New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 97 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 87 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Mallory Duval
tollából
Ma 16:07-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 14:56-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 14:21-kor
Tyra Greene
tollából
Ma 13:36-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 12:57-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 12:34-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 12:33-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:03-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:03-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Hi Sis!
TémanyitásHi Sis!
Hi Sis! EmptyHétf. 11 Május - 15:01
Csodás neved

Play by:
Például Hailey Baldwin,
vagy akit jónak találsz
Születési hely:
New York
Kor:
24 évnél fiatalabb
Lakhely:
Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság:
Hetero
Családi állapot:
Bármi
Csoport:
Diák/munka/üzlet
Történetünk:
Az egyik legtalpraesettebb lány vagy, akivel valaha találkoztam és ez első pillanattól kezdve vonzott benned, hiába akkor láttuk egymást először, mikor a napokban anyánk bemutatott minket egymásnak.
De talán kezdjük az elejéről...
Volt, hogy anyád néha nyugtalankodott éjszakánként? Mintha valakit hiányolna, de sosem akarta megmondani, hogy mi bántja? Azt tudtad, hogy anyádnak van még egy gyereke rajtad (vagy, ha van öcséd/húgod, akkor rajtatok) kívül, de akárhányszor szóba jött ez, láttad, hogy nem akar erről beszélni, mindig kerüli a témát és egy idő után ráhagytad. Sok évvel később (a jelenünkben) végül kitalálta, hogy mégiscsak szeretne szerves része lenni az első gyermeke életének, így hát meglépi azt, mit eddig nem akart: összehozza a régi és az új családját, vagy legalábbis valami ismerkedést megpróbál elindítani.
Így ismerkedtünk meg mi, mint féltestvérek bőven a húszas éveinkben. Mondanom sem kell, attól még, hogy egy nő, ki sosem nevelt engem úgy mutat be téged nekem, hogy féltestvérek vagyunk, még nem fogok irántad családi érzelmeket táplálni. Sőt, első találkozásunkkor egész idő alatt azon agyaltam, hogyan húzhatnálak meg, mert baromira kívántalak.

Hát öhm, oké - gondoljuk mindketten erről az egész féltestvéres dologról, de alapvetően egyikőnk sem akarja ezt túlgondolni, vagy szívére venni. Köszönjük szépen, nem kérünk az erőltetett testvériségből, hiába szeretné nagyon anyánk, hogy mi befogadjuk egymást a saját életünkbe, majd mi megismerkedünk úgy és akkor, amikor és ahogyan mi szeretnénk.
Egyébként tényleg jó nő vagy. Nem túl beszédes, de nem is csöndes fajta, céltudatos vagy és van egy erős elképzelésed a jövődről, amit meg akarsz valósítani, de ha valami nem úgy jön össze, akkor sem esel kétségbe. Szeretsz bulizni, barátokkal szórakozni, imádod a nyári kerti partikat, ahol te lehetsz a házigazda és kedvedre itathatod a népet, miközben lubickolunk a medencében, szeretsz sportolni, na meg smink nélkül egy hatalmas pulcsiban zabálni a hamburgert otthon a kanapén.

Az én szemszögemből a múltam anyámmal: Közel két éves lehettem, mikorra rájöttek a szüleim, hogy ők baromira nem egymásnak valók és jobb lenne a tervekkel ellentétben mégsem összeházasodni. Apámmal maradtam, így határoztak és erre apám már huszadik indokot próbálja bekamuzni nekem, ahogy anyám is össze-vissza beszél erről a döntésről, de szerintem csak a lelkiismeretét akarja nyugtatgatni, hiszen ez az egész engem már abszolút nem érdekel.
Az évek alatt időnként találkoztam vele, talán három évente egyszer. Gyerekként nagyon hiányzott, mára túljutottam rajta. Van egy kialakított képe rólam, de mivel apámmal se sokkal többet beszél, ezért valójában nem is ismer. Most akarna kiismerni, de én ösztönösen távolságtartó vagyok vele, ellentétben veled, neked könnyedén meg tudok nyílni. Van egy kisugárzásod, ami engem állatira megnyugtat. Előtted nem szégyellem, ami lett belőlem (díler, csempész, gyilkos...), bár neked sem így mutatkozok be, viszont anyám elől leginkább titkolnám, amíg lehet. Hát nem lehet túl sokáig. Mikor megtudja, mibe tenyereltem bele, hirtelen teljes fordulatot vesz, s téged/titeket kezd óvni tőlem. Totál begolyózik! Megtiltja, hogy találkozzunk, ami nekünk nem tetszik, mivel már eléggé jóban lettünk. Van egy kis dráma, de majd megoldjuk. Mi ketten együtt egyébként mindent is meg tudunk oldani.

Hailey szerintem illene a karihoz, de lehet más a pb. A leírt személyiségjegyeken kívül többet nem szabnék meg, a múltja teljes egészében alakítható, ahogyan szüleivel ápolt viszonya is. Lennének még olyan ötleteim, hogy kicsit belekeveredne Tiger drogbiznisz ügyeibe és így elvinnénk a játékokat a kalandok, akciók és életveszély irányába, amik közben egyre inkább sikerül testvérekként gondolniuk egymásra a kezdeti "jó csaj, jó pasi" viszonyok után. Nem tudom miért, de el tudnék képzelni kicsit "Halálos iramban" filmekbe illő jeleneteket is, pl Dom és Mia szemszögéből, ahol Tiger húgának személyisége valahol Letty és Mia jelleme között van, de ezt a filmbeli elmélkedést csak zárójelesen teszem hozzá, nyitott embernek tartom magam, szeretek ötletelni és szeretem hallgatni mások elképzeléseit is.

Nagyon várlak!

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Hi Sis! Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
Hi Sis! Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
Hi Sis! Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
349
★ :
Hi Sis! Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
 
Hi Sis!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: