New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 73 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 1 rejtett és 60 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Qadir Abbar
tollából
Ma 1:10 pm-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 12:50 pm-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 12:40 pm-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 12:36 pm-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 12:11 pm-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 10:12 am-kor
Owen Grady
tollából
Ma 9:49 am-kor
Owen Grady
tollából
Ma 9:24 am-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 9:23 am-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Two Krabby Patty and Spongebob pays || Lucky & Jess
TémanyitásTwo Krabby Patty and Spongebob pays || Lucky & Jess
Two Krabby Patty and Spongebob pays || Lucky & Jess EmptyKedd Nov. 03, 2020 11:31 pm


Lucky & Jess|
Two Krabby Patty, please, and Spongebob pays his debt

Az M4-es busz az orrom előtt robog tovább Manhattan betontengerében, én pedig nem tehetek mást, minthogy morcosan, integetés nélkül nézek utána a buszmegállóban. Hirtelen még sose akartam jobban szert tenni egy légdeszkára, mint ebben a pillanatban. De sajnos nincs a közelemben egy kislány se, akitől kölcsönvehetném, mint ahogyan Marty McFly tette az első Vissza a jövőben filmben.
Sóhajtva megrázom a fejemet, hogy még csak ne is jussom eszembe több ehhez hasonló kijelentés, tekintve, hogy egy ilyen kütyü, avagy varázs járgány sincsen a birtokomban. Illetve az idő se, állapítom meg, ahogyan megnézem a kezemben lévő mobilom képernyőjét, amin az óra azt mutatja, hogy egy-két perccel ezelőtt múlt el délután kettő. Én pedig továbbra is itt ácsorgok a buszmegállóban, az egyetem campusának közelében.
Csütörtök délután tizennégy óra is elmúlt már, ami azt jelentette, hogy kevesebb mint harminc múlva máshol kellett lennem. Késésben vagyok, realizálódik bennem a tény, ami végre cselekvésre is késztett. Megnyitom a telefonomon lévő térkép alkalmazást. Ezt követően néhány másodperccel később az előre elmentett helyszínt állítom be úticélnak. Az előre eltervezett tömegközlekedésre szánt időm helyett az alkalmazás tíz perccel több időt számolt az utazásra. Ez a tíz perc persze ugyanannyi idő lenne mintha megvárnám a következő buszt.
De nem akartam várni, mikor már így is késésben vagyok, ezért úgy döntök, hogy egye-fene, a térkép alkalmazás csak nem fog ki rajtam, odatalálok, így hát egy gyors ön-ösztönző szöveg („Run Forest, run!”) után elindulok gyalog. Közben azért párszor csak kénytelen vagyok megállni, hogy a mobilomon ellenőrizzem, hogy hol is járok, de nem adom fel. Igyekszek tényleg haladni is és ezért az út felétől jóformán futok, főleg mikor negyed és fél három óra között jár az idő, de leginkább az utóbbihoz közelebb.
Pár perccel később a futástól kissé szúrni kezd az oldalam és levegőért kapkodok, így hamar hagyom is a fenébe az ötletet és az utolsó métereket immár ráérős gyaloglásban teszem meg. Eddig tartott a lelkesedésem a futás iránt. Inkább meghagyom a lehetőséget bármelyik videójátékban lévő karakteremnek.
Már a Duke Ellington tér közelében sétálok, mikor újra megnézem, hogy most mennyi az idő. Fél három múlt öt perccel. Elkéstem, avagy éppen még a saját időkorlátom belülre esek… Csodálatos. Nem akartam én lenni az, aki elkésik. Noha, a várakozás unalmas, most mégse bánnám, hogyha kiderülne, hogy késtem ugyan, de nekem kéne még várnom a másikra, mert akkor legalább végre egy percre leülhetnék…
Teszek még néhány lépést, majd odaérve a tér széléhez kíváncsian nézek körbe. Nincsen tömeg, de azért néhány ember lézeng errefelé. Én csak egy adott személyt keresek, szerencsére nem sokáig, mert a ruhája miatt pár pillanat alatt rögtön felismerem a szobor közelében, még úgyis, hogy éppen háttal áll nekem. Azt hiszem, hogy ebben a tekintetben csak igazat kell adnom Luckynak; tényleg volt értelme elküldenie egy fotót arról, hogy milyen ruhát fog viselni.
(Noha azért először csak azért is szkeptikusan álltam a fotó küldéshez, mert miért akarnál valaki olyannak küldeni magadról egy képet, akit alig ismersz? Elég nagy az esélye, hogy az ilyenek után a világhálón látod viszont a fotódat és örülhetsz, hogy ha nem kamuprofilhoz használták fel, hanem csak egy mémhez… Mondjuk nem mintha ezeket a dolgokat én megvalósítottam volna. Annyira még én sem vagyok gonosz. Bár egy kackiás bajuszt azért csak rajzoltam volna rá, hogyha lett volna rá időm.)
Gondolkozok azon, hogy kiáltsam a nevét, hogy felém forduljon, de a kiabáláshoz most nem sok erőm van. Lepillantok a kezemben lévő mobilra és eszembe jut, hogy lehet időközben írhatott üzenetet, csak én ignoráltam az összes értesítéseimet idefelé jövet. De még mielőtt ezt megnézném, támad egy jobb ötletem, mely igazából a jelenlegi lustaságomból fakad. Illetve abból, hogy a telefont eredetileg szóbeli kommunikációra találták fel, én pedig még megtartottam a számát a névjegyzékemben.
Felhívom.
– A Lannisterek az üdvözletüket küldik – szólalok bele a telefonba, miután kicsöng és hallom, hogy fel is veszi, én pedig rögvest kapok az alkalmon és megpróbálom megijeszteni őt. Még direkt el is mélyítem a hangomat hozzá, hogy még ijesztőbbnek tűnjek, de az is lehet, hogy mivel a futástól kicsit még kapkodom a levegőt, valami félresikerült Dart Vader hangon sikerül megszólalnom. Nem tudom eldönteni.
Mindenesetre közben lassan feléje lépkedek. – Mögötted – jegyzem meg, mikor még mindig nem fordult hátra. Ám amikor végre igen, integetek neki és kinyomon a hívást. A mobilomat a dzsekim zsebébe süllyesztem és úgy nagyjából hat lépés távolságban állok meg előtte, tisztelve a magánszférát.
– Szia Lucky! – köszöntök neki rendesen is, mosolyogva. Kedvesen mosolyogva, már-már bocsánatot kérve amiért megpróbáltam viszonozni a telefonbetyárkodást (mert nem felejtettem ám el, hogy az első üzenete az volt, hogy téves számra írtam). Ugyanakkor azt sem akartam, hogy a végén meggondolja itt gondolja meg magát és kijelentse, hogy mégsem vesz nekem hamburgert. Nem a semmiért győztem le abban az arcade játékban, és nem a semmiért jöttem el ideáig.
– Szóval... Mi a véleményed a jazzről? – kérdezem meg kíváncsian mutatva a felettünk tornyosuló szoborra, aminek talapzatára a következő pillanatban leülök.
Talán egy percet rá tudok szánni, hogy pihenjek és ezt a helyet is megcsodáljam a fákkal és a szoborral. Utóbbi, három pilléren állt, amik legvégén nőalakok voltak kifaragva. Egy kis pódiumot tartottak meg, amin egy férfi állt egy zongora mellett. A férfi, vagyis jobban mondva az egész szobor Duke Ellingtonnak, egy híres jazz zeneszerzőnek állít emléket.
Mondhatnánk, hogy az univerzum furcsa humora, hogy pont egy jazz zenész szobránál találkozok a sráccal, aki így jegyezte meg a nevemet: „Jess, akinek a neve rímel arra, hogy Jazz”. Arra is gondoltam persze, hogy Lucky direkt ezért választotta ezt találkozóhelynek, netán mert szellemesnek gondolta. Csakhogy azt is megnéztem a Google Térképen, hogy pontosan hol is van az a gyorsétterem, ahol hajlandó megfizetni a tartozását: mindössze egy negyedórányi sétára a szobortól, így az utóbbi tűnik a leglogikusabb magyarázatnak.
Szószám: 932 megjegyzés: Remélem megfelelő kezdésnek Two Krabby Patty and Spongebob pays || Lucky & Jess 2624752903 |
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Two Krabby Patty and Spongebob pays || Lucky & Jess
Two Krabby Patty and Spongebob pays || Lucky & Jess EmptyCsüt. Dec. 03, 2020 6:21 pm


superman & lex luthor
(you are the bald one)
- És ezt akarod felvenni?
- Miért, mi baj van vele?
- Ružan k’o lopov, Luka!
- Az… nem tudom, mit jelent.
- Dehogynem tudod!
Ja jó. Akkor tudom.
Anyukám végül az orra alatt mormogva fordult vissza a tűzhely felé kevergetni, én meg még utoljára végignéztem magamon, bár nem egészen tisztázott, hogy miért, mert ez az ing volt az egyetlen tiszta holmi a szekrényemben, nem volt mibe átöltözni. Mentségemre legyen szólva, anyukám majd húsz éve mondogatta, hogy nem mos ki semmit, ami nem jut el a szennyeskosárig, ki látta előre, hogy majd pont mostanra lesz elege a mantraszerű fenyegetőzésből? Így viszont nekem csak egy rendszerváltás előtti időkből megöröklött piros ingem, vagy egy pónilovas kezeslábasom maradt tisztán. Azon a ponton kicsit elgondolkoztam azon, hogy talán tényleg jobban járnék az utóbbival, negyed óra vívódás árán végül aztán csak maradtam a thrift shop vintage hajléktalansítlusnál. Jess egyszer már látott pizsamanaciban, egy kezeslábas abszolút nem emelné a tekintélyemet.
Így esett, hogy buszkárpitnak öltöve álldogáltam a Duke Ellington téren, nyolc egész perccel korábban a megbeszélt időpontnál, mert annyira nem szoktam igénybe venni a new yorki tömegközlekedést, hogy fel sem merült bennem, hogy az esetleg gyorsabb, mint végigtekerni East Harlemen. Csupa meglepetés ez a nap.
Jessnek természetesen nyoma sincs a közelben, ami egyfelől persze nem felróható mulasztás, mert még bőven volt ideje, ugyanakkor viszont elég karakteridegen, mert a Sheldon Cooper féle minidiktátor mivolta mellett azért elvárnám, hogy már előttem itt legyen, és utána leszidjon, mert soha nem lehet elég korán érkezni. A biztonság kedvéért azért még kétszer végignézek a téren, hátha csak a Smurf méretei felett siklott el a tekintetem – mert egyesek ugye nem küldtek magukról outfit selfit, mint én, hogy könnyű legyen felismerni őket – majd végül leülök a szobor körüli, félköríves lépcsősorra. Kényelmes hat perc alatt letolok egy google translate keresést arra az ork rontásra, amit anyukám szórt a fejemre indulás előtt – hangalapú kereséssel, természetesen, mert ha az életem múlna rajta, akkor se tudnék szerbül írni – majd a jelentés birtokában, a maradék időben zaklatni kezdek egy kutyáját sétáltató lányt, arról érdeklődve, hogy szerinte is úgy nézek-e ki, mint egy tolvaj. Először nem akar válaszolni a kérdésre, inkább csak feszengve ránt egyet-kettőt a pórázon, a kutyája viszont töretlen lelkesedéssel, vidáman ugrál körülöttem, rákényszerítve a gazdáját arra, hogy egyhelyben maradjon, ha nem akarja megfojtani.
- Mármint érted, a tolvajok feketét hordanak, nem? A piros szerintem elég feltűnő, azt azért észrevennéd szerintem, mikor este egy pohár vízért indulva látod, hogy épp kipakolom a nappalid – magyarázom töretlenül közben megsimogatom az izgága kis szőrgolyó fejét. – Vagy lehet arra gondolt, hogy a tolvajok így öltöznek, mikor nem dolgoznak? Tényleg nem értem.
Látszólag ő sem érti, de úgy tűnt, őt kevésbé is foglalkoztatja a téma, mert abban a pillanatban, ahogy megcsörren a telefonom, a lány egy utolsót húz a kiskutya pórázán, és végül méterekre nyújtja a köztünk lévő párlépéses távolságot. Csak akkor tűnik fel, hogy meglépett, mikor a telefon képernyőjéről újra felemelem a tekintetem, de addigra meg a vonal másik végén Lord Bolton fenyegeti az életem, olyankor meg ki aggódik azon, hogy random idegen kutyások nem akarnak a barátai lenni?
Nyomban felugrok a lépcsőről és a hang irányába fordulok, aminek sok értelme persze nincsen, mert a telefonom hangszórójából jön, úgyhogy lényegében csak teszek egy száznyolcvanas fordulatot a tengelyem körül, majd egy újabbat, mikor ezt az utasítást kapom. Végignéztem én is a Trónok Harcát, tudom, hogy nem baszakszunk a Lannisterekkel; ha azt mondja, mögötted, én szó nélkül fordulok a kedvéért. Ha nem teszem, még a végén Vörös Nászt csinál a Wendy’s-ben, amit történetesen akkor is nekem kellene feltakarítani, ha az esemény közben esetleg meghalnék. Nem éri meg kockáztatni.  
- Szia Jess! – kiabálok rá véletlenül, mikor végre szembe találom magam mind a hatvan centijével, aztán egy torokköszörülés kíséretében uralmam alá hajtom minden pillanatokkal ezelőtti frusztrációm, és emberi hangnemben folytatom. – Épp időben. Futottál? Úgy nézel ki, mint aki mindjárt asztmarohamot kap.
Szép. Ha 2020 bók lenne, pont így hangzana.
- Mármint nem azért, jól áll, csak… érted. – Megrántom a vállam, hátha akkor majd nem tűnik úgy, mint aki nagyon erőlködik. Ősellenségek vagyunk, sírig tartó nemezisek, de azért még nem kell gonosznak lenni egymással.
A tekintetem követi a mutatóujját, fel egészen a zongora mellett ácsorgó szoborra, amit számomra érthetetlen okoknál fogva a készítője még csak véletlenül sem akart a földön hagyni. Mármint persze, ez Manhattan azon részének a pereme, ahol már nem lehet bízni az emberek jóindulatában, de néhány párméteres oszlop azért így sem akadályozott meg senkit, aki rongálni akart, feleslegesnek tűnt a belefektetett anyag és energia. Aztán simán lehet, hogy ez a kortrársművészet kifejezőeszközeinek egyike, hála az égnek az én szakirányom nem várt el ilyesfajta filozófiai elmélkedést. Meg amúgy egész eddig a percig össze se kapcsoltam a szobor kilétét Duke Ellington nevével – aki ezek szerint egy létező személy –, vagy épp a jazz műfajjal, mint olyan. Én csak szimplán mindenkivel a zongorás csókánál találkoztam, mert ez frekventált helyen volt. Ki gondolta volna, hogy összeérnek a szálak?
- Azt leszámítva, hogy rímel arra, hogy Jess? – amit egyébként szintén nem tudatosult bennem, egész addig, míg Gyogyós Joe fel nem világosított legutóbb. – Nem sok. A jazz olyan műfaj, amibe bele kell öregedni nem?
Én nem hiszem, hogy tisztességesen megöregszem majd, úgyhogy ebbe a témába valószínűleg nem is nagyon van beleszólásom. Ha el is érem a negyvenes határt, ami felett, mint tudjuk, az emberek már lényegében halottak, én valószínűleg akkor is a Ghostbusters zenéjére fogok twerkelni, amíg be nem csípődik a derekam, amiért pedig természetesen a hatalmon lévő kormányt fogom okolni. Szilárd jövőképem van, nem férnek bele olyan kitérők, mint az általános műveltség meg a jazz.
- Remélem visszanyerted a tüdőd felett az irányítást, mert indulunk – jelentem ki határozottan, majd azzal sarkon is fordulok nyomban, és arccal előre megindulok a Keleti Száztízes irányába ívelő zebra felé. Szigorú menetrendünk van mára, amibe nem kalkuláltam bele, hogy ő esetleg majd légelvonásos tüneteket produkál, szóval jobban teszi, ha összeszedi magát. Még azelőtt kell odaérnünk a Wendy’s-be, hogy Cindy leadná a műszakját, mert a saját havi ingyen fogyasztásom már rég feléltem, úgyhogy kénytelen voltam az övén élősködni. Vagy fizethettem volna négy dollárt egy menüért, de hát kinek van annyi pénze?
- Nagyon, de tényleg életbevágóan fontos tisztáznunk valamit az elején: ketchuppel vagy majonézzel eszed a sültkrumplit? Csak mert ha az utóbb, akkor szeretném előre tudni, hogy legyen időm túltenni magam rajta, amíg odaérünk.
Meg esetlegesen odalökni hajléktalan Larrynek a Száztizenhatos kereszteződésében, de ezt nyilván nem osztom meg vele. Nem akarom befolyásolni a döntését, ha undi, krumplimeleg majonézt akar enni, ismerje be, mielőtt feláldozom a jóízlés nevében.  
   



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Two Krabby Patty and Spongebob pays || Lucky & Jess
Two Krabby Patty and Spongebob pays || Lucky & Jess EmptyPént. Feb. 05, 2021 6:30 pm


Lucky & Jess|
Two Krabby Patty, please, and Spongebob pays his debt

Mikor visszaköszön nekem hangosan, először megdicsérem magamat amiért néhány pillanattal ezelőtt nyomtam ki a hívást és így nem kellett most dobhártya sérülést szenvednem. Utána viszont cseppet megijedek, hogy talán a feléje intézett, első, ráadásul kedves mosolyom nem lehetett jó bocsánatkérésnek, hogy ne akarjon felfalni a telefon prank és a késés miatt?
Mindezeket persze aközben gondolom, hogy próbálok a légzésemre figyelni, mi több, normálisan újra kalibrálni azt. – Igen – válaszolok a kérdésére, mely szerint futottam-e, két levegővétel között. Hát ennyire egyértelmű, hogy nem vagyok olyan maratoni futó, mint… mondjuk a Flash?
– Tovább tartott az órám az egyetemen és miatt lekéstem a buszt… – hadarom el neki a késésem okát, gyorsan, újabb levegővételek között. Egyik kezemet a futás miatt egy ideje már szúró oldalamhoz szorítom. Már rábólintok a következő mondatára, amellyel a látványomat dicséri mikor értelmezem a szavait.
– Hogy micsoda?! – kérdezek rá. Most én vagyok az, aki kissé feljebb emeli a hangját, valahogy a döbbent-értetlen és a sértett hangulat között.
Hogy volt mersze azt mondani, hogy úgy nézek ki, mint egy asztmás éppen egy rohamja közepén? Ez nagyon sértő lenne, főleg, hogyha most közölném vele: amúgy asztmás vagyok. De szerencsére nem, így inkább a csak pislogok rá egyet, hogy ezt hogyan is érti.
Mondjuk az utána való magyarázata segít a helyzeten. Egy kicsit.
Azért kap egy plusz pontot, mert kedveset mondott, még ha baromi furán is tette. Ezt az információt pedig észben tartom.
– Köszi… Azt hiszem – reagálok kedvesebben is a szavaira, elvégre úgy tűnik nem akart megsérteni, legalábbis nem ebben a pillanatban.
Úgy gondolom ilyenkor az a… Társalgási norma, talán, hogy a másiknak is illendő valami kedveset mondani a megjelenésére? A normális, szocializálódó emberi lények így viselkednek, igaz? Persze nem mintha annyira értenék a divathoz, állapítom meg újra, mikor megszemlélem élőben is. Látom upgradelt a pizsamáról a következő szintre, ami a… Milyen stílust is ez most, amely szerint felöltözött? Egy szemetesből előjött hajléktalan vagy egy 80-as éveket megidéző sorozat, esetleg film díszletéből szökött meg az ingjével?
– Hozzád meg passzol ez a… retró stílus – mondok csak ennyit dicséret gyanánt, elmosolyodva. Fogalmam sincsen milyen divat stílust képvisel, de igazéból nem is lényeges. Továbbá nincsen bajom a 80-as évekkel, van néhány akkor készült film, amely nagy kedvencem. – Szereted a nyolcvanas-kilencvenes éveket, igaz? – kérdezek rá, bár utána rögtön eszembe jut, hogy felesleges volt rákérdeznem. Hát pont attól a sráctól kérdezem, aki valószínűleg az összes szabadidejét egy arcade játékteremben tölti. Naná, hogy szeretheti vagy legalábbis fogadni mernék rá, hogy akad néhány retró dolgot, amelyet tuti szeret.
Ezért gyorsan fel is teszek neki egy másik kérdést is, a jazz zenéről mialatt a szoborra mutatok, melynek lábához leülök mielőtt még véletlenül a földre kerülnék, ahonnan csak nehezebb lenne később talpra állnom.
A rímelés említésére megpróbálok egy lesújtó pillantást vetni rá, lehet nem sok sikerrel, tekintve, hogy ültömben csak még nagyobb köztünk a magasságkülönbség. Emiatt aztán szemforgatva kissé megrázom a fejemet. Remélem, hogy többször nem kerül ez szóba.
– Nem tudom. Ismerek pár jazz számot, de ez mind Gyogyós Joe érdeme. Ő pedig öreg és ha ott vagyok a közelében mindig jazzt hallgat – mondom el a véleményemet, elején megvonva a vállamat. Nem értek ehhez és annyira nagyon nem is rajongok ezért a zeneműfajért. A hátizsákomból előszedem a vizespalackomat és iszok belőle egy-két kortyot.
Néhány pillanatnyi csend a részemről, mély lélegzet mielőtt újra megszólalok.
– A játékteremben biztosan láttad már azt a retro zenegépet, ami jazzt is játszik. Na, egyszer összevesztem vele és sunyiban kiszedtem a zenegépből azt a gombot, amelyik a kedvenc jazz daltát indítja el. Csak azután szereltem vissza, hogy megígérte, többször nem indít el jazzt, véletlenül pont akkor, mikor én megjelenek ott.
Mesélem el neki, míg a földön lévő köveket, a közelünkben lévő fákat és az eget nézem. Úgy gondoltam azért mondom el neki ezt, hogy tudja, velem jobb, ha nem húzz ujjat! Tudok ám veszélyes is lenni, hogyha a szükség úgy kívánja. Nem olyan horrorfilmbe illően, de azért… Mondjuk a prankek szintje teljesen jó nekem.
– Hé! Várj meg! – kiáltok utána, feleszmélve a gondolkodásból és látva, hogy ő már vígan elindult a gyorsétterem felé.
A vizespalackomat gyorsan visszarakom a hátizsákomba, majd azt újra a hátamra kapva igyekszek nagy lépésekben a nyomába eredni. Az kéne még, hogy belekeveredjen valami török vagy spanyol turistacsoportba és szem elől tévesszem! Igyekszek hát felzárkózni melléje, de őneki hosszabbak a lábai és egy lépéssel kétszer nagyobbakat lép, mint én. Nem fair.
– Ez biztosan ennyire életbevágóan fontos? – kérdezek vissza, mikor a zebrához érve sikerül valamelyest felzárkózni melléje. – Ketchuppal. Nyilván. Ki eszi majonézzel? – érdeklődök, kikerülve egy szembejövő járókelőt, mialatt átmegyünk a zebrán.
Nem jegyeztem meg, hogy pontosan merre kell innen tovább haladni, így hagyom, hogy egy kicsivel előrébb haladjon és mutassa az utat. Én meg szófogadóan követem, remélve, hogy nem zsákutcába vagy rosszabb helyre vezet. A mobilom azért vészhelyzet esetére kézközelben, a dzsekim zsebében van.
– Ha szükséges egyéb adat is, mert valamiért gyűjtöd mások étkezési preferenciáit akkor szólok, hogy nem vagyok vegetáriánus. Igaz, nem eszek annyi húst, mint a bátyám, de nem eszek annyi zöldséget se, mint az egyik húgom. Én amolyan két véglet közöttinek gondolom magamat, jöhet egy kis hamburger hús is, meg egy kis saláta is – árulom el mialatt már a következő járdán gyalogolunk tovább. – Ó, és laktózérzékeny sem vagyok, valamint nem tudok arról, hogy bármilyen ételallergiám lenne, így szerintem nem fogok az orrod előtt meghalni az ételben. Feltéve, ha nem áll szándékodban megmérgezni – sandítok rá gyanúsan.
Bár logikus, ha ezt tervezi, tuti nem fogja elmondani. Az elég béna húzás lenne. Amúgy se tűnik gyilkosnak, de hát ki tudja milyen fura kinkjei lehetnek… Persze nem mintha ez rám tartozna, érdekelne.
Néhány perc múlva odaérünk az úticélunkhoz, felismerem a helyet még úgy is, hogy a Google Térkép egy kicsit más szögből mutatta.
– Tudom, hogy a gyorséttermi hamburger húspogácsák általánosságban nem sok valódi húst tartalmazhatnak. Viszont nem tudom mennyi belső információt közölhetsz, de… – lépek közelebb hozzá, amikor már az épület előtt állunk és gyanakvóan, suttogva megkérdezem.  – Mielőtt bemegyünk oda, áruld el; a főnököd véletlenül nem egy bizonyos sutyerák?
Szószám: 978 Megjegyzés: Two Krabby Patty and Spongebob pays || Lucky & Jess 2624752903 |
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Two Krabby Patty and Spongebob pays || Lucky & Jess
Two Krabby Patty and Spongebob pays || Lucky & Jess Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Two Krabby Patty and Spongebob pays || Lucky & Jess
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» may the odds be ever in your favor || Jess vs. Lucky
» my high hopes are getting low | jennie & lucky
» Lucky 13
» Lucky & Silas - high above the smokestacks
» Kit & Kenzy ~ Lucky 13

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: