New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 98 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 84 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Landon Hawk
tollából
Ma 18:27-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 18:08-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 18:08-kor
Léon Leroux
tollából
Ma 17:54-kor
Léon Leroux
tollából
Ma 17:45-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 17:35-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 17:04-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 16:53-kor
Mallory Duval
tollából
Ma 16:07-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

vanessa ross
Témanyitásvanessa ross
vanessa ross EmptyHétf. 4 Május - 10:37
Vanessa Ross

Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Vanessa Ross
Becenevek:
Nessa, Ness, V
Születési hely, idő:
New York, 1998.05.01.
Kor:
22
Lakhely:
Queens
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
újonnan egyedülálló
Csoport:
diákok
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
NYU - Tisch School of the Arts - Department of Design for Stage & Film
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
felszolgáló (+néhány darabban kisegít a Majestic Theatre-ben, mint öltöztető)
Ha dolgozik//Munkahely:
230 Fifth Rooftop Bar
Hobbi:
ruhatervezés, jóga, mások idegein táncolás, fotózás
Play by:
Alexandra Burimova

Jellem
Nessa elég összetett személyiség. Sokszor találkozhatsz a még gyermeteg énjével, aki minden őrültségben benne van, de csak akkor, ha valaki van mellette, akiben meg is bízik. Nagyon társaságkedvelő ember, általában a középpontban van minden összejövetelen, szeret viccelni mindenkivel és előszeretettel osztogatja az őszinte tanácsait -még akkor is, ha sértődés lesz a vége-. A fiúk sokszor, ha nem ismerik, félreértik a közvetlenségét, pedig általában nem flörtölni akar velük, hanem csak jóban lenni velük. Szóval igen. Sok emberrel van jóban, de kevés az a személy, aki tényleg közel áll hozzá, hozzájuk viszont nagyon ragaszkodik.
Szereti elkövetni ugyanazt a hibát legalább kétszer, mert egyszer pofára esni nem fáj eléggé, mint másodszor. Ha valaminek a végkifejlete nem biztos, ő akkor is véghez viszi a dolgot, ha egyszer elhatározta, hiszen nagyon céltudatos, és inkább csak a saját bőrén át szereti megtapasztalni az életet, mintsem másokén.
Hatalmas képzelőerővel rendelkezik, nem véletlenül tanul ezen a szakon, imád tervezni fejben, majd meg is valósítani az ötleteit. Csomó ruháját maga tervezte -néha még meg is varrta-, így elég egyedi a megjelenése. Szereti azt hinni, hogy képes megállni a saját lábán segítség nélkül, de néha kénytelen beismerni, hogy ez közel sem olyan egyszerű, mint hinné.  

Múlt
- Ne csináld már Maddy, tudod, hogy sosem szoktam ilyet kérni – hajlok végig az asztalon kínomban, mire fejben végig futtatom a lehetséges, szóba kerülhető embereket, akik befogadnának egy kis időre. Dylan biztos készségesen megtenné, de valószínűleg Dex kinyírná körülbelül tizenhárom perc alatt, miután megtudná a hírt, mert hát titokban úgysem maradna sokáig.
- Én meg tudod, hogy mindig mindent megteszek, amire kérsz. – Na jó, ez igaz. Szoktam azért kérni tőle sok dolgot, ha szarban vagyok, de ez most nagyon S.O.S. lenne. Miért nem érti meg? – Az apám így is nagyon pipa rám, nem fog tárt karokkal fogadni, amúgy sem vagy szimpatikus neki, tudod jól. – Persze, hogy nem, mert egyszer mikor ott aludtam Maddynél, és fehérneműben osontam ki a fürdőig, ahol aztán összetalálkoztam Mad anyjával, majd az apja is csatlakozott a kis társasághoz arra a pár pillanatra, és oltári nagy veszekedés lett abból, ahogy az öreg végignézett rajtam. Hát most mit tehetek én erről? Én csak inni akartam, mert az esti piálástól vattát tudtam volna köpni, annyira kiszáradt a szám.
- Jól van. Akkor majd ha holnap reggel a hírekben egy fiatal, meggyilkolt lányról beszélnek, akit az aluljáróban találtam élettelenül, ne lepődj majd meg. – Muszáj kitalálnom valamit, ugyanis nem maradhatok itt addig sem, míg Dex hazaér. A cuccaim nagyjából összepakoltam, de eléggé belaktam a lakást, szóval ez nem egy kör lesz. Csak először találnom kell valakit, akinél meghúzhatom magam.
- Maradj már. Biztos van valaki. Még az is lehet, hogy Dex is megnyugszik, mire hazaér – próbál nyugtatni, én pedig a szemem forgatom.
- Ugyan már Maddy, te nem láttad. Nem annyira volt ideges, mint úgy általában szokott... Az egész nappali úgy néz ki, mint egy csatatér. Pár dolgot a falhoz vágott – magyarázom neki a történteket, mert úgy látszik, az előbb nem voltam túl nyomatékos, amikor elmeséltem. Jó, igaz, hogy nem kellett volna összeszűrnöm a levet az egyik jó barátjával, de mindketten messze voltunk a józan állapottól. Nem is emlékszem rá rendesen.
Ez mondjuk elég szar ürügy. Azóta már megbántam, de nem tudom már visszacsinálni. Tényleg sosem láttam még ilyen idegesnek Dextert. Mellesleg megfenyegetni sem fenyegetett még meg sosem, most mégis megtette. Fogalmam sincs, honnan fogok szedni annyi pénzt, amit akar tőlem az itt eltöltött évekért, ami a lakbér felét illeti. Hátha nem gondolta komolyan, és csak meg akart ijeszteni.
- De most komolyan szakítottatok?
- Gondolom, hogy nem csak viccelt, amikor elküldött a picsába. Bár Dylanhez is lesz egy-két szavam azért. Tarthatta volna a kibaszott száját – mormogok, habár a teljes sztorit nem ismerem, hogy hogy derülhetett ez ki, de utána fogok járni. – Na mindegy, megyek. Bepróbálkozom a bátyámnál, hátha megesik rajtam a szíve. Ha nem, akkor majd írok, hogy hallgasd a híradót, na pá – nyomom is ki hamar, és összeszedem a táskám, hogy eltűnhessek ebből az emlékektől túlfűtött helyről. Azért sajnálom, igazából szeretem Dextert, tényleg nem tudom, hogy lehettem ilyen hülye.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: vanessa ross
vanessa ross EmptySzer. 6 Május - 22:45
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Nessa!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Jól becsaptál te engem hallod e?  Smile A jellemzés részednél azt hittem, hogy jé, egy tündérmorzsa csaj, aki egyszerű, szelíd és kedves, mindemellett  alapvetően nagyon barátságos…aztán a történet részednél az egész kapott egy totális fordulatot. Nem mintha a fenti jelzők ne illettek volna rád, csak mégis van abban a szelídségben valami más is.  Tudod azt szokták mondani az okosok, meg akik szeretik puffogtatni a közhelyeket, hogy a lónak is négy lába van, mégis megbotlik, szóval temérdek alkalommal el kell követnünk bizonyos hibákat ( a te esetedben elég kétszer is, én néha többször szoktam) ahhoz, hogy megérezzük: a földre zuhanni bizony fájdalmas dolog. Aztán persze ennek tökéletes példája maga a történet részed. Jó lenne ha az ember tényleg mindig számíthatna a barátaira, de te magad írtad, hogy bár sokakat ismersz, sok ember tartozik a társaságodba, de kevesekkel vagy igazán jóba. És hogy kire mennyire lehet számítani, azt mindig egy ilyen nehéz és égető szituáció mutatja meg amibe te is kerültél. Bevallom a vonal túloldalán a barátnőd nekem nem lett szimpatikus. Mert teljesen mindegy, hogy a másik mit követett el, hogy miért kéri a segítségünket, ha barátok vagyunk, akkor egyértelmű, hogy kinyitjuk az ajtónkat neki. Én legalábbis így tettem volna veled. Még akkor is, ha adott esetben majd Dexter és te kibékültök és te szépen visszabútorozol hozzá. A megcsalás az a bizalom tökéletes összezúzása, és a magam részéről azt hiszem soha nem tudnám megtenni, ahogyan megbocsátani sem. Viszont ez valószínű egy drága tanulópénz lesz a számodra, hogy talán egy következő kapcsolatban erre jobban figyelj oda. Kívánom,hogy mihamarabb rendeződjenek a dolgaid, ahogyan azt is, hogy legyen egy hely, ahol befogadnak – talán a bátyád, a családod meg fogja tenni – és ahol rendbe teheted a jelenleg kicsit megrogyott életecskédet.

Nagyon olvasmányosan írsz, csipetnyi fanyar humorral, amit én nagyon szerettem benned. vanessa ross 4142114136  Kérlek ess túl a kötelezőkön,aztán tiéd a játéktér! Színt admin ad majd neked.

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
vanessa ross
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Vanessa Randall
» Dorothea Ross
» Colin Ross
» Vanessa Cahill
» Markkk Ross

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: