New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

David Griffith
TémanyitásDavid Griffith
David Griffith EmptyPént. Márc. 27 2020, 09:49
David Griffith

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
David Griffith
Becenevek:
Dave, Davie, Griffith
Születési hely, idő:
New Orleans, 1984. május 22.
Kor:
még 35
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
agglegény
Csoport:
üzlet
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
College of Architecture and Design-NJIT(Weston)
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Saját fotóstúdiót üzemeltet
Ha dolgozik//Munkahely:
Griffith Photo
Hobbi:
Az élet élvezete, buli, főzés, fotózás.
Play by:
Sam Heughean

Jellem

Dinamikus
Akaratos
Vakmerő
Intenzív
Derűlátó

Gondoskodó
Rettenthetetlen
Intelligens
Figyelemfelkeltő
Férfias
Imádnivaló
Találékony
Hedonista

A jellemem sokféleképpen lehetne bemutatni. Ez nagyban függ attól is, hogy éppen kit kérdezünk meg.
Néhai édesanyám szerint egy kissé felelőtlen, szétszórt, komolytalan és rendetlen pasas vagyok, aki soha nem fog megállapodni, vagy egyáltalán felnőni. Azt mondaná, soha nem tudok semmit befejezni, mert időközben megunom, és másba kezdek. Ezért van az, hogy sok a félig elolvasott könyv a polcomon, vagy a hűtőmben a megkezdett alma, banán, vagy joghurt, esetleg főtt étel. Mondjuk, erre azért odafigyelek, és igyekszem tisztán tartani a környezetemet több-kevesebb sikerrel.
Aztán ha apám élne és őt kérdeznénk, ő azt mondaná, egy igazi nőcsábász vagyok, aki két végéről égetve a gyertyát, nagy kanállal habzsolja az életet. A legnagyobb fájdalma az lenne, hogy lassan fél éve felmondtam az építészmérnök cégnél, ahol igen jól kerestem, és helyette fotózgatom a semmit. Pedig egyre jobban megy a fotóstúdióm, amióta kibővítettem a listát családos, esküvői és rendezvényfotózással is.
Ha a volt barátnőimet kérdeznénk, hát ott aztán mindenféle jelzőkkel találkoznánk, mondjuk, szemét, önző, egoista barom, aki csak a saját élvezetét hajszolja, pedig mindig is nagyon ügyeltem arra, hogy nekik is jó legyen.
Aztán ott vannak az egyéjszakás kalandjaim, akik maximum az ágybéli teljesítményemet, vagy a csajozós dumáimat tudják ecsetelni.
A volt kollégáim szerint ambiciózus, tehetséges fiatal vagyok, aki elfecsérli a tehetségét holmi hóbortra, pedig nem erről van szó, csupán arról, hogy most a fotózás érdekel, és nem akarok belefásulni a szakmámba.
A barátaim szerint pedig egy örök agglegény vagyok, egy hedonista fickó, aki élvezi az ételeket, az életet, és mindig az élet szépségét keresem. Ian azt mondja, hogy az igazi boldogság a gyerek, de nem szeretnék családot alapítani. Nem tudom magam férjként és apaként elképzelni, hiszen egy kapcsolatban sem tudok hosszabb ideig megmaradni anélkül, hogy ne keresném az újat, ne vonzana az ismeretlen, a rejtélyes, a titokzatos. Számomra az élet sokkal többet jelent, mint megállapodni és családot alapítani, nem tudnám elviselni, ha ilyen módon lekötnének.


Múlt
Nem mondhattam, hogy nem szeretem a munkámat, hiszen akkor nem ezt a szakirányt választottam volna annak idején. Ám valahogy mégsem éreztem jól magam. Nem találtam a kihívást, már nem kötött le az, hogy egy újabb építkezésben részt vegyek. Már nem hozott lázba egy új tervezés. Hetek óta sejtettem, mit kell tennem, de eddig csak érleltem magamban a döntést, mintha bármi is változna, mintha mégis visszatalálnék. Talán csak nem akartam hangosan kimondani, talán csak a többieket nem akartam cserbenhagyni, de ha választanom kellene, akkor azt mondanám, hogy halogattam a döntést. Talán túl sokáig is. De persze mindig van egy pont, mikor kénytelenek vagyunk bevallani, hogy egy fejezet az életünkben lezárult. De vajon megtaláljuk a megfelelő időpontot? Valaki igen, én nem.

Egy késő nyári délután volt, mikor kivételesen kisütött a nap Londonban, és végre élhettünk egy nagy szenvedélyünknek, a grillezésnek. Nálam gyűltünk össze, mert imádtam a sütögetést. Kivételesen Jason is eljött, a főnök, aminek már akkor is gyanúsnak kellett volna lennie, hiszen ő nem sűrűn szokott részt venni ezeken a különböző allergiái, vagy inkább az asszonykája hisztijei miatt, mert az a nő egy igazi sárkány volt. Folyton Jasonön lógott, és ha volt egy kis szabadidejük, azt mindig együtt ellett tölteniük, de ma Miss Hisztikirálynőnek el kellett utaznia a szüleihez, Jason meg munkára hivatkozva passzolta a dolgot.
Egész délután körülöttem sündörgött, tudtam, hogy mondani kar valamit, de valaki mindig megzavart minket. Mikor éppen a húst ellenőrizte a grillen egy sörrel a kezemben, akkor jött oda megint.
- Ne kímélj… - kezdtem én a beszélgetést, majd nagyot kortyoltam a sörből, de nem néztem a férfira, mert éppen a húsok forgatásával voltam elfoglalva.
- Emlékszel még a U. M. M projektre, amire mi is pályáztunk anno?
- Ki ne emlékezne rá? Azóta is eltűntek az éterben…
Pedig ez egy nagy projekt lett volna. Egy igazi ugródeszka, hogy világszinten elismert cég lehessünk. Én is lázasan kivettem a részem a tervezésből, de mikor nem jött értesítés az eredményekről, letettünk róla és másba fogtunk, ami még azóta is folyamatban van.
- Kiderült, hogy az egyik terv, ami előttünk végzett egy ezer éves lopott cucc, ami miatt átvilágítottak minden céget, akik pályáztak…
- Izgalmas… - Valahogy nem vágytam ezzel kapcsolatban pozitív hírre most, de a megérzéseim mást súgtak.
- Megnyertük!
Az arcomat vizslatva próbált meg belém látni, de az arcom nem változott. Nem örültem, nem voltam mérges sem vagy csalódott, de tudtam, hogy most jött el a pillanat, még akkor is, ha nem a legjobbkor.
- Téged akarlak kinevezni a projekt teles levezénylésére!
- Az nem fog menni…
- De miért? Te vagy a legjobb, te voltál a legaktívabb, a terv nagy része a te ötleteden alapszik te vagy a legmegfelelőbb az egészre! Novemberben kezdünk.
- Akkor én már nem leszek Angliában – sóhajtottam egy nagyot.
- Miért?
- Fel akarok mondani! – böktem ki végül, mert nem tartottam ésszerűnek a további kertelést.
- Hogy mi? – Meglepettségében még a sörét is majdnem elejtette. – Miért?
- Honvágyam van. Úgy érzem, nem tudom ezt tovább csinálni.
- Miért? – szajkózta ugyanazt az egyetlen kérdést, mint valami 3 éves gyerek.
- Mert már nem érdekel! Nem hoz lázba, elegem van ebből az országból, haza akarok menni, új életet kezdeni.
- De okkal jöttél el.
- Igen, öt éve. Mikor a szüleim meghaltak pár hét eltéréssel. Felejteni akartam, gyászolni. De már nem megy.
- És mihez fogsz kezdeni? – kérdezte, amiből én azt vettem le, hogy alá fogja írni a felmondásomat.
- Ismersz, feltalálom magam!
- De egy valamit tudnod kell, nálunk mindig lesz helyed, ha mégsem jönne be a nagy álmod…
- Köszi, de Angliába még egyszer nem jövök vissza…
- Biztos?
- Igen, ez a borús környék még a végén depresszióssá tesz…
- Te meg a depresszió… - veregette meg a vállam, majd visszament a többiekhez. Nem hiszem, hogy most mondja el nekik a hírt, szerintem kivárja a hétfőt, és meghagyja nekem ezt a tisztséget, amit valahol nem bánok, elvégre tőlem kell megtudniuk.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: David Griffith
David Griffith EmptyKedd Márc. 31 2020, 16:57
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves David!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

A változás nem mindig a rossz dolgok vonzata, hanem valamikor ez szükséges ahhoz, hogy ne fásuljunk bele a hétköznapok monoton menetébe. Mert hát ami korábban örömöt okozott egy idő után pont az ellenkezőjét hozza el számunkra és hiába próbáljuk benne megtalálni a pozitív oldalát, egyszerűen csak a kedvünk és az energiánk hatására megy. Ilyenkor nem árt megfontolni azt a bizonyos lépést, ami benned is már egy ideje megfogalmazódott, csak a megfelelő alkalomra vártál, hogy meglépd azt. Bárki, bármit mondjon, szerintem nem döntöttél rosszul. Ahhoz, hogy azt érezzed az életed jó irányba halad és ne találd kényszernek a mindennapjaidat, muszáj olyan dolgot tenned, ami energiával tölt fel. Lehet, hogy mások rosszallóan tekintenek a döntésedre és érthetetlenül állnak előtte, de neked erre volt szükséged, amit viszont csak az érthet meg igazán, aki egyszer már végigjárta azt az utat, amit te is. Mellesleg te az a személy vagy, aki nehezen élné meg, ha ne élvezhetné ki maximálisan az élete adta lehetőségeket, jöjjenek azok bármilyen formában is. Ahhoz pedig, hogy továbbra is önmagad maradj, néha nem árt meghozni pár fontos döntést. Egyébként meg törvényszerű, hogy pont akkor történnek a munkádban is váratlan fordulatok, amikor már éppen fél lábbal a másik irányba vagy, amik úgy vélem csak azért nehezítik meg az életedet, hogy elbizonytalanítsanak elhatározásodtól. De utána mi lett volna? Az a munka, amit már nem szerettél annyira ugyanaz maradt volna és hiába az a bizonyos nagy fogás, attól a körülmények nem változtak volna. Jól döntöttél, ennek pedig meg lesz az eredménye. A kezdet mindig nehéz, de a sikerhez nem árt pár kellemetlen lépcsőfokot megmászni, te pedig úgy gondolom egészen jó úton haladsz. Very Happy

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
David Griffith A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
David Griffith D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
David Griffith 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1701
 
David Griffith
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Emma Griffith
» Jacob Griffith
» Joe & David - Paterfamilias
» Do what you want.. except that! - Lazare & David
» What if... | David & Shayana

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: