New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 3 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Chae Rim
tollából
Ma 00:09-kor
Dorian J. Lester
tollából
Tegnap 22:46-kor
Wade Sanders
tollából
Tegnap 22:35-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 22:03-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 21:06-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:04-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 20:47-kor
Venus Heighel
tollából
Tegnap 20:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

Dylan ____
TémanyitásDylan ____
Dylan ____ EmptyVas. Dec. 13 2020, 21:48
Dylan _____

Play by:
Egyeztessünk!
Születési hely:
Szabadon választható
Kor:
33+
Lakhely:
Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság:
Valószínűleg heteroszexuális
Családi állapot:
Elvált
Csoport:
Szabadon választható
Történetünk:

Te voltál életem szerelme. Talán még mindig te vagy, és ez soha nem fog változni. Fogalmam sincs, de annyi biztos, hogy örökre hozzád leszek kötve, hiszen van egy közös fiúnk, akire valahányszor ránézek, te jutsz eszembe róla. Kiköpött másod.
Egyébként a gimiben ismerkedtünk meg, hosszas udvarlás után végül beadtam a derekam, és úgy végeztünk, hogy mi voltunk az igazi álompár. Nem sokkal később, mint valami elcseszett amerikai tini filmben, meg is kérted a kezem, én pedig örömmel mondtam igent. Te voltál az egyetlen fiú az életemben, és kész voltam neked szentelni az előttem álló éveimet. Boldog voltam, madarat lehetett volna fogatni velem. Voltak álmaim, voltak terveim, ám egy valami állandó volt; te.
Nem tudom, hogy mi siklott közöttünk félre. Nem tudom, hogy mi járt a fejedben, mert én azt hittem, hogy szeretsz és boldogok vagyunk. Amikor rajta kaptalak, és kiderült a félrelépésed ténye, teljesen letaglózott. Magamba fordultam, képtelen voltam megbirkózni az árulásod tényével. Akárhogy esküdöztél, hogy mennyire bánod, hogy egyszeri alkalom volt és soha többé nem fordul elő, túl mélyen sebeztél meg és nem voltam képes megbocsátani. Beadtam a válókeresetet.
A papírok aláírásának reggelén tudtam meg, hogy terhes vagyok a közös gyerekünkkel, de annyira sértett voltam, hogy nem árultam el neked. Teljesen felszívódtam, miután kimondták hivatalosan is a válást, egészen Európáig meg sem álltam. Talán idő közben te is elköltöztél, máshol próbáltál szerencsét, nem tudom.
Mindennek már öt éve, és te azóta sem tudsz arról, hogy van egy fiad. Csodával határos módon eddig nem sodort minket össze a szél, de tudom, hogy ez csak idő kérdése, és előbb-utóbb színt kell majd vallanom. Oliver is egyre többet kérdez felőled, én pedig nem tudok már mit kitalálni.
Nem tudom, hogy szánt szándékkal jöttél-e vissza, mert rájöttél mit veszítettél, és megbántad a történteket, vagy egyszerűen csak így alakult. Annyi biztos, hogy az útjaink újra keresztezik egymást, csak azt nem tudom, mindez hogyan fog rám hatni. Mondogatom, hogy túl vagyok rajtad, de azt hiszem igazán soha nem leszek, és rettegek attól, hogy újra a szemeidbe nézzek. Erős vagyok, független, de mi van, ha melletted újra ellágyulok? Új esélyt akarsz, vagy csak kísérted a múltat? Esetleg más miatt vetődsz újra az utamba, és ezzel együtt felforgatva az életemet?

// A karakter valamikor játékos volt az oldalon, az ő keresettjeként érkeztem, így a nevet mindenképpen szeretném megtartani. Minden más, beleértve a pb-t is, szabadon alakítható. Fontos szereplője lenne Sarah életének, ezért is döntöttem úgy, hogy ennyi idő után bátorkodom magát a szerepet meghirdetni. Mint látod, semmi nincs kőbe vésve, majdnem minden szabadon alakítható. Nagyon örülnék neki, ha valaki lát benne fantáziát, és megalkotná! Máris lenne két játékos partnere, mert biztosra veszem, hogy Sarah húga, Savannah is szívesen elbeszélgetne az úriemberrel Dylan ____ 4146035580
Regisztrálj be, és dobj meg egy pm-mel! Nagyon várlak! Dylan ____ 2624752903 //
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Dylan ____
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Help me – Lexi x Dylan
» Dylan Welsh
» Deana & Dylan
» Dylan & Sarah
» Dylan Adams

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: