New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 77 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 68 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Cale Braxton
tollából
Ma 14:09-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 14:00-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 13:50-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 13:36-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 13:28-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 13:00-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 11:43-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 11:40-kor
Georgia Westfield
tollából
Ma 11:23-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

oh my! | Levi & Lana
Témanyitásoh my! | Levi & Lana
oh my! | Levi & Lana EmptyHétf. Jún. 01 2020, 15:13
Levi & Lanai
"No one looks stupid when they're having fun... Or at least that's what they told me."

Munkát vállalni egy sztriptíz bárban egyszerre könnyű és nehéz feladat is egyben. Már maga a bekerülés is azon múlik, hogy meglegyenek a megfelelő ismerősök, akik a megfelelő körökben mozognak és szólhatnak egy két szót az ember érdekében. Valami hasonló történt velem is, nem az utcán, valamelyik villanyoszlopra ragasztva találtam rá a hirdetésre, amelyben pultost kerestek egy névtelen helyre. Ismerősre volt szükség és kifejezetten nagy diszkrécióra - na meg megfelelő tapasztalatra és hozzáértésre csak hogy ne felesleges köröket fussunk egymással. Így szereztem végül is megfelelő ajánlást egy olyan állásra, amellyel nagyszerűen ki tudtam egészíteni az egyébként soványka fizetésemet. Így jó esetben egy nap alatt megkerestem azt a bárban, amit a részmunkaidős állásommal egész hónapban. Azóta persze megeskettek, hogy mivel itt exkluzív helyről van szó és néha akadnak olyan vendégek is, akiknek sem a nevét, sem az arcát nem szabad különösebben megjegyezni azon kívül, hogy tudni kell róluk, hogy márpedig ők valakik... Szóval jobb hallgatni arról, hogy pontosan milyen munkát végzek itt és milyen alakok járnak ide. Ezért járt annyi pénz nekünk szimpla pultosoknak is, a hallgatásért.
Ez legalábbis a nagyon hivatalos állásfoglalás, amivel a hasonló helyekre nem jellemző jó hírnevet próbáljuk fenntartani. Elkerülhetetlen ugyanis, hogy olyan emberek is átlépjék a küszöböt, akik nem csak diszkréten igyekeznek élni az életüknek ezen részét, hanem kifejezetten szeretnek botrányosan viselkedni és felkavarni az egyébként is eléggé túlfűtött kedélyeket itt nálunk. Ezzel addig nincs is semmi baj, amíg a személyzet megfelelő emberei ezt kezelni tudják és fenntartják a hely normális működését. Másrészt pedig személy szerint úgy gondolom, hogy egy ilyen klub legfőképpen azért működik, hogy a betérő vendégek élvezhessék az itt nyújtott szolgáltatásokat, legyen szó italról, vagy a női test bájairól.
- Szerinted lejön onnan magától is? - Taylor állával az egyik vendég felé bök, aki az ital és a műsor hatására épp elég inspirációt szedett össze, hogy maga is előadást tartson nekünk.
- Nem tudom, de mindjárt vége a számnak és még le sem vette a felsőjét. - Elgondolkodva billentem oldalra a fejemet, miközben a srácot figyelem, a kezeimbe támasztott állal.
- Látszik, hogy nincs senkid - neveti el magát mellettem a nő, s inkább a poharak törölgetésével foglalja el magát, én pedig nem szólok neki vissza, mert tulajdonképpen igaza van. De azt vettem észre hogy elég nehéz úgy pasizni, hogy lakik nálam egy. Amikor vége a számnak nagyot sóhajtok, s kiegyenesedve pillantok körbe, hogy van-e bármi amiben segédkeznem kellene. Taylor mellettem kurjongatva tapsolja meg a produkciót, én pedig nevetve nyúlok egy üvegért, hogy italt töltsek belőle.
Végül a poharat egy tálcára helyezve lépek ki a pult mögül és közelítem meg a srácot, aki az egész tapsvihart és kurjongatást kiérdemelte. - Ez a ház ajándéka, ha mára befejezed. - Pillantásom egyszerre érdeklődő és jókedvű is, ahogyan felmérem mennyire lehet még vele beszélgetni, nem ivott-e ahhoz túl sokat, hogy viszonylag értelmes kommunikációt folytassunk. - Túl jó vagy erre a színpadra és a mi lányaink kezdtek lámpalázasak lenni, hogy elviszed minden jattjukat. - A fele sem igaz, mégis jókedvűen mosolyogva adom a magyarázatot. Nem tudom mit gondoltak erről a kis akcióról a mi táncoslányaink, de mivel ha távolabbról nézzük a dolgot, én is ennek a bárnak a "mi lányaink" kategóriájába tartozom és nekem tetszett is a kis előadása, akkor összességében nem hazudtam akkorát.
531 | privát műsort is kérnék  szemöldök | ruhácska |
mind álarcot viselünk
Lanai E. Foster
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
oh my! | Levi & Lana Df8f9f8a573c41112419246c1ac0c489bd6c5fe3
oh my! | Levi & Lana 9109ee434f468939861f92702e08f4014cbcbc8d
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
I can’t relate I keep light
No no no drama in my life Negative days negative nights Baby you’re wasting all your time You ain’t worth my love if you only love to hate me
★ családi állapot ★ :
oh my! | Levi & Lana 2bacf70cf0f3729f61a6c28e231529e3a593f321
If youre my man I want you to myself
I know I’ll have enemies As long as you’re into me But I don’t care 'cause I got what I need I saw you And knew what I was trying to do
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
oh my! | Levi & Lana Tumblr_inline_ohc4c4QG3v1slfjc1_400
★ idézet ★ :

You're always going to make people talk. You might as well make them talk for two weeks rather than two seconds
★ foglalkozás ★ :
➻ makeup artist
★ play by ★ :
➻ Liza Soberano
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
oh my! | Levi & Lana D0a8ccc06e95b524c4fa3cd674ab0fdb74bc45dc
TémanyitásRe: oh my! | Levi & Lana
oh my! | Levi & Lana EmptyCsüt. Júl. 23 2020, 21:54


Lanai & Levi
Vannak napok, mikor már annyira unatkozom és nem tudok magammal mit kezdeni, hogy a nyakamba veszem a várost és olyan helyeket próbálok ki, amiket egyébként nem nagyon ejtenék útba. Sajnos bár elég közvetlen ember vagyok és könnyen ismerkedem, attól még nem sok olyan ember van, akit barátomként is tudnék emlegetni. Akiket pedig tudnék, többségében rám sem érnek. Mindenki csak dolgozik mióta New Yorkba jöttünk. Felháborító, nem? Persze így nincsenek a nyakamon és nem tudják meg, hogy miket csinálok míg ők oda vannak. A mai célpontom egy bronxi bár lett. Persze, ez nem akármilyen, hiszen ilyen messzire egy szimpla szórakozóhelyért eljönni, kár lenne. Igazából annyira nem is véletlenszerű, hogy itt kötöttem ki. Már nézegetem egy ideje, de a múltkor hallottam is róla pár személyesebb véleményt, így úgy döntöttem belesek. Sosem tudhatom, talán ez lesz a következő törzshelyem.
Először csak élvezni jöttem a műsort, ami az italom mellé jár, de aztán rá kellett, hogy jöjjek arra, hogy ez nekem is menne. Mármint ott fönt a színpadon. Elismerem, ez az ötlet nem a józan eszem szüleménye, hanem csak az italok kezdenek hatni bennem és ilyenkor legény legyen a talpán, aki engem ülve vagy akár egyhelyben is tud tartani. Így hát, amint megüresedett a színpad, gondolkodás nélkül mászok is oda a helyemről, hogy megmutassam a hölgyeknek, miképp is kell ezt csinálni. Az övék is jó jó, de korántsem tökéletes, így muszáj vagyok némi gyorstalpalót tartani nekik. Nem is gondolkodom sokat a mozdulatokon, csak hagyom, hogy a pia és a zene elegye vezessen. Sosem voltam valami profi táncos, de attól még rossznak sem mondanám magam. Bár aki egy sztriptíz bárban nem tud táncolni az nem is ember! Erősen gondolkodom is azon, hogy valamit rosszul csinálok. Hiszen már a szám végénél tartunk, de még talpig ruhában vagyok! Na mindegy, előbb tömjék a zsebem, aztán talán belemegyek a dologba!
Hízik is a májam mikor hallom, hogy van, akinek így is tetszett a produkcióm. Mondtam én, hogy megy ez jobban is annál, ahogyan a hölgyek csinálják! Arra viszont csak nagyot nézek, mikor az egyik pincér lányka felém indul egy tálcával. Még nem is rendeltem meg a következőt. Hát így tömni engem! – Befejezni? Hiszen csak most kezdtem… - biggyesztem is le az ajkamat és közelebb mászok az emelmény széléhez, hogy arra huppanjak. – Ühüm, ühüm… Mi van a homlokomra írva? – kérdek rá érdeklődve, hiszen talán picit spicces vagyok már, de azért nem hülye. – Nem volt kiírva az ajtóra, hogy a vendégeknek nem lehet. Hát ezért fizetek én? A fél vesémet is itt hagyom erre, csak egy szám juthat én nekem? Pff, a főnököt kérem! – teszem karba a kezemet, addig nem vagyok hajlandó elfogadni az italt, mert azzal belegyezem abba, hogy nyugton maradok. – Egyébként… - mérek végig rajta kissé feltűnően. – Ne mond meg a csajsziknak, de… a pultos lányok jobban néznek ki még így ruhában is mint ezek a… „táncosok”. – unottan vakarom is meg a mellkasomat, ahogy összehasonlítást teszek az itt dolgozó lányok között. – Egyébként, a pultosok okosabbak is nem? Meg ravaszabbak, mindig sántikálnak valamiben. – vigyorodva nézek is vissza rá és kissé meg is billentem a fejemet mellé. Tudom, hogy egy ilyen helyen, ha kell valami, akkor nem egy örömlánnyal kell jóban lenni. A pultosok néha többet is tudnak, ismerősök pedig mindig kellenek.
Ruha | 532 | remélem tűrhető Embarassed

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: oh my! | Levi & Lana
oh my! | Levi & Lana EmptyCsüt. Aug. 13 2020, 14:46
Levi & Lanai
"No one looks stupid when they're having fun... Or at least that's what they told me."

Valószínűleg épp az olyan esetek miatt nem mesélek a családomnak a munkámról, mint ez a ma esti is. Vagyis... Oké, ez nem teljesen igaz, ugyanis benne van a szerződésemben, hogy ne nagyon reklámozzam a tényt, hogy egy sztriptízbárban dolgozom. Apának meg amúgy is, az első barátom bejelentése is kis híján szívszélütést okozott, nem hogy most azzal jöjjek neki, hogy egy bronxi sztriptízbár lelkes alkalmazottja vagyok. Ami nem is kifejezetten nagy hazugság, ugyanis önmagában a heti négy éjszaka, amit pultozással töltök, jobban kifizetődő állást jelent, mint a részmunkaidős recepciós elfoglaltság. Ez pedig az is jelenti, hogy nem kell amiatt aggódnom, hogy az egyébként totál veszélyes környék totál alviláginak minősített vendéglátóipari egységében való munka ellenére vajon sikerül-e "önmegvalósítanom", ami miatt elköltöztem otthonról, vagy idővel vissza kell költöznöm a családi házba és közel a harminchoz teljesen átgondolni az életemet. Szó sincs azonban ilyesmiről. Lehet, hogy nem ez a legetikusabb munka, de valakinek ezt is el kell végeznie. Különben is sokkal kevesebb stresszel jár, mint az állatklinikán lenni, ugyanis itt nincsenek olyan állatok, akiknek a sorsát a szívemen kellene viselnem. Itt csak olyanok vannak, akik jól lerészegednek, aztán vagy látjuk még egymást egy újabb éjszaka során, vagy örökké homály fedi a további életüket.  
Ugyanakkor meg mi a fene lehetne veszélyes abban, hogy mi pultos lányok majd kiesünk a szemünkön, annyira tetszik mindenkinek, hogy az egyik vendég úgy döntött, ma ő is szerepelni akar. Sok esetben ezzel nincs is gond, viszont bizonyos szabályokat még nekünk is be kell tartanunk, és amiért jó a műsor, még nem jelenti, hogy valaki csak úgy elveheti a reflektorfényt a tényleges fellépőktől. Mivel azonban itt láthatóan nem a balhé keltés a cél, még a biztonsági őrök előtt igyekszem megakadályozni azt, hogy leszedjék valahogyan a férfit onnan.
- Na és privát számot nem lehet kérni tőled? Csak úgy mindenkinek jár a műsor? - Incselkedve teszem fel a kérdést, mert épp elég tapasztalatom van már azzal kapcsolatban, hogy milyen hangnemet érdemes megütni és milyet nem egy-egy emberrel, aki már ivott.
- Nos... Innen úgy tűnik, hogy az van odaírva, szomjas vagy egy ilyen produkció után... De ha közelebb jössz, lehet hogy megváltozik. Az én látásom sem lehet tökéletes - vigyorogva magyarázok neki és érdeklődő pillantással várom, hogyan reagál.
- Nos, ebben igazad van. De az sem volt kiírva, hogy műsorért cserébe ingyen is ihatsz, én most mégis ezt kínálom neked. - Ha már szép szóval nem lehet leszedni onnan, na meg a fizikai erő nem az én erősségem lenne ebben a helyzetben, remélhetőleg egy ilyesfajta alkuba belemegy. Nincs kedvem ráhívni a biztonságiakat, mert azon kívül, hogy riszálta nekünk a formás hátsóját, semmi rosszat nem csinált.
- Óó, lakat a számon, én aztán nem adom tovább - megrázom a fejemet. - Pedig egy ilyen bókot még meg is osztanék velük, a végén rögtön törzsvendég státuszt kapnál és italkedvezményt. - Ötletem sincs valójában létezik-e ilyesmi nálunk, de azt hiszem én jelenleg igenis hajlandó lennék neki kitalálni egy ilyet. Nem mondom, hogy feltéve, ha a következő alkalommal már ténylegesen is látom vetkőzni, mert akkor nagyon kétségbeesettnek tűnhetnék. Nem mintha odahaza ne lenne lehetőségem pasik látványában, csak azzal a pasival többet veszekszünk, mint amennyire megéri a látvány néha.
- Ugyan! Már miért sántikálnék én épp valamiben? - Megrántom ugyan a vállam, az arcomra kiülő mosoly viszont nagyon is árulkodó lehet. - Azt meg nem jelenthetem csak úgy ki, hogy okosabbak vagyunk, mert a végén valaki meghallja és megharagszik rám a táncosok közül. - Totál hazugság, de sosem volt akkora az arcom, hogy nyíltan hirdessem, mennyire okos vagyok. Különösen mert vannak az életemben olyanok, akik mindig az ellenkezőjére emlékeztetnek.
- Na, mi lesz? Lejössz onnan? - Az egyik kezemmel elengedem a tálcát, s a nyakamat kezdem dörzsölni. - Megfájdul a nyakam, ha így beszélgetünk tovább. Az italod pedig felmelegszik... - kérdőn vonom fel az egyik szemöldököm, mellé pedig egy határozottan szép és kedves félmosolyt is varázsolok az arcomra, hátha elég meggyőző a látvány, hogy lejöjjön.
643 | privát műsort is kérnék  szemöldök | ruhácska |
mind álarcot viselünk
Lanai E. Foster
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
oh my! | Levi & Lana Df8f9f8a573c41112419246c1ac0c489bd6c5fe3
oh my! | Levi & Lana 9109ee434f468939861f92702e08f4014cbcbc8d
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
I can’t relate I keep light
No no no drama in my life Negative days negative nights Baby you’re wasting all your time You ain’t worth my love if you only love to hate me
★ családi állapot ★ :
oh my! | Levi & Lana 2bacf70cf0f3729f61a6c28e231529e3a593f321
If youre my man I want you to myself
I know I’ll have enemies As long as you’re into me But I don’t care 'cause I got what I need I saw you And knew what I was trying to do
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
oh my! | Levi & Lana Tumblr_inline_ohc4c4QG3v1slfjc1_400
★ idézet ★ :

You're always going to make people talk. You might as well make them talk for two weeks rather than two seconds
★ foglalkozás ★ :
➻ makeup artist
★ play by ★ :
➻ Liza Soberano
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
oh my! | Levi & Lana D0a8ccc06e95b524c4fa3cd674ab0fdb74bc45dc
TémanyitásRe: oh my! | Levi & Lana
oh my! | Levi & Lana Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
oh my! | Levi & Lana
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» way down we go ✧✦ Lana & Jade
» Jade & Lana
» Keith & Lana - Why now..?
» Tatiana & Levi
» Keith & Lana - OMG!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: