New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 99 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 86 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Léon Leroux
tollából
Ma 17:54-kor
Léon Leroux
tollából
Ma 17:45-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 17:35-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 17:04-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 16:53-kor
Mallory Duval
tollából
Ma 16:07-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 14:56-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 14:21-kor
Tyra Greene
tollából
Ma 13:36-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Hölgyeim...
TémanyitásRe: Hölgyeim...
Hölgyeim... EmptyKedd Ápr. 28 2020, 23:08
Bármi, amit szeretnél ~ Elkelt

Play by:
Alkuképes (a képen Tessa Thompson)
Születési hely:
alkotóra bízva
Kor:
alkotóra bízva
Lakhely:
Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság:
alkotóra bízva
Családi állapot:
alkotóra bízva, de nem lenne hátrány, ha minimum bi lenne
Csoport:
alkotóra bízva
Történetünk:

Megőrjít az eper illatú tusfürdőd. Legszívesebben kihajítanám azt a fekete, oldalt vágott nacid. Nem bírom nézni, amikor nutellát majszolsz a teáskanálról. Tényleg muszáj neked mindig egy szál törölközőben flangálni? Ha nem abban lógsz, akkor a köntösöm lopod. És miért is kell neked a bögrém?! Köszönöm, nem akarom, hogy mellém bújj esténként, ha részeg vagy... Tényleg? Muszáj ezt? És mik azok az sms-ek? Megőrjítesz. Nem viccelek, engem tényleg megőrjítesz!

~ Nem szeretnék konkrétan megszabni semmit. A csajszik a fejemben most költöztek össze, emiatt tényleg elég sok szabad kezet adnék neked. Filo tesztelgeti, hogy mennyire képes szocializálódni - ezért úgy döntött, lakótársul választ. Ami lehet egy nagyon szuper barátság kezdete, vagy egy barátság extrákkalé is, vagy esetleg egy egészen mély töltésű ránkvanbízvamicsoda is, de mindenképpen fejtörés.
Filo nem igazán volt még komoly kapcsolatban, évek óta úgy hiszi, hogy a világháló másik felén lévő leányba szerelmes (lentebb), aki egyelőre nem jelentkezik neki, és akiről aztán kiderül, hogy full hetero, szóval semmi esély kettejükre. Ettől kicsit depressziós, de semmi komoly, amit ne oldhatna fel valakinek az igéző tekintete. 100%osan biztos vagyok abban, hogy képes lenne belebolondulni ebbe a szépségbe az oldalán.
Nem ragaszkodom hozzá, hogy szerelem legyen a végjátéka, ha a játéktéren nem érezzük a kémiát, vagy ha más ötleted lenne a leánykához emellé, de mindenesetre én nehezíteném Filo kísértet-lakta szívét. Tudnod kell, hogy a lányom elég magának való természet, ezért kérlek, ha egy játékig tartó plottot keresel, ne vidd el a leányzót! Garantálni tudom, hogy nem unalmas-sablon játékokra terveznék velük. Ha van kedved hozzá, de részleteiben valami nem tetszik, csak bátran gyere, megbeszélhetjük. Ketten kellünk hozzá! Nagyon várlak!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásHölgyeim...
Hölgyeim... EmptyKedd Márc. 31 2020, 23:16
Bármi, amit szeretnél ~ Elkelt!

Play by:
Alkuképes (a képen Brie Larson van)
Születési hely:
alkotóra bízva
Kor:
alkotóra bízva
Lakhely:
Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság:
alkotóra bízva
Családi állapot:
alkotóra bízva
Csoport:
alkotóra bízva
Történetünk:

Te vagy a leányzó, akivel az internet hozott össze. Duplán. Merthogy kétszer már elszúrtam a kettőnk kapcsolatát. Együtt keltünk, együtt aludtunk. Mindenhová cipeltelek. Órákat töltöttem a telómmal a kanapén neked írogatva. Annyi béna videót megosztottunk egymással és még közös zenét is választottunk. Négyszer beszéltünk telefonon. Többször valamiért nem. Sosem láttalak még, de nem is kellett ahhoz, hogy szeresselek. Elég szorosan összebarátkoztunk, talán részemről több is lett... Valószínűleg emiatt ijedtem meg és hagytalak cserben. Először volt merszem visszatérni hozzád. Ezúttal, hogy lesz-e, csak attól függ, hogy feltűnsz e a terepen.

~ Nem szeretnék konkrétan megszabni semmit, mert a plot is elég tág ahhoz, hogy olyan bőrbe bújhass, amilyenre csak vágyol. A csajszik még nem látták egymást, ezért bármi lehet ebből. Ahhoz sem ragaszkodom, hogy szerelem legyen a végjátéka, mert az élet alakítja. Sokáig lehet harag is, Filo teperne az biztos! Ha van kedved hozzá, de részleteiben valami nem tetszik, csak bátran gyere, megbeszélhetjük. Nagyon várlak!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Hölgyeim...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: