New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 67 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 54 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lora Spencer
tollából
Ma 21:16-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 20:59-kor
Meghan Montilio
tollából
Ma 20:51-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 20:37-kor
Zoey Miles
tollából
Ma 20:37-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Ma 20:09-kor
Elodie C. Harland
tollából
Ma 20:04-kor
Alfonso Deluca
tollából
Ma 19:49-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Julio pékségének gyöngyszeme
TémanyitásJulio pékségének gyöngyszeme
Julio pékségének gyöngyszeme  EmptySzer. 6 Május - 13:26
Valami szépséges név

Play by:
Tiffany Alvord (csak Ő!)
Születési hely:
bárhol a világban
Kor:
24-26
Lakhely:
Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
hajadon
Csoport:
munkások/művészek
Történetünk:

Nem messze az otthonomtól egy ruhaüzlet, és egy vegyesiparcikk bolt szomszédságában áll Julio Péksége, amely elsősorban olasz süteményeket illetve pékárukat kínál a vevőknek.Nem sokkal azután fedeztem fel, hogy New Yorkba költöztem, és bár eleinte kissé szkeptikusan álltam ahhoz, hogy távol Olaszhontól bárki is meg tudja közelíteni az otthoni ízeket, Julio bebizonyította, hogy mindez pusztán csak félelem volt a részemről. Két éve járok hozzá, állandó vásárlójaként. Ismerem az öreget aki gyakorta mesélt nekem az unokájáról aki hamarosan Manhattan-be költözik, és nála fog majd dolgozni. Áradozott róla. Vagyis rólad, amin én elég sokat mosolyogtam. Férfiasan bevallom, hogy úgy véltem, többnyire azokat a lányokat szokás ennyire túldicsérni, akit külsőségek tekintetében nem kegyelnek túlságosan az égiek. Azt is mondta rólad a nagyapád, hogy csodás hangod van, bár az éneklést, hozzám hasonlóan csak hobbi szinten űzöd. Megígértem neki, hogy egyszer majd meghallgatlak, bár azt hiszem ezt akkor, látatlanban csupán udvariasságból tettem ígéretként az öregnek.Egy szó mint száz nem tulajdonítottam ezeknek a dolgoknak túl nagy jelentőséget. Hiba volt. Két hónappal ezelőtt, amikor a szokásos szombat reggelen, kissé kótyagosan lecsoszogtam a pékségbe, hirtelen mintha pofán csaptak volna, ahogyan belépve az ajtón egy világosbarna hajú tündéri jelenséget pillantottam meg a pult mögött. Te voltál az, bár ezt csak később tudtam meg, amikor Julio is bejött az üzletbe és közölte, hogy te vagy az a bizonyos unoka akiről már annyit mesélt.Hát mit mondjak: leesett az állam rendesen. Azóta egy héten háromszor is megfordulok a pékségben, azokon a napokon amikor te is ott vagy. Gyönyörű vagy, kellemes jelenség, jó veled néha beszélgetni az időjárásról vagy a forgalomról (jobban nem mentem még bele a magánjellegű dolgok firtatásába) és mellé isteni süteményeket, pékárukat készítesz. Megadom magam neked! Nem szokásom lerohanni a nőket, noha egyetlen alkalmat sem hagyok ki, hogy apró bókokkal ne kedveskedjek neked. Szóval nemsokára gatyába rázom magam és régivágású, menthetetlen romantikus fickóként hamisítatlan randevúra hívlak. Persze ha a nagyapádnak sincs ellenére.(Ennyi lenne röviden a plot. Kifejezetten kedves, tündéri, mélylélektani drámáktól mentes, vidám lánykát várok a szerepre. Nem jégkirálynőt keresek, de nem is olyat aki elsőre odadobja magát. Szeretném kiélvezni, hogy olaszként mindenféle módon körbeudvarollak. Szóval azért én is jöjjek be neked  Smile ….Később biztosan fogunk együtt dalolászni is. Kifejtős történetet szeretnék, tehát csak abban az esetben vállald el a karaktert, ha 700-800 szavas reagokban gondolkodsz minimum, attól kevesebbel nem érem be.Ha eltűnsz, és két hétig nem is hallok felőled(vagy csak igérgetsz) akkor számolj azzal, hogy újrahirdetem a karaktert.Ha mindezeken túl is kedvet érzel hozzá, hatalmas rajongással várlak. Julio pékségének gyöngyszeme  1404455205  Üzenj, ha itt vagy!)
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Julio pékségének gyöngyszeme
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: