, újra rápillantom, pedig már most is vonzaná a tekintetem, de egyszerűen nincs erőm felé fordulni… talán csak félek, hogy mit látnék rajta? Elég, ha kiérzem a hangjából, nem kell még látnom is az egyértelműt. Lassan fújom ki a füstöt, pár pillanatnyi csend, majd újra megszólalok, egészen halkan, de még hallhatta. - …nem rontottál el semmit… - Túlzás, hogy elrontotta… inkább csak változtatott, de még feltétlenül rontott el bármit is, legalább is én nem voltam meggyőzve erről… bár tényleg egyre kevesebb dolgot tudtam. Kissé beleremeg a kezem, ahogyan az ajkaimhoz emelem a cigi végét, egy utolsót szívva belőle, mielőtt még elnyomnám a betonon. Még utoljára fújhatom ki magam elé a füstöt, még egy pár pillanat, és bár lopva, de Charliera pillantok… majd vissza a betonra magam elé. Elcseszett egy helyzet. - …nem hiba...
Nem tudom mit vár, talán bocsánatkérést, de azt nem érzem szükségesnek, mert azt nem bántam meg, hogy akkor elküldtem… mert akkor tényleg az tűnt a legjobbnak. Túl sok minden volt a fejemben, talán az övében is… és bár ez még valahol mindig így van, kellett az a pár nap… nekem legalábbis szükségem volt rá. Neki talán csak ártott, talán csak a dühét és sértettségét táplálta, és a megválaszolatlan kérdéseket, hogy miért küldtem el minden után. De hogyan adhatnék rá válaszokat? – Lehet, hogy megbántottalak… - Biztos, tudom, ezért is nem nézek a szemébe ahogyan megszólalok. – De akkor, abban a pillanatban akkor is az volt a legjobb, hogy leléptél. Nem akartalak ennél is jobban megbántani. – Irónikus, nem? Nem hittem, hogy hinne nekem, de ez volt az igazság. Megvoltak a saját okaim arra, hogy azt akartam, távozzon… és nem az, hogy látni sem akartam többé…
mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Charlie × Red ~ "accidental" encounter TM5NlP7
Charlie × Red ~ "accidental" encounter A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
Charlie × Red ~ "accidental" encounter De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Charlie × Red ~ "accidental" encounter D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
TémanyitásRe: Charlie × Red ~ "accidental" encounter
Charlie × Red ~ "accidental" encounter EmptyVas. Ápr. 04 2021, 17:55

Redmond & Charlie
"omg,
shut up"

Nem nagyon értettem Red kifogásait. De nem is reagáltam rá inkább... bár mindenre nemet mondott, mintha nem úgy lett volna. Hiba volt. Nem vártam, hogy több legyen szexnél, valahol igazából fel is készültem arra, hogy az lesz. Egy együtt töltött nap... egy napig az ő Charlie-ja akartam lenni, aztán ez az egész... eloszlott, mint valami köd a szélben. Redet nem érdekeltem, letudta a dolgát és elküldött. És nem, nem volt igaz, hogy nem tudott volna mást csinálni lehetett volna kíméletesebb.
A kegyetlenség ellenére az érzéseim mégsem látszottak változni... sőt talán csak hevesebbek lettek. Egyszer, egy szemétből kitúrt könyvet olvasgattam, éppen egy ilyen mocskos, bűzös kuka mellett. Az állt benne, hogy az ember csak olyan kapcsolatok megszállotja, amik nem teszik igazán boldoggá, amik el vannak baszva olyan rohadtul, mint velünk ez az egész.
Tehetetlenül bámultam magam elé, a hideg betonon kinyújtottam a lábaimat és figyeltem a jobb tornacipőm orrán tátongó lyukat. Akkor is ez viseltem, mikor nála voltam, s most is egy szürke zokni kandikált ki belőle. Csak a ruháim voltak frissek és tiszták, új cipőt sosem kaptam Kellytől sem.
- Még mindig nem értem miért volt jobb... - jegyeztem meg halkan, de nem kötekedésnek, hanem mert gyenge lábakon állt a magyarázata. - Tudom, hogy könnyebb ezt mondani, minthogy beszartál a helyzettől. Én is talán ezt mondanám neked, ha én dugtalak volna meg. - Rántottam meg a vállamat és közelebb csúsztattam hozzá a tenyeremet a betonon mocskos felületén, hogy a combjához érintve a kisujjamat megcirógassam a nadrág anyagát.
- Red... tudod... most is úgy fázom, mint akkor az ágyban... - Mondtam. Nem tudom miért, talán csak azt akartam, hogy karoljon át. Mert vágytam az érintését és most tiszta is voltam, ígyhát nem undorodhatott annyira, hogy esetleg el akarjon húzódni inkább. - Ha én kerestelek volna téged, az azért lenne, mert még érdekelsz. Nem azért, hogy visszaadjam a pénzed. - Tettem hozzá, bár sejtettem, hogy benne most minden egy hatalmas katyvasz. Ezekkel a szavakkal csak tetéztem a dolgot minden bizonnyal.
- Nézd... ént tudom, hogy csak egy csöves vagyok... - Sóhajtottam, de még is berezeltem annyira, hogy ne menjen a folytatás. Nyilván nem szerelmet akartam vallani, csak annyit mondani, hogy legalább ne akarjon ennyire ellökni magáról. Találkozzunk néhányszor és élvezzük.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Charlie × Red ~ "accidental" encounter
Charlie × Red ~ "accidental" encounter EmptyKedd Ápr. 06 2021, 11:16
Charlie & Red
That’s how you know you fucked up
Még én is éreztem valahol, hogy nem a megfelelő irányba tart a beszélgetés, legalább is a légkör aligha lett bármivel is könnyebb, mint a megérkezésem pillanatában, sőt, talán romlott is egy keveset? Talán nem hisz nekem, vagy nem érti, vagy csak azt hiszi ostoba kifogásokat sorolni jöttem csak, ami talán részben igaz is lehetne, de... az is az igazság, hogy rendbe akarom hozni vele a dolgot, még ha nem is vagyok biztos abban, hogy mit jelent nálunk a rendben... mert a régi már aligha lehet, az új pedig valami bizonytalan, valami alakulóban lévő, ami még szinte bármi lehet, attól függ mivé formáljuk, vagy formáljuk-e egyáltalán, vagy csak hagyjuk, hogy az enyészeté legyen ez a kis darabka is, ami még a kezünkben van... de én nem akartam, nem akartam elengedni a darabkámat, sem kidobni a szemétbe, pontosan ezért vagyok itt, hogy ne megszabaduljunk tőle vagy hanyagoljuk amíg el nem vesz örökre, hanem... kezdjünk vele valamit? Ha ő is akarja. De nem tudom mit akar, és nem is kérdezhetem, mert sértett és haragos, hiszen a szemében én voltam az aki magára hagyta, talán sokadjára már, de ez volt az első ami igazán fájhatott, mert ez volt az amikor a legsebezhetőbb volt a karjaim közt, én meg pont ezt a pillanatot választottam arra, hogy eltoljam magamtól... s most mégis itt vagyok, remélve valamit, amit talán meg sem érdemelnék... hiszen nem is tudom pontosan, hogy mit akarok. Csak azt, hogy... ezt nem akarom, ami most van
- Nem azért mondtam, mert beijedtem... - Bár az is tény, hogy valahol nagyon is beijedtem az egésztől, a kijelentés ezt nem tagadja, de... a fő ok amiért elküldtem mégsem ez volt, bár az arcom alapján sikerült elbizonytalanítania. Csak azért küldtem volna el? De mégis... mennyivel lett volna jobb, ha akkor marad? Ennél rosszabb kimenetele is lehetett volna, még ha nem is látja...
A többi szót már belém fojtja, egyetlen mozdulata elég, hogy elhallgattasson, egy apró, szinte semmis érintés, mégis, mintha jelentene valamit, csak a második az az alkalom óta, s az első, ami nem teljesen lopva történik, talán több szándékkal, s az első, amire mozdulok én is, szinte észrevétlenül a lábamat felé, mielőtt még a tekintetem rátalálna ahogyan megszólal... fázik. Van valami ebben a szóban, amitől közelebb húzódnék hozzá, talán az ahogy mondja, talán az az ok rá, vagy ahogyan néz közben, vagy a kettő szokatlan elegye az ami ennyire nehézzé teszi ezt az egyszerű kijelentést, ami belém fojtja a szavakat, ami újra hallgatásra kényszerít, talán már megint rossz pillanatban, ahogyan elkapom a tekintetem róla és a betont figyelem, pedig nem akarom, őt akarom, látni akarom, mégiscsak miatta ülök a rothadásszagú kuka mellett. Csak miatta vagyok itt, mert látni akartam, mert beszélni akartam vele még akkor is, ha ott lebegett az esély a szemeim előtt, hogy ezzel csak még jobban elcseszek mindent.
Amire újra megszólal végre összeszedem magam annyira, hogy visszaemeljem rá a tekintetem. - Nem a pénzt akarom visszaverni. - Hazudtam. Ebben igen, most nem az a pénz érdekel amit lennyúlt távozás közben, most ő érdekelt. Az túlzás, hogy belezúgtam, de nem akartam, hogy ez legyen az utolsó emlékünk, ahogyan talán azt sem, hogy soha többé ne lássuk egymást, vagy el kelljen fordulnunk amikor legközelebb találkoznánk... Bár a dolgok rendezésén sokat nem segít amit mond... ha keresett volna... de nem tette. De miért tette volna amikor én küldtem el? Még ha nem is örökre... - De nem kerestél...? - kimondom végül, kicsit kérdésnek hangzóan, hiszen egy kicsit az is... nem keresett, szóval ez azt jelenti, hogy látni sem akar? De mégsem küldött el. Vagy a kettő nem zárja ki egymást?
- Hé. - Nem érdekel, hogy be akarta-e fejezni a mondatot vagy sem, nem hagyom neki, a csöves szó után félbeszakítom, egyszerűen mert nem tetszik ahogyan kezdi. Ha ennyi lenne, ha ennyit látnék benne, nem állnék vele szóba, nem keresném, bár annyiszor azért nem is tettem... szar barát vagyok. De nem ezért mert egy csövesnek nézem, még ha az is. - Én meg egy srác Pennsylvaniából, a semmi közepéről. - Megrántom a vállam, csak remélve, hogy nem érti félre, nem arra akartam utalni, hogy tudom milyen lehet neki, mert rohadtúl nem tudhatom. - Még tartozom neked egy délutánnal. - Már megint csak a felét mondom ki, de talán megérti, a legutóbb azt ígértem, hogy együtt lóghatunk, de az ágyas kaland rövidre fogta a napot, szóval mégsem jött össze. Egyúttal meg arra is utalok, hogy ha látná még a képem, rajtam nem múlna...
mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Charlie × Red ~ "accidental" encounter TM5NlP7
Charlie × Red ~ "accidental" encounter A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
Charlie × Red ~ "accidental" encounter De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Charlie × Red ~ "accidental" encounter D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
TémanyitásRe: Charlie × Red ~ "accidental" encounter
Charlie × Red ~ "accidental" encounter EmptySzer. Ápr. 07 2021, 09:31

Redmond & Charlie
"omg,
shut up"

Az ellenkezés. Na persze, most akkor beijedt vagy egyszerűen kihasznált? A szavai és a viselkedése alapján egyre inkább az előbbi vált valószínűbbé. Én is féltem, miért ne féltem volna… csupán annyi különbséggel, hogy amitől én tartottam azt, egy perccel azután dörgölte az orrom alá, hogy megkapta, amit akart.
Ahogy ránéztem és közöltem, hogy fázok, azt akartam, hogy érintsen meg, jöjjön közelebb. Egy pár órája fürödtem meg, tiszta ruhában voltam, a mocskosság nem lehetett kifogás. Ő még is, ahelyett, hogy legalább állta volna a tekintetemet, egyszerűen a betont kezdte fixálni. Csak sóhajtottam egyet és megforgattam a szemeimet. Egyelőre azonban nem tettem szóvá a dolgot… végül is csak rám nézett.
– Akkor mit akarsz, ha nem a pénzt? – kérdeztem. Ki kell mondanod Red. Most már marhára ki kell mondanod. Talán neki fel sem tűnt, de kezdtem elveszíteni a türelmemet az egész helyzettel kapcsolatban. Nem olyan értelemben, hogy neki esnék és üvöltöznék vele. – Azért nem kerestelek, mert konkrétan elküldtél a halálfaszára, miközben én… mindegy! – Haraptam el a mondatot, mielőtt a szavaim dühösre váltanának. – Ettől még minden hülye napon rád gondoltam… – Magyaráztam, nem mintha kettőnk közül nekem kellett volna. Ő küldött el. Ő küldött el engem. Nem kellett volna ezeket kimondanom. Gyengévé tettek ezek a szavak. Csakhogy ez nem számított. Red látott a legsebezhetőbb pillanatomban, amikor rajtam feküdt és hagytam neki magamat… meg amikor hozzábújtam, mint valami ostoba kölyök, aki valamiben reménykedett.
Mielőtt még a szavamba vághatott volna, magyarázkodtam. Igen, csöves vagyok. Nem éppen jó parti és nem is a leghelyesebb, akit megkaphatna… de kénytelen voltam kimondani most már ezeket a dolgokat. Valakinek ki kellett, mert ő nem tett semmit. Csak ült és kibújt a normális válaszadás elől. Nem zavart volna más esetben. Ő Red. Ő ilyen. Én viszont nem voltam ennyire gyáva. Nem lehettem egész egyszerűen az.
Közelebb húzódtam hozzá, amikor csak egy pennyslvaniai srácnak titulálta magát. Úgy hangzott, mintha valami egyszerű alaknak akarná feltűntetni magát… pedig nála bonyolultabb ember nem is ismertem. Egyszerre akarta a társaságom és nem akarta jelenleg, legalábbis kívülről nézve. Ez pedig némi bizonytalanság érzetet keltett bennem.
– Ha már itt tartunk… marha sok délutánnal tartozol. – Morogtam kicsit, vissza is húztam a kezem a közeléből. Nem haragudtam már valójában… csak nem igazán tudtam kezelni, amit mondott. Azok a dolgok ott az ágyban egyszerűek voltak, szinte maguktól történtek, én meg csak sodródtam bennük. Red ott irányított, itt viszont nem ment neki valami fényesen. Én pedig az érzelmek terén elveszett voltam. Már az is meghaladta a legtöbb képességemet, hogy egész egyszerűen bevalljam neki, hogy én gondoltam rá. Én akartam.
– Tudod most tiszta ruhában vagyok… és éppen aktuális lenne valamit csinálni. Közösen. – mondtam és közelebb húzódtam hozzá, finoman megérintettem a kezét. Érezhette, hogy picit megremegnek az őt érintő ujjaim. Fáztam és féltem, hogy ez az egész csak egy pillanat és már itt sem lesz.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Charlie × Red ~ "accidental" encounter
Charlie × Red ~ "accidental" encounter EmptyKedd Ápr. 20 2021, 12:01
Charlie & Red
That’s how you know you fucked up
Akkor mit akarsz, ha nem a pénzt? Pont ez a kérdés, amit kerülni akartam volna, de a tekintetéből még én is éreztem, hogy nem kellene tovább kerülgetnem, és nem is kerülhettem tovább, különben tényleg besokall… - Csak… - Habozok még mindig, de legalább már egy cseppnyi szándékot mutatok arra, hogy kimondjam. – Csak, látni akartalak. – Talán valami másra számított, vagy fogalmam sincs, de egyelőre én sem tudom pontosabban, csak azt, hogy nem akartam ott zárni, ahol zártuk volna, ha most nem lennék itt. – Tudom… - Morogva szólalok meg, de most kivételesen magamra haragszom és nem rá, miközben újra elszakítom a tekintetem róla, vissza arra a már ismerős repedésre a betonban. Pont úgy néz ki, mint egy perccel korábban. A következő mondatára mégis újra ráemelem a tekintetem… minden nap rám gondolt… el tudtam hinni, megbántottam meg minden, de azért… valahol reméltem, hogy nem csak azért gondolt rám, mert fájt, amit tettem. Én is gondoltam rá, sokat, túl sokat, annyit, hogy zavarjon az egész és keresni kezdjem, és meg is találjam és ide is jöjjek mellé… mégsem mondom ki. Nem mondok ki ezt sem.
Félbeszakítom a panaszhullámot, még mielőtt kiteljesedhetne, hiszen ne tetszik ahová tart vele. Közelebb húzódik, majd a mondat végére már távolodna is, bár csak a kezét húzná el egyelőre, mégis utána kapok, mintha attól tartanék, hogy máris lelépne, mert… mert valahol talán tényleg attól tartok, mert én is pont ezt tettem vele az ő szemszögéből, szóval… úgy talán megérdemelném, ha csak úgy elsétálna most és ő hagyna itt. Csakhogy… most nem mehet el… -…de még… behozhatjuk? – Inkább kérdés, mint kijelentés, miközben az arca rándulásaiban keresem a választ, hiszen úgy tűnik, a szavak túl későre érkeznek felőle, most minden túl későnek tűnik, az idő mintha lelassulna, ahogyan várom, hogy hogyan reagálna.
Most. Közösen. Megengedek magamnak egy apró mosolyt, ahogyan bólintok, bár valahol egy kicsit még feszültnek érződik, hiszen még egyáltalán nincsenek rendben a dolgok, de… legalább nem küldött el a fenébe, ez már sokkal jobb kimenetel, mint amit elképzeltem elsőre. – A most tökéletes. Van valami amit csinálni szeretnél? – Ha már amúgy is ő a dühösebb, gondoltam felajánlom neki a választás lehetőségét.
mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Charlie × Red ~ "accidental" encounter TM5NlP7
Charlie × Red ~ "accidental" encounter A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
Charlie × Red ~ "accidental" encounter De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Charlie × Red ~ "accidental" encounter D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
TémanyitásRe: Charlie × Red ~ "accidental" encounter
Charlie × Red ~ "accidental" encounter EmptyHétf. Május 17 2021, 09:15

Redmond & Charlie
"omg,
shut up"

Látni akart. Hirtelen fordulat volt ez... de a szívem akkorát dobbant és olyan zsibbadtság szállt az elmémre, mintha a világ legszebb szavait hallottam volna. Rednek fogalma sem lehetett, hogy mennyit jelentett az, hogy egyáltalán kimondta ezt. Igen. Mindennap rád gondoltam, Red, minden rohadt napon végig pörgettem az eseményeket... hogy miért utáltál meg, mi után együtt voltunk. Ezt mondtam volna. Azt hozzá tettem volna, hogy elképzeltem mit csinál, reménykedtem, hogy gondol rám.
Közelebb húzódtam. Meg akartam csókolni vagy legalább megölelni... de túl bátortalan voltam még. Nem a szövegeléshez, az tökéletesen ment, mint mindig. Csak féltem, hogyha megérintem megint eltűnik és már semmi sem lesz ugyanolyan, mint ebben a percben, ahogy azt mondta "Csak, látni akartalak." Én is ezt akartam, csak látni, érezni az illatát, ahogy közel ül hozzám. Apró bizsergés fogott el a közelében megint. Sértett voltam, de közel sem annyira, mint amit megérdemelt volna. Levett a lábamról ezzel az egy mondattal... annyira, hogy még egy újabb cigit is elfelejttem kirángatni a zsebemből. Red... miért teszed velem ezt?
- Bepótolhatjuk... együtt... - motyogtam a válaszára, mintha kicsit zavarba jöttem volna. Gyorsan végig túrtam a hajamat, hogy egy picit rendezzem a gondolataimat és addig sem őt kellett bámulnom. De aztán közelebb húzódtam hozzá és megérintettem a kezét.
- Meg akarlak csókolni - közöltem a kérdésére. Úgysem figyelt ránk senki, ezért közelebb húzódtam. Az ajkaimat finoman az övéire fektettem és csak lágyan, rövid puszit adtam neki. Meg volt az esélye rá, hogy ellökjön, de arra is, hogy elmélyítse a csókokat. Nem ellenkeztem, de nem is voltam túlzottan erőszakos. Finoman simítottam végig az arcán és a nyakán, ahogy elhúzódtam.
- Hát igazából elég kajás vagyok... vehetnél nekem étlet... - motyogtam. Persze ez nem lephette meg. Folyton éhes voltam, mert csak akkor ettem, mikor jutott valami, amúgy meg kivártam általában.
- Romantikus lenne - tettem hozzá csak úgy, mielőtt visszahajoltam volna, hátha megint lophatok egy csókot, míg kettesben bújkálunk a kuka mögött.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Charlie × Red ~ "accidental" encounter
Charlie × Red ~ "accidental" encounter EmptyKedd Jún. 01 2021, 23:21
Charlie & Red
That’s how you know you fucked up
Szinte indokolatlan, mégis, valahol jogos, hogy ideges vagyok… hiszen elküldtem, még ha nem is bántam meg annyira, mert… mert nem tudom mi történt volna ha nem teszem, és nem tudtam egy csomó más részletet sem… amik egy része még mindig ködös, idő kellett, hogy tisztuljanak… de ennél több időm már nem volt, ezért vagyok itt, mielőtt még késő lenne, hiszen valahol már lehet most is az… de egyelőre úgy tűnik, nincs veszve minden, azon kívül, hogy elcsesztem, de… ez nem új dolog. Kinyögöm végül, hogy látni is akartam, egyszerre vallva be neki és magamnak is, még mindig vegyes érzelmekkel, és vívódva kissé, hogy mit is jelent ez, mennyire is akartam látni és… hogyan is akarom majd látni?
Közelebb jön, a szívem pedig kihagy egy ütemet a meglepettségtől. Elsőre kerülöm még a tekintetét, de ahogy korábban sem, most sem menekülhetek örökké, főleg úgy, hogy azt sem tudom mi elől… ezért végül rátalálnak a szemeim, elmélyednek a tekintetében, kicsit talán túlzottan is elveszve bennük.
Együtt. Furcsa így hallani, mintha több is lenne, mintha több is lehetne, ami… nem tudom. Hírtelen semmit sem vagy csak igen keveset, de mégis biccentek, mert ezt érzem jónak, hogy együtt bepótoljuk… különben is fura lenne külön pótolni be…
Újra közelebb jön, de már hozzám is ér, a tekintetem eltéved a kezeinkre, majd vissza rá, ez az a nagy pillanat amiben tenni kellene valamit és nem töketlenül ülni, de én nem egy olyan film főszereplője vagyok aki legalább sejti, hogy mit akar és merre menne, ezért sem történik más, csak elvesz a mozzanat és a pillanat a semmibe, keserédes emléket hagyva maga után, egy üres hiányérzettel, fájdalmas suttogással a levegőben, hogy történhetett volna valami.
De úgy tűnik, Charlienak még mindig jobban mennek a szavak – bár ez annyira nem meglepő – nekem kevésbé mentek, néha még a tettek is, hacsak nem piszkáltak fel eléggé… a kijelentésén elvigyorodom, visszatartva a nevetést, ahogyan előjön az érzés, hogy megtörtént már…. Hiszen meg is történt már ez a pillanat, csak nem a kukák mögött ülve…
Nem elleneztem a csókot, hagytam, hogy az ajkaimra tapadjon, ahogyan azt is, hogy elmélyüljön egy kicsit a csók, hogy ne csak egy gyors köszöntés legyen, hanem egy kicsivel több annál… de… mégis mennyivel? És meddig? Értelmetlen kérdéseknek tűnnek, ahogyan egy pillanatra megszűnik a valóság és eltűnik a bűzölgő kuka mögöttünk… tulajdonképpen furcsán találó volt a helyszín. Kicsit sem romantikus, de tipikusan elcseszett.
Ahogyan elválunk, az érintése kellemes borzongást hagy maga után, ami miatt kell egy plusz pillanat mielőtt elérne hozzám a valóság, s azzal együtt a további szavai. Először csak röviden felnevetek, majd megszólalok. – Rendben. Akkor nagyon romantikus leszek, és meghívlak kajálni. – Nem tudom, fogalmam sincs, hogy mi történik már megint és mi lesz a vége, de… egyelőre elmegyünk kajálni, ez biztos és erre koncentrálok, a többi meg… talán nem is annyira rémisztő vagy fura. Majd meglátjuk. Kis lépések, vagy mi… miután lefeküdtünk és elküldtem. Ja. Csak természetesen, Red.
Felállok és a kezem nyújtom felé, ha nincs ellenére, akkor máris mehetünk, igazából ennél a helyszínnél csak jobb lehet. Bár örültem, hogy látom meg minden… azért folytathatnánk ezt kicsit jobb háttér mellett is. Még akkor is, ha az ügyetlenkedésemen az aligha segítene…
mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Charlie × Red ~ "accidental" encounter TM5NlP7
Charlie × Red ~ "accidental" encounter A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
Charlie × Red ~ "accidental" encounter De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Charlie × Red ~ "accidental" encounter D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
TémanyitásRe: Charlie × Red ~ "accidental" encounter
Charlie × Red ~ "accidental" encounter EmptySzer. Jún. 23 2021, 08:55

Redmond & Charlie
"omg,
shut up"

Beleremegtem a csókba, ahogy finoman egyre mélyebb és szenvedélyesebb lett. Kicsit arra emlékeztetett, ami a konyhájában történt közöttünk. Annyira tökéletes volt, hogy ki tudott ragadni a pillanatról, a helyről, ahol voltunk. Csak ő létezett és én, az ajkai puhasága, a nyelve nedvessége. Kicsit meg is remegtem, ahogy ujjaim elvesztek a tincsei között közben.
Ahogy elváltunk hideget éreztem, egészen beleremegtem ebbe. Kicsit végig simítottam a nadrágomon, mintha lenne rajta egy gyűrődést a combomnál, aztán közöltem a vágyaimat. Igen, igenis enni akartam... mert mindig éhes voltam.
- Komolyan? Ilyen könnyű rávenni? - kérdeztem vissza, gyanakodást színlelve, de valójában csak nagyon jól éreztem magam Reddel és jól esett az incselkedés. Akárhol is jól tudtam volna érezni magam vele, pontosan ugyanígy, ha a gyomrom megállás nélkül korog is.
Megfogtam a kezét, hagytam, hogy felhúzzon a földről, aztán elindultam kifelé vele a kukák rengetegéből. Hallottam, ahogy hörögve köhög egy-két beállt alak, mások megkérdőjelezhető minőségű alkoholon osztoztak, már nem éppen józan állapotban. Idilli kép is lehetett volna akár, de megértettem, hogy Redet annyira nem vonza mindez. Én szimplán hozzászoktam. Ezek az emberek jelentették a mindennapjaimat.
- És hol etetsz meg? Képzeld... múltkor láttam egy félhamburgert a kukában. - Váltottam hirtelen témát, finoman célozgatva, hogy mit akarok ma enni. - De valami bunkó azon nyomta el a cigijét. - Folytattam a mesét, mintha ez érdekelhetné őt. Remek, szerencsétlen még alig dolgozta fel, hogy kedvelem, hogy vele akarnék lenni többször - mondjuk a semminél, ami eddig volt - és máris kukában talált ételekről beszélek.
- Azt hiszem jobb lenne, ha te mesélnél valamit. Kétlem, hogy a kukában turkálással lenyűgöznélek - mondtam ki hangosan, amit nem kellett volna. Csak zavartan pislogni tudtam utána. Ez volt az én formám, mindent elrontottam, amit el lehetett. Redmonddal ráadásul nem is ez lett volna az első, hiszen már egyszer kiváltottam belőle, hogy küldjön el a fenébe és nem szerettem volna megismételni túlzottan. Mármint eddig is ő töltötte meg a gondolataimat, de ezután csak még inkább.
Megköszörültem a torkom és beletúrtam a hajamba. Elképesztően zavarban voltam, mert már az első három percben sikerült marhaságokat összehordanom. Beszélhettem volna másról is, mondjuk arról, hogy hiányzott a társasága... de az túl náylas és még inkább zavarbaejtő lett volna. Főleg nekem.
- Bocsi, hogy ilyen béna vagyok...

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Charlie × Red ~ "accidental" encounter
Charlie × Red ~ "accidental" encounter EmptyVas. Júl. 18 2021, 18:40
Charlie & Red
That’s how you know you fucked up
Ahogy beleremeg a csókba, a kezem a nyakához simul, gyengéden érintve, mintha attól tartanék, elrohanna – pedig aligha tervez ilyet. Eddig is inkább én voltam az, aki rohant volna, aki űzte volna őt, el magamtól, távolabbra, de… most mégis én voltam az, aki megkereste, bár a történtek után ez aligha lehetett volna másképp. A történtek után én lettem volna az aki, valami magyarázattal is tartozna – csakhogy nem volt. Fogalmam sincs, hogy mit csinálok, csak azt, hogy nem feltétlen akarom abbahagyni, szóval…
- Úgy tűnik ráéreztél a hátsó szándékaimra. – Vigyorgok, de csak blöffölök, igazából örülök, hogy viszonylag rendeződni látszik a dolog, egy ebéd olcsó ár ahhoz, hogy ne olyan szemekkel nézzen rám, mint amivel kiviharzott a szobámból… egy ebéd tökéletes kifogás, hogy mellette lehessek még.
Örülök, hogy elfogadja a felé nyújtott kezem, az érintése előcsal egy mosolyt belőlem, a közelsége, ami máskor természetesnek hatott, most valami más, valami új, valami idegen, de valami kívánatos – valami, amire nem is lenne nehéz rászokni, valami, amire rá tudna szoktatni, valami amire rá is fog, ha folytatjuk… bárhol és bármikor, akár itt a kukák mocskában is, tele kétes alakokkal, kétes italokkal, kétes állapotokban az egyetlen biztos, hogy itt van ő és itt vagyok én is, és ez máris elégnek hat valamiért.
Rápillantok ahogyan mesélni kezd a hamburgerről, átjön az üzenet, összeáll a kép, így mosolyogva szólalok meg. – Láttam egy jó helyet a közelben. – Így már tudom merre menjünk, és indulunk is, a kész követni.
-  Pedig le tudsz nyűgözni… - Elkezdem, de nem fejezem be a mondatot, elhallgatok, mielőtt még kimondanám, hogy pontosan mivel is, csak sejtés marad, hogy nem konkrétan a kukában turkálásra gondoltam… bár valahol talán még annak is köze van ahhoz, amire gondoltam. De ennél sokkal több, ennél sokkal fontosabb – és mégis hallgatás marad a vége, találgatás és kérdések, hogy mi lehet a fejemben, amit már megint nem mondok ki hangosan, csak félig, utalva rá, de túl sok teret hagyva a kérdéseknek és egyéb részleteknek.
A bocsánatkérésre a szemem sarkából pillantok rá, az ajkam szélében bujkál egy mosoly, de nem teljesedik ki, újra előre pillantok, de a kezem mozdul a keze felé, megfogva egy pillanatra. – Nem vagy béna. – Előre nézek, a tekintetem az úton, mégis mintha őt látnám, mert ő érdekel jobban a pillanatban. A pillanatban, ami mintha elmúlni látszana, elhúznám a kezem, hacsak nem tart vissza, csak egy apró próbálkozás volt, hogy hogyan reagálna, ha… ha? Sokkal védtelenebbül láttam, mint amennyire egy ilyen érintéstől érezhetné magát – de a különbség az, hogy akkor csak ketten voltunk, most pedig egyre többen, ahogyan a sikátor rejtekéből az utcákra érünk. Itt kevesen figyelnek, itt többnyire csak rohannak, elmerülnek a saját világukban, élik az életüket, nem nézve sem jobbra sem balra, csak előre. A sikátorról sem tudnak, és rólunk sem tudnak, mégis olyan lehet néha, mintha figyelnének, mintha mindenki figyelne – pedig ritkán teszik.
- Egy… ideje már kerestelek… - Talán nem erre számított, amikor azt mondta, meséljek én, de ezt kapta, mert ezt még meg akartam említeni…. Sőt, lassan ennél többet is, de előbb tudnom kell, hogy erre hogyan reagál – ezért hallgatok el. De mégsem pillantok rá teljesen, csak a szemem sarkából lesem, hogy hogyan reagál a rövid kijelentésre, ami bár önmagában is teljes lehetne, érződik, hogy csak a kezdete valaminek, talán egy kérdésnek, talán egy kijelentésnek.
mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Charlie × Red ~ "accidental" encounter TM5NlP7
Charlie × Red ~ "accidental" encounter A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
Charlie × Red ~ "accidental" encounter De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Charlie × Red ~ "accidental" encounter D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
TémanyitásRe: Charlie × Red ~ "accidental" encounter
Charlie × Red ~ "accidental" encounter Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Charlie × Red ~ "accidental" encounter
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Accidental friendship? - Casper & Jeason
» Charlie&Joy
» Charlie Ray
» Red × Charlie ~ what the...
» what does the fox say? | Lilia & Charlie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: