New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 104 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 101 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
Perla Rivera
tollából
Tegnap 21:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Gong Mi Rae
TémanyitásGong Mi Rae
Gong Mi Rae EmptyVas. Nov. 22 2020, 23:05
Gong Mi Rae

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Gong Mi Rae
Becenevek:
Rae
Születési hely, idő:
Seoul; 1998. 06. 12.
Kor:
22
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Hetero i guess
Családi állapot:
Egyedülálló
Csoport:
Üzlet
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Seoul National University - IT szak
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
IT-s az apja cégénél
Ha dolgozik//Munkahely:
Hanil Networks Co
Hobbi:
Hackerkedés, A boltok édességpolcainak felvásárlása, újabban Casper idegesítése
Play by:
Lee Ha Yi

Jellem
A női táska rejtelmei
"Avagy mit találhatsz Rae táskájában"

Mini neszesszer: Talán minden nő táskájában található egy kisebb táska, amit ők neszesszernek hívnak. Raenél is van mindig egy kisebb ilyen, amibe általában egy rúzst, púdert, kézkrémet, és ajakbalzsamot tesz. Mert hát ki tudja, hogy ezekre mikor lesz szüksége, jobb mindig magánál tartani néhány darabot belőlük.
Telefontöltő: Mert már nem egyszer járt úgy, hogy a lehető legrosszabbkormerült le a telefonja, amikor épp kellett volna neki. Azokból az esetekből pedig tanulva, már néhány éve mindig tart magánál egy pót töltőt, ha szüksége lenne rá, bármikor be tud ülni valahova, hogy feltöltse a telefonját. Hogy még véletlenül s felejtse el megosztani a világgal a különböző social media platformokon, hogy épp mi jár a fejében. Mert az igen is fontos dolog.
Sok papírfecni: Mindenféle jegyzet, vásárlások utáni blokkok, és még ki tudja milyen papír lapul neki ott a táskája mélyén. Mert egyszerűen csak elfelejti kidobni azokat. Pedig nem egyszer megígérte már, hogy rendet tesz abban a táskában, de még azóta is ott vannak azok a papírfecnik. És ki tudja, talán ha átkutatnánk, lehet, hogy még 2016-ból is találnánk ott valami blokkot.
Cukrok és mini csokik: Mert valami édességnek mindig kell nála lenni. Mondhatni ő is a stresszevők közé tartozik, csak ahelyett, hogy mindenféle zsíros, hízlaló ételt tömne magába, ő csak a különféle cukrokat és csokikat eszi marokszámra. Ezért is kell, hogy legyen nála mindig valmi édesség. Mert azt mindig megkívánja, bárhol és bármikor.
Notesz: A papírfecnik nem mindig elegek arra, hogy feljegyezzen valamit, amit nem akar elfelejteni. Már pedig elég sok minden van, ami ha hirtelen az eszébe jut, muszáj neki azonnal leírnia, különben a következő pillanatban már el is felejti. És persze, erre a modern embernek ott van a telefonja. De Rae tudja jól, hogy azt bármikor feltörhetik, és mindenféle adatot kiszedhetnek belőle. A titkait és ötleteit pedig nem adná oda senkinek, semmiféle okos hackernek. így sokkal biztonságosabbnak tartja, ha egy kisebb füzetbe írogatja a dolgait.
Egy kisebb fajta kamera: Ami egy már viszonylag régi kamera. hat éves volt, amikor megkapta az első kameráját, azóta egyet mindig magánál tart. Hisz a hosszútávú memóriája iszonyatosan pocsék. Hat éves kor előttről gyakorlatilag semmire nem emlékszik. Ezért is kezdte el a videózást. Hogy megörökítse az emlékeit, hogy azokat sose felejtse el. Azóta pedig ez már szinte a mindennapjai részévé vált. Ugyan ezeket általában nem osztja meg senkivel, de hat éves kora óta minden egyes felvétel meg van neki. Mert ezek számára nagyon fontosak, az életét képezik. És jajj annak, aki egyszer el meri tüntetni azokat a felvételeket.
Múlt
2005. 06. 12.
"- Gong Mi Rae vagyok, és ez itt az első videónaplóm. Ma vagyok poooontosan hét éves. Már szép nagyra nőttem, ugye? Anyáéktól kaptam szülinapomra ezt a kamerát, azt mondták, ezzel felvehetek bármit. Szóval én naplót fogok vezetni, mert ez mégis csak érdekesebb, mintha egy füzetbe írnám a dolgokat. A tanárnéni amúgy is megmondta, hogy olvashatatlan az írásom, szóval ha nagyobb leszek, tuti nem tudnám elolvasni azokat... - de már megint eltértem a tárgytól, nem? Na, mit is akarta még mondani...? Ja igen, megvan...
- Szóval Mi Rae vagyok, de minden barátom csak Rae-nek hív. Most már ét éves vagyok, és ha nagy leszek... Hát akkor nem tudom mi lesek még. Hercegnő... Egész biztos, hogy hercegnő leszek... - bár már most is az vagyok, nem? Apa midig hercegnőnek hív, szóval egész biztos, hogy már most az vagyok... A gondolattól pedig fel is nevetek egy kicsit, de végül hamar visszaterelődnek a gondolataim a kamera felé.
- És akkor most bemutatom a családomat. Nagyon sokan vagyunk... Összesen négy bátyám és egy nővérem van. Meg elvileg van egy öcsim is, de róla szinte semmit nem tudok, mert apa nem engedi, hogy találkozzak vele. Pedig biztos sokat tudnánk játszani, nagyon sok játékom van, amit apa vett nekem... De valamiért ők nem akarnak beszélni az öcsimről, hiába kérdezem őket, hogy átjöhet-e játszani..."

2014. 03. 15.
"- Gong Mi Rae...! Már hány éve is jársz iskolába?
- Öhm... tíz?
- Pontosan... Már tizedikes vagy, a felső középiskolába jársz. Már igazán megtanulhattad volna, hogy az iskolába nem szabad kamerát behozni... Órán megfőleg nem szabad videózni...
És mégis mit csinálok? Hát természetesen még mindig veszem fel még ezt a mostani beszélgetést is. Persze most már nem nyomom a kamerám a tanárnő képébe, mint ahogy azt három éve tettem. Egy életre szóló lecke volt az a fejmosás, amit apától kaptam akkor... De azért a kamera még mindig forog, csupán csak a felvétel az nem más, mint az én egyenruhám, és az a... kelleténél talán kicsit nagyobb dekoltázs. Még szerencse, hogy ezeket a videókat csak magamnak gyártom, és soha senki nem fogja látni. Főleg nem apa...
- Tudom tanárnő, elnézést, rögtön el is teszem. Csak tudja... Az év első tanítási napja mindig olyan érdekes... Nem akarok elfelejteni semmit... - meg hát az a titokban elkapott csók Min Hyun Ji és Kwon Ji Soo között... Megbántam volna, ha nem videózom le..."

2020. 10. 29.
"- Ezt nem hiszem el... Az a kis... Mégis hogy meri leszólni a munkámat? Még hogy egy óvodás is meg tudja csinálni... Hát most nézd meg, hogy lehet ilyen szemtelen valaki...? - magamból szinte teljesen kikelve fordítom is a kamerát a számítógépem felé, hogy a jövőbeli énem is megnézhesse azt az undok üzenetet, amit az  hacker hagyott, aki képes volt feltörni a cég biztonsági rendszerét. Az ÉN rendszerem... Mármint persze egy csomóan dolgoztunk rajta, hogy működőképes legyen, de tény, hogy én tettem bele a legtöbb munkát. Hisz mégis csak apa cégéről an szó... Ha már a vezetését nem én fogom átvenni - ami mondjuk nem is baj, nem is kell nekem a cég - akkor legalább ott segítek, ahol tudok. Vagyis az IT részlegen.
- Ott kezdődött az egész, hogy apa hirdetett egy versenyt, hogy megnézze, mennyire jó a biztonsági rendszerünk. Ez a kis hacker pedig képes volt azt feltörni, és ilyen ocsmányságot írni... De neeeeehogy azt higgye, hogy én ezt ennyiben hagyom... Az a kis mitugrász megbánja még, hogy leszólta a munkám. Megkeresem, és ellátom a baját... Vagyis.... Jól elbeszélgetek vele... - szóval most inkább félre is teszem a kamerát. Mert kerüljön bármibe, én kiderítem, hogy ki volt ilyen szemtelen."

2020. 11. 21.
"- Jennifeeer! Nahát... Élőben még csinosabb vagy, mint a képeken... - tolom is a képébe vigyorogva a kamerát, amint ajtót nyit a nő. Ő természetesen nem érti, hogy mi van, hogy mit keres egy számára totál ismeretlen lány a lakásuk ajtajában. És hogy miért van nála két nagyobb bőrönd is... Mégis mit akarhat ez a lány? Vagyis mit akarhatok én...?
- Ne mondd el apának, hogy itt vagyok... Azt hiszi, hogy már becsekkoltam a hotelba, ahol kivett nekem valami flancos szobát... - és meg sem várom  válaszát, már megyek is be a lakásba. Vagyis mennék, ha a nő nem állná el az utamat.
- De te mégis ki vagy... És mit keresel itt..?
- Mirae vagyok... Gong Mirae... - válaszolok neki vigyorogva, majd kihasználva azt a pillanatnyi meglepettséget, becsusszanok a karja alatt. - Van egy kis elintéznivalóm itt, New Yorkban... Szóval gondoltam meglepem a is öcsikém, és ide jövök. - bár be kell vallanom, nem volt épp a legegyszerűbb kideríteni, hogy hol is lakik. Hisz semmiféle közösségi felületen nincs fent, így azokon nem is tudtam keresgélni. Még szerencse, hogy apa nem ilyen. Végülis az ő érdeme, hogy megtaláltam Casper címét, csak ő még nem tud erről...
- De nem maradhatsz itt...
- Dehogynem... Vagy hívjam fel apát...? Neki csak nem mondhatsz nemet..."

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Gong Mi Rae
Gong Mi Rae EmptyHétf. Nov. 23 2020, 13:41
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Mi Rae!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Egy kicsit mindig meglepődöm azon, hogy mennyi Szöulban született egyén kerül ide közénk ilyen-olyan oknál fogva, bár azt hiszem, olyat még viszonylag keveset olvastam, hogy – feltételezem – azt kutatják a fél világon át, aki csúnyákat írt róluk a weblapjukra... Laughing Egy egészen kicsit azért azt mondanám, hogy Ti hívtátok magatokra a bajt, érdekes módszer, én nem mondom, bár viszonylag ritkán kapcsolódik be ilyesmibe nem etikus hacker. Mondjuk Koreában épp még nem jártam. Very Happy Mindenesetre irigylem azoknak az idejét, akik ráérnek ilyesmivel foglalkozni, hiszen ahogy azt nyilván te is tudod, a különböző biztonsági rendszerek feltörése nem öt perces munka, ahogy azt a filmekben próbálják sejtetni... Pont úgy, ahogy ezeket felépíteni sem kis munka, nem véletlen keresnek vele ilyen jól. Egy kicsit csalódott vagyok, hogy ezt illetően nem sok információt osztottál meg velünk, hogy mégis hogyan tudsz különösebb képzettség nélkül ezzel a témával foglalkozni, de persze értem, hogy a fókuszod inkább a felvételeken volt. Smile Így külső szemmel talán vicces lett volna, ha az utolsó jelenetben is kamerát nyomsz szegény Jennifer arcába, mintha a Jackassben lennél, de valószínűleg így is eléggé sokkoltad a megjelenéseddel. Érthető módon; kevesek szeretnék, ha valaki egyszer csak az ajtajuk elé állítana két bőrönddel. Megkockáztatom, hogy az arcába csuknám az ajtót.
Egy kissé titokzatos voltál a céljaidat illetően, de alighanem több van itt a háttérben mint amit megosztottál. Gong Mi Rae 4146035580 Nem is tartanálak vissza a titkos tervektől.

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Gong Mi Rae
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Gong Si Ah

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: