New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 86 felhasználó van itt :: 18 regisztrált, 0 rejtett és 68 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Gleeson Byrne
tollából
Ma 5:36 pm-kor
Thomas A. Kershaw
tollából
Ma 5:19 pm-kor
Sora Ryu
tollából
Ma 5:12 pm-kor
Roxanne Carlton
tollából
Ma 4:57 pm-kor
Sophie L. Collins
tollából
Ma 4:55 pm-kor
Peter Panborne
tollából
Ma 3:46 pm-kor
Cosette Delgado
tollából
Ma 3:38 pm-kor
Katniss Jimenes
tollából
Ma 3:08 pm-kor
Evangeline Ward
tollából
Ma 2:25 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Clyde to my Bonnie
TémanyitásClyde to my Bonnie
Clyde to my Bonnie EmptyHétf. Május 04, 2020 9:58 pm
Lazarus lehet második keresztneve Valami

Play by:
Even Peters, Charles Melton, Chance Perdomo, Rome Flynn, Jordan Connor
Születési hely:
rád van bízva
Kor:
22-25 között
Lakhely:
rád van bízva
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
rád van bízva
Csoport:
rád van bízva
Történetünk:


Egy árvaházban nőttünk fel. Te azok közé tartoztál, akik folyamatosan bántották a kisebbeket vagy azokat, akik nem álltak ki magukért. Én is a célpontotok voltam, viszont én nem féltem visszaütni. Ti többen voltatok, erősebbek is, ezért én jártam rosszabbul, viszont ti is gyakran végeztétek vérző orral, belilult szemmel, felszakadt szájjal vagy éppen zúzódásokkal.
Ahogy felnőttünk valamilyen fura barátság alakult ki köztünk. Ugyanúgy piszkáltuk és bántottuk egymást, viszont ezt senki másnak nem engedtük meg. Mindig kiálltam érted, ha bajba kerültél vagy valaki rosszat mondott rólad, s te is ugyanígy tettél. Nem tudom mikor, de ez a barátság többé vált. Sosem mondtuk ki, hogy együtt vagyunk, nem randiztunk, nem voltunk olyan pár, akik éppen egy Nicholas Sparks könyvből léptek ki, azonban mindenki tudta, hogy ez több köztünk.
Szerettelek a magam módján és tudom, hogy te is. A kapcsolatunk a se veled, se nélküled jegyében zajlott. Elég irányító és féltékeny típus vagy, aki szeret másokat manipulálni. Én nem tűrtem, hogy megmond, hogy mit csináljak vagy hogyan viselkedjek, illetve mindketten elég lobbanékony és temperamentumos természetűek vagyunk, ebből kifolyólag pedig sokat is veszekedtünk.
Együtt törtünk fel kocsikat, loptunk a boltokból, csak az volt a különbség, hogy én kiszálltam. Neked ez nagyon nem tetszett, azt akartad, hogy válasszak közted és az új családom között. Nem kedveltek őket, mert szerinted ők vettek el tőled, de igazából te martál el magadtól. Mikor választás elé állítottál, pedig őket választottam.
Azonban nem tudok tőled szabadulni, túl sok minden történt köztünk, túl sok mindent csináltunk meg együtt. Megbeszéltük, hogy hallgatunk a legnagyobb titkunkról, hogy soha többet nem beszélünk róla. Hogy mi történt? Egy sima nyári bulinak indult a srácokkal az egyik törzshelyünkön, egy tó partján. Viszont gyilkossággal zárult. Megöltünk két személyt.
Összevesztünk a bulin, ezért én arrébb mentem, hogy kiszellőztessem a fejem. Kikezdett velem egy férfi, aki nem értette, hogy mit jelent a nem. Fojtogatni kezdett, mire én fejbe vágtam egy kővel. A földre zuhant és nem mozdult. Elmehettem volna, de én fejbe vágtam még egyszer, mire már nem is lélegzett. A társa ekkor a semmiből lerántott róla és ütni kezdett. Te állítottad meg azzal, hogy a nyakába szúrtad a késedet. Eltüntettük az összes nyomunkat, a holttestektől is megszabadultunk, s többet nem beszéltünk róla.

/// Röviden ennyi lenne a történetük, ahhoz is van ötletem, hogy hogyan találkozzanak újra, de ezt majd priviben elmesélem. Lazarus elég balhés személy, lobbanékony, manipulatív, bosszúálló, viszont Ruby tényleg nagyon fontos volt számára, ezért biztosan haragszik még rá, amiért "elhagyta". Mindent leírtam, amit megszeretnék szabni vele kapcsolatban, a további dolgok a kijátszóra vannak bízva.  :muhaha:
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Clyde to my Bonnie
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» God knows things could be worse // bonnie & clyde
» Damian & Annie ~ It's like a fuckin' chapter from Bonnie and Clyde
» Bonnie Marston
» You better watch out - Ambrose/Bonnie
» the boys, the girls || bonnie & sera

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: