New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Eleonora Sagnier
tollából
Ma 16:45-kor
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 16:43-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 16:30-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 16:00-kor
Axelle Turner
tollából
Ma 15:36-kor
Katniss Jimenes
tollából
Ma 15:28-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 15:20-kor
Brisea Rossi
tollából
Ma 14:57-kor
Rafaela Garza
tollából
Ma 14:51-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Ikertestvérem // pb: Rami Malek
TémanyitásIkertestvérem // pb: Rami Malek
Ikertestvérem // pb: Rami Malek EmptySzomb. 24 Jún. 2017 - 19:50

Elliot Gutiérrez


Teljes név:Elliot Gutiérrez
Play by: Rami Malek
Születési hely: Manhattan, New York; 1994. január 06.
Kor: 23
Lakhely: Brooklyn
Szexuális beállítottság: heteró
Családi állapot: szingli
Csoport: Törvényszegők és munkanélküliek
Az ikertestvérem vagy. Te születtél hamarabb. Konkrétan 5 perccel jöttél hamarabb világra. A mi kapcsolatunk.. hát mindig is bonyolult volt. Akadtak szebb, de kevésbé szebb napjaink is.  Mindenesetre kitartunk egymás mellett jóban és rosszban egyaránt.. na jó, helyesebb lenne ha úgy fogalmaznék, hogy inkább kitartottunk, mert azóta, hogy bekövetkezett az a bizonyos tragédia az életemben, minek következtében eldöntöttem, hogy végleg felhagyok a drogokkal, piákkal és minta diák leszek. mi ketten is eltávolodtunk egymástól.
Te hackerkedsz, amit kezdetben élveztem, sőt bíztattalak is, de a jogi egyetem megkezdésével, a véleményem is megváltozott a hobbidat illetően. Immár inkább arra próbállak rávenni, hogy felhagyj az illegális dolgaiddal, ugyanis idővel tisztában lettem azzal, hány évre ültethetnek le egy hackert..


Idézet az et-mből:
A szüleim nem csak engem, de a bátyámat, Elliot-ot is ki kellett már ráncigálniuk a bajból nem egyszer, de őt velem ellentétben főként a hacker hobbija miatt. Attól a naptól kezdve, hogy életmódot váltottam a bátyámtól is eltávolodtam. Már nem tudtam értékelni a hülyeségeit, hanem inkább meg akartam győzni őt arról, hogy amit tesz az illegális és abba kell hagynia, persze feleslegesen jártattam a számat, semmit nem értem el a sok beszéddel. Elliot attól a perctől még inkább magába fordult. Addig elválaszthatatlanok voltunk, ikertestvérekként mindig is törődtünk egymással. Alig öt perccel született előttem.

Ennek ellenére az et-met azért ajánlom elolvasásra, mert ott kerítek sort annak a bizonyos tragédiának a részletezésére is. (LINK)

Körülbelül ennyit szeretnék megszabni a karakterrel kapcsolatban, a többit a megalkotóra bíznám!  :pls:  Nagyon, nagyon várom a bátyómat!  Ikertestvérem // pb: Rami Malek 4146035580
Egy saját kis gif sorozatot is belinkelnék ihlethozónak: LINK.
 


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Ikertestvérem // pb: Rami Malek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» ikertestvérem
» Ikertestvérem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: