New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 97 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 1 rejtett és 80 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Joe Weaver
tollából
Ma 14:24-kor
Patrizia Ferrara
tollából
Ma 14:09-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 13:58-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 13:46-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 13:28-kor
Kira Mae Adams
tollából
Ma 13:25-kor
Samuel Burgess
tollából
Ma 11:58-kor
Grace O'Connell
tollából
Ma 11:12-kor
Eleonora Sagnier
tollából
Ma 10:58-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Peach Amélie Montenegro
TémanyitásPeach Amélie Montenegro
Peach Amélie Montenegro EmptySzomb. Ápr. 04 2020, 19:52
Peach Amélie Montenegro

Karakter típusa:
sajátos módon keresett
Teljes név:
Peach Amélie Montenegro
Becenevek:
Pea, Barack
Születési hely, idő:
1993.10.14. - Monte-Carlo, Monaco
Kor:
27
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
eljegyzett
Csoport:
üzlet
Egyetem:
University of New York - Alkalmazott közgazdaságtan, Business szakirány
Fashion Institute of Technology - Fashion Design
Munkabeosztás:
Tulajdonos, főtervező
Munkahely:
Nicknaks Divattervező cég tulajdonosa
Hobbi:
kutyasétáltatás, tervezés, fényképezés, rajzolás, kirándulás
Play by:
Palvin Barbara

Jellem
Peach Amélie Monetenegrot egy igazi gyereknevelési csodának lehetne tekinteni, hiszen olyan jó kislány volt egész életében, hogy az valami borzasztó. Az anyja illemre, odaadásra, szerénységre és ezekre nevelte, az apja arra, hogy mindent komolyan vegyen és minden erejét, tehetségét beleadva érjen el minél nagyobb sikereket az életében.
Ettől eltekintve nem elmondható a lányról az, hogy naiv lenne vagy irányítható, inkább konfliktus kerülő ezért inkább elfogadta és megtanulta a tőle elvártakat, úgy viselkedett, ahogyan megkívánták mert nem akart problémát magának. A jó magaviseletének köszönhető, hogy amikor egyetemet választhatott magának akkor oda mehetett ahová szeretett volna, két felsőoktatási intézménybe is járt és bár a szüleinek nem tetszettek a választott szakok nem szóltak bele. A lány megérdemelte, és kimagaslóan érvelt mellettük így elfogadták a döntését.
Peach egy jó szándékú tiszta szívű nőszemély, már-már túlságosan is tökéletes, de azért a polírozott külső mögött áll egy kitörni készülő rossz kislány, akit eddigi élete során elnyomott. Szeret a társaság leghangosabb tagja lenni, laza stílusával bárkit megtud venni magának, bárkivel megtalálja a közös hangot és hamar barátkozik, ami nem jön rosszul a választott foglalkozásához. Szeretett tanulni, az agya gyakran olyan volt, mintha szivacsból lenne úgy szívta fel a dolgokat. Imád estéket szervezni, a barátaival lenni és kirándulni.
Viszont megvannak a maga kis hóbortjai, hákliai ha úgy tetszik. Nem szereti az értelmetlenül bömbölő zenét, irtózik a bogaraktól és nagyon hamar felkapja a vizet. Nem viseli el, ha valami nem úgy jön össze, ahogy szeretné de próbál ezen a temperamentumán változtatni. Szeret ellent mondani az embereknek és megcsinálni a lehetetlent. Nem egy vadóc teremtés, de ha igazán ellazul akkor olyan, mintha egy másik nő bújna ki belőle.
Alapjáraton sokat mosolyog, kedves és szerethető, ő mindenkit tiszta szívből szeret, de aki egyszer már megbántotta vagy kihasználta az jobb, ha messzire elkerüli, mert bosszúálló típus. Semmit nem felejt, bocsátani megbocsájt, de majd akkor szúr vissza amikor a legjobban fáj a másiknak. Amúgy megbízható meg minden, de néha Ő is csak egy ember. És változik is az idővel, de az alapkoncepció ez lenne.

Múlt
Amikor elindítottam a saját cégemet az egyetemek után a szüleim azt hitték nem fogok egyedül boldogulni, ehhez képest ez a harmadik sikeres év amit a Nicknaks zár. Nagyon büszke vagyok az elért sikerekre, hogy több száz megrendelést képesek vagyunk teljesíteni és, hogy egyre felkapottabbak vagyunk.
Ehhez mondjuk hozzátartozik anyám kapcsolati tőkéje, meg a sajátomé is, amit nem féltem kihasználni a legelején, most pedig akiktől szívességet kértem a cuccaim promotálásához kérnek tőlem szponzorálást vagy éppen egy-egy nevesebb alkalomra stylingolást. Sikerült volna megállnom a saját lábamon? Természetesen, mégsem felhőtlen a boldogságom.
Nem elég, hogy minden percemet próbálom betáblázni az üzletem felvirágoztatása érdekében, nem számít nekik, hogy mennyire igyekszem megtalálni a helyemet a felnőttek világában ami nem is árt lassan 27 évesen, most azzal fárasztanak minden adandó alkalommal, hogy mikor megyek végre férjhez. És minden alkalommal hatalmas veszekedésbe csap át a nyugodt családi esténk, ahol Cora és a családja is rendszerint részt szoktak venni és adják a szüleim alá a lovat.
Szeretnék választ adni nekik, hogy mikor fog ez megtörténni de jelenleg még egy normális párkapcsolatom sem volt azóta, hogy a nagybátyám teljesen elvette az eszemet. Természetesen itt nem kell rossz dolgokra gondolni, hiszen köztem és a családom között nincs vérkötelék csupán az örökbefogadás szent törvénye miatt kerültem a családjukba. Nem volt nekik elég Cora, szükségük volt egy újabb gyermekre is, de nem jött össze nekik így megtaláltak és szerettek. Mint a sajátjukat.
Sokáig nem tudtam erről, talán 16 éves lehettem akkor mikor véletlenül meghallottam a szüleimet erről veszekedni és akkor minden világossá vált számomra. Értettem, hogy miért ütök el ennyire a szüleimtől mind természetben, mind pedig kinézetileg is. És ekkor nyert értelmet az is, hogy miért vonzódtam a nálam 5 évvel idősebb nagybátyámhoz. Akkoriban ráadásul rengeteg időt töltöttünk egymással, sokszor volt a gardedámom a bulikon és egy ilyen alkalommal miután már tisztában voltam a hátteremmel megcsókoltam. De nem ez volt meglepő számomra, hanem, hogy Ő is visszacsókolt.
Utána eltűnt, én pedig a tanulmányaimba bújtam bele és a céljaimba, hogy elérjek valamit amihez nem kell a szüleim pénze, hanem sikerül a magam módján megoldani. És lám, alig 10 évvel később már mindenem megvan ami a boldog élethez kellhet. Van egy jól működő üzletem, van saját lakásom, és bár nem vagyok eljegyzett vagy kapcsolatban, néha csak percek kérdése az, hogy mindez szintén megtörténjen és ez boldoggá tenné a szüleimet. Az én gondolataimat pedig elvenné a nagybátyámról, aki nemrég tért vissza és hozta magával az Európában felszedett nőcskéjét.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Peach Amélie Montenegro
Peach Amélie Montenegro EmptySzomb. Ápr. 04 2020, 22:33
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Peach!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Azt mondják, hogy alapvetően mindenkiben van kettősség. Hogy nem vagyunk alapvetően jók vagy rosszak, hanem kicsit mindkettő vagyunk. Persze a dolog nem ennyire sarkos. Az látható, hogy nálad, az alaptermészetednél fogva mindkettő erőteljesen jelen van, és jobbára hangulatember vagy. Peach Amélie Montenegro 2624752903  Azt szokták amúgy mondani, hogy azok az emberek akikbe a minimálisnál több ambíció szorult, mind ilyenek. És ezzel nincs is baj, főleg, hogy az üzleti életben kerested és találtad meg a számításaidat. A szüleidet maximális elismerés és tisztelet illeti, mint alapvetően minden olyan embert, aki örökbefogad, felnevel, és elindít az életben egy gyermeket, ahogyan a te esetedben is történt. Peach Amélie Montenegro 1404455205  Nem éreztem egy percig sem, hogy ne szerettek volna kevésbé, mint a nővéredet, hogy nem adtak volna meg mindent a számodra. Bár azért az, hogy állandóan a házassággal nyaggatnak minden bizonnyal elég zavaró lehet a számodra, ezzel is jót akarnának. Csak azt nem veszik észre talán, hogy te egészen másra vágysz…vagy más valakire. Rolling Eyes  Még ha nem is a vérszerinti, de akkor is a nagybátyád, aki gyerekkorodtól ismer téged, és bár elenyészőnek tűnhet az öt év korkülönbség, ettől még ugyanúgy a családod része. Abba talán bele sem gondoltál minden bizonnyal, hogy a család hogyan fog erre reagálni. Megélni egy érzelmet felfokozott állapotban, még akkor is ha egy kicsit tiltottan titkos is nagyon felemelő, de vannak következmények amikkel mindenképp számolnunk kell. Ettől függetlenül nem vagyok abban biztos, hogy egy kényszerházasság megoldaná, hogy elvonja a figyelmed az érzésekről amit a bácsikád iránt táplálsz, de talán az idő megteszi majd. Feltéve ha nem bukkan fel újra, de úgy látom, hogy mégis fel fog és ezzel nem fogja megkönnyíteni a helyzetedet. Peach Amélie Montenegro 2081954265

Kívánom, hogy az üzleti élet mellett a magánéletedben is sikeres legyél. Vedd birtokba a játékteret. Színt admin ad majd neked.

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Peach Amélie Montenegro
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mika Montenegro
» Amelie Heller
» Even for a moment - Marco & Amelie
» Guess, I had my last chance - Marco & Amelie
» The night we danced - Marco & Amelie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: