New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 105 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 92 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 14:36-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 13:58-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 13:51-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 13:51-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 13:49-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 13:31-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 12:43-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 12:42-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 12:36-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Cole & Adelaide
TémanyitásCole & Adelaide
Cole & Adelaide EmptyHétf. Május 04 2020, 14:31



Cole & Ada
There's an endless road to rediscover.

6:30. Szombat lévén a város nagy része még alszik, köztük feltehetőleg az öcsém is, hiába tenyerelem ugyanis már másfél perce a csengőt, még mindig nem hallok semmiféle motoszkálást az ajtón túlról. Pedig abban állapodtunk meg, hogy félre itt leszek, felszedem és együtt kocogunk tovább. Talán ott siklott félre köztünk a kommunikáció valahol, hogy "megállapodásként" tekintettem a reggeli közös programunkra, amit sokkal inkább ellentmondást nem tűrve, tényként leközöltem neki már a hét elején. Mentségemre szóljon, tiltakozhatott volna látványosabban is, mégsem tette - magára vessen! A karórámon ellenőriztem az időt és a rohamosan zuhanó pulzusszámomat is; utóbbinak kifejezetten kedvezett az egy helyben való toporgás. Beengedhettem volna magam önhatalmúlag is, hogy a fülénél fogva rángassam ki az ágyából, de azzal csak tovább húztam volna az időt és tényleg teljesen kiestem volna a rutinból, amit sikerült magamra szednem, míg megtettem idefele a távot. Ráadásul sokkal idegesítőbb tudok lenni, ha falak választanak el minket egymástól, és ha egy kicsit sikerül megemelnem a vérnyomását, máris spóroltunk néhány percet a bemelegítésén.
- Gyerünk, Cole, én tudom, hogy képes vagy rá. A Friedman-erő veled van. - Az orrom alatt motyogva veszem elő kapucnis pulcsim zsebéből a telefonomat. Leállítom a zenét és kiveszem az egyik fülest a fülemből, míg lepötyögöm az sms-t: "Itt vagyok, csipkedd magad!" A biztonság kedvéért elküldöm neki messengeren és kiposztolom Facebookra is, betaggelve a nevét, hadd égjen a barátai előtt, aztán dobok egy matricát a családi messenger ablakba, végül ismét a csengőre támaszkodom, háromszor, röviden, mert úgy irritálóbb. Ha bárki mást is felkeltenék házon belül, még mindig Cole-ra lesznek inkább mérgesek.
Végül elunom a várakozást és nyújtani kezdek, a sarkamat egészen a fenekemhez szorítom, letámaszkodva az ajtón. Épp a másik lábammal ismétlem a folyamatot, mikor végre megmozdul a kilincs és felbukkan Cole, pontosan úgy, ahogyan vártam.
- Jó reggelt, Csipkerózsika! Pocsékul festesz. - Lehet, hogy ezt kifejezhettem volna némileg tapintatosabban is, mondjuk nem ilyen széles és nem ennyire önelégült vigyorral az arcomon. De hát magának kereste a bajt, amiért - óracsekkolás - hét perccel megváratott.
- Üdén és frissen? - húzom tovább az agyát afelől kíváncsiskodva, hogy érzi magát úgy egyébként, de már indulásra készen toporgok. Lófarokba fogott, világos fürtjeim jobbra-balra táncikálnak, ahogy helyben kocogni kezdek, egyik lábamról a másikra szökdelve.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Cole & Adelaide
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Adelaide Friedman
» Trenton & Adelaide
» The morning routine - Laruel & Adelaide
» Adelaide × Florian ~ You...
» Adelaide x Shawn ~ Let's dance with the dog

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: