New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 40 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 30 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 6:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 7:47 am-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 5:59 am-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 5:26 am-kor
Pierre Duval
tollából
Ma 5:00 am-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 9:17 pm-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 8:48 pm-kor
Hugo Navarro
tollából
Tegnap 8:09 pm-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 7:47 pm-kor
Flynn Eagleton
tollából
Tegnap 7:35 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
221

Joe, my (ex)husband
TémanyitásJoe, my (ex)husband
Joe, my (ex)husband EmptyKedd Ápr. 28, 2020 12:25 pm
Joe Cunningham

Play by:
Liev Schreiber (alkudható)
Születési hely:
New York City(?)
Kor:
40 körül jársz
Lakhely:
Manhattan (?) (együtt éltünk, az új lakásodról fogalmam sincs, hol van)
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
válófélben
Csoport:
alkotóra bízva
Történetünk:

Kicsivel több, mint öt éve találkoztunk, minden gyorsan történt, a házasságra is sor került pár hónapon belül. Elején szerettük egymást, utána viszont csak elvoltunk, mint két ember, akik együtt laktak. Kalandba keveredtem valakivel, akivel egy helyen dolgoztunk akkoriban még a kórházban. Te is megcsaltál, nem egyszer. Tudtuk, sejtettük egymásról ezeket szerintem.
Autóbaleset történt, ahol megsérültél, és pont az a férfi, Colin műtött, akit jól ismerek. Épp a baleset napján akartam beszélni veled, mikor jössz át az utolsó pár dobozért, ami még a lakásban van, de nem tudom, hogy ez valamiféle tréfa vagy a sors akarta, hogy ez történjen. Veled. Velünk. Épp ebben a napokban, hetekben, amikor már pontot tettünk az i-re is. Nem mellesleg még itt van Colin is, meg a te állapotod. Átfutott az agyamon az is, hogy valamiért ez a baleset azért történt, hogy még elhúzódjon közöttünk a válás.

Nem szeretnék ennél többet leírni, megkötni ennél jobban a karaktert. A múltja, a csoport/foglalkozás rád bízva - leginkább valamiféle hivatalos személyként tudom őt elképzelni, akivel továbbra is fog találkozni Melissa, ez okozhat feszültséget, de idővel egyiküket sem fogja annyira érdekelni, tehát jól össze tudnak dolgozni, ha kell. A karakter jellemét tekintve teljesen rendes, de azért forrófejű, hevesen tud reagálni mindenre - munkájából adódóan is akár -, nem mindig lehet őt könnyen leállítani, szabályokkal tisztában van, betartani nem igazán tudja őket. Reagban említettem, van egy léhűtő öcséd, aki jelenleg elvileg Floridában húzza meg magát, velünk élt egy kis ideig, én nem bízom benne... A karakterről én csak ennyit írtam, a többit fantáziádra bízom. Mi lesz a későbbiekben? Beszéljük meg, ráhagyhatjuk akár a játékokban való eseményekre. Még az sem kizárt, hogy újrakezdhetjük. Talán más is közbejöhet. Csak gyere, várlak! Köss ismeretségeket, ne csak velem tárgyalj - keress másokat!  Cool

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Joe, my (ex)husband
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» my future husband
» My sweet husband
» My dear Husband, Paul
» Dear future husband

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: