New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 76 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 76 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
Perla Rivera
tollából
Tegnap 21:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Jonathan McAllister
TémanyitásJonathan McAllister
Jonathan McAllister EmptyKedd Nov. 10 2020, 22:32
---
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Jonathan McAllister
Jonathan McAllister EmptyVas. Nov. 15 2020, 12:27
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Jonathan!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Miután a délelőtt folyamán a gépem már produkált nekem másfél kék halált, azóta meg legalább fél órája játszik egy 3-4 perces számot, amit ki tudja mikor nyomtam be a Youtube-on, nagyon át tudtam érezni egyes részeit az előtörténetednek, ami tulajdonképpen visszahozta a jókedvem, annyira szórakoztató volt. Very Happy
Szinte láttam magam előtt a káoszt, amit két kislány képes okozni egy olyan apuka számára, aki sosem volt teljes mértékben felkészülve a gyerkőcök érkezésére és arra, hogy mit fog jelenti, amikor már nem csak sírnak, esznek és alszanak - a milliónyi félresikerült pelenkacserén kívül. Az ő viselkedésükből és abból, amilyen embernek téged ismertünk meg viszont merek arra következtetni, hogy a lányok valójában sokkal többet örököltek tőled és belőled, mint az anyjukból - aki lássuk be, több rossz döntést is hozott, amiről tudunk. Az egyiket lényegében amikor a tengerentúlra távozott a lányok nélkül, a másikat pedig amikor olyan pillanatban hívott fel, amikor egyértelműen senkinek nem volt a legalkalmasabb.
Talán szétszórt vagy és fogalmad sincs hogyan nevelj gyereket, vagy hogy minek kellene megtörténni ahhoz, hogy zsebben legyen az a bizonyos fame, viszont mindezek ellenére is azt hiszem legalább egy dolgot sikeresen teljesítesz: hogy olyan gyerekkort adsz a lányoknak, amire biztosan emlékezni fognak és ami kifejezetten szórakoztató is. (Máskor talán érdemes lesz kiszervezni a tini bulit, hogy ne a macskát nyúzzák a gyerekek és takarítani se neked kelljen utánuk. Wink )
Színt hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Jonathan McAllister Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Jonathan McAllister Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Jonathan McAllister 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Jonathan McAllister 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
947
★ :
Jonathan McAllister 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Jonathan McAllister
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mason McAllister
» Jonathan Fisher
» Arthur McAllister
» Milton Samuel McAllister
» Jonathan Bradford

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: