New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 46 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 45 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
Perla Rivera
tollából
Tegnap 21:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Sophie EunSol Nam
TémanyitásSophie EunSol Nam
Sophie EunSol Nam EmptyKedd Dec. 01 2020, 11:56
Sophie Nam

Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Sophie EunSol Nam
Becenevek:
Hát ha a Sophiet tudod valahogy becézni, akkor legyen az
Születési hely, idő:
NY, 1999. 08. 09.
Kor:
21
Lakhely:
Bronx
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
Egyedülálló
Csoport:
Diákok
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Columbia University, Architecture – még folyamatban
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
-
Ha dolgozik//Munkahely:
-
Hobbi:
Hegedülés, rajzolás
(a bátyámat feldobni amikor csak tudom)
Play by:
Park Shin Ye

Jellem

Sophie EunSol Nam

Határozott, hiszen pontosan tudja, hogy mit akar csinálni az életben és nem is hajlandó ebből lejjebb adni. A céljai tökéletes kirajzolódnak előtte és azokat el is fogja érni, ha törik ha szakad. De persze ez nem azt jelenti, hogy a szülei ellen lázadna. Sőt éppen, hogy nagyon szófogadó alkat. A szülők ugyan nála lazábbra vették a gyeplőt, de teljesen mégsem engedték el. Neki is ugyanúgy viselkednie kell a vacsorákon, rezdületlen arccal ülnie, ha éppen azt kívánja a helyzet, udvariasan felelni a kérdésekre és végig úrihölgyként kell viselkednie. Bár ebben a családban ez a minimum elvárás, így nem is panaszkodik. Sose tette. Neki nincs is miért, hiszen annyi szabadságot kapott, hogy ő legalább azzal foglakozzon, amivel akar is. Alkalmazkodó képes. A környezetétől nagyban függ a viselkedése. Értem ezalatt azt, hogy amennyiben inkább lazább társaságba keveredik, ő is enyhít azon a feszes viselkedésén, de az ellenkező esetben is próbál mindvégig nyugodt és jól nevelt maradni. Azonban még neki sem sikerül mindig ennek megfelelően viselkednie, ilyenkor a testvére szól rá.
Okos. Szereti logikusan felmérni a dolgokat és azok alapján döntést hozni. A neveltetéséből is adódik, hogy ilyen lett, de a jó képességei is elősegítik, hogy ne csak a betanult dolgokat tudja.

Sophie Nam

Az az életvidám lány, akit vacsorákon és hivatalos rendezvényeken aligha látnak az emberek, inkább csak akkor, ha túl izgatott lesz. Ellenben, ha érzékeli, hogy olyan társaságban van, ahol elengedheti magát, előtör belőle az a mosolygós és kedves énje. Eredendően szeret barátkozni is. Igazi kis energiabomba, aki azzal köti le magát, hogy sok különfoglalkozásra jár, ilyen például a zene és nyelv. Leginkább a franciát szereti hallgatni meg persze igyekszik is szépen beszélni, mert mi értelme lenne tanulni a nyelvet, ha nem a leggyönyörűbb formában adja azt vissza? Ebből következik, hogy Párizs az a hely, amit a kedvencének mondhat. Ő maga is játszik hangszeren, egészen pontosan a hegedűn.
Szereti élvezni az életet. Persze fontos a jövője, de nem szeretne elfeledkezni a jelenről sem, így megpróbálja abból is a legtöbbet kihozni. A bátyját is igyekszik erre ösztönözni, remélhetőleg sikerrel fog járni. És pontosan ezek miatt nem képes mindig azzal a rideg tekintettel néznie, ezért fordul elő, hogy bár rendesen nevelték, a vacsorákon mégis elengedi magát, mert neki kell a szabadság.

Ő már sokkal több szeretetet kapott az anyjától és őt már lazább neveltetés érte, emiatt alakult benne ki ez a kettőség, hogy adott esetben képes elengedni magát, hátradőlni és csak élvezni, amit csinál, ugyanakkor, ha úgy hozzá a szükség, akkor ugyanolyan komoly, mint bárki más a családból. Ő azonban rendben tudja ezt tartani magában és nem is zavarodik össze. Bár az úrias viselkedés nála inkább csak egy maszk, valami, amit megkövetelnek tőle, időnként pedig lehull és akkor a valódi énjét fedi fel mások előtt.
Múlt

Sophie was a little girl,
and she grew up within her castle walls...

Mi mást is kívánhatna az ember a saját életében, ha nem azt, hogy legyen tető a feje felett, legyen egy szerető családja és meg tudjanak élni. Én ellenben könnyen beszélek, hiszen nekem nem csak ennyi, de még több is megadatott. A család, amelyikbe beleszülettem nem olyan anyagi javakkal rendelkezik, amikkel éppen csak megélnénk. Valamint szeretnek, persze az apám elég sajátos módon teszi ezt, de tudom, hogy a szívéből jön minden cselekedete. Anyánál nem kérdés, rajta látszik is, hogy nagyon sokat foglakozik velem, meg persze a testvérem is. Chris volt az, aki kicsiként játszott velem, akivel énekeltem, holott nem szabadott volna, mert a tanulásra kellett volna koncentrálni, de mi nem hagytuk abba, csupán csendesek voltunk, mert így éreztük jól magunkat.
Bár a származásom ellenére mondhatom, hogy egészen szabadon voltam nevelve. Nem lettem hűvös és komoly, mint sok esetben az emberek lesznek egy ilyen környezetben, én megmaradtam annak a vidám és hiperaktív lánynak, aki már kicsiként is ilyen volt. Számomra az élet arról szól, hogy élvezzük és hozzuk ki belőle a legtöbbet. Bár édesapám először nem repeset az örömtől, hogy nem a pénzügyekkel akarok foglalkozni, de végül belenyugodott. Míg a bátyámnak el lett döntve a sorsa a kezdetektől, nekem szabad utam volt, nekem még voltak lehetőségeim. Biztonságos környezetben nőttem fel, ahol semmi miatt sem kellett aggódnom, mégsem voltam bezárva, mint egy királylány, aminek nagyon örültem. Így az én történetem nem a szokásos rabságba esett hercegnő effektusú lett. Nekem engedték, hogy olyan foglalkozásokra járjak, mint például a francia nyelvtanulás, vagy éppen a hegedülés, bár utóbbi nem meglepő, hiszen a családban öröklődik a zene iránti szeretet. De az egyetemi szakomat is magam választhattam, ami már csak azért is jó, mert én nem kívántam a cég dolgaiba belefolyni. A bátyámon pont látom, hogy ez mivel jár, én pedig nem akarom, hogy korlátozzanak.

You gotta conquer the monster in your head
and then you'll fly

Megígértem magamnak, hogy sose leszek szerelmes. Legalábbis nem olyanba, akit a szüleim nem nekem szántak. Nem szabadott, hiszen a cégnek akartam segíteni a házasságommal. Először nem is bizonyult ez annyira nehéznek, hiszen nem is tetszett nekem senki. Senkivel nem is kerültem annyira közeli kapcsolatba, hogy bármilyen mélyebb érzést elkezdjek táplálni iránta. Egyszóval nem is aggódtam, hogy bármiféle gond lenne azzal, hogy nem a megfelelő embert kezdem el kedvelni. Egészen addig, amíg nem jött az a Heejun…
Nem akartam többet érezni iránta, mint barátság, így nem is tettem. Elnyomtam magamban azt a kis érzést, ami kezdett kialakulni iránta és így jó is volt. Nem vagyok az a romantikus alkat, hogy valaki olyan után áhítozzak, akivel úgysem leszek együtt. Jól voltunk így a középiskolában. Tényleg nagyon jól éreztem magamat vele, de valami megváltozott. Érettségi után ugyanis eltűnt. Nem tudom mi lehetett az oka, hogy nem vette fel nekem a telefont és nem válaszolt az üzeneteimre. Úgy festett, hogy teljesen kilépett az életemből, ami miatt szomorú voltam. Ki ne lett volna az? Egy nagyon jó barátot veszítettem és igazán nem értettem miért. Azóta is dühös vagyok rá. Az a kis szeretet is, ami volt bennem átalakult. Nem, nem gyűlölöm, de már nem is kedvelem. Így remélem nem is fog a szemem elé kerülni többé.

Let's have some fun
as much as we can

Ha valaki választhat úgy kedvenc várost, hogy valójában még sose járt ott, maximum is csak a filmekből, vagy képekről ismeri, akkor számomra ez a hely Párizs. Nem tudom pontosan mikor, vagy hogyan fogott meg, de akkor mély nyomott hagyott bennem. Szóval azóta nagyon vágyok arra, hogy eljussak oda. Talán ezért is kezdtem franciául tanulni, hogy majd mikor elmegyek oda, akkor már boldogulhassak. Ezért is fogott meg aznap este Aiden. Ő valóban járt ott, így ő meg is tapasztalta, hogy milyen az ottani környezet. Míg én csak olvasok róla, addig ő valóban alá tudja támasztani az elképzelésemet, hogy gyönyörű lehet. Persze ilyenkor előfordul velem, hogy túlságosan is izgatott leszek. Ezen vacsora sem volt kivétel, sajnos elszaladt velem a ló, így a bátyámnak kell lejjebb csillapítania. Szomorúan veszem tudomásul, hogy ez most nem a rajongás helye és nem ragadtathatom el magamat csupán azért, mert meghallottam, hogy a kedvenc helyem került szóba.
Így csak magamban örülök annak, hogy Aiden is hasonlóan hozzám érdeklődik az ottani építőművészet iránt, valamint a kiejtése... Én magam is tanulom a franciát, de pontosan tudom, hogy a kiejtésem mégsem annyira szép, mint ahogyan azt szeretném. Az övé viszont nagyon tetszett. Határozottan úgy érzem, hogy mi ketten jól ki fogunk jönni a jövőben.

You can call me if you are going through a hard time
I can easily catch the flames, it's no problem

-YeSol biztos minden rendben? - kérdezem, miközben aggódva nézek a bátyámra. Nagyon sokat dolgozik, bár az elmúlt időben már igazán megszokhattam volna, hogy ennyit foglalkozik a céggel, mégis úgy érzem, hogy nem szabadna neki. - Nem kéne egy kicsit pihenned? - kérdezem tőle reménykedve, hogy esetleg igent mond nekem és kivételesen és talán elmehetnénk együtt valahova. Tudom, hogy elfoglalt, illetve csak gondolom, de nem élhet úgy, hogy állandóan csak a munkán jár az esze és nem éli az életét. Igenis kéne neki némi szabadság, némi idő, amit magára szánhat. -Mikor volt már, hogy utoljára úgy igazán együtt voltunk?
Kicsiként olyan sokat voltunk együtt, tanulási időben is játszott velem, most már viszont nem tölt velem olyan sok időt. Pedig nekem kellene a bátyám, neki pedig a kikapcsolódás. Tudom, ő lesz a vezérigazgató és ez egy komoly munka, de apánk is kegyelmezhetne neki időnként, hogy akárcsak egy kis sétára kiengedje. Hát így kéne kinéznie egy huszonéves fiúnak? Sokkal idősebbnek fest, és emiatt aggódok. -Remélem azért tudod, hogy nekem bármit elmondhatsz, a húgod vagyok, ha valami baj van, akkor meghallgatlak. - Folyton azt mondja, hogy neki ez így jó, de nem tudom elképzelni, hogy ennyire bezárva, ennyire megszabottan hogyan lehet boldog valaki. Azt hittem, hogy az emberek nagyobbik része úgy gondolja, mint én, hogy semmi sem fontosabb a szabad akaratnál és annál, hogy magunk dönthessünk a jövőnkkel kapcsolatban. Neki ez kevésbé van meg, azt hiszem. Így mást nem igazán tudok tenni, minthogy megpróbáljam feldobni, mikor csak tudom és próbálom neki mondani, hogy a papír kupacokon kívül van élet és szerelem is odakint. Remélhetőleg egyszer majd sikerül ezt vele megértetnem...

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Sophie EunSol Nam
Sophie EunSol Nam EmptyKedd Dec. 01 2020, 20:22
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Sophie!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

A történeted olvasása közben olyan kellemes érzés fogott el, aminek köszönhetően a végén úgy éreztem olyasvalakiről olvashattam, akinek a barátja akarok lenni. Napsugár vagy a borús napokon és igazi támasz, amikor az embernek arra van szüksége. A lelkesedésed egyszerre gyermeteg és mégis olyasmi, ami megfog és magával ránt. Az ember akaratlanul is csatlakozni akar és legalább annyira lelkesedni, részt venni valamiben, mint Te. Szükség van erre az örömre és életvidámságra, főleg a mai világban és különösen a bátyádnak, aki a számos teendője mellett talán tényleg elfelejti azt, hogy nem csak a halmokban álló papírmunka jelentik az életet. Szerencsés, hogy olyan testvére van, mint Te, aki emlékeztetheti az igazán fontos dolgokra. Sophie EunSol Nam 2624752903
Ugyanakkor eszembe jutott rólad az is, hogy talán úgy érzed sokkal szabadabb életet élhettél a testvérednél, mégis aranykalitkába zárva tetted azt és teszed azt mai napig is. Egy kalitka pedig mégiscsak kalitka, függetlenül attól, hogy miből van. Nem állítom persze azt sem, hogy a legjobb megoldás az lenne, ha lázadnál a szüleid ellen, mivel ők semmi rosszat nem tettek - legalábbis ellened biztosan nem. Ettől függetlenül még remélem, hogy kastélyban nevelkedett hercegnőként is lesz alkalmad igazán szabadnak lenni: szabadon élvezni azt, amit szeretsz, anélkül, hogy bárki visszafogna; szabadon választani, a szívedet követve, olyasvalakit, akit szeretsz. És hogy ezt a szabadságot Christopherrel ketten ki tudjátok harcolni magatoknak, a kalitka ajtaja pedig kinyílik. Sophie EunSol Nam 2451935670
Színt hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Sophie EunSol Nam Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Sophie EunSol Nam Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Sophie EunSol Nam 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Sophie EunSol Nam 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
947
★ :
Sophie EunSol Nam 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Sophie EunSol Nam
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sophie & Jack
» Sophie & Jack
» Maddie & Sophie
» Sophie L. Collins
» Sophie & Holden

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: