New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 74 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 65 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Tyra Greene
tollából
Ma 13:36-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 12:57-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 12:34-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 12:33-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:03-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:03-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:03-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:02-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 11:36-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Miranda Ward
TémanyitásMiranda Ward
Miranda Ward EmptyVas. 18 Okt. - 13:25
Miranda Ward

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Dr. Miranda Ward
Becenevek:
Mira
Születési hely, idő:
New York, 1977.02.04.
Kor:
43
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
házas
Csoport:
egészségügy
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
School of Medicine of Mount Sinai,1999*New York University ,School of Medicine, 2005
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Addiktológus
Ha dolgozik//Munkahely:
Presbyterian Hospital, Pszichoterápiás Osztály,
Hobbi:
Bárcsak lenne rá időm, de van egy bakancslistám, talán egy nap végre elkezdek megvalósítani róla mindent
Play by:
Marion Cotillard

Jellem
Jó és lelkiismeretes orvosnak gondolom magam.Olyannak aki nem csak meghallgat, de tényleg figyel rád. Aki segíteni akar, még akkor is amikor nem hiszed, amikor azt mondod menjek a picsába, nincs neked semmi bajod. Megvárom amíg lehiggadsz, hiszen a függőknek az a legfontosabb ismérve, hogy sokszor fogalmuk sincs róla, hogy függők.
Megalkuvás, gyávaság, látszatéletbe kapaszkodás ha címkéket kellene vagdosnom arról, hogy mennyire esendő vagyok magam is, azt hiszem ezeket aggatnám magamra. Miközben arról papolok a betegeimnek, hogy merjenek változtatni, merjék legyőzni a gyengeségüket, én huszonkét éve élek együtt egy sikeres politikus férjjel, aki hatalommániás, hazug és meleg. Ez utóbbit három éve tudom. De bár ne tudnám.
Egy ideje csupán rövid távon vannak vágyaim. Tét nélküliek, és legtöbbször alig mutatnak túl néhány órán vagy pár napon.Mégis talán a fiam boldogsága az egyetlen ami igazán számít. Ha ő révbe ér, ha ő boldog akkor már tök mindegy én mit akarok. Különben is, negyven elmúltam, már szinte mindent láttam, hogy tudjam, vágyakozni akkor kell, amikor még van tétje. Nekem jó ideje nincs.
A férjemet nagyjából egy hónapja életveszélyes fenyegetés érte, amely bennünket is érintett. Ő pedig úgy döntött, hogy huszonnégy órás védelmet biztosít a számunkra. Nem mintha erről engem megkérdezett volna, főleg, hogy ő az idejének nagy részét Washingtonban tölti. Munkára hivatkozik, én meg úgy teszek mintha ezt elhinném. A házasságunkat korábban csak a fiunk Garison-James tartotta össze. Most már csak a két aláírás, meg azt hiszem a vagyon, amit együtt szereztünk, az egzisztencia, amit nem akarunk, vagy nem merünk kockáztatni.
Ám a férjem tudtán kívül a legnagyobb kisértést engedi be az otthonunkba, amely alapjaiban rengeti meg az eddig biztosnak hitt kitartásom, és azt, hogy akár a végtelenségig fenn tudnám tartani a látszatot.
Ő pedig nem más mint Mr Crowley.A testőröm.
Múlt
Sosem iszom. Te is tudod. Még a szilveszteri pezsgőt is órákig szorongatom, mire egyáltalán elfogy. Miért van most mégis a pohár a kezemben, miért aranylik benne mélybordón hömpölyögve ez a nemes és keserű bourbon? A hatás fokozása miatt.
Mikor hozzád mentem, nem voltál több egy átlagos kis jogásznál, akiben volt ambíció, volt tűz, többre akarta vinni, és ezért kész volt mindenre. Akkor még nem tudtam, hogy a minden az tulajdonképpen esetedben a tökéletes meghasonlás.Látod, nem kell ahhoz semmi más, csak sok év együtt töltött idő és egy véletlen, hogy a jól felépített kis életünket úgy sodorja el a hazugságod, mintha nem is létezett volna, mintha csak álmodtam volna ezt a házasságot.
Három éve történt….emlékszel? Három éve lettél jó hírű, republikánus politikus,akkor hitted azt, hogy tökéletesen a csúcsra értél, minden a tiéd, amit csak akartál. Szép otthon, gondozott kert, jacht a mólón, befolyásos barátok, csillogás. És ott voltunk mi, a fiad meg én a háttérországnak, akivel büszkélkedni lehetett, akik egy romladozó díszlet fényes előlapjaként mégis téged támogattunk. Én a neked adott éveimmel és hűségemmel, a fiad az egyszerű és büszkeségre okot adó létezésével. Neked nem kellett az ami alatta volt. Te magasról tettél a lelkünkre, a vágyainkra, mindaddig amíg azokat úgy igazítottuk, hogy neked is jó legyen. Te nem szerettél soha, te eljátszottad a szerelmet. Hogy remek játékos vagy és tökéletes hazudozó mindig is tudtam…..de, hogy ennyi éven keresztül megvezettél azt hiszem az rólam állít ki egy szegénységi bizonyítványt. Miattad akartam feleség lenni, mert elhittem, hogy boldoggá tudsz tenni, hogy a tenyereden fogsz hordani, hogy a világot a lábaim elé teríted. Ne vess meg érte, ostoba huszonéves lány voltam, aki még hitt az effélében. De szépen lassan megtanítottál arra, hogy az élet egy hatalmas nagy játék, amiben mindenkinek jut valami szerep, de nem feltétlen az amiben a legjobb lehetne. Mégsem léptem ki soha, mégsem fordult meg a fejemben, hogy véget vetek neki. Mert számított a látszat. Az amit együtt építettünk fel, amit rólunk gondoltak. A tökéletes kertvárosi felsőközéposztály, az odaadó feleség, a sikeres orvos, a sikeres konzervatív politikus férj, a mintacsalád. Mi mindent elértünk, és ennek súlyos ára volt, amit három éve, azon a nyaraláson velem fizettettél meg.
Tudom, hogy soha nem akartad elmondani, hogy talán életed végéig őrizted volna a titkot, nap mint nap megalázva vele engem….de ugyebár neked a lélek csak felesleges és útban lévő dolog, amibe a cipődet tudod törölni.
Meleg nyári este volt, a tengerpart felől a hullámok sós illata szinte marta az orromat. Azt mondtad lemész úszni egyet. Nem is kérdeztem meg, hogy veled menjek e….közös nyaralás volt, de egymás mellett. Már egy ideje így ment ez. Nem tudom miért mentem utánad. Talán csak sejtettem akkor már egy ideje, hogy van valakid….talán csak látni akartam ki az. Hogy fiatalabb, hogy szőke, vagy barna? Egzotikus vagy teljesen átlagos? Ki az akire lecseréltél? Talán jobb lett volna magam ebben a bizonytalanságban tartani.Talán jobb lett volna ha nem kutakodom, ha inkább azt hiszem van egy másik nő, akivel nem akarok versengeni, mert te úgyis mindig visszajössz hozzám. A látszat és a vagyon még mindig erősebb.
Ott álltál a parton, a távolban lebukó nap fényében olyan lehetetlennek és álomszerűnek tűntél. Elhitettem magammal, hogy talán beléd tudnék újra szeretni, mint akkor régen...és ezt az álomképet úgy zúztad össze mint a gyémántot, mely után nem marad más csak a szemet bántó ragyogó por. Egy fiatal test simult mögéd, egy fiatal kar ölelt át, egy fiatal száj lehelt csupasz vállaidra csókot, és amikor enyhén megfordultál egy fiatal ajak volt amelyre ajkaid tapadtak. Hullámzó barna hajba túrtak bele ujjaid.
De nem egy nő volt az….
Hanem egy másik férfi….

Fordult velem egyet a világ, a gyomrom kavarogni kezdett, szédültem, és azt hiszem akkor és ott az életem majdhogynem lepergett előttem, mint a halál előtt szokás.
Nem rendeztem jelenetet, a némaságot választottam. De akkor és ott valami elszabadult bennem is. Már nem akartam a te jó feleséged lenni, már nem akartam odaadó lenni és kedves és megbízható, a hűség mintaszobra. Az a csók, amit annak a fiatal, barna hajú férfinak adtál engem is megváltoztatott.
Három éve már nekem is van egy másik életem, és ha úgy hozná a sors, akkor én is, gondolkodás nélkül beletörölném a lelkedbe a cipőm. Ha lenne lelked. De neked azt hiszem soha nem volt.  

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Miranda Ward
Miranda Ward EmptyVas. 18 Okt. - 19:27
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Miranda!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Annyiféle titok létezik. Vannak a kellemesek, a meglepőek, mint egy szülinapi parti, amit a barátaink szerveznek nekünk. Vannak azok, amelyek boldog titkok, például egy várandósság, amit a megfelelő időpontig szeretünk mindenki elől elhallgatni, csak a biztonság kedvéért, vagy babonából, vagy egyszerűen mert az a szokás. De vannak súlyosak, lelket rengetőek és fájdalmasak is. Olyanok, amelyek kíváncsivá tesznek, holott tudjuk, hogy ha felgöngyölítjük, csak fájni fog az a tudás, amit megszerzünk. Van egy olyan érzésem, hogy ezt élhetted át Te is, amikor azon a nyaraláson úgy döntöttél, a férjed után mész.  Surprised
Nem tör-e meg egy erős nőt is, ha a férjét olyasmin kapja, ami ellen fogadalmat tett, amikor gyűrűt csúsztatott a kedvese ujjára? Nem érzed úgy, hogy elmúlt a némaság ideje, tombolni, szót emelni van kedved? Hiszen hűséget, szerelmet, de legfőképp őszinteséget érdemelsz valaki olyantól, akit minden lépésében, minden megnyilvánulásában támogattál és a kedvére tettél. Csak mert túlléptél a negyvenen, nem jelenti hogy vége a világnak és hogy veszített az értékéből, ami eddig is olyan kincs volt, amit érdemes megbecsülni. Talán épp az ideje, hogy ne csak hogy szót emelj, de rázd le magadról a megfelelési kényszert és kezdd el megvalósítani mindazt, amit eddig nem mertél, vagy nem lehetett.  Miranda Ward 2624752903
Színt hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Miranda Ward Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Miranda Ward Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Miranda Ward 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Miranda Ward 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
Miranda Ward 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Miranda Ward
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kenna Ward
» Laney Ward
» Berenice Ward
» Harper Grace Ward
» Annie Miranda Johnson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: