New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 53 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 38 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:38-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:21-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:51-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 13:42-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:38-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:17-kor
Ricky Simmons
tollából
Ma 13:15-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 12:35-kor
Heather Burton
tollából
Ma 12:34-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Trish Malone
TémanyitásTrish Malone
Trish Malone EmptyCsüt. Jún. 11 2020, 09:28
Trish Malone

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Trish Malone
Becenevek:
Trish vagy Dr. Malone; nyuszikám meg szívecském ki van zárva.
Születési hely, idő:
New York City, 1977/10/25
Kor:
42
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
egyedülálló (elvált)
Csoport:
egészségügy
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
New York University / Medicine (végzett)
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
pszichiáter
Ha dolgozik//Munkahely:
magánpraxis
Hobbi:
olvasás, rejtvényfejtés, jóga, túrázás (veszélyes helyeken, de csak, mert adrenalinfüggő vagyok)
Play by:
Maggie Siff

Jellem

Törtető, céltudatos, küzdőszellem. Ezen három tulajdonságom az, amitől én én vagyok. Persze, nem vagyok az a személy, aki bárkin átgázol, mert előre akar jutni. Emberségesebb fajta vagyok azért ám, viszont semmit nem hagyok félbe vagy nem hagyom magam megalázni senki által sem. Gyermekkoromban sokszor volt az, hogy megszégyenítettek azért, mert egy egyszerű munkáscsaládból származtam, akiknek épp, hogy megvolt valamijük, de az viszont többet ért bárminél. Én így láttam akkoriban, és most is pont így vagyok ezzel. Volt az életemben egy férfi, aki segített tizenhét éves koromtól fogva egészen két évvel ezelőttig. Akkor váltunk el, merthogy házasok voltunk huszonkét éven át. Megízleltem, milyen magas körökben mozogni, mégis én az orvostudomány mellett raktam le voksom, azon belül az elmegyógyászat területén találtam meg önmagam és másoknak is tudok segíteni.
A házasságom az utolsó éveiben már csak halványan hasonlított egykori lángjaira. Nem érdekelt egyáltalán senki és semmi engem, a munkám volt az egyetlen, ami rabul ejtett. Még annál is jobban, mint ahogy annak idején, amikor csak választottam hivatásomul. Osztályvezető helyettesig vonszoltam fel magam a pszichiátriai osztályon negyvenegy éves koromra, onnan egy lépésre álltam a vezetői pozíciótól, amit meg akartam kaparintani magamnak. Aztán egy rossz lépés visszavetette hitemet. Nemcsak a tényleges válás, hanem az, hogy egy bírósági tárgyalás szakértőjének kértek fel, és onnantól fogva csúsztam lefelé, ugyanis annak ellenére, hogy megmondtam a véleményem, szabadon távozhatott egy erőszaktevő. Egy időre nem voltam önmagam emiatt, hibásnak éreztem magam, míg végül rám nem talált ugyanaz a törekvő és kemény nő, aki mindenre képes. Otthagytam a kórházat, magánpraxisba kezdtem.
Hevesen tudok reagálni egyes helyzetekre, többnyire kifakad belőlem a természetes düh, van azonban, amikor türtőztetni tudom magam. Sokszor vagyok kedves, utálom, ha próbál valaki hízelegni, átlátom a helyzetet. Manipulálni én is tudok bárkit, nem kell hozzá semmi nagy dolog.

Múlt
Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Trish Malone
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Trish Wilson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: