New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 75 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 60 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Richard Sullivan
tollából
Ma 22:37-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 22:02-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 21:51-kor
Marcello Serra
tollából
Ma 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Ma 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Ma 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Ma 19:26-kor
Léon Leroux
tollából
Ma 19:06-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 19:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Lysander & Benton - Ugye nincs hari?
Témanyitás Lysander & Benton - Ugye nincs hari?
 Lysander & Benton - Ugye nincs hari?  EmptySzer. Május 13 2020, 21:49
Lys & Benji

Úgy nem értem minek szokás időpontot adni, ha az orvos vagy terapeuta nem hajlandó akkor fogadni az embert. Jó, nem mintha olyan sok és sürgős dolgom lenne, időmből kitelik a várakozás, csak így nincs sok értelme. Legalább szólhatott volna, hogy jöjjek később vagy valami, mert mégsem jó számára ez az időpont. Amúgy sem értem merre lehet a gyógytornászom ilyenkor, mert elvileg már két órája megkezdődött a rendelése is. Remélem, még befárad egy órán belül, többet nem várok rá, mert a dugóból is kilehet kerülni ennyi idő alatt, még ha elaludt is simán be kéne érnie. Ha meg közbejöttek neki a dolgok, akkor igazán jelezhette volna felém.

Azt sem tudom, merre dőljek a várakozóban kipakolt üres székeken. Szinte percenként pozíciót váltok, és az órára pillantok, hátha több idő telt el. Ezt úgy az ötödik percben meg is unom és inkább az ételautomatát kezdem el vizsgálni. Úgy ennék most valamit belőle, de egy cent sincs nálam, na meg vigyáznom kéne a kalóriákkal, míg komolyabban nem edzhetek, mert így csak a kilók fognak felszaladni rám, és akkor csak még eggyel több probléma lesz. „Haldoklásom” közepette aztán az egyik nővérke egy kerekesszéket parkol le velem szembe majd tovább megy. Erősen érzem is a késztetést, hogy bírtokomba vegyem, és kicsit próbálgassam, de nem! Megtudom állni, bármi áron! Nagyot sóhajtok, majd hirtelen realizálom, hogy valahogy bele kerültem. Mi, ez mikor történt? Nem is erre indultam el. De hát ha már így adta a sors, akkor elkezdem piszkálni előbb csak a kartámaszt, majd a kerekeket is. Szép lassan előre és hátra brillírozok vele, majd egyre nagyobb távot teszek meg, egyre nagyobb lendülettel. Ez voltaképp nem is rossz. Talán az még nem probléma, ha elmegyek vele a kanyarig, majd vissza. Kíváncsi vagyok hogy lehet ezzel megfordulni.

Egyre nagyobb élvezettel hajtom a kerekeket oda, s vissza. Míg nem eljutok arra a szintre, hogy úgy élvezem már, mint a kicsik a nyuszi biciklit. Örömömnek hangot is adok és teljesen kezdek megfeledkezni arról, hogy miért is jöttem ide mag. Enyém a folyosó, csak az enyém, nem mászkál rajta most senki, akkor meg szabad száguldoznom, nem? Kérdésemre, azonban egyből kapom is választ, mikor pont akkorra érek a sarokra, mikor más befordulni készül rajta, nekem pedig időm sincs fékezni, így az ütközés elkerülhetetlen lesz. Ijedtemben egyből pattanok is fel, álló helyzetbe, hogy sajnálkozásomat a másik átvizsgálásával együtt kezdhessem el, remélem nagyon nem okoztam fájdalmat. – Istenem, úgy sajnálom! Jól vagy, minden oké? – pillantok is rá aggódva és inkább félre is rakom az útból a tolószéket, hogy még csak szem előtt sem legyen a bűnös tárgy, elég csak annak a „sofőrje”.

öltözék | 426 |   Lysander & Benton - Ugye nincs hari?  1911217827  |
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Lysander & Benton - Ugye nincs hari?
 Lysander & Benton - Ugye nincs hari?  EmptyCsüt. Május 14 2020, 10:32

Benji & Lys


Néha kedvem lenne megkérdezni a sorstól, hogy direkt csinál nekem olyan akadályokat, amiket nem tudok csak átlépni, hanem szó szerint nekifutásból kell megugranom. Most is annyi dolgom lenne, a munka, a tanulás, meg az a csaj… Mondjuk ő hiányzik a legkevésbé, de vele az a baj, hogy akkor ugraszt, amikor csak akar. A szüleim is a sírba tudnak mostanában vinni. Tudom, hogy beteg a nagymamám és sajnálom is persze és nagyon szívesen bejövök hozzá, de több gond is van. Az első és legfontosabb, hogy dolgozó ember vagyok és rendben, „csak egy magánklinikán”, de attól függetlenül nem szabadulhatok, amikor akarok. Főleg most nem. Szóval az, hogy képesek apáék ráerőszakolni, hogy hétközben is eljöjjek és persze pár órát itt legyek az részemről kicsit elfogadhatatlan. A másik, hogy amiatt a hülye liba miatt sokszor meg van kötve a kezem és kiszámíthatatlan lett az életem. Ha éppen rájön az ötperc, akkor nekem ugranom kell és készségesen segíteni neki. Mintha annyira élvezném. De lénytelen elvállaltam. Mindenestre most szóltam neki, hogy a mai nap legalább délelőtt hagyjon egy kicsit békén és aludjon, vagy egyen fagyit vagy passz. A másik nagy probléma, hogy a nagyim nem is Bronx-ban van. Én meg ezért autózgassak, mert bármi más az… Elfogadhatatlan. Nem szeretek emberekkel együtt utazni.
A nagymamámmal persze most is elbeszélgetek, közben folyamatosan mosolygok, holott nem annyira szeretnék. Kismillió meg egy dolog fut át az agyamon közben, hogy mit kéne ma még csinálnom, miközben azért rá is figyelnék, mert szeretem. Aztán hirtelen fölállok, mondván, hogy veszek magamnak egy vizet és megkérdezem, hogy neki is szüksége van-e valamire. Miután megkapom a választ lépek is ki a szobából és a folyosót pásztázom végig egy automatáért.
És akkor, amikor arra gondolok, hogy a napom ennél rosszabb már nem lehet valaki kishíján fellök. Először úgy vagyok vele, hogy tolószékes, szóval nem fogom bántani, de mikor feláll belőle a hangulatom pillanatszerűen vált át dühösbe. – Megkérdezhetem, hogy mi a… - Nagyon vissza kell magamat fognom, hogy ne teremtsem le. Pedig szívesen tenném, de kórházban vagyunk, így moderálnom kell magam. – Szóval miért is ültél a tolószékben, ha nem is kell? Valamint… miért száguldozol? Ha nem tudod kontrollálni, akkor inkább ne csináld. Ennél rosszabbul is végződhetett volna, ha például egy időst ütsz el. Nekik már nincsenek jó reflexeik, valamint könnyen törnek. – Közbe végig komoly képet vágok. Sőt némileg idegeset. Hiába, az egyetlen dolog, amit nem tudok leplezni, ha dühös vagyok. Most pedig az amúgy is rossz hangulatom mellé még fel is bosszant… Nem éppen jó napot választott erre.


×Megjegyzés: Hiiiiii   Lysander & Benton - Ugye nincs hari?  1987965242  ×Zene: Blue sky×

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Lysander & Benton - Ugye nincs hari?
 Lysander & Benton - Ugye nincs hari?  EmptySzomb. Május 30 2020, 23:31
Lys & Benji

Mindig is örökmozgó gyerek voltam. Ezért is kezdtem el sportolni, hátha az kellően leszívja minden fölösleges energiám és akkor a tanárok is meg a szülők is jobban boldogulhatnak velem. Valamilyen szinten működött is, de ez akkor volt mikor még tudtam is normálisan mozogni. Most viszont még annak is örülök, ha egy rövid sétát megtudok ejteni segítség vagy szünet nélkül. Nagyon utálom, mert nem ehhez vagyok szokva. De hát tíz év kóma után mit várok? Csoda, hogy ilyen állapotban feltudtam már tornázni magam. Bár nem is szerettem volna sokáig tolószékben lenni, így nem kis munkám és erőlködésem van a dologban. Már futni is nagyon szeretnék, de ahhoz még annyira levannak tapadva az izmaim, hogy arról még egy félévig szerintem csak messziről fogok álmodozni. Francokat, nem várok én annyit! Max három hónap, annál többet nem adok! Főleg, hogy ha már megy a futás, akkor visszatérhetek a tánchoz is végre, utána meg a többihez.
De sajnos a saját akaraterőm és kitartásom nem elég ide, kell hozzá egy szaki is, aki minden alkalommal megkínoz, hogy visszaépítse az izmaimat. Most viszont úgy néz ki, hogy nem hajlandó időben megjelenni és szólni is elfelejtett róla. Pedig már telefonom is van azóta és tudja a számomat is. Én pedig már tudom kezelni is ezt az érintőképernyős dolgot is, bár tény, hogy nem vagyok olyan gyors a gépelésben, mint a mai fiatalság – fájó számomra, hogy annak én már nem sokáig vagyok része -, de már egész jól kezelem. Már nem tévedek el a térkép mellett is és egészen jól kezelem a manapság népszerűnek számító appokat is. Jelen helyzetben viszont nincs kedvem a telefonomat bámulni, hogy úgy töltsem el a várakozási időt, mert feleslegesen nem akarom rongálni a szemeimet. Szeretnék sokáig egészséges lenni így nem szeretnék függővé válni és én is telefonzombi lenni. Na meg a szemüveg sem hiszem, hogy jól állna, én meg a szememhez nem nyúlok, hogy lencsét használjak. Az olyan… gusztustalan, fúj. De egyhelyben ülni sem izgi, így néha felállok és teszek egy kört, átnézegetem a kirakott újságokat, olvasgatom a plakátokat, vagy éppen az ajtókra kitett írásokat. Ez egy ideig leköt, de nem sokáig. Aztán meg is látom, hogy valaki félre pászít egy tolókocsit és meg is jelen a fejem felett az a bizonyos égő. Miért ne? Úgy is üres a folyosó és senkinek nem kell.
Több sem kell nekem, pattanok is bele, hogy aztán a magam szórakoztatására elkezdjem azt félőrült módjára hajtani. Arra viszont nem számítok, hogy az egyik körben a saroknál -milyen meglepő módon - valakibe majdhogy nem bele is megyek. Ijedten pattanok is ki, hogy leellenőrizzem tényleg nem lett baj miattam, aztán félre is tolom a bűnös tárgyat. – Bo…Bocsánat! É-én csak itt… - habogok össze meg vissza miközben a hátam mögé mutogatok, majd csak az ajkamat beharapva szegem is le a fejem, mint egy rossz gyerek, mert hát tulajdonképpen az is vagyok. Vagyis, nem! Én már felnőtt vagyok, szóval ideje is úgy viselkednem! Miután ezt eszembe juttattam finoman meg is csapom a saját arcom, mert így nem viselkedhetek. Buta Benji, hozd helyre, mint egy felnőtt! Meg is köszörülöm a torkom ahogy visszanézek rá, hogy immár, normál férfihangon és értelmesebb mondatot tudjak neki kinyögni. – Rettentően sajnálom a történteket! Belátom, hogy figyelmetlen és meggondolatlan voltam. Tény, hogy lehetett volna rosszabb is, de nem lett… Szóval ez a lényeg, nem? Akarom mondani, tudom, bűnt követ-…bűnt? – ráncolom is meg a homlok, hiszen talán ez nem éppen a legmegfelelőbb szó ide, de mindegy, érteni fogja, nem? – Khm, nem tanúsítottam megfelelő viselkedést egy ilyen helyre, de ígérem több ilyen nem lesz! – húzom is ki magam. Na ez már mindjárt felnőttesebb szófordulat volt szerintem. – Remélem nincs hari… akarom mondani harad. – pislogok rá őszinte reménnyel a szemeiben, és csak remélni tudom, hogy ebből nem rendez nagyobb ügyet. Amúgy sem akarom itt feleslegesen feltartani, biztos van jobb dolga is.
öltözék | 627 |   Lysander & Benton - Ugye nincs hari?  1911217827  |
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Lysander & Benton - Ugye nincs hari?
 Lysander & Benton - Ugye nincs hari?  EmptyKedd Jún. 02 2020, 10:28

Benji & Lys


Az élet sose szeretett. Már kicsi koromban is utált annyira, hogy kívülállóként kezeltek a suliban, csak egy igazi barátom volt, miatta is azt hitték, hogy meleg vagyok. Valahogy ezen túlléptem, a hátam mögött hagytam a koreai életem, már nem is érdekel, hogy mi volt akkor régen, bár meghatározó volt, mivel azért vagyok most olyan, amilyen. Hideg, komoly, kemény és nem igazán érdekel senki. A barátaimmal foglalkozok, meg a családommal, onnan is inkább a nagyszüleimmel. Nem mondom, hogy rossz kapcsolatom lenne a szüleimmel, mert nem, ez így nem igaz. Őket is szeretem, de annyit veszekedtek rajtam és mindegyik ki akart sajátítani, amíg nem költöztünk ide anyával, most meg egyiküké sem vagyok. Szóval akkor mi értelme volt veszekedni? Nem tudom. Meg mind a ketten tipikus amerikaik. Illetve apa eredetileg az, anya meg csak hozzászokott ehhez az élethez. Csak én tartom a koreai illemet sokszor? Na persze nem mindig, néha nálam is elgurul a gyógyszer, aztán olyankor nehéz tiszteletet mutatni, valaki sokkal ostobább iránt, de muszáj. Emiatt talán kevésbé szeretek velük lenni, de semmi más.
Amit ki akartam hozni ebből, hogy az élet nagyon szeret játszani velem. Csak épp gonosz játékokat űz. Először Korea, majd az, hogy nem engedik, hogy megmutassam, milyen jó is vagyok, még akkor is, ha csak rezidens vagyok, aztán amikor végre sikerül, akkor kapok magam mellé egy dilis csajt, akinek a komornyikja lettem. Nem erre gondoltam, mikor azt mondtam, hogy orvos akarok lenni. És ennek tetejébe, még én vagyok az, akit elrángatnak a kórházba, hogy szórakoztassam a nagymamám. Persze szeretem, de a sok kérdés, hogy hogyan is állok a barátnőmmel, aki valójában nincs is, egy csöppet zavaró. Lehet el kéne valakit csak úgy hoznom, bár nem akarom átverni, de akkor megnyugodna, hogy nem olyan vagyok, aki nem érdeklődik egyik nem iránt sem, bár nem állok messze tőle. Bay jó is lenne! Úgyis a nyakamon lóg, egyszer kibírja, hogyha ő tesz nekem szívességet.
Aztán mindennek a tetejébe, itt ez a srác, aki elkezd száguldozni nekem. Rendben, én nem vagyok öreg, hogy eltörjön valamim, de akkor is figyelhetne. Már el is kezdem leszidni, mikor elkezd bocsánatot kérni. Ahogyan néz, mint egy gyerek, de nem az, így nem is tudom megsajnálni. Majd átvált, én meg csak furcsán nézek. Végig hallgatom, amit mond oldalra döntött fejjel. Bennem van a hiba, vagy tényleg furcsa egy fiú? Ha most gonosz akarnék lenni, akkor azt mondanám, hogy talán nem hiába van itt. De valószínűleg csak furcsa logika alapján gondolkodik, ennyi az egész ugye?
-Nem nevezném ezt bűnnek. Egyszerűen legyél figyelmesebb máskor. Gondolj bele, talán nem látsz senkit és elkezdesz száguldozni, de a sarkon, úgy, mint én befordulhat valaki, vagy akár egy beteget is hozhatnak. – mondom most már sokkal nyugodtabban. Nem tudom, hogy az ejtett ki, hogy ennyire érdekesen viselkedik, vagy pusztán megsajnáltam, hogy úgy beszéltem vele. Úgy fest, tényleg szomorú azért, amit tett, amit szeretek, mert ilyenkor érzi az ember a tetteinek a súlyát. – Amúgy nincsen harag, nem lett bajom, és nem nekem kell ígérgetni, nem valószínű, hogy sűrűn fogunk itt találkozni. Csak látogatóba jöttem. – Miután ezt az ügyet lezártnak tekintettem elkezdek körbe nézni. Miért is jöttem? Ja igen, az automata. teljesen elfeledkezek, hogy mit is akarok csinálni itt a nagy szidás közbe. – Véletlenül tudod, hogy hol van egy automata, ahol vehetek vizet? – kérdezem tőle, elvégre, ha ő itt beteg, akkor tudnia kell. vagy száguldozás közbe legalábbis látnia kellett.

×Megjegyzés:  Lysander & Benton - Ugye nincs hari?  2624752903 ×Zene: Wonderland×

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Lysander & Benton - Ugye nincs hari?
 Lysander & Benton - Ugye nincs hari?  Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Lysander & Benton - Ugye nincs hari?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» J&L - Rég volt már, ugye?
» Casper & Cedric - Véletlenek nincsenek ugye?
» Lysander Jee Edelhard
» Min-Hyuk & Lysander
» Lucy & Lysander

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: