New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 74 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 58 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 10:12-kor
Owen Grady
tollából
Ma 9:49-kor
Owen Grady
tollából
Ma 9:24-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 9:23-kor
Winiefred Poole
tollából
Ma 1:52-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:56-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:51-kor
Jay Harrison
tollából
Tegnap 22:37-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Tegnap 22:14-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Siblings together
TémanyitásSiblings together
Siblings together EmptySzomb. 20 Jún. - 13:16
Corinne Pellegrini(elkelt)

Play by:
Bridget Satterlee(esetleg más, hasonló, "modell" kaliberű lányzó
Születési hely:
Olaszország, Róma
Kor:
20
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
Hetero
Családi állapot:
Megalkotóra bízva
Csoport:
Diákok
Történetünk:

Tűz-víz... Föld-levegő... Vihar-napsütés...tavasz-ősz...ború-derű...hangos-halk...ördögi-angyali... számos ellentét igaz rájuk nem csak, mint nőkre, de testvérekre is. Viszont pont ez teszi őket annyira szerethetővé. A különbözőségükben rejlik az erejük, s pont, ahogy rózsa tövis nélkül, úgy Viviana se létezhet Corinne, Corinne pedig Viviana nélkül.
Akár szerepet is cserélhetnének, hiszen számos alkalommal hallhatták már: akár Corinne is lehetne az idősebb. Ez pedig, többek között az életfelfogásában, talpraesettségében nyilvánul meg.
Míg Vivi a "zárt, titkokkal teli könyv" a világ számára, addig Corinne képviseli a nyitottságot, és az azonnali, odaadó bizalmat. Nagyhangú, vidám, életerős, víg kedélyű lány, akit imádnak az emberek, és aki imádja az embereket. A társaság középpontja, a nagy beszélgetések hangadója... a lány, aki harcol az egyenjogúságért - na nem ám túlzásokba esve, annál inkább ízlésesen, visszafogottan. Ami még nem tolakodó, vagy gusztustalan - a lány, aki nem fél jól nyakon vágni egy srácot, amiért az a haverokkal nevetgél a háttérben, vagy számonkérni, amiért a fenekét bámulja. A lány, aki jelentkezés nélkül szakítja félbe az órát, hogy véleményével, vagy éppen meglátásaival cáfolja meg a tanárok szavát. A lány, aki a tanórákon inkább az élet nagy kérdéseit firtatja magában, mintsem odafigyelne az óraadóra. Az a valaki, akit rendszeresen, nagy egyetértésben választottak meg a gimnáziumi években osztályelnöknek.
"Talán szőke vagyok, talán csinoska vagyok, és úgy pillogok rád, hogy leesik rólad a gatyád... de van eszem, cicukám!" - szokta mondani, s ha valami, hát ez tényleg fedi az igazságot...
Gyönyörű, igazi modellalkat, akit az édesanyjuk már kicsi lány kora óta foglalkoztat a saját divatcégén belül modellként.

Egyéb információk: Corinne is művészeti beállítottságú, azt viszont rád, megalkotóra bíznám, hogy azon belül melyik szférát választotta magáénak és, hogy abban szeretne tovább munkálkodni, vagy sem.

Talán nagyszájú, nyílt, közvetlen, de nem könnyűvérű, bárki ágyát meglátogató nőcske.

Származásukat tekintve, anyai ágon magyarok, apairól pedig olaszok. Ennek történetét és hátterét PM-ben elmesélem, leegyeztetjük  Siblings together 4146035580

Corinne és Viviana igazi, hugica-nővér kapcsolatra születtek, amely magába foglalja a féltékenykedést, a rivalizálást, vele együtt a szeretetet, gyengédséget, rajongást. Nagyon jól tudják, hogyan kell falazni egyiküknek-másikuknak a szülők előtt, hogyan kell megóvni egymás titkait, vagy éppen egymásra mutogatva árulkodni anyucinak és apucinak.

Összességében számos izgalmas, kedves, nőcis játékra, mély beszélgetésekre, igazi testvéri kapcsolatra számítok, és számíthat a részemről is a kedves megalkotó is  Siblings together 2624752903

Várlak szeretettel! Siblings together 1471401822


Frederick"Freddie" Dempsey

Play by:
Brandon Flynn - vele képzeltem el, de, ha van jobb, ki vele
Születési hely:
Megalkotóra bízva
Kor:
23-25
Lakhely:
New Yorkon belül bárhol
Szexuális beállítottság:
Homoszexuális
Családi állapot:
Mikor hogy? Egyszer Harry herceg mellett kötelezné el magát, másszor George Clooney, vagy Brad Pitt karjaiba borulna.
Csoport:
Diákok
Történetünk:

"Fred nem csupán az egyik, hanem a valódi legjobb barátja volt, aki megtestesített mindent, ami sokak számára a barátnő fogalmát merítette ki. Ugyan Jackie és Natasha javarészt ugyan úgy a kis brancsukat voltak hivatottak erősíteni, és színesíteni különleges személyiségükkel, de senkiben nem bízott meg úgy, mint benne. Legyen szó divatról, ruhákról, a festészetről, iskoláról, családról, mindent meg tudtak beszélni egymással. "

Talán nem is szükségeltetik ennél tovább taglalni, de ami még fontos lehet:
- Fred, Viviana valaha volt legjobb barátja. Aki szent, és sérthetetlen. Akit, ha bántanak a nemi hovatartozását illetően, Annie vérszemet kap, ő mégis higgadtan, kedveskedve nyugtatja: nem éri meg, hagyd!
- Anyáskodó, imádni való figura, pozitív kisugárzással és világnézettel. Mániája a rendrakás, ami leginkább Viviana szobájában szokott eluralkodni rajta - szegény nem látja a szanaszét hajigált festékes tubusok egyedi rendjét.
- Diszkrét képviselője a saját neméhez vonzódó személyeknek.
- Büszke a családjára, arra amit ő maga képvisel, és ahogy teszi azt.
- Ő is a Brooklyn College tanulója
- Tizenéves koruk óta ismerik egymást

//Érdemes elolvasni Viviana előtörténetét. Annak jelentős részét az ő párbeszédük képezi  Siblings together 690269075  Siblings together 560292900 //

Bármi további kérdés merül fel, érdeklődnél, vinnéd a karaktert, ne félj nekem PM-et dobni  Siblings together 1404455205  Siblings together 2451935670  
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Siblings together
Siblings together EmptyCsüt. 2 Júl. - 14:45
Frederick "Freddie" Dempsey

Play by:
Brandon Flynn
-vagy bárki más-
Születési hely:
Kórház
-Manhattan/Brooklyn-
Kor:
23-25
Lakhely:
Brooklyn, ami a családot illeti
-Manhattan/Brooklyn/Queens/Bronx/
Staten Island
, ami téged illet, ha kollégista lennél, vagy albérletben laknál-

Szexuális beállítottság:
Homoszexuális
-ha apa kérdezi, hetero-
Családi állapot:
Erről nem szoktunk beszélni
-de láttam már a szobaablakod alatti bokorból kibukni egy-két, oda azért annyira nem illő fejet kora reggel-
Csoport:
Diákok
-Brooklyn College-
Történetünk:
A bátyám vagy. Az én meleg bátyám. Hogy miért fontos ezt így kiemelni? Feltehetőleg azért, mert, noha legkevésbé se ritkaság a "másság" felvállalása a 21. században, sőt, gyakran már a talpig heterok érezhetik magukat kisebbségnek a nagy öntudatra ébredés korában, megleptél, és sokáig nem is bírtam helyén kezelni a kinyilatkoztatást. Az én bátyám nem lehet meleg -gondoltam, pont, mintha egy betegség lett volna. Gyerek voltam még akkoriban, mindössze tizenhárom éves, aki rendre, mint szitokszót hallgatta az iskolában, hogy "te kis buzi!", "mi van, meleg vagy?!". Te pedig jobb alkalmat nem is választhattál volna az első coming-outodra. Mert én voltam az első, akinek elmondtad. Nyomta valami a lelkedet, amit anyáék előtt nem mertél felvállalni, így a jó testvéri viszonyban bízva én voltam a szembesítésed első alanya.
Nem változtál meg a szememben -drasztikusan legalábbis nem. Úgy tűnt, nem is hozott minket közelebb egymáshoz a felém tanúsított őszinteséged, még ha azután a létszükségnél többet is beszéltünk. Idővel elkezdtél kinyílni. Ahogy a környezetedben, az iskolában, a hírességek közül is egyre többen vállalták fel beállítottságukat, már nem tekintettél saját magadra Frankenstein szörnyeként. Elkezdted értékelni magadat, nyíltan szeretni másokat, kifejezni feléjük az érzéseidet, amiket addig elzártál, és még én is megmondhatom, hogy nagyon jól állt neked a változás. Az a minőségi változás, ami a mai napig kitart.
Idővel elkezdtünk cinkosai lenni egymásnak. Ha nem is mindent, de a legtöbb titkát ismerjük a másiknak: te például hűen őrzöd a dohányzásellenes anyánk elől, hogy cigizek, míg én fedezlek a homofób apánk előtt. Mert a családban már csak ő nem tudja, merre húz a szíved, és amíg te úgy érzed, hogy nem kezelné helyén, én kitartok melletted.
Tudod mit? Mégiscsak közelebb hozott minket egymáshoz! Jó bátyám vagy, és a maréknyi barátom közül is a legjobb.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Siblings together
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Just like new siblings
» Sharpe siblings
»  Braylen & Mona - Siblings day
» warning: the krasinsky siblings have arrived
» i just died in your arms tonight ∞ na siblings

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: