New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 50 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 41 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 10:26 am-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 9:47 am-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 7:59 am-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 7:26 am-kor
Pierre Duval
tollából
Ma 7:00 am-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 11:17 pm-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 10:48 pm-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 9:47 pm-kor
Flynn Eagleton
tollából
Tegnap 9:35 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
221

Édesanya
TémanyitásÉdesanya
Édesanya EmptyVas. Okt. 11, 2020 12:29 pm
Yuna Keats

Play by:
Kate Beckinsale
Születési hely:
New York - valószínűleg
Kor:
44-47
Lakhely:
NYC - bárhol
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
talán férjezett
Csoport:
bármi lehet
Történetünk:

Te vagy az a nő, akiről egész életemben álmodoztam. Hazudok. Akiről pici koromban álmodoztam. Napokat, heteket és éveket töltöttem el azzal, hogy az ablakban állva figyeltem minden nőt odakint a sürgő utca forgatagában, hogy talán ők mind te vagy. Hogy az anyukám vagy, de sosem jöttél értem. A remény pedig egy idő után elapadt, már nem vártalak. A karácsonyok alkalmával már nem pakoltam bele minden létező csizmába csokit, hogy majd te megtalálod és azt követve eljutsz hozzám, hogy hazaviszel. Már nem várlak az ablakban és már nem kérdezem  az idősebb nővéreket, hogy hova lettél és miért nem kellettem neked.

A létezésem nem a véletlen műve, még egészen fiatal voltál, amikor megerőszakoltak téged és ahhoz nem volt merszed, hogy elvetesd, de nem voltál még arra sem felkészülve, hogy egy gyermeket láss el, mert még te magad is annak érezted magad. Nem volt meg az anyagi háttered hozzám, nem volt melletted férfi, aki a nevére vett volna és a családoddal sem ápoltál túl jó viszonyt. Nem volt hova, nem volt kinek és nem volt miért vállalnod és felvállalnod engem. Talán a leghumánusabb döntést hoztad meg akkor, amikor elhagytál engem.
Hosszú hónapok teltek el a kutatásoddal, hogy rám találj, és hónapok óta tudod, hol találsz meg, de eddig nem mertél és nem is akartál szembenézni velem. Fogalmam sincs, hogy fogadnálak. Azt tudom, hogy meg kell bocsátanom neked, mert a hitem ezt követeli meg. Tudom, hogy szeretnem kell téged, mint ahogy minden embert, de fogalmam sincs, hogy meg tudom-e tenni. Hogy tényleg szeretni és elfogadni akarnálak-e.
Miért most? Miért majdnem huszonhét év után kellett felbukkannod?


Szükségem lenne Amelia anyukájára, akikkel a második esélyt adnánk meg nekik, hogy közel kerüljenek egymáshoz. Bárhogy, bármit alakíthatsz a karaktereden, a pb alany (szerintem) hasonlít Amelia avijára, ezért választottam Kate-et. Nem szeretnék egyből jó viszonyt, szeretném, ha a megismerkedésük abszolút a nulláról indulna. Lehet az (anya) férjezett, családdal, lehet elvált, születhetett Liának féltestvére is akár, de dönthetett a nő úgy is, hogy nem szeretne senkit maga mellé. A karakter a leírtakon kívül nincs körlátozva, és ha esetleg az én alapötletem nem tetszene, bármilyen életszerű plotban benne vagyok  Édesanya 1471401822
Illetve.. Amelia anyukája is lehetne az egyik olyan tényező, aki miatt esetlegesen valamikor maga mögött hagyhatja az Úr útját.

Nagyon várom, és nagyon imádnám azt a usert, aki megalkotja nekem  Édesanya 1404455205
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Édesanya
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: