New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 128 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 114 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Daisy Winterberg
tollából
Ma 15:21-kor
Harry Porterfield
tollából
Ma 15:08-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 15:01-kor
Jennifer Adler
tollából
Ma 14:37-kor
Robert Benson
tollából
Ma 13:45-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 13:30-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 13:29-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 13:16-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 12:19-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Anne Diamond
TémanyitásAnne Diamond
Anne Diamond EmptySzomb. Nov. 28 2020, 13:41
Anne Diamond

   
Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Anne Diamond
Becenevek:
Ann, Anne
Születési hely, idő:
New York, Manhattan, 2000.12.28.
Kor:
19 (lassan 20)
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális, kis bisex hajlammal
Családi állapot:
egyedülálló
Csoport:
üzlet
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Nem végzett egyetemet
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Bártulajdonos
Ha dolgozik//Munkahely:
Diamond Bar
Hobbi:
éneklés
Play by:
Dulce Maria

   
Jellem

Mindig is a magam ura voltam, édesanyámon kívül senki nem tudott nekem parancsolni, - néha még ő sem - csak mentem a saját fejem után.
Alapjáraton jó szándékú vagyok, mosolygós, kedves, vicces, cserfes, magabiztos, bájos és persze rettentő csinos, nem csoda hogy ragadnak rám a pasik! Persze nem adom magam olyan könnyen, mint ahogy ők az gondolják, így komoly kapcsolatig még egyikkel sem jutottam el. Szeretek velük flörtölni, szórakozni, táncolni, csókolózni, de ennyi! Innen nincs tovább, legalábbis addig, amíg nem érzem úgy. Talán még azért nem találtam meg azt akivel kicsit tovább együtt lennék, nehéz elnyerni a bizalmamat, viszont nagyon könnyen el lehet veszíteni azt!
Hogy valami rosszat is mondjak magamról, szarkasztikus vagyok, néha szétszórt és nagyon bosszúálló, úgyhogy ha nem szeretnéd, hogy összekarcoljam a vadiúj verdád, vagy hogy leöntselek valami igazán undorító dologgal, akkor ne packázz velem!

   
Múlt

~ Meg fogok halni. - Mondta erőtlenül, zokogva és lerogyott elém a földre. Én pedig csak ültem a kanapén és néztem magam elé, a fejemben visszhangzottak az előbb elhangzott szavak. Ez egy rémálom, nem lehet igaz! Biztosan van valami megoldás, nem adhatjuk fel!
- Meg fogsz gyógyulni!- Szólaltam meg egy olyan félórányi csend után. Igazából fel sem fogtam mit mondott, de ő vigasztalhatatlan volt. Még olyan fiatal! Csak 38! Biztosan félreértett valamit.
~ Rákos vagyok. - Ő ezt már hónapok óta tudjam és én is észrevettem, hogy megváltozott, de hiába kérdeztem sosem mondott semmit. Ezzel nem viccelne, egész biztosan nem. Most mi lesz?
- Meg kell gyógyulnod! Élned kell! - Átöleltem és most már együtt zokogtunk. Lepörgött előttem ez egész életünk, legalábbis az a rész amire emlékszem. Mennyire jól elvoltunk ketten, milyen boldogok voltunk, aztán most ez. Rák. Alattomos szörnyeteg, ami lerombolja emberek életét.


Ezt a párbeszédet, cselekménysort sosem fogom tudni kitörölni az elmémből. Minden megváltozott ezután. Még pár hónapig járt ugyan kezelésre, ahova amikor csak tudtam elkísértem, az állapota egyre csak rosszabb lett, majd egyik reggel már nem tudtam felébreszteni, hogy elinduljunk. Az aki életet adott nekem, 18 év múlva ugyanazon a napon, örökre itt hagyott engem. Egyedül.

"Drága Édesanyám! Annyira szeretlek, nincs senki más akit ennyire szeretnék! Rossz, hogy már nem vagy velem, de ígérem mindent kamatoztatok amit tőled tanultam! Tőled tanultam énekelni, tőled tanultam meg, hogy ne vegyek semmit komolyan, tőled tanultam, hogy nincs az a helyzet amiből nem lehetne felállni, tőled tanultam meg azt is, hogy sose adjam fel és foggal-körömmel küzdjek az álmaimért! Te tanítottál meg játszani a férfiakkal és te érted el azt is, hogy az apám minden hónapban küldjön nekem egy jó nagy összeget a hallgatásomért. Paul Clairet, ő az apám, bár nekem csak egy név,  tudom, hogy kő gazdag és olvastam már róla az interneten és az újságokban is, láttam a tévében, szóval ugyanannyit tudok róla, mint egy átlagos ember. Vagy mégsem? Hiszen más nem tudja, hogy ő az apám. Nem hiába fizetett nekünk olyan sok éven át és nem hiába fizet nekem amióta te meghaltál. Mindig is tudta, hogy létezem, azt is tudta, hogy az ő vére vagyok, mégsem érdekeltem sohasem. Egyszer sem látogatott meg, egyszer sem hívott fel, egyszer sem érdeklődött felőlem, pedig gyerekként hányszor elképzeltem. Hányszor kívántam születésnapomon, hogy váratlanul betoppanjon és igazi család legyünk, de ez sosem jött el és már nem is fog. Ő mindig csak egy kép marad, egy bábu, aki havonta pénzt küld, hogy ne derüljön ki, létezem."

Mát eltelt két év azóta, amióta itt hagyott engem. Rengeteg ember vesz körül a munkahelyemen, a koncertjeimen, de mégis még mindig egyedül vagyok. Egyszerűen nem találom a helyem. Annak nagyon örülök, hogy egyedül is el tudom vezetni a Diamond Bárt és hogy majdnem mindig telt ház van, szóval anyagilag biztonságban érzem magam, viszont egyre többször besokallok és ezt a csajok is látják, akikkel dolgozom. Mostanában egyre többet forszírozzák, hogy vegyek fel valakit, aki intézné a rendeléseket, a hirdetéseket helyettem, ezáltal megkönnyítené az életemet. Ez igaz, de nem tudom hogy bízhatnék egy idegenben?

   
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Anne Diamond
Anne Diamond EmptyCsüt. Dec. 03 2020, 20:31
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Anne!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Valakinek az elvesztése, aki közel áll hozzánk, az élet bármely szakaszában nehéz. Különösen nehéz ez egy szülővel, akinek a jelenléte, jó tanácsai és a vele való mindennapos kapcsolat az életünk oly' meghatározó részét képezi. Számodra is nagyon fontos volt édesanyád, akinek a távozására ugyan bizonyos mértékig felkészülhettél, de sosem lehettél biztos abban, hogy pontosan hány napotok, vagy órátok maradt együtt. Meddig támaszkodhatsz rá és ő rád, kölcsönösen egymásra. Hiszen nem csak Te számíthattál sokat neki egészen az utolsó lélegzetvételéig, amíg becsületesen kísérted őt a kórházi kezelésekre. Ő is egy alapköve volt az életednek, apáddal ellentétben, aki bár tud rólad, mégsem hajlandó olyan mértékben tudomást venni rólad, amit minden gyerek megérdemelne. Nem Te választottad, hogy az ő lánya legyél és mégis neked kell viselned a döntései következményét, a hallgatást a részéről és neked kell apádnak hívnod őt, holott semmit nem tett. Hiszen egy csekk akkor sem pótolhatja egy szülő jelenlétét, ha olyan dolgokat vehetsz belőle, amelyek képesek bizonyos ideig boldoggá tenni. Anne Diamond 2624752903
A fiatal korod ellenére Te mégis olyan erős jellemről teszel tanúbizonyságot, amelyet mások valószínűleg megirigyelnének. Ha tényleg úgy döntesz, hogy pihenő pályára teszed a bár igazgatását és az éneklést, még mindig sikeres lehetsz life coach-ként. Persze az, hogy már így is sok mindenen mentél keresztül nem jelenti azt, hogy innentől kezdve unalmas életed lesz. Ezért sem tartanálak fel tovább, irány a játéktér felé - ki tudja mit hoz számodra a jövő. Anne Diamond 3673325056
Színt hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Anne Diamond Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Anne Diamond Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Anne Diamond 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Anne Diamond 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
947
★ :
Anne Diamond 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Anne Diamond
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Anne Diamond
» Anne Shields
» Cait & Anne
» Anne & Cillian
» Elayna Anne Townsen

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: