New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Blind date | blind us
TémanyitásBlind date | blind us
Blind date | blind us EmptyHétf. Nov. 02 2020, 21:44
Válassz valami gyönyörűt

Play by:
Kim Myung Soo
Születési hely:
...
Kor:
25-28
Lakhely:
...
Szexuális beállítottság:
...
Családi állapot:
egyedülálló - elvileg
Csoport:
üzlet
Történetünk:

A szüleink egy-egy jótékonysági és adott gálaesteken egy véletlen folyamán mindig egy asztalhoz kerültek. Őszintén nem tudom, hogy ki rendezte el a dolgot, de mindig nehezemre esett az oldaladon helyet foglalni és visszafogni magam... Hiszen lopott pillantásokat vetettem rád. Te vagy a tökéletes elsőszülött fiú a családodban, aki sikeres, okos, és már elég érett a házasságra. Anyám pedig lesben áll azért, hogy lecsaphasson rád, és mindenképpen hozzád akar adni. Első körben valószínűleg nagyon leesett mind a kettőnk álla, amikor összefutottunk a vakrandin. Mint említettem... Okos vagy, ezért tudsz rólam dolgokat. Olyanokat, amiket ha felfednél, minden bizonnyal csorba esne a jó híremen. Pont ezért nem akarsz feleségül venni. Hiszen nem elég, hogy nem vagy belém szerelmes, még a makulátlan hírnevedet is tönkre tudnám tenni... Én viszont egy olyan lány vagyok aki könnyen szerelembe esik... Főleg a hozzád hasonló fiúkkal. Naiv vagyok, ezért tökéletesnek látlak... És ezzel szolgáltatom ki magam neked. Ott árthatnál nekem, ahol csak akarnál, ugyanakkor kedvesebb vagyok hozzád, mint a legtöbb lány. A sok csalódásom miatt és ellenére is képes vagyok elhinni azt, hogy te talán más vagy... Hiába tűnsz ridegnek, én egyszerűen csak hiszek abban, khogy ez az egész csak egy álca. Ezzel pedig kiszolgáltatottá válok... Vékony jégen táncolok, ami bármikor beszakadhatna alattam. Félek, hogy tönkre fogsz tenni, ugyanakkor képtelen vagyok távol maradni tőled. Te undorítónak találsz, amiért sok fiúhoz volt közöm korábban. Ugyanakkor sajnálsz, hiszen pontosan tudod mit keresek az életemben, mert te ugyanezt nem vagy képes megtalálni. Mi ketten nagyon hasonlóak vagyunk. Hiába születtünk gazdagnak, arra kárhoztattunk, hogy mások akarata szerint éljünk... Ugyanakkor az egyetlen álmunk ebben a világban az, hogy boldogságot találjunk valahol és mások lehessünk majd a szüleinknél. Ezt te nehezebben éled meg, mint én... Mert én képes vagyok mosolyogni és másokra ragyogni, de te csak elzárkózol a világ elől, és pont ez tart távol minket. Hogy nem engeded be a ragyogásom és ellöksz magadtól. Én pedig talán tudom, hogy meg fogok sérülni, és emiatt nagyon félek is... De ennek ellenére sem én fogok kilépni a szüleink által elrendezett kapcsolatunkból.

Röviden összefoglalva lényegében ennyi lenne a hirdetés... Egyáltalán nem kötném meg a kapcsolatot, szeretnék tartalmas játékokat hozni, mivel rengeteg ötletem van. Blind date | blind us 2624752903 A PB csak egy csodás javaslat, a kérésem annyi, hogy a fentebb említett úrhoz hasonlóan gyönyörű, magas, kisportolt fiút válassz, aki Yena számára megtestesítheti külsőségekben is azt, akibe beleszerethet. Blind date | blind us 4146035580 Az, hogy ez mennyire lesz - vagy nem lesz - komoly nála úgyis csak a jövő dönti el, mert gyakori fellángolásai vannak. Razz Ha nem alakul ki közöttük szerelmi szál, akkor is nyitott vagyok bármire, szóval csak gyere és majd egyeztetünk mindent. Blind date | blind us 2624752903


all that you did was make me fucking sad
When I'm away from you, I'm happier than ever, wish I could explain it better, I wish it wasn't true, give me a day or two to think of something clever, to write myself a letter, to tell me what to do
mind álarcot viselünk
Min Ye Na
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Blind date | blind us Gs5M66k
Blind date | blind us Ui6Hutx
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
I'm irritated, what do you want?
Happy gossip, pretentious smiles, fuck this shit everything's lie, do you want to be the same? Why? What's the matter?
★ családi állapot ★ :
I've made some real big mistakes
But you make the worst one look fine, I should've known it was strange, you only come out at night, I used to think I was smart, but you made me look so naive, the way you sold me for parts, as you sunk your teeth into me, bloodsucker, famefucker, bleedin' me dry, like a goddamn vampire
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Blind date | blind us RFCj9ag
★ foglalkozás ★ :
egyetemista, gyakorló marketingigazgató
★ play by ★ :
Cho Miyeon
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
Blind date | blind us WWkVyAA
 
Blind date | blind us
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sarah & Rohwan - Blind-date
» Blind date? - Ophelia & Spencer
» what could go wrong with a blind date? // Freyja&Andrés
» Drink it up, sweet disaster, it's your blind date - Anton & Anja
» Love is blind, but now I can see!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: