New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 84 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 75 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Tessa Sharp
tollából
Ma 09:21-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 09:18-kor
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:43-kor
Richard Sullivan
tollából
Tegnap 22:37-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 22:02-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:51-kor
Marcello Serra
tollából
Tegnap 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Tegnap 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Tegnap 20:32-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Willow & Casper - Open mind
TémanyitásWillow & Casper - Open mind
Willow & Casper - Open mind EmptySzomb. Szept. 12 2020, 00:28


Willow & Casper
Sosem gondoltam volna, hogy én egyszer egy terapeutánál kössek ki. Mindig is rendben voltam lelkileg és megvolt a kellő támogatás, még akkor is, ha nem hagyományos családi környezetben nőhettem fel. Sosem tartottam magam lelkiszegénynek emiatt és azt mondják, hogy ennek ellenére is annyi őszinte szeretett szorult belém, hogy manapság már az ilyen hihetetlen számban megy. Sosem hagytam magam elnyomni, de ha lehetett kerültem a konfliktust és mindenféle erőszakot. Szerettem mindent higgadtan kezelni. Most viszont úgy néz ki, eljött az idő, hogy ezt is kipróbáljam, milyen is egy vadidegennek mesélni magamról és ő mit állapít meg rólam ezek alapján. Bár szeretem a tudományos vonalat, kicsit szkeptikus vagyok az ilyesmiben. Egy vadidegen ember, hogy tudna engem megfejteni pár beszélgetés alkalmával? Hiszen már én is húszon éve tanulmányozom magam. De nálam nincs olyan, hogy valaminek ne adjak esélyt, csak azért, mert van egy kialakult véleményem róla. Nem szabad bekorlátoznunk magunkat, a dobozon kívül kell szemlélni a világot, vagy hogy is szokták ezt mondani. Tény, hogy csak a suli miatt vagyok itt elsősorban, de talán ma is tanulok valami olyat, amit később is szívesen megtapasztalnék, ergo lenne még kedvem visszajárni. Lehet, hogy egy harmadik fél új perspektívát tudna adni a számomra.
Arra azonban rá kellett jönnöm, hogy jó szakembert rövid időn belül nehéz találni. Nekem viszont ez határidős dolog lenne, így hát addig keresgettem és hívogattam a hozzáértőket, míg valaki el nem vállalt. Szerencsémre egész hamarra kaptam időpontot. Egyetlen hátránya az, hogy nem Manhattanben található a rendelő. De ennyi gondom legyen, se több. Néha nem árt egy kis kirándulás, nem igaz? Így történt hát, hogy ma a suli után nem az edzőterem felé vettem az irányt, hanem nyakamba kaptam Brooklynt és elindultam megkeresni a megadott címet. Csak reménykedni tudtam, hogy nem kóborolok sokat, szeretnék időben megérkezni. Szeretek pontos lenni, de a sietést nem, így ha tehetem igyekszem jóval hamarabb indulni, hogy kényelmesen eljuthassak a célig. Végül meg is érkezem egy egész aranyos kis irodába, ahol hangos köszönéssel jelzem is jöttömet. – Jó napot! Casper Phan vagyok. Remélem jó helyre és időre jöttem. – zavartan mosolyodom is el, mert hát lehet bármi előfordulhat. Lehet a címet írtam félre vagy az időpontot. Jobb biztosra menni. Így első megjelenés alapján egész aranyosnak tűnik a nő, reméljük megyünk is vele valamire.
Megyek is arra amerre invitálnak, majd ledobom magam az egyik ülőalkalmatosságra a cuccommal együtt. Jó egy kicsit pihenni a sok mászkálás után. Legalább ez is felér a mai kimaradt edzésemmel. – A sulitól kaptam pár papírt, amit a kezelő félnek kéne kitöltenie, hogy mennyire talál alkalmasnak meg ilyenek. Őszintén csak egy fél percre pillantottam bele. Remélem elhoztam mindet… - nyitom is szét a táskámat, hogy kivegyem belőle azt a mappát, amiben a papírok vannak, majd nyújtom is át, hogy átolvashassa és feltudjon készülni a beszélgetésre. – Gondolom, valamilyen szinten normális, ha kicsit zavarban van az ember az első alkalommal. Még sosem jártam ilyen helyen szerencsére. – remélem nem veszi sértésnek az utolsó mondatomat vagy valami, mert nem ellene és a társai felé irányult volna, csupán szerintem a helyzetemhez képest szerencse, hogy sosem volt szükségem ilyesfajta kezelésekre. Aztán ki tudja, lehet még maradt némi gyermekkori trauma bennem. – Persze a lapon megadottakon kívül is haladhatunk. Ahogy a doktornő jobbnak látja. – a megszólításban nem egészen vagyok biztos, de valamilyen szinten ő is orvosnak mondható nem? Koreában legalábbis mi azt hiszem elég tág körben használjuk ezt. Ha esetleg nem tetszik neki vagy valami, akkor majd úgy is kijavítja a botlásomat, nem tűnik házi sárkánynak.
Ruha ¦ 568 ¦ Remélem elmegy egynek Willow & Casper - Open mind 2075961653 ¦

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Willow & Casper - Open mind
Willow & Casper - Open mind EmptyVas. Okt. 04 2020, 12:41

Casper & Lola
"The secret to growth is helping others grow."
Ha választanom kellene azt illetően, hogy melyik része tetszik jobban a foglalkozásomnak; az, hogy egy pörgős, kórházi környezetben tölthettem a gyakorlatomat és a rezidensi időszakomat, vagy hogy van lehetőségem a saját időbeosztásom szerint, nyugodt körülmények között foglalkozni egyes emberekkel, akkor kétség kívül az utóbbit választom. Nem azért, mert ne éreztem volna kihívásnak azokat az éveket, amiket a kórházban töltöttem, hiszen remek gyakorlatot kaptam azáltal, hogy szinte gondolkodás nélkül lettem belelökve a mély vízbe. Valamilyen oknál fogva azonban lényegesen testhezállóbbnak gondolom azt, amit manapság csinálok és a tényt, hogy jelen esetben azoknak, akik terápiára szeretnének járni, fel kell keresniük, nem pedig rá vannak kényszerítve, mint sok esetben a kórházban. Vagyis... Ez nem teljesen igaz, mert jelenleg is van olyan páciensem, aki büntetésnek érez minden alkalmat, amit beszélgetéssel kell töltenünk. Ezeken az akadályokon azonban úgy érzem túl fogunk tudni lendülni és így lesz az egész folyamat nem csak a másik fél számára hasznos, hanem nekem is egy tanulási folyamat, amire nyilván sok szükségem van még.
Minden alkalommal határozottan jókedvvel tölt el viszont, ha új ember érkezik hozzám, mert csak azt bizonyítja számomra, hogy mindig van még egy ember, akin lehet segíteni és az a valaki, aki segít, jelen esetben lehetek én is. Az egyetlen hátránya talán a saját irodának, hogy amikor nem adják egymásnak a kilincset a vendégek - és igyekszem úgy igazítani az időpontokat, hogy ne legyen ebből probléma, plusz a saját napjaim se abból álljanak, hogy reggel bejövök, aztán este haza és semmi másra ne legyen időm... Szóval az, hogy amikor épp nincs nálam senki, akkor aztán tud unalmas lenni. Ilyen esetekre hordtam be pár cserép növényt is, amiket van időm öntözgetni, ami remélhetőleg nem nyírja ki őket. A másik ötletem az volt, hogy felveszek egy recepcióst, aki tudja intézni az időpontokat és megállítani apáékat attól, hogy ahhoz a múltkori ominózus esethez hasonlóan egyszerűen rám törjék az ajtót.
- Jövök! ... Jó napot! - Mosolyogva lépek ki az iroda előterébe, s pillantok a fiúra, akinek a zavart mosolyából nem nehéz megállapítani, hogy nem járhatott még hasonló szituációban. - Casper, igaz? Mert akkor jó hely és jó idő. Csak nyugodtan, erre... - folytatom halvány mosollyal az arcomon, majd kis híján nevetve veszem tudomásul, hogy a korábbi növényöntözgetés nyomán még a kezemben maradt az apu szerint 'stílusos' öntöző, amitől most igyekszem minél hamarabb megszabadulni és lerakni egy nem túl veszélyes helyre, ahol nem borulhat fel könnyedén. Aztán igyekszem csak ténylegesen mutatni is az utat arrafelé, ahonnan kijöttem.
- Amelyik hely kényelmes... - finoman körbeintek a kezemmel a különböző ülőalkalmatosságok felé. Habár az egyik fotel jellemzően az én helyem és az asztalom mellé sem ajánlott másnak ülnie, de a két különböző kanapé és a második fotel is teljesen szabadon választható.
- Szuper, köszönöm szépen. Ezeket majd az egyes alkalmakkor folyamatosan kitöltjük, most legfeljebb csak az elejébe mennék bele, és ha esetleg kimaradt valami azt tudjuk majd pótolni. - Kedvesen kezdek magyarázni, majd amikor én magam is helyet foglaltam, már a mappával együtt, felnyitom azt, hogy bele tudjak pillantani a nyomtatványokba.
- Teljesen normális, hiszen nem ismerjük egymást, ráadásul ha nem volt még hasonló helyzetben, furcsa lehet. - Bólogatva pillantok fel, mert tiszteletlenségnek tartanám, ha nem néznék rá. - Az első alkalom mindig inkább arról szól, hogy kicsit ismerkedjünk és ha van hozzá kedve, akkor beszélhetünk arról is, hogy pontosan miért vagyunk itt. Nyilván a papírok miatt, de azon kívül is lehet haszna ennek a beszélgetésnek - jelentem ki határozottan, hiszen milyen szakember lennék, ha a saját munkámat nézném le?
- A legelső kérdésem rögtön teljesen független a megadottaktól. Segítene a zavaron, ha esetleg tegeződnénk? Van aki nem szereti a magázódást, mert könnyebb számára úgy beszélgetni, kötetlenebbnek tűnik. Én odabíznám a döntést.

ruha || 603 || tökéletes Willow & Casper - Open mind 1159569709 ||


When the silence isn't quiet
And it feels like it's getting hard to breathe And you know I feel like dying But I promise we'll take the world to its feet I'll rise up I'll rise unafraid And I'll do it a thousand times again For you
mind álarcot viselünk
Willow D. Yoon
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Willow & Casper - Open mind Joboah_mpd_10-002
Willow & Casper - Open mind 70515d09bcad26d3186cf007bc5a62cea687dc4c
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :

If only it could come true
• •Endless expectations
How many times do I rewrite it? In every sentence Fill yourself with pretty words It comes true as you imagined
★ családi állapot ★ :
Willow & Casper - Open mind D0f86f5fcc753889d732ee413f4de50bc9105be2
I look around and you're standing there askingWhen the lights come up, we're the only one's dancing I look around as my heart is collapsing 'Cause you're the only one I need To put a little love on me And put a little love on me
★ lakhely ★ :
Manhattan • Financial District
★ :
Willow & Casper - Open mind 9871aa7dbdd2e9c367bcac1cfd388cbc0f0d164d
★ idézet ★ :
I want you to say everything, anything.I want to have your thoughts, I want to bottle them, I want to put them in my drawer for safekeeping.
★ foglalkozás ★ :
terapeuta
★ play by ★ :
Jo Bo Ah
★ szükségem van rád ★ :
Willow & Casper - Open mind B1c24f68d49120543b4e65505858d23f13dcca61
I just want you close
• • Where you can stay forever
You can be sure That it will only get better No one, no one, no one Can get in the way of what I'm feeling
Willow & Casper - Open mind D5074282666e7502941e80c73aa372f593b1744b
★ hozzászólások száma ★ :
55
★ :
Willow & Casper - Open mind D87f7abac6c5f68e8f2a11e1b232cfd9a1780824
 
Willow & Casper - Open mind
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Accidental friendship? - Casper & Jeason
» Axelle & Abbars - Open the door!
» Casper & Cedric - Véletlenek nincsenek ugye?
» Long time no see ~ Casper & Mi Rae
» keep one eye open like || loise & sykes

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: