New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 77 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 62 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Richard Sullivan
tollából
Ma 22:37-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 22:02-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 21:51-kor
Marcello Serra
tollából
Ma 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Ma 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Ma 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Ma 19:26-kor
Léon Leroux
tollából
Ma 19:06-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 19:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

can't bite the devil on my tongue // Mark & Ophelia
Témanyitáscan't bite the devil on my tongue // Mark & Ophelia
can't bite the devil on my tongue // Mark & Ophelia EmptyHétf. Nov. 30 2020, 21:21





100%
Mark fcking SchneiderBeszélnünk kell, SOS.
Mindig az őszinteségeddel példálózol, itt a remek alkalom, hogy ezt bizonyítsd!Tudtál, vagy nem tudtál róla, hogy a húgom nálatok dolgozik?
Mark fcking Schneider is typing...
type a messagesend
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: can't bite the devil on my tongue // Mark & Ophelia
can't bite the devil on my tongue // Mark & Ophelia EmptyHétf. Nov. 30 2020, 21:33





100%
OpheliaNem tudtam róla, hogy te nem tudsz róla.Feltételezem legalábbis a vádló mondatból, hogy meglepetésként ért.Miért? Nem nálam dolgozik, és nem is én vettem fel.
Ophelia is typing...
type a messagesend
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: can't bite the devil on my tongue // Mark & Ophelia
can't bite the devil on my tongue // Mark & Ophelia EmptyHétf. Nov. 30 2020, 22:09





100%
Mark fcking SchneiderSzóval tudtál róla, csak nem hoztad fel előttem, mert azt hitted, hogy én is tudom? Mert, ahogy te is zseniálisan következtettél, nem, nem tudtam róla.Remek, egyszerűen remek.Mi értelme van annak, hogy megint kommunikálunk, ha aztán NEM kommunikálunk?Mellesleg, miféle HR osztály dolgozik nálatok, ami elfelejtett szólni a társtulajdonosnak, hogy felvették Marshall Dermot fiatalabb lányát?
Mark fcking Schneider is typing...
type a messagesend
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: can't bite the devil on my tongue // Mark & Ophelia
can't bite the devil on my tongue // Mark & Ophelia EmptyHétf. Nov. 30 2020, 22:28





100%
OpheliaMiért kellett volna feltételeznem hogy ezt pont a nővére elől titkolja el?Mit gondolsz, naponta hányszor beszélek a HR-rel? Kerülöm őket, mint a pestist.Hippies and hugfreaks137 alkalmazottunk van. Elég azt a tizet ismernem aki nekem dolgozik. És még abban sem vagyok biztos, hogy az ugyanaz a tíz.
Ophelia is typing...
type a messagesend
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: can't bite the devil on my tongue // Mark & Ophelia
can't bite the devil on my tongue // Mark & Ophelia EmptyHétf. Nov. 30 2020, 22:46





100%
Mark fcking SchneiderMark, szívem, az öregedés minden bizonnyal egy rendkívül fárasztó folyamat, ami lassan, de biztosan a memóriádat is érinti, ha tíz arcot nem tudsz megkülönböztetni egymástól, de a jó ég áldjon már meg, semmire nem emlékszek a viszonyunk idejéből?Brianna és én nem vagyunk sem puszipajtások, sem barátnők, de még csak kedves ismerősök sem. Az egyetlen, ami sajnálatos módon összeköt minket, az a vér.NEM kommunikálunk, ha nem muszáj.Most pedig, hogy mindketten tudunk Brie-ről, szeretnélek figyelmeztetni, hogy a fentebb felsoroltak ellenére a húgom, és ha megtudom, hogy akárcsak futólag is ÚGY pillantottál rá, ne adj isten, FLÖRTÖLNI mertél vele, kitekerem a nyakad. Remélem, érthető voltam.
Mark fcking Schneider is typing...
type a messagesend
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: can't bite the devil on my tongue // Mark & Ophelia
can't bite the devil on my tongue // Mark & Ophelia EmptyHétf. Nov. 30 2020, 22:58





100%
OpheliaNem kommunikáltok a lelki bajaitokról. De azért beszéltek. Vagy különben Connor nem tudom, kire mondogatja, hogy BeeBár ha már a kommunikációnál tartunk, a pozitiv felhangot segíti, ha nem teszel úgy mintha a legundorítóbb embernek tartanál a földön.A húgodra? Komolyan? Én is kérjelek meg hogy ne indulj rá a bátyámra?Egy szelet pizzától olyan bélgörcse lesz hogy ki kell küldeni a házból. De azért ne omolj a pamutpulóverére. Alpakkából van.
Ophelia is typing...
type a messagesend
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: can't bite the devil on my tongue // Mark & Ophelia
can't bite the devil on my tongue // Mark & Ophelia EmptyKedd Dec. 01 2020, 13:06





100%
Mark fcking SchneiderKérlek, a felháborodásra való jogodat a feltételezéseim okán valahol ott vesztetted el, hogy titkolóztál előttem, akarva-akaratlanul.Ha a hátad mögött dolgozni kezdek a bátyáddal, te is felhozhatod a saját ellenérveidet. Mellesleg remek partinak hangzik, már hallomás alapján is hasonlít rád.Következő téma: lenne egy ajánlatom, ami egyszerre tenne jót Connornak és a PR-unknak is.Van egy kis problémám egy mániákus rajongóval. Többször a lakásom épülete körül ólálkodott, nemrégiben pedig valahogy a mélygarázsba is lejutott, leveleket hagyott az autóimon, egyéb furcsaságok.A rendőrség azt javasolta, költözzek ki a nyomozás erejéig, a sajtósaim pedig kapva-kaptak a lehetőségen, hogy felvessék, mennyire jól nézne ki, ha hozzád mennénk erre a - remélhetőleg - pár hétre.Nyitott lennél rá...? Ha más nem, Connort mindenképp szeretném nálad hagyni, nem akarom kiszakítani a megszokott közegekből.
Mark fcking Schneider is typing...
type a messagesend
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: can't bite the devil on my tongue // Mark & Ophelia
can't bite the devil on my tongue // Mark & Ophelia EmptyKedd Dec. 01 2020, 15:34





100%
OpheliaMióta nevezünk egy mániákust kis gondnak...? Ugye tudod, hogy az ilyen távolságtartási végzéses ügyekre külön specializálódnak? Nem véletlenül.Honnan tudta meg egyáltalán hogy hol laksz?Nyugodtan jöhettek mindketten. Nem szakítanálak el Connortól.Bár őszintén megvallva még egy rendőrségi nyomozást se láttam, amit lezárnának pár hét alatt.
Ophelia is typing...
type a messagesend
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: can't bite the devil on my tongue // Mark & Ophelia
can't bite the devil on my tongue // Mark & Ophelia EmptyKedd Dec. 01 2020, 16:45





100%
Mark fcking SchneiderMit vársz tőlem, mit mondjak? A személyazonosság hiányában kissé nehézkes végzést kérni, és nem vagyok hajlandó több figyelmet fordítani egy élettelen pincelakónak, mint amennyit megérdemel.Nem vagyok veszélyben. Valószínűleg csak fehérneműt akar lopni. Ha Connor nem lenne, a költözés gondolatát is elvetném.Nem tudom. Remélem, hogy erre majd a rendőrség felel, miután heteken belül elkapják. Tudják, mit kell megfigyelniük, ahogy azt is, mire kell figyelniük.Köszönöm, Mark. Értékelem. Van esetleg szabad szekrényed? Vagy kettő?
Mark fcking Schneider is typing...
type a messagesend
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: can't bite the devil on my tongue // Mark & Ophelia
can't bite the devil on my tongue // Mark & Ophelia EmptyKedd Dec. 01 2020, 20:49





100%
OpheliaMondjuk mondhattad volna előbb, ha ha valaki "ólálkodik" körülötted és ezzel kapcsolatban a fiam körül. Nem pedig akkor tudom meg, amikor már rendőri nyomozás indul.Hívj paranoidnak, szerintem egy kicsit túl könnyedén kezeled az ügyet. Nem rád ijeszteni akarok, de láttam már jó pár ügyet a bíróságon, ami hasonlóan kezdődött, és egészen horrorisztikusan ért véget.Jobb lesz, ha nem maradsz egyedül. Bár ha ezt a sajtósaid fel akarják használni, nem fogja elég hamar a fickó tudtára adni, hogy már máshol kell keresnie...?
Ophelia is typing...
type a messagesend
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: can't bite the devil on my tongue // Mark & Ophelia
can't bite the devil on my tongue // Mark & Ophelia EmptyKedd Dec. 01 2020, 22:05





100%
Mark fcking SchneiderHa hiszed, ha nem, nem titkolóztam előtted, az ügy még számomra is új.A mélygarázsos történet egészen pontosan egy hetes sincs, és az volt az első feltűnő tett. Szóltam róla a biztonsági főnökömnek, a csapat pár hétre visszamenőleg elkérte a ház biztonsági kamerájának a felvételeit, a visszatérő alak láttán pedig rögtön megtörtént a feljelentés.A felvételek alapján 3-4 hete kezdődhetett az egész,  én egy hete tudom, ma délelőtt beszéltem először személyesen a rendőrökkel, és lám, írtam neked.Mark, őszintén, ez csak egy kis bosszúság. Connor tökéletes biztonságban lesz, és ez a lényeg.Nem idiótákkal dolgozok, Mark. Nyilvánvalóan nem kockáztatnák a biztonságunkat egy sztori kedvéért, az csak az ügy lezártával kerülne ki. Éppen csak meglehetősen gyenge lábakon állna, ha a paparazzi a lefedett idősávban hotelekben kapna lencsevégre.
Mark fcking Schneider is typing...
type a messagesend
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: can't bite the devil on my tongue // Mark & Ophelia
can't bite the devil on my tongue // Mark & Ophelia EmptySzomb. Dec. 12 2020, 13:38





100%
OpheliaRendben. Akkor nem mondom azt, hogy pont egy heted volt elmondani.Tudom, hogy nem szeretsz hallgatni rám, de ebben az egyben azért kérlek, hogy tedd meg. Legrosszabb esetben feleslegesen voltunk óvatosak.Tudod, ki vezeti a nyomozást?
Ophelia is typing...
type a messagesend
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: can't bite the devil on my tongue // Mark & Ophelia
can't bite the devil on my tongue // Mark & Ophelia EmptyHétf. Dec. 21 2020, 13:52





100%
Mark fcking SchneiderRendben; mit szeretnél, mit tegyek?A biztonsági csapatom megtette a szükséges lépéseket, többen fognak vigyázni rám, és amíg nálad vagyunk, a lakásom biztonsági rendszerét is átnézik, ha szükséges, megerősítik. Mi többet tehetnék, hogy komolyan vegyem a dolgot?Valami Anderson. Talán Frank? Az apám ismeri és jó véleménnyel van róla, úgyhogy feltételezem, jó a munkájában.Nézd, mennem kell, de este felhívlak a részletekkel, ha neked is megfelel.Köszönöm. Őszintén.
Mark fcking Schneider is typing...
type a messagesend
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: can't bite the devil on my tongue // Mark & Ophelia
can't bite the devil on my tongue // Mark & Ophelia Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
can't bite the devil on my tongue // Mark & Ophelia
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» the devil you know || jo & mark
» romance your ego // Mark & Ophelia
» paradise lost // Mark & Ophelia
» devil in the details | ronnie x mark
» the crown weighs heavy || ophelia & mark

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: