New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 51 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 42 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 10:26 am-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 9:47 am-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 7:59 am-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 7:26 am-kor
Pierre Duval
tollából
Ma 7:00 am-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 11:17 pm-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 10:48 pm-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 9:47 pm-kor
Flynn Eagleton
tollából
Tegnap 9:35 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
221

cece & cillian
Témanyitáscece & cillian
cece & cillian EmptyHétf. Ápr. 13, 2020 4:18 pm
Something doesn't feel right That's enough for one night Hope y'all get home alright There I go, blame it on the weather

Elveszek egy pohár pezsgőt a felém imbolygó tálcáról és bár szükségtelen a színjáték, mégis a fal felé fordulva húzom fel egy szusszanásra - mindez megtörténik az érkezésemet követő két percen belül. Ennél jobban esne valami erősebb, de erre gondolhattam volna korábban, most már késő. Üres mosollyal helyezem vissza a kiürült poharat a tálcára, aminek még ideje sem volt eltávolodnia tőlem és azoknak a lányoknak a hamis pislogásával veszek el egy második poharat, akik nagyon butának akarnak tűnni.
Nem vagyok buta és igazából nem azért jöttem, hogy a sárga földig leigyam magam - de most, hogy már itt vagyok, ez nem is tűnik annyira rossz ötletnek.
Mit gondoltam úgy mégis?
Vagy két éve nem jártam sem múzeumban, sem kiállításon. Szeretném azt hazudni, hogy nem is emlékszem, milyen kiállításon voltam utoljára, de túlságosan is jól emlékszem.
Monet. Nyitásra mentem és úgy kellett elkergetni záróra után. A Giverny fagy előtt talán több mint egy órát eltöltöttem, és nem találtam a szavakat. Másnap visszamentem a boltba, végigpörgettem az összes könyvet és albumot, ami a kiállítást kísérte, végignyálaztam az összes vackot - posztereket, füzeteket, kulcstartókat, képeslapokat, hűtőmágneseket, de egyik reprodukció, egyszerűen egyik sem, adta vissza azt az érzést, amit a kép maga. A színeket, a fényeket, a mélységet, a hidegséget, ami beszippant, a rózsaszín-narancs meghatározhatatlan, halványan átütő használatát, ami gyengesége ellenére úgy melengeti a szívet, hogy sírni lenne kedvem tőle.
Hogyne emlékeznék. Belefacsarodik a gyomrom.
Ehhez képest mi vagyok én? Most meg... mi ez itt? És mi a faszt keresek itt?
A válasz egyébként egyszerű, vannak olyan meghívások, melyekre az ember nem mond nemet. Vagy inkább úgy kellene fogalmaznom, hogy nem mond nemet, ha van egy cseppnyi esze is és én szeretném azt gondolni, hogy még nem mentek el nekem otthonról teljesen. Azért még van bennem egészséges félsz és egy csipetnyi paranoia is azzal kapcsolatban, hogy mi közöm nekem (nekem! Amúgy ha bárki kívülről nézné ezt a helyzetet, biztosan kiröhögne.) Cillian MacSweenhez. Meglötyögtetem a pezsgőt a poharamban, kicsit beljebb kerülök és nyújtogatom a nyakamat. Minél előbb megtalálom, leróvom ezt a kötelező udvariassági kört - közben pedig remélem, hogy csak ennyiről van szó -, annál előbb menekülhetek innen, mert belépni egy galériába nekem most felér egy rossz akupunktúrás kezeléssel. Minden idegszálam pattanásig feszül, nem merek felnézni a falakra, az emberek mind olyan ismerősök, rettegek, hogy valakit tényleg ismerek, rettegek, hogy esetleg Paulék itt lehetnek.
Az a kurva paranoia, hogy el kellett jönnöm.
Szerencsére Cilliant nem túl nehéz megtalálni. Körbeveszi pár ember, én pedig nem akarok feltűnést kelteni azzal, hogy félbeszakítom a beszélgetést, úgyhogy csak megállok a látóterén belül, mérsékelt aktivitással igyekszem elkapni a pillantását és ha sikerül, egy suta integetéssel köszönök.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: cece & cillian
cece & cillian EmptySzer. Ápr. 15, 2020 9:07 pm
Magányosan álldogálok a rendezvényen. Kezemben fogom az üres borospoharat, aminek a tartalmát már tíz perccel ezelőtt megittam. Nem akarom magam leinni, mert a célom nem az. A képekért jöttem, hogy mélyrehatóan tanulmányozhassam őket. A munkámhoz szükséges, hogy mások munkásságát, technikáját elsajátítsam. Anélkül nem tudnám őket hitelesen lemásolni, s rajtuk keresztül meggazdagodni. Veszélyes vállalkozás, megvan benne a lebukás veszélye, de ettől függetlenül szeretem csinálni. Teljesen lefoglal, s kitölti a napom.
Erről a helyről tökéletesen szemem előtt van minden olyan személy, akinek a mozgását figyelemmel szeretném kísérni. Nem csak művészek vannak itt, hanem van aki külön testőrrel, vagy barátnővel érkezik, esetleg meg merem kockáztatni, hogy vannak közöttük rokonok is. Ez a találkozás a kapcsolatokról, s azok ápolásáról szól. Én ugyan nem szándékozok megismerni a jelen levők közül senkit, mert várom Cecilie-t. Pár nappal ezelőtt hívtam fel, hogy lenne kedves elkísérni ezen rendezvényre? Nem volt egyszerű megbeszélni, de végül beleegyezett. Az idő múlásával úgy döntök, hogy megjáratom a lábam, mielőtt még az egy helyben állásban megmacskásodna. Felkerül az arcomra a kedves mosoly, s a séta közben kicserélem a borospoharat, az üreset egy telire. Nem szeretném, ha mások jó pofaságból és kapva az alkalmon meghívnának egyre. A bejárathoz sétálok, ahol folyamatosan érkeznek az újságból oly ismerős arcok. Ha tudnák, hogy én mit csinálok, akkor minden bizonnyal nagy botrányt csinálnának belőle. Egyszer csak megpillantom a hamisító ismerősöm, aki két nővel az oldalán érkezik. Rögtön kiszúr engem, ami nem meglepő. Nagyon szép smokingot vettem fel, s a ruha olyan, mint ha rám öntötték volna. A trio végül elindul felém, ahogy letudják a pultnál a köreiket.
- Szevasz Cillian! - köszön hangosan nekem, s merészen magához ölel, mint ha csak régi barátok lennénk. Az igazság az, hogy ki nem állhatom a pofáját, inkább örüljön annak, hogy elviselem a rúsnya lényét.
- Hello George! Látom nem jöttél egyedül. - nézek rá a két szépségre, akik követik a saját tempójukban a férfit.
- Igen, hadd mutassam be Emilie-t és Analia-t. - nyújtom feléjük a kezem, s lekezelek velük. Jobban megnézve őket, egyáltalán nem az eseteim. Művészként inkább szörnyetegnek tekinteném őket, de hát ez Amerika. Mikor megvan az üdvözlés, akkor fogalmam sincs, hogy mivel tudnánk folytatni a beszélgetést. A beszélgetőpartnerem ezt megoldja elég hamar.
- S hogy vagy? - kérdése hallatán a szájam szélét húzom. Tényleg ilyen kérdésekkel szeretne bombázni? Ingatom a fejem, s körülnézek. Abban reménykedek, hogy Cecilie megérkezik, s megment ezektől. Végül megpillantom a tömegben ismerős alakját.
- További jó mulatást! - paskolom meg a szabad kezemmel a vállát, hogy ne vegye személyesnek a viselkedésem. Látom még a szemem sarkából, hogy értetlenül néz rám. Míg közeledek a célomhoz, addig belekortyolok az italom háromszor, s negyedjére pedig üressé válik. Szerencsére egy ital kínálóval találkozok. Gyorsan megszabadulok az üres pohártól. Pár lépés múlva már ott állok a nő előtt.
- Szia Cecilie! Életmentő vagy. - nézek rá mosollyal az arcomon, de utána megnézem az öltözetét.
- Csinosan festesz ebben az öltözetben – kezdem meg a beszélgetésünket.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: cece & cillian
cece & cillian EmptySzer. Ápr. 15, 2020 10:53 pm
Something doesn't feel right That's enough for one night Hope y'all get home alright There I go, blame it on the weather

Minden energiámat felemészti épp, hogy ne tűnjek tökéletesen neurotikusnak. Nem vagyok hajlandó elfogadni, hogy ha más helyzetekben ez rendszerint kiválóan megy, miért most ne menne, ugyanakkor kénytelen vagyok beismerni, hogy itt sokkal nehezebb jó arcot vágnom az élethez.
Az egész olyan, mint görbe tükörbe nézni. Éveken át (még csak nem is olyan sokáig, mégis rettentő hosszú időszaknak tűnik) ilyen események tették ki az életemet. Minden hónapban más kiállításra készültünk, más projekteken dolgoztunk, közben hol kötelező, hol önkéntes alapon ezerféle kiállításra jártunk, hogy az iskola utasítására magunkba szívjunk mindent, amit csak lehet, a klasszikusoktól a kortárson át, az amatőr hobbi művszektől egészen a profikig és azon kivételes, befutott sztárokig, akiket éppen agyon dícsér a New York Times.
Egy ideig még el is hittem, hogy ez nem csak a jelenem, de a jövőm is lehet.
Aztán, ahogy az lenni szokott, minden iszonyatosan elbaszódott.
- Az vagyok? Szuper, örülök. Helló - egy egészen picikét remeg a hangom, de legalább egyenesen állok és biztos kézzel fogom a poharam, úgyhogy foghatom arra, hogy egy ideje nem szólaltam meg, mióta befutottam.
Nem hibáztattam soha Cilliant ezért a bizonyos elbaszódásért. A dolgok már előtte is eléggé el voltak rontva, annak idején inkább úgy gondoltam, ő az igazi életmentő, mert ha nincs, még az is lehet, hogy olyan hülyén viselkedtem volna, hogy az utcán kötök ki. Arról már egyikünk sem tehet igazán, hogy egy kicsit belerokkantam abba, ami utána jött. Hogy én ehhez az egészhez nem vagyok elég kemény és minden sarkon és kanyarnál megkérdőjelezem nem csak azt, amit csinálok, hanem önmagamat is.
Kicsit eltartom magamtól a pezsgős poharat tartó kezemet, mintha ez bármiféle változást is jelentene a megjelenésemben, és szabályosan le kell néznem saját magamra, hogy vajon tényleg "csinosan festek"-e.
- Ó, hát, köszönöm. Ezer éve nem öltöztem ki, szóval kösz, hogy értékeled - megengedek magamnak egy rövid mosolyt, végül is csak nem a kivégzésemre jöttem, szóval legalább megpróbálok ennek megfelelően viselkedni. Azt már nem teszem hozzá, hogy a legtöbb "csinos" ruhámat egészen konkrétan azokból a pénzekből vettem, amit Cillianen keresztül kerestem. Sőt, úgy egyébként azóta meg sem engedtem magamnak egy kiadós bevásárlást sem, de annak idején olyan bőségesen elláttam magam csupa valójában haszontalan dologgal, hogy egy kicsit bele is fulladtam - vígan öltözködöm ugyanabból a szekrényből azóta is.
- Te is jól nézel ki. Hogy vagy? Láttál már valamit, ami kedvedre való? - jól emlékszem még vajon, ezt szokás kérdezni ilyenkor? Mint a színházban szünetben a naivát kritizálni.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: cece & cillian
cece & cillian EmptyHétf. Ápr. 20, 2020 6:59 pm
- Igen, az vagy – nézek bele a nő szemébe, mikor reagál a szavaimra. Kíváncsi lennék, hogy jelenleg mennyi minden játszódik le nála. Vajon mennyire van itt szívesen, mindazok után, amin végül közösen keresztül mentünk? Neheztel rám?  Szerintem nem, mert akkor most nem jelent volna meg itt ezen a neves eseményen.  Hosszan tartó beszélgetésre számítok jelen esetben, s remélem, hogy nem fog faképnél hagyni az első 15 perc elteltével. Most szokatlan számomra, hogy egy ideje nem láttam, s vele kell beszélgetnem annyi idő után. Fogalmam sincs, hogy mit mondjak neki, teljesen tanácstalan vagyok. Figyelem a mozdulatait, hogy abból valamit ki tudjak olvasni. A pezsgős poharat eltartja magától, s én pedig kérdően nézek rá, hogy mi a gond? Követem a példáját, s így, hogy teljes nagyságban van előttem, így tüzetesen végigmérem őt.
- Ugyan, csupán azt mondom, amit látok. Ténylegesen jól nézel ki. - mosolygok rá, hátha ezzel a köztünk feltorlódott jégtömeg lassan elolvad. Jó lenne, ha olyan fel szabadultan tudnánk egymással kommunikálni, mint régen. Az idő majd segít ebben, mármint megtudni, hogy létezik közöttünk az a kapcsolat, ami régen, vagy éppenséggel távolságot tart tőlem. Hosszúra nyúlik a csend, amit valójában ő tőr meg először.
- Köszönöm. Igyekeztem az alkalomnak öltözni, hogy ne tűnjek ki a tömegből.
Nem az első alkalom, hogy meghívnak ilyen nagy eseményre. Azonban jelenleg itt teljesen más a helyzet, mint eddig megszoktuk. Mikor felőlem érdeklődik, akkor mosolygok rá, s csak utána válaszolok neki.
- Jól vagyok, egyedül. Ami pedig azt illeti, elég nagy összejövetel a mai, így nehezen tudok dönteni. Van amelyik kihívásokkal kecsegtet, de van ami elég könnyű. - egyelőre nem volt kedvem elolvasni az alkotás nevét, mert jobb szeretek én adni neki egyet, teljesen függetlenül az alkotótól.
- De fiatal az idő ahhoz, hogy meggondolatlanul döntsek az elején. Egyik részről én kíváncsi lennék arra, hogy te melyiket ajánlanád nekem. - adom meg előtte az utat, hogy ő döntsön helyettem. Jelen pillanatban a legtöbbet elrabolnám, s addig  gyakorolnék, míg tökéletesíteném a festésemet olyan szintre, mint jelen kiállított alkotások mutatják. Közelebb hajolok hozzá, s ennyivel toldom meg a mondandóm.
- Szükségem van rád – kacsintok rá, s reméli érti, hogy milyen értelemben gondolom ezt.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: cece & cillian
cece & cillian EmptyKedd Ápr. 21, 2020 10:50 pm
Something doesn't feel right That's enough for one night Hope y'all get home alright There I go, blame it on the weather

- Á, igen, az borzasztó lenne. Kitűnni a tömegből - mondom egy csipetnyi száraz iróniával, és hazudnék, ha azt mondanám, nem ugyanezen okból kifolyólag erőltettem meg magam én is. Persze, nem annyira, mint régen, amikor még jártam egyetemre, állandóan úgy éreztem, hogy minden egyes nap be kell bizonyítanom, nekem igenis van helyem ebben a világban és úgy is nézek ki, mint akinek van helye a világban. Ez most már igazán nem erről szól, most csak tényleg nem szeretnék semmiféle feltűnést kelteni. Ha az öltözékem a kedvemet tükrözné, akkor valószínűleg farmerben és Martens bakancsban érkezem, de kevés dologgal vonhatnám jobban magamra mások figyelmét.
És kinek hiányzik az...? Mostanság csak szeretnék leginkább annyira elrepülni mindenki, bárki radara alatt, amennyire csak lehet.
- Még nem nagyon volt érkezésem körbenézni, előbb megkerestelek - magyarázom első körben a véleményem hiányát, bár az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy eddig szándékosan nem néztem körül és kicsit remélem, hogy elkerülhetem a dolgot. Biztos van itt egy csomó másik üresfejű lány is, akit hiába kérdeznek arról, mit szól ehhez a színkompozícióhoz, vagy ahhoz a durva ecsethasználathoz, lehetnék én is egy közülük.
Ehhez mondjuk lehet, választhattam volna egy mélyebben dekoltált ruhát. De persze, Cilliant úgysem verhetem át ezzel kapcsolatban.
Egy pillanatra elgondolkodom, megkérdeztem-e valaha Cilliantől, miért épp arra használja a tehetségét, amire. Őszintén nem emlékszem - valamiért úgy gondolom, ha megkérdeztem volna, emlékeznék a válaszra, másfelől kicsit olyan, mintha az agyam szándékosan törölt volna bizonyos dolgokat abból az évből. Az egész kicsit homályos, mint valami rossz trip, éles villanások (ehhez hasonló kiállítások, after partyk, szállodákba zárkózva töltött munkanapok, hogy csak egyszerűen továbbálljak, ha valami elkészült és ne legyek egy helyben sokáig, vagy hagyjak nyomokat) váltják a sebtében elmosódó képeket, aztán már csak az marad, hogy leléptem.
Akárhogy is, bizonyára ez a mostani nem a megfelelő alkalom arra, hogy bepótoljam ezt a hiányosságot, hiába érdekelne jobban, mint körülnézni a kiállításon és potenciálisan elemezgetni a kiállított képeket. Ettől egy kicsit kiráz a hideg és újra elfog az émelygés, de azt hiszem, elég hülyén venné ki magát, ha ezt most közölném Cilliannel.
Úgyhogy csak üresen elmosolyodom, mintha mi sem lenne természetesebb - Hát, akkor induljunk neki... körbevezetsz?
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: cece & cillian
cece & cillian EmptyVas. Ápr. 26, 2020 7:50 am
- Néha jó kitűnni a tömegből, azonban legtöbb esetben szerintem nem kifizetődő. Hamar lebukik az ember, ha még sem úgy történik, ahogy kellene. - adom meg a választ a bájos társaságomnak, aki végül is elfogadta ma estére a meghívást. Ennek nagyon örülök, mert ilyen közegben elég nehéz új ismeretségekre szert tenni. Azonban, ha van valaki melletted, aki egyes esetekben kisegít, ha baj, az sosem gond. Cecilie amellett, hogy anno jól hamisított, amellett kiváló társ bármilyen alkalomra. Ez az én szerény véleményem, de lehet a másiknak nincs ilyen élménye a megtett ideje alatt.
- Nagyon jól tetted, hogy előbb engem kerestél meg. - nézek rá mosolyogva, mert elég furán vette volna ki az egész, ha egész este nem találkoztunk volna, vagy legalábbis egy szót sem beszéltünk volna. Mindenesetre én örülök a társaságának, mert tudom jól segítségemre lesz. Legalábbis abban bízom, hogy van közöttünk valami kimondatlan kedves nyugi kapcsolat. Kezd kettőnk között nyúlni a csend, s várom, hogy ez alkalommal meddig fog nyúlni? Öt perc? Vagy esetleg tíz, vagy annál több? Bevallom a mi közös melóink arra volt jó, hogy egy mélyebb kapcsolatot ápoljak Cecilie-vel. Legalábbis én így érzékelem, mert az ő nevében nem beszélhetek az ilyesmiről.  Hamarosan a bájos társaságom töri meg a csendet, így figyelek a szavaira.
- Rendben, mehetünk – egyezek bele, s rögtön felajánlom a karomat, hogy belekapaszkodhasson. Úgy mint a régi szép időkben. Elfog engem a nosztalgia és a hiányérzet. Sóhajtok egyet a kellemes társaságom jelenlétében, miközben haladunk az első alkotás irányába, ahonnan én kezdeném a körutazást. Mikor megérkezünk, akkor felnézek a képre, s megszólalok.
- Ő lenne az első kép. - nézek rá a téli naplementés képre, ami számomra annyira fura a kiállításnál. Nem egy olyan alkotás, amitől hasra kellene esnem. Jobb napokon hasonló alkotásokat én is el tudok követni.
- Szerintem nem egy borzasztóan nehéz kép. Ő foglalja nálam a lista alját, s ahogy haladunk, úgy érünk el a legérdemesebb felé – tudom le ennyivel, s a fejemet felé fordítom, hogy láthassam az ő érzéseit, s halljam a véleményét. Ezért hívtam ide. A férfi lényem sem marad látvány nélkül, mert bájos segítőm finom vonalain nézek végig, ráadásul  nem rejtem el előle ezen tevékenységem. Érezze csak, hogy most mennyire vonzó nő, s ez tetszik nekem.
- A következő kép elég érdekesre sikerült, amit mellette láthatsz – ami éppenséggel egy megvilágított kutyafejet ábrázol. Elég élethű, azonban ez sem nyerte el a tetszésem.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: cece & cillian
cece & cillian EmptySzer. Ápr. 29, 2020 11:13 pm
Something doesn't feel right That's enough for one night Hope y'all get home alright There I go, blame it on the weather

Az egész jelenet kezd olyan lenni, mint egy szürreális időutazás. Mondanám, hogy a jó fajta, de valójában nagyon kevés embert ismerek, aki rettentően igyekezne, hogy felemlegesse a saját múltját. Nem tudom, hogy ez valami általános emberi dolog, mindig azt hisszük, a múlt rosszabb, mint amilyen a jövő lesz (miközben persze tökéletes teljességgel megfeledkezünk a jelenünkről), és nem szívesen nézünk hátrafele. Épp csak előre nézni meg sokszor rettegünk. Néha nehezemre esik nem azt gondolni, hogy a puszta létezés, a puszta ember-lét egy tökéletes huszonkettes csapdája.
Mindenesetre akármilyen erős szorongás gyötör odabenn, nem áll szándékomban látványosan szenvedni, egyrészt, hogy Cillian ne gondolja, hogy miatta van (nem azt mondom, hogy nincs hozzá némi köze, de valójában tényleg nem miatta van), másrészt meg hogy potenciálisan ne csináljak valami hülyeséget. De azért ha elsétál mellettünk egy újabb pincér, nagyon hamar utána fogok nyúlni egy új pohárnak, akár most, akár később, amikor elfogadom a felém nyújtott kart, és hagyom, hogy körbevezessenek ennek a bizonyos kellemetlen időutazásnak az állomásain.
Sosem gondoltam volna, hogy majdnem fizikai fájdalmat fogok érezni pár istenverte festmény láttán. Egyszerre akarok fejvesztve menekülni, és hosszasan diskurálni arról, szerintem mégis mi a baj például ezzel az első képpel vagy arról, hogyan javítanám ki - jelen esetben ez azt jelenti, hogy felgyújtanám.
Akaratlanul el is fintorodok - Borzasztóan unalmas - mondom kitörő őszinteséggel, amin talán nem kellene meglepődnöm, mert sosem szoktam fukarkodni a véleményemmel, csak azt hittem, legalább egy kicsit tovább tudom magam tartani és nem viselkedek majd ugyanúgy, mint régen, mert nem gondolnám, hogy ugyanaz az ember vagyok, mint régen - Ha valaki nem tudja megfesteni a Gyverny fagyot, talán inkább keresnie kellene valamit, amit meg tud festeni - ironikus, hogy pont arra emlékeztet a téli naplemente, amire idefele jövet gondoltam, de az az igazság, hogy rémes kritikus vagyok. Úgy vagyok vele, hogy ami kicsit is kevesebb, mint a tökéletes, az legyen legalább eredeti, mert ha sem nem tökéletes, sem nem érdekes, akkor mégis mire jó? Hol a lelke?
Aztán rájövök, hogy ez itt a megnyitó, szóval amilyen szerencsétlen fajta ember vagyok, még az is lehet, hogy pont az alkotó füle hallatára hangoztatom a nyers véleményemet és most nem vagyok felkészülve egy ilyesmiről folytatott parázs vitára. Előbb-utóbb ezek mind oda lyukadnak ki, hogy mit tudok én erről és talán én tudok jobbat? Régen néha gondolkodás nélkül rávágtam, hogy persze, tudok. De most legjobb napjaimon is csak szalvétára vetett skicceket tudok felmutatni, és azok is hamar marokba gyűrve, majd szemétbe dobva végzik, amint rájövök, hogy már megint önkéntelenül rajzolgatni kezdtem.
Továbbvezetem a pillantásomat a következő képre, előbb meglepetten, majd hunyorogva méregetem - Ezek alapján elég eklektikus a válogatás, jól gondolom? - kérdezem hangosan gondolkodva, még mindig a megvilágított kutyafejet vizslatva, jobbról, balról, középről és próbálok rájönni, igazából miért nem tetszik - Szerinted nincs benne valami nyugtalanító? Nem is tudom...
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: cece & cillian
cece & cillian Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
cece & cillian
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» cece & cole
» alex & cece
» cece & lina
» on hold - kat & cece
» színház & cece & lina

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: