New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 3 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Chae Rim
tollából
Ma 00:09-kor
Dorian J. Lester
tollából
Tegnap 22:46-kor
Wade Sanders
tollából
Tegnap 22:35-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 22:03-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 21:06-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:04-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 20:47-kor
Venus Heighel
tollából
Tegnap 20:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

Kettesben
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásKettesben
Kettesben EmptyHétf. Márc. 23 2020, 10:06


Veled minden szebb
˝You're
all te colours
in one "
- all teh bright places -
-
Néha már úgy érzem, hogy az őrület határán vagyok. Minden megváltozott az életemben és úgy történik, hogy nem szándékozik normalizálódni semmi sem. Sophie a tanév maradék két hónapjára Európába utazik egy fizikai konferenciára, ahol több híres intézményben a fizika különféle tudományiba vezetik be őket. Lelkesen mesélt róla, minden gyermekiesség visszatért belé, ahogyan ecsetelte, mik lesznek a terítéken, engem pedig ez a féle hozzáadása kötött le és boldogított el.
Holnap kora reggel indul a járata én pedig pont most távoztam a szobájából, egy hosszas, egész délutánt felölelő beszélgetésből, mivel nagyon fog hiányozni. Természetesen szajkózta, hogy nem maradhatok, biztosan dolgoznom kell, de mentegetőztem, hogy mára már csak pár papírt kell egyik oldalról a másikra áthelyeznem, ami nem volt igaz, de nem fogom látni két hónapig, mindent megért vele most ez a pár óra.
Beszéltünk szüleink titokzatos viselkedéséről, a sok utazásukról, apánk egyre inkább visszavonuló magatartásától a munkából, ami természetesen egyre csak halmozott felelősséget ültet a vállamra. Nem gondoltam volna, hogy lehet ennyit is dolgozni, EunSol szavaival élve, Néha rád nézek és olyan, mintha már nem is élnél.
Sokat aggódik, én meg már egyre kevésbé igyekszem elrejteni, hogy igazat adok neki, de ha nem én, akkor senki sem csinálja meg a munkát. Ő haragszik apánkra, én meg egyre inkább megvetem, sose gondoltam volna, hogy így fogok érezni az iránt, akit a világon a legtöbbre tartok és leginkább tisztelek, de elérte.
Természetesen Aiden is szóba került, szereti kimondani a nevét, vagy csak úgy szóba hozni őt, szerinte olyankor teli megy színnel az arcom. Visszahoz a szürke mindennapokból.
Úgy ölelem meg, mintha örökké menne el. Aiden-t ritkán láthatom és egyedül ők ketten azok, akik képesek kiszakítani ebből a gödörből, amit egyre mélyebbre ások magamnak. Itthon pedig Sophie az, aki következmények nélkül tud mellettem lenni, de most nem így lesz.
Szememet dörzsölve sétálok át a szomszédos szobámba, reggel korán már talpon is kell lennem, hogy kikísérhessem, ha már szüleink ismételten nincsenek itthon, de természetesen mindenféle feltételek mellett kimennék vele. Terveim szerint ma nem alszom, hanem a székemből úgy fogok felállni, ahogyan most leülök, majd holnap bepótlom.
Fogom is a lapokat, a laptopot, pecséteket és mindent, ami már egy ideje nem a dolgozóban van, a szobám vált azzá, így egyszerűbb.

Sophie:

Semmit nem aludtam, párszor elsírtam magam, amiért elmegyek, de YeSol sose hagyná, hogy ne menjek el, csak úgy fáj, hogy itt hagyom, pont most, mikor ennyire nehéz neki. Gyűlölöm magam miatta, a búcsú pedig emiatt még jobban fáj, ezért is a legkorábbi géppel megyek, ami még embernek való. Addi filmekkel igyekszem elterelni a gondolataimat.
Forgolódok párat, majd felpattanok, hogy felöltözzek. A bőröndök már a kocsiban, Philip mindent elrendezett, én pedig bátyám ajtaja előtt állok, de nem kopogok, hanem halkan benyitok. Az íróasztal lámpája ég, ő pedig szétterülve alszik a papírokon, amik mindenhol szét vannak szóródva. Sose volt még ennyire rendetlenség a szobájában. Az ágy bevan vetve, a munka ellep mindent. Lábujjhegyen sétálok be és adok egy óvatos puszit a fejére, be is takargatom.
A kocsiban csorognak a könnyem és így bányászom elő a telefonomat, hogy írjak Aiden-nek.
Szia! Nem tudom YeSol mondta-e, de elutazom két hónapra, pár óra múlva már itthon se vagyok. Nagyon aggódom érte, nagyon lefogyott, túl sokat dolgozik, apáék pedig sehol sincsenek, néha azt se tudjuk, hogy mikor jönnek haza. Ma biztosan nincsenek itt, áttudnál kérlek jönni amikor csak tudsz? Nem szeretném, hogy tönkre tegye magát. Philip beenged, ha kopogsz.
Aiden | (majd) RT |  
CYN


It's already too late
for me to escape

mind álarcot viselünk
Nam Ye Sol
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Kettesben 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
Életem
★ családi állapot ★ :
Kettesben Tenor
When I see you, it’s breathtaking
Normally I’m not like this

I want to pick and gather all
the pretty words for You
They stick in my
throat in front of You
★ foglalkozás ★ :
CEO (Hyundai)
★ play by ★ :
Joshua Hong
★ hozzászólások száma ★ :
196
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Kettesben
Kettesben EmptyHétf. Márc. 23 2020, 11:34

Chris & Aiden
Csillagszerűen szétterülve a hasamon fekve nyomom az ágyat, és örülhetek, hogy nem fulladok bele a párnámba, amíg az igazak álmát alszom. Teljesen kimerültem tegnap, s úgy borultam az ágyamra, mint aki nem akarna többet megmozdulni, ez jobban is sikerült a kelleténél, mert a "még öt perc pihenés" helyett még öt óra lett. Szemöldökeim rezzenek elsőre a pittyegés halaltára, majd mint egy igencsak vékony mackó, mocorogni kezdek. Mire jön még egy pittyegés, már magamnál vagyok annyira, hogy érzékeljem és fel is fogjam, mi történik körülöttem. Nyújtózok egyet, s kezembe veszem a telefonomat, megpillantom rajta Sophie nevét. Felülök és megnyitom az üzenetet. Időnként beszélünk, igaz, nem annyit mint Chrisopherrel, de azért nagyon jókat szoktunk csevegni, ha úgy adódik, és most már nem aggódok attól, hogy Chris ezt félreértené, hisz kellően tisztáztuk fél éve, hogy mi velem a helyzet.
Ez az üzenete azonban szívembe mar. Azzal tökéletesen tisztában voltam, hogy nagyon sokat dolgozik Chris, mint ahogy afelől sem volt kétségem, hogy túlhajszolja magát, s bár mindig próbáltam jelezni neki, hogy kicsit lassítson, már jól tudom róla, hogy elég makacs ilyen téren. A kezdeti ijedtség és aggodalom után azonban az üzenet másik oldalát kezdem nézni, s menten fellelkesülök, elvégre igen, Chris rosszul van és sokat dolgozik, de ma legalább egy kicsit szórakozunk együtt. Az most mindegy, hogy nekem is bőven lenne a mai napra dolgom, majd máskor bepótolom.
Fürdés közben megfordul a fejemben, hogy vajon miért nem Christopher hívott meg, vagyis ha senki sem lenne itthon nálunk biztosan egy napig, akkor egyből hívnám is át a barátomat, hogy együtt legyünk, de talán ő máshogy gondolkozik. Ha viszont máshogy gondolkozik, lehet nem is örülne nekem. Megrázom a fejem, mert Sophie üzenete egyértelműen cselekvésre késztet és így is-úgyis átmegyek ma hozzá, legfeljebb hazaküld, ami persze rettenetesen rosszul esne. Néha nem tudok kiigazodni rajta!
Miután elrendezem magam, kocsiba szállok és elhajtok otthonról. Útközben beszaladok a boltba, veszek mindenféle finom rágcsálnivalót, meg még néhány gyümölcsöt is, nem mintha nekik ne lenne otthon, de akkor is, a gyümölcsök sok vitamint tartalmaznak (és persze epret is viszek, sokat), majd még mielőtt kiszaladnék a boltból, megtorpanok az óvszerek mellett is. Vegyek? Ne vegyek? Veszek, ki tudja, mi lesz!
Két nagy papírzacskóval a kezemben szállok ki a Kiából közel két órával Sophie üzenete után a főbejáratuk előtti vendégparkolóban. Friss vagyok, boldog és lelkes, csak épp ki sem látszom a két nagy szatyorral az ölemben. Csöngetek, s remélem Christopher fog ajtót nyitni nekem. Légyszí legyen ő! Nyílik is az ajtó, kikukucskálok a szatyrok takarásából és bár nem ő nyitja ki, hanem a Bácsi, akit már jól ismerek, de nem tudom még a nevét. Mosollyal köszöntöm, aki annyira mégsem lepődik meg, szerintem Sophie keze lehet a dologban, oh az a lány! Rögtön beinvitál és kész, hogy felkísérjen Chrishez, de én mondom neki, hogy nem kell, mert tudom jól, hol van a szobája. Bizony ám, már aludtam itt!
Felballagok a szobájához az egyik szatyorral már csak - a gyümölcsöket lent hagytam a bácsinál. Mintha csak ismét egy főbejárat előtt lennék, kopogok és ezúttal már teljesen elkelteződve várom, hogy megjelenjen az ajtóban az uraság.
- Jó reggelt! - csillognak szemeim és nehezen tudom megállni, hogy ne taroljam le egy öleléssel. - Hogy aludtál? Ah várj, még aludtál igaz? Bocsánat, nem akartalak felkelteni! - ijedek meg egy pillanatra bűntudatosan, habár a ruhája nem az az aranyos kis nagypaparuha.





Right
here
Right
now
mind álarcot viselünk
Aiden Lee
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Kettesben Cbf24bf8d0426c5b7d1fc5e0442bd6257cef7a89
Kettesben 0f85d7fb9a734be75755adbf7707f1263cece25e
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
I sit beside the fire and think of all those
meadow flowers and butterflies I have
seen near the beautiful Paris.
Kettesben E4326ef1d3c6999bb645a7d303c75b9f393772dd Kettesben 4873a755fb6d8dc1c605ed4fff90f11840f4290d
● ● Hidden Diary ● ●
♫ :
I got this feeling inside my bones
Can't Stop the Feeling! - J . T .
★ családi állapot ★ :
I gave my heart to the most dangerous
person but I did well. Christopher!
Kettesben 9ee291e43b6545c33d41c7f35241196d891f99b9
★ lakhely ★ :
Bronx
★ foglalkozás ★ :
Neurológus rezidens - transzlációs kutatások
★ play by ★ :
Yoon Jeong Han
★ hozzászólások száma ★ :
279
★ :
Kettesben 1d17d24da03fcf6c823a46d8f61354b80f9b7973
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Kettesben
Kettesben EmptyHétf. Márc. 23 2020, 13:17


Veled minden szebb
˝You're
all te colours
in one "
- all teh bright places -
-
Hirtelen meghallok valamit, egy tompa és messziről érkező hangot, aminek forrásán gondolkozom egy ideig, majd egyre inkább erősödik és tisztul, pontosan, mint olyankor, mikor az autót vezetve eláll az eső és kitisztul az eddig zavaros kép.
Mikor megmozdulok fájdalom nyilall a nyakamba és hátamba. Támaszkodva ülök fel és realizálom, hogy az asztalomnál ülök, de nem tudom még összeegyeztetni, hogy pontosan mi is történt.
A nyakam masszírozva, összeszűkölt szemekkel lépkedek lassan az ajtó felé és nyitom azt ki. Egy hatalmas áradatként érkező boldogság és jó kedv áll velem szemben. Értetlenkedve pislogok, majd dörzsölöm meg a szememet, hogy jobban lássam Őt.
-Aiden? -kérdezem értetlenkedve és rekedtes hangon. Zavarodott vagyok és próbálok emlékezni, hogy mi is történt, majd az alvás szó hallatán, a sajgó tagokat érezve értem meg az asztalom felé nézve. -Elaludtam-mondom kijelentésként, némi meglepődöttséggel. -Elaludtam! -folytatom hangosabban és sietek el Aiden mellett a szomszéd szobába, ahonnan azonban nem jön válasz. -Philip?! -kiáltom el magam és már jön is a válasz, hogy Sophie elment.
A lépcső tetején állok elkeseredetten miközben dörzsölöm a derekam, aminek nem tett jót az alvás. Tehát nem végeztem el a munkám, el is aludtam és még Sophie is elment. Elszomorít, hogy nem voltam jó bátyja és kísértem el.
Felnézek Aiden-re nedvesedő szemekkel, majd egyre sietve közeledek hozzá.
-Annyira jó, hogy itt vagy-sírom szinte a fülébe szomorkásan, ahogy a nyakába ugrok, azt azonban örömömben teszem. Az illata, testének melege, a puszta jelenléte. Szeretem.

Aiden | RT |  
CYN


It's already too late
for me to escape

mind álarcot viselünk
Nam Ye Sol
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Kettesben 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
Életem
★ családi állapot ★ :
Kettesben Tenor
When I see you, it’s breathtaking
Normally I’m not like this

I want to pick and gather all
the pretty words for You
They stick in my
throat in front of You
★ foglalkozás ★ :
CEO (Hyundai)
★ play by ★ :
Joshua Hong
★ hozzászólások száma ★ :
196
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Kettesben
Kettesben EmptyHétf. Márc. 23 2020, 13:54

Chris & Aiden
Felvetődik bennem a kérdés, hogy vajon Christopher tudja-e, hogy éppen felé tartok rohamos tempóban és hamarosan esélye sem lesz levakarnia magáról, de Sophie üzenetét ismét megnyitva arra következtetek, hogy szerintem a lány nem mondta el neki, mégpedig pont a meglepetés ereje miatt. Erre következtetek akkor is, mikor a Bácsi nyit ajtót, arra azonban nem számítok, hogy egy igencsak kómás Christopherrel fogom magam szemben találni a szobájánál. Az összképből nem is tudom, mit vonjak le, tényleg nagyon megviselt és le is fogyott - bár ezt már az elmúlt hetekben is megállapítottam -, s ugyan nincs rajta pizsama, szerintem nagyon is a kopogásomra ébredt. Bocsánatkérően nézek rá, de ez mit sem tud levonni az örömömből, hogy újra láthatom.
- Ne aggódj, rád fért már egy hosszabb alvás! - nyugtatom a pánikba torkolló barátomat, aki minden bizonnyal a laptopján szundizott, de ez is több mint a semmi, néha én is így alszok. Lépnék befelé a szobájába, ha másért nem, legalább azért, hogy letehessem a szatyrot, ám, nem kapok lehetőséget erre, épp ellenkezőleg, Chris szinte kirohan a szobájából, mire lépek szaporán kettőt-hármat hátra, nehogy még átgázoljon rajtam, egy picit meg is billen a szatyor ölemben, de nincs probléma, szabad kezemmel épp elkapom a zuhanó kekszet, a hirtelen mozdulatra viszont a chips is csúszni kezd a szatyor tetején, úgyhogy ráharapok a csomagolás sarkára.
- Elkaftam! - mondom hatalmas szemekkel a már lépcső felé rohanó Chris után nézve. Áh, Philip! Tényleg, már emlékszem, hogy így hívják a bácsit. Mondjuk sosem leszek képes normálisan kimondani ezt a nevet, az tuti. Gyorsan leteszem a már igen instabil szatyrot az íróasztala mellé, kellett nekem ennyi mindent bevásárolni, de nem számít, mert most csak Christopher Nam számít nekem, úgyhogy fordulok is meg, hogy utána eredjek.
- Minden oké? Baj van? - kérdem ijedten, hisz a viselkedése ilyesmire ad okot, aztán elindul felém és én automatikusan tárom szét karjaimat, hogy egy öleléssel tudjam vigasztalni. Szorosan ölelem át az én kis szorgos hangyámat, egy hosszú puszit is nyomok az orcájára, amint meghallom szívemet dobogtató szavait. Mindig meghatódok, milyen ilyeneket mond, s ahogy visszaemlékezek az elmúlt hónapokra, Chris egyre jobban kezd szókimondóbbá és komfortosabbá válni a közelemben, aminek még inkább örülök.
- És egész nap itt is leszek veled! Sőt ez a nap kettőnkről fog szólni, mert pihenned kell fizikailag és mentálisan is. Ja és ezt nem csak én mondom, vedd úgy, hogy Sophie kérése is egyben! - Nem akarom, hogy egy percig is érezze, hogy ebben most van választása, vagy kibújhat ezen "feladat" alól, de persze nem vagyok parancsoló sem, csak szeretném, ha most egy kicsit szót fogadna nekem és hát nah, annyira nem panaszkodhat, elvégre én és ő kettesben egész nap... Hát lehet ennél jobb?





Right
here
Right
now
mind álarcot viselünk
Aiden Lee
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Kettesben Cbf24bf8d0426c5b7d1fc5e0442bd6257cef7a89
Kettesben 0f85d7fb9a734be75755adbf7707f1263cece25e
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
I sit beside the fire and think of all those
meadow flowers and butterflies I have
seen near the beautiful Paris.
Kettesben E4326ef1d3c6999bb645a7d303c75b9f393772dd Kettesben 4873a755fb6d8dc1c605ed4fff90f11840f4290d
● ● Hidden Diary ● ●
♫ :
I got this feeling inside my bones
Can't Stop the Feeling! - J . T .
★ családi állapot ★ :
I gave my heart to the most dangerous
person but I did well. Christopher!
Kettesben 9ee291e43b6545c33d41c7f35241196d891f99b9
★ lakhely ★ :
Bronx
★ foglalkozás ★ :
Neurológus rezidens - transzlációs kutatások
★ play by ★ :
Yoon Jeong Han
★ hozzászólások száma ★ :
279
★ :
Kettesben 1d17d24da03fcf6c823a46d8f61354b80f9b7973
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Kettesben
Kettesben EmptyHétf. Márc. 23 2020, 14:34


Veled minden szebb
˝You're
all te colours
in one "
- all teh bright places -
-
Semmit nem értek jelenleg magam körül, csakis arra igyekszem koncentrálni, hogy Sophie szobába menjek, ahol nincsen. A tudat eléggé elszomorít, egyáltalán nem ilyesféle kimenetelt szándékoztam a napomnak.
Megnyugvásra és szeretetre vágyom, erre pedig nincsen is jobb hely, mint Aiden szoros ölelése. Gondolkozás nélkül felelek hát ezzel kérdésére. Igen, baj van, de az már nagyobb részben a múlté, mert már itt van.
A lágy csók hatására arcom nyakába fúrom és olyan közel megyek hozzá amennyire azt testeink engedélyezik számunkra. Legszívesebben elengedném magam és hagynám, hogy csak Ő tartson és a hatalmas szeretetem iránta.
Pihenés. Egészen eddig azt tettem, de attól még mert nem bírom a diktált tempót, még nem azt jelenti, hogy nem kell megcsinálni. Kezeimet vállaira téve kerül tőle távolabb felsőtestem ahogyan hallom szavait. Meglepődöttség színezi szemeim, amik valami olyasmit sugároznak, hogy nem gondolhatja, hogy egész nap hanyagolhatom a munkát, mert azt nem engedhetem meg magamnak. Vitatkoznék vele, de pontosan úgy érzem most magam, mint mikor Sophie egy intéssel elrendezi, hogy akkor sem és semmi értelme az ellenkezésemnek.
Nem is szólok, csak beletörődve bújok vissza karjaiba és csókolom így meg.
--Majd beszélek vele. Tudta, hogy szándékomban áll elkísérni--elengedve testét fogom meg kezét és húzom el az ágyig, ahonnan nem szívesen szállnék ki, ám eszembe jut, hogy az este nem fürödtem és kissé elbizonytalanodom. Már magától attól is, hogy alváson kívül másra is használnám az ágyamat, meg attól is, hogy nem fürödtem. Ezen gondolatok miatt pedig emlékek törnek elő belőlem és kimelegszem.
Bambán állok az ágyam mellett és meredten nézem azt, magam se tudva, hogy mit is csinálok pontosan.
-Kettőnkről -mondom ki halkan és lesütött arccal mosolyodom el.

Aiden | RT |  
CYN


It's already too late
for me to escape

mind álarcot viselünk
Nam Ye Sol
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Kettesben 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
Életem
★ családi állapot ★ :
Kettesben Tenor
When I see you, it’s breathtaking
Normally I’m not like this

I want to pick and gather all
the pretty words for You
They stick in my
throat in front of You
★ foglalkozás ★ :
CEO (Hyundai)
★ play by ★ :
Joshua Hong
★ hozzászólások száma ★ :
196
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Kettesben
Kettesben EmptyHétf. Márc. 23 2020, 15:03

Chris & Aiden
Nagyon különleges hormonok szabadulnak fel bennem, amikor megöleljük egymást, most pedig olyan lendülettel bújik hozzám, ahogy általában én szoktam hozzá. Természetesen tisztában vagyok az érzéseivel, fáradt, kiidegelt, esetleg frusztrált és stresszes, de semmi baj, mert ma ki fogunk engedni és jól fogjuk magunkat érezni és ezt vele is közlöm, vagyis szeretném közölni, de nem titok, hogy kissé félek, hogy ismételten vitatkozni és ellenkezni próbálna, ismerem őt nagyon jól, közel háromnegyed éve, ami nem túl sok ha úgy vesszük, de szerintem a mi esetünkben szép időszak. Főleg a magamfajtájához hosszú időszak kapcsolatban...
Megfogja vállaimat és ahogy szemeibe tudok nézni, szó szerint látom a gondolatait. Persze, dolgoznia kell, nehézen tud nélkülözni egy napot, de most úgy tudja a legjobban saját munkáját gyorsítani, ha egy napig nem idegeskedik rajta. Mondjuk ez rám is érvényes.
Biztosra veszem, hogy ott vannak a szavak a nyelve hegyén, ám hirtelen mintha megadná magát és visszahúzódik az ölembe. Még csókot is kapok, amit természetesen ezúttal is olyannyira viszonozok, hogy érezze az akaraterőmet minden ilyen testi érintkezés iránt. Amennyire erős és határozott emberként állok most előtte, annyira lágyulok is el fejben ettől a bújós Christophertől. Szerintem Sophie emlegetése sokat segített nekem meggyőzni őt, ha másért nem, akkor azért, hogy eltereljem kicsit a gondolatait.
- Szerintem sokkal jobban örült, amikor meglátta, hogy alszol - felelem, miközben hagyom, hogy megfogja kezem és az ágy felé húzzon. Én azt hittem, hogy behuppanunk az ágyba, de ő megáll a szélénél, nem tudom, hogy ennek mi lehet az oka, igazából kicsit elveszítem a helyzetet, s bár ő nem ül le az ágyba, én azért bátorkodom ezt megtenni már csak azért is, hogy az ő bamba szemeibe nézhessek, így hát bekuporodom valahová pont elé törökülésbe.
- Kettőnkről? - kérdezek vissza érthetetlenül, azt hiszem, most aztán tényleg nem tudom, hogy mi történik Christopherrel. - Mire gondolsz? Mi jár a fejedben? - mondom mosollyal és idilli szemekkel rá nézve fel és mindkét kezemmel megfogom az ő kezeit. Nem húzom magamhoz, mert nem szeretnék semmit erőltetni, de én mindenre nyitott vagyok és legfőbb vágyam megtudni, hogy mik zajlanak most épp le elméjében.





Right
here
Right
now
mind álarcot viselünk
Aiden Lee
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Kettesben Cbf24bf8d0426c5b7d1fc5e0442bd6257cef7a89
Kettesben 0f85d7fb9a734be75755adbf7707f1263cece25e
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
I sit beside the fire and think of all those
meadow flowers and butterflies I have
seen near the beautiful Paris.
Kettesben E4326ef1d3c6999bb645a7d303c75b9f393772dd Kettesben 4873a755fb6d8dc1c605ed4fff90f11840f4290d
● ● Hidden Diary ● ●
♫ :
I got this feeling inside my bones
Can't Stop the Feeling! - J . T .
★ családi állapot ★ :
I gave my heart to the most dangerous
person but I did well. Christopher!
Kettesben 9ee291e43b6545c33d41c7f35241196d891f99b9
★ lakhely ★ :
Bronx
★ foglalkozás ★ :
Neurológus rezidens - transzlációs kutatások
★ play by ★ :
Yoon Jeong Han
★ hozzászólások száma ★ :
279
★ :
Kettesben 1d17d24da03fcf6c823a46d8f61354b80f9b7973
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Kettesben
Kettesben EmptyHétf. Márc. 23 2020, 15:29


Veled minden szebb
˝You're
all te colours
in one "
- all teh bright places -
-
-Igazán felkelthetett volna-biggyesztem még oda, de ezt már inkább csak dacból, tudom, hogy hasonló helyzetben én ugyanígy tettem volna.
Van abban valami, ahogyan egymáshoz érünk, bár próbálom tagadni, de nem tudom, mert tisztában vagyok vele, hogy mit jelent és én is érzem. A jelenlegi fáradtságom viszont szerintem most eléggé elnyom bennem mindent ahhoz, hogy különösebb hatással legyen rám. Legalábbis ezt gondolom, aztán az ágy felé nézve mindenem bizseregni kezd.
Leül elém, de csak dörzsölöm a homlokom, mint egy tinédzser, aki igyekszik elrejteni az arcára terülő pírt a túlságosan fűtött emlékektől. Így talán azt hiheti, hogy csak a kezem munkájától piros az arcom.
Legszívesebben lépnék egyet előre és egyenesen rá dölnék, hagyva neki, hogy kedvére simogasson, nem ellenkeznék.
-Nem fürödtem-ez a gondolat nevetségesen emelkedik lelkiszemeim előtt. Pontosan ilyen nevetségesnek érzem most én is magam. A plafonra nézve rázom meg fejem és inkább nem foglalkozom vele, ma lázad ellenem a testem, az alvás volt az első lépés, akkor most én lázadok a testem ellen.
Előre lépek hát és igyekszem kibogozni lábait az ülésből, hogy ne legyen neki kényelmetlen, ha így borulok rá. Pakolgatom a lábakat, de csak az egyik kezemmel, mert a másikkal el nem engedném az övét, majd ha sikerült, akkor szinte csukott szemmel ülök az ölébe és nem engedem.
-Nem szeretnék rossz dolgokra gondolni, túl sok van belőlük mostanában. Apám, a munka, EunSol is elment- sóhajtok fel és lecsúszok öléből, hogy szétterüljek az ágyon. Nem az erősségem a semmittevés, főleg úgy, hogy akaratom ellenére is gondolok a sok problémára, azokra, amik a munka mellőzéséből fognak majd következni. -Köszönöm, hogy itt vagy-teszem még hozzá a plafont nézve, az egyik kezemmel közben nyomkodom a nyakam fájdalmasan.


Aiden | RT |  
CYN


It's already too late
for me to escape

mind álarcot viselünk
Nam Ye Sol
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Kettesben 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
Életem
★ családi állapot ★ :
Kettesben Tenor
When I see you, it’s breathtaking
Normally I’m not like this

I want to pick and gather all
the pretty words for You
They stick in my
throat in front of You
★ foglalkozás ★ :
CEO (Hyundai)
★ play by ★ :
Joshua Hong
★ hozzászólások száma ★ :
196
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Kettesben
Kettesben EmptyHétf. Márc. 23 2020, 16:02

Chris & Aiden
Ahha hát persze, majd biztosan felkelti a végre szunyókáló bátyját az aggódó Sophie. Ezt szerintem ő sem gondolja komolyan, így mindössze csak megzárom össze-vissza a fejemet és jelzem neki a tekintetemmel, hogy ez egy nagy butaság.
Meggyőződésem, hogy azért megyünk az ágyhoz, hogy miután jól felkeltettem Christopher, most jól visszafekszünk az ágyikóba és alszunk még pár órát, azonban megtorpan mellette és egyetlen félelmem, hogy esetlegesen meggondolná magát és felszólalna, hogy talán mégis inkább dolgoznia kellene, na nem, ezt nem fogom persze hagyni, úgyhogy jobb is ha nem töri a fejét olyan dolgokon. És csak hogy érezze a késztetést, én már le is telepszek az ágyra elé és fogom kezeit, természetesen nem pórázként, hanem szeretetből. Annyira jó egymást kezét fogni és itt a szobájában ezt büntetlenül megtehetem, hiszen ezen négy fal között senki se lát minket.
Úgy dörzsöli arcát, mint a baba ki most kell fel, rendkívül aranyos látni őt, amire rá tesz az is, hogy össze-vissza beszél, vagyis én nem igazán tudom megfejteni az egyes szavak, kifejezések közötti kapcsolatot, de talán egyetlen egy sejtésem van, összekapcsolva a "kettőnkről" és a "még nem fürödtem" válaszokat.
- Fürödjünk együtt? - kérdezem erősen felvíve a végén a kérdőszócskát. Oh, hát én ebben nagyon is benne lennék, csak meglep, hogy ilyen képekben képzel el kettőnket együtt. De semmi rossznak elrontója nem vagyok! - Én benne vagyok - vonom meg kedvesen vállaimat mint aki nagyon lelkesedik az ötletért, de szándékosan nem akarja lebombázni örömével a másikat, ennek a visszafogodtságnak az oka pedig, hogy egyáltalán nem vagyok biztos benne, hogy erre gondolt.
Persze nem kell semmit sem elkapkodni, én alszok vele úgy is, ha csupa kosz. Nem kell sokat erőlködnie, hogy kibogozza lábaimat, értem én, nem ellenkezek, de azért nagyon élvezem, hogy ő mozgatja őket és nem én. Ez olyan... vicces.
Nem tudom miért, de egy picit meglepődöm, mikor ölembe csúszik, holott éreztem, hogy mindig is ez volt a terve a lábrakosgatás óta. Magamhoz ölelem az egyébként igazgató-helyettes ifjú állati jó pasit és egyik kezemmel hajtincseibe túrok. Szerintem azon túl, hogy ez az első alkalom, mikor ölembe ül, az is új, hogy a munkáját rossz dologként emlegeti. Szegény Christopher, tényleg nagyon kész lehet.
- Pont ezért is jöttem. Ezer módon el tudjuk ütni az elkövetkező huszonnégy órát, de ha szeretnéd, tovább is maradok, csak akkor megint fel kell vennem "A legjobb testvér" feliratú pólódat - utalok vissza a talán fél éve lévő alkalomra, mikor nála aludtam, miközben a nagy szatyor felé mutatom, aminek az alsó fele ruhákkal van kitömve. - Zacskóba gyömöszöltem a ruháimat és ingben jöttem el, mert így kevésbé feltűnő, hogy esetleg megint hozzád jönnék. - Aztán szomorúan veszem tudomásul, hogy már megy is az ölemből, de nem szomorkodom sokáig, hiszen a matracon szétterülő, hátán fekvő Chris is nagyon jó látvány.
- Ugyan, nem kell köszönni! - felelem, s nyomok egy nyálas puszit a pólójából kilátszódó hasára. - Tudod, hogy szívesen teszem.





Right
here
Right
now
mind álarcot viselünk
Aiden Lee
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Kettesben Cbf24bf8d0426c5b7d1fc5e0442bd6257cef7a89
Kettesben 0f85d7fb9a734be75755adbf7707f1263cece25e
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
I sit beside the fire and think of all those
meadow flowers and butterflies I have
seen near the beautiful Paris.
Kettesben E4326ef1d3c6999bb645a7d303c75b9f393772dd Kettesben 4873a755fb6d8dc1c605ed4fff90f11840f4290d
● ● Hidden Diary ● ●
♫ :
I got this feeling inside my bones
Can't Stop the Feeling! - J . T .
★ családi állapot ★ :
I gave my heart to the most dangerous
person but I did well. Christopher!
Kettesben 9ee291e43b6545c33d41c7f35241196d891f99b9
★ lakhely ★ :
Bronx
★ foglalkozás ★ :
Neurológus rezidens - transzlációs kutatások
★ play by ★ :
Yoon Jeong Han
★ hozzászólások száma ★ :
279
★ :
Kettesben 1d17d24da03fcf6c823a46d8f61354b80f9b7973
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Kettesben
Kettesben EmptyHétf. Márc. 23 2020, 16:43


Veled minden szebb
˝You're
all te colours
in one "
- all teh bright places -
-
Hatalmasra kerekednek a szemeim a kérdése miatt. Igazából nem is értem miért vagyok ennyire meglepett, igazán tudhatnám már, hogy kihasznál minden alkalmat, amikor huncutul viselkedhet és sokat segítek neki a jelenlegi állapotommal. Nyűgös vagyok, ha pedig nem lenne itt, akkor nem foglalkoznék ezzel az állapotommal, beülnék az autóba és mennék amíg csak hagyom magamnak a nem dolgozást, majd vissza ülnék a munkába. Így azonban sokkal jobb, leszámítva, hogy teljesen zavarban vagyok és még élvezi is. Hihetetlen, hogy mennyire aranyos, huncut és még jól is néz ki.
-JaeMin! -szólok rá némi mérget csempészve bele, de képtelen vagyok rá, még én is élvezem, hogy ezt teszi velem, hogy ilyen. Ez nagyon szokatlan érzés, de a mai nap úgy tűnik ilyen lesz, ilyen gyenge leszek. Szerény mosolyt kap tőlem a hatalmas vigyorára, amit alig tud visszafogni.
Mintha a világ legtermészetesebb mozdulatsorozatát végezném, ahogy lábait helyezem más pozitúrába. Pedig sose csináltam még ilyet, nekem a volán mögött vannak természetes mozdulataim, de úgy tűnik ezt most nem kellett gyakorolnom.
Tetszik meglepett arca, amit észlelve beleharapok óvatosan fülébe. Nem csak Ő képes ám így viselkedni és most kiélvezem, hogy átvettem az irányítást, ha csak egy kis időre is.
Elpanaszolom magam és nem is szándékozom ennél többet beszélni most ezekről, minden napom, minden egyes pillanatát a gondok teszik ki, most nem így lesz. A gondolataimat meg majd igyekszem elnyomni, Aiden tudom, hogy ebben készségesen segíteni fog.
Megmondom őszintén, hogy jobban örülnék, ha az ingben maradna, bár, ha átvenné a kinyúlt pólót, abban is ennyire tetszene, mint most, talpig úriban.
Viszlatom a szatyor tartalmát, minden olyannal van tele, amit soha nem eszek és eszemben se lenne venni, igazándiból nagyon is éhes vagyok, nem is emlékszem, hogy mikor ettem valamit, a kávé pedig nem számít éppen ételnek.
Elhagyom az ölét, nem éppen nekem való ott ülni, érdekes érzés, de egyáltalán nem természetellenes, talán képes lennék rá, hogy megszokjam.
Hangosan felnevetek a hasamat érő támadástól és a hajába kapva adom tudtára, hogy hagyja abba, pedig nagyon nem szeretném, csak csiklandoz. -Kár, hogy ilyen feltételekkel tudsz csak jönni-komorodok el egy pillanatra, de nem, most nem lehet rossz a hangulat. Lenyúlok Aiden-hez és így kezdem simogatni arcának vonásait, szemeim lehunyva tapintom tökéletes bőrét és hagyom, hogy az idegszálak elvigyék ingerüket agyamba, hogy most éppen hozzá érek. -Mi a terved mára?


Aiden | RT |  
CYN


It's already too late
for me to escape

mind álarcot viselünk
Nam Ye Sol
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Kettesben 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
Életem
★ családi állapot ★ :
Kettesben Tenor
When I see you, it’s breathtaking
Normally I’m not like this

I want to pick and gather all
the pretty words for You
They stick in my
throat in front of You
★ foglalkozás ★ :
CEO (Hyundai)
★ play by ★ :
Joshua Hong
★ hozzászólások száma ★ :
196
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Kettesben
Kettesben EmptyHétf. Márc. 23 2020, 17:57

Chris & Aiden
Szinte nyüszítve húzom be nyakam, ahogy meghallom Christopher kissé még mérgesnek is tűnő hangját. Ezekre én nagyon érzékeny vagyok, főleg, hogy hirtelen jön és a közvetlen nevemet mondja ki, így néhány másodpercig megszeppent tekintettel nézek a felém magasodó Christopherre, majd elhalványodnak éles vonásai, úgyhogy tudom, nincs akkora baj, mint amennyire megijedtem. Ha pedig így veszem a kialakult helyzetet, akkor nagyon is macsó!
- Én csak próbáltam összerakni amiket mondasz. Ne harapd le a fejem, csak vicc volt! - felelem még mindig behúzott nyakkal, kissé elpirultan. Igazából nem is vicceltem, de nem számít, gondoltam, hogy nem fog neki tetszeni, vagyis én egész addig ebben a hittben vagyok, amíg nem fogja magát és bele nem ül az ölembe, hogy aztán a szenvedőbe még egyszer is belerúgjon azáltal, hogy fülembe harap. Mélyet sóhajtok és próbálok higgadt maradni és semmi meggondolatlant csinálni, bizony nagyon-nagyon örülhet, hogy nem markolok rá a formás fenekére, ahelyett csupán durcásan ajkamba harapok. Játszik velem! Csúnya módon csak játszik velem, kínoz, de... érti egyáltalán, hogy mire utal mindaz, amit most tesz? Mert én szívesen veszem a lapot, de akkor meg ne kiabáljon rá, hogy Jaemin!
- Gonosz vaaaagy! - nyögöm neki, de hangomból érződik, hogy pozitívan szenvedek tőle. Gondoltam elmondom, csak hogy tudja, mondjuk feltételezem tudja ő nagyon jól maga is.
Aztán még itt is hagy, s befekszik az ágyába. Nem értem én ezt az embert, de az biztos, hogy az őrületbe kerget. A szavaira válaszként kap egy újabb puszit ezúttal a pocakjára, nem is gondoltam volna, hogy ennyire csikis, én is az vagyok, de azért jobban bírtam mint ő most. Legalább nevet. Jó és igen ritka őt teljes kedvvel nevetni látni, hiszen általában csak mosoly. Ka még két puszit az előző mellé, csak hogy érezze a törődést és nevessen megy, na meg simogassa a fejemet, mert azt nagyon szeretem, de a végén már azért sem tudok több puszit adni a hasára, mert én is mosolygok, ha nem nevetek vele együtt. Ideje kicsit visszakomolyodni. Kisöpröm hajamat szememből, s mellkasán pihentetem arcomat.
- Igen. De ez már örökké így marad és azt is kívánom, hogy csak ne forduljon rosszabbra a helyzet. Jó sok utalás érkezik arra, hogy lehet tudnak rólunk, amit persze nem mondanak ki nyíltan, én sem mondok ki nyíltan és ügyelek arra, hogy bizonyítékuk sincs még ránk. Amint lesz, nagy baj fog történni, úgyhogy nem bízok semmit a véletlenre. Többek között ezért vásároltam úgy is, mintha a nővéremhez mennék. A másik szatyor tele gyümölccsel és minden normális kajával lent van, a bácsinak adtam. - Végül felülök és odabújok mellé. Nem gondolkodom sokáig a kérdésén.
- Te! - felelem átölelve egyik karommal a vállövét, arcommal az övéhez közeledek, de épp olyan távolságot hagyok, hogy közel, ám kényelmesen egymás szemeibe tudjunk nézni. - Te vagy a tervem mára! - értse ahogy akarja, de mellesleg nem sok ötletem van. Pár másodpercnyi hatásszünetet tartok, míg csillogó szemekkel olvadok el tekintetében, majd megnyalva ajkamat a plafon felé pillantok.
- Először is fürödj és együnk egy jót, aztán sétálhatnánk a kertben, nagyon jó idő lesz ma! Utoljára úgyis talán előző szeptember tájékát voltam a kertetekben. Emlékszel? - fordulok vissza felé a kérdésemkor. Nagyon máshogy viszonyultunk akkor egymáshoz, feltételezem emlékszik rá, csak vicces visszagondolni.





Right
here
Right
now
mind álarcot viselünk
Aiden Lee
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Kettesben Cbf24bf8d0426c5b7d1fc5e0442bd6257cef7a89
Kettesben 0f85d7fb9a734be75755adbf7707f1263cece25e
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
I sit beside the fire and think of all those
meadow flowers and butterflies I have
seen near the beautiful Paris.
Kettesben E4326ef1d3c6999bb645a7d303c75b9f393772dd Kettesben 4873a755fb6d8dc1c605ed4fff90f11840f4290d
● ● Hidden Diary ● ●
♫ :
I got this feeling inside my bones
Can't Stop the Feeling! - J . T .
★ családi állapot ★ :
I gave my heart to the most dangerous
person but I did well. Christopher!
Kettesben 9ee291e43b6545c33d41c7f35241196d891f99b9
★ lakhely ★ :
Bronx
★ foglalkozás ★ :
Neurológus rezidens - transzlációs kutatások
★ play by ★ :
Yoon Jeong Han
★ hozzászólások száma ★ :
279
★ :
Kettesben 1d17d24da03fcf6c823a46d8f61354b80f9b7973
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Kettesben
Kettesben EmptyHétf. Márc. 23 2020, 19:02


Veled minden szebb
˝You're
all te colours
in one "
- all teh bright places -
-
-Ne haragudj-nézek bűnbánóan kissé rémült arcát figyelve. Még mindig nehéz megszoknom, hogy nála a harsányabb hangnem fájdalmas emlékeket idéz elő és bizony nem feltétlenül veszi kedveskedésnek. -Ugye kicsit zavaros vagyok? -teszek fel még egy költői kérdést, de még én magam is annak érzem saját magamat. Nem vagyok benne biztos, hogy nem gondolta komolyan, ami egyébként egyáltalán nem baj.
Az ölébe ülve élvezem, hogy itt van, fáradtnak érzem magam, de jelenléte eltölt egy nem létező erővel, azonban ülni most mégis jobb, főleg, ha ennyire jó helyem van.
Játékosan harapom meg, amire aranyosan szól, imádom, bármit is tesz, bárhogyan is viselkedik. -Jó a tanárom-illesztem még be a szituációba egy mosollyal, amit próbálok visszafogni.
Már fekve élvezem érintéseit, lágyak, de perzselnek, semmiért se cserélném le. Kissé összehúzódik hasam mindig, mikor hozzá ér, nagyon érzékeny ponton talált meg, de nem kérem, hogy hagyja abba, élvezem, jól esik és bár minden nap részem lehetne benne.
Komolyabbak leszünk, ez valahogy mindig része kettőnk találkozásának, de nem rémít meg, ahogyan a hallottak sem, tisztában vagyok azzal, hogy kettőnk kapcsolatának ára van és játszunk sok mindennel is. Aiden-t nem szívesen sodrom veszélybe és már egy ideje gondolkozom azon, hogy vajon, ha elmondanám itthon… nem, az nem történhet meg. Akkor sok mindennek vége lenne, akár kettőnknek is, inkább legyen kevesebb, mint semmi se.
Ismét a szatyorra nézek, aminek történetét ecseteli és nem szüntetem meg egy pillanatra sem simításaim, mely végig halad feje tetejétől, egészen hátáig.
Mivel nekem semmi ötletem sincs, ezért teljes mértékben rá hagyatkozom és belévetett hitemre gondolok, hogy biztosan tervezett mára valamit kettőnknek. Ha nem, akkor természetesen kezembe venném a dolgok irányítását, de bevallom, szívesen hagyatkoznék most rá.
Olyan választ kapok, amitől megáll bennem minden. Levegőt sem kapok és képtelen vagyok levenni róla szemeim, melyek szerelemtől duzzadnak. Megint ellepi arcom a vér, szinte várom a csókot, de helyette még mélyebbre lök a szerelemnek nevezett űrbe.
Csak figyelem, ahogyan taglalja a feladatok sorrendjét, hogy mi mindent fogunk ma csinálni, de vagyok benne biztos, hogy minden egyes szavát megértem. A kérdésre csak bólogatok, hiszen ez életem egyik legszebb pillanat, mit tudnék mondani?
Közelebb húzódva felé hunyom le szemeim és adok lágy csókot, kezeim már köré is tekeredtek, akár egy kábel és nem szeretném elengedni, még nem. -Szeretlek-mondok mikor már nem csókolom, de most is azt tenném. -Halaszthatnánk egy keveset a programokon, hogy még egy kicsit így maradjunk? -suttogom felé a szavakat.

Aiden | RT |  
CYN


It's already too late
for me to escape

mind álarcot viselünk
Nam Ye Sol
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Kettesben 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
Életem
★ családi állapot ★ :
Kettesben Tenor
When I see you, it’s breathtaking
Normally I’m not like this

I want to pick and gather all
the pretty words for You
They stick in my
throat in front of You
★ foglalkozás ★ :
CEO (Hyundai)
★ play by ★ :
Joshua Hong
★ hozzászólások száma ★ :
196
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Kettesben
Kettesben EmptyHétf. Márc. 23 2020, 19:33

Chris & Aiden
- Egy picit - felelem már újra vigyorogva talán nem is igazi kérdésére, főként azért, hogy jelezzem felé, nincs semmi baj, ameddig együtt vagyunk, addig sosem lesz semmi baj, mert mindent meg tudunk oldani. Én is picit piszkálom, azaz inkább jelzem neki, hogy érzem ám, miket művel és ne lepődjön meg, ha folytatnám öntudatlanul amit művel. A duzzogós nyöszörgést felváltam az beismerő huncut vigyor, mert nem tagadom, én is szoktam néha hasonlót csinálni vele, mondjuk tanárnak még nem nevezném magam, de ha nagyon szeretné, játszhatunk olyat, hogy én tanítom valamire, ő pedig ismétli. Ebben talán még jó is lennék, vagyis azt hiszem, mert hát mi tagadás, Chris mellett nem nehéz.
Egy olyan témára evezünk, amiről amúgy is beszélni akartam vele, igaz valami kevésbé romantikus pillanatban akartam volna felhozni, de kapok az alkalmon, miközben ha tudnék, dorombolnék a simításoktól, mint egy elégedett kandúrmacska. Nagyon jól érzem magam Christopher mellet, felett, vagyis én már nem is tudom bepozicionálni magam rendesen, mindenesetre tartom neki testemet, hogy nehogy bármi is megakadályozza őt a szüntelen simogatásokban.
- Amúgy nem érzed, hogy követnének, vagy nyomoznának utánad? - teszem hozzá még az előző gondolathoz, miután megállapítom, hogy nem válaszol rá. Nem tudom mi lehet az oka, remélem nem okoztam kellemetlen pillanatokat.
Mit csinálunk ma? Oh, hát bármit, hiszen végre kötelező munka-karanténban van, vagy inkább kötelező Aiden-szünetet kell tartania, így az egész nap ránk vár. Persze mivel nincs konkrét ötletem, ezért mondom azt, ami tuti és megkérdőjelezhetetlen.
Nézem őt, magam sem tudom, miért várok, vagy éppenséggel mire várok, csak egymást nézzük, én szemeibe merülök, amik egyre jobban csillognak, s csak akkor látom, hogy teljesen el van pirulva, amikor elhessegetem a rózsaszín felhőket. Milyen aranyos, már megint zavarba hoztam! Mintegy hideg vizes felfrissülésnek számok egy hirtelenjében kitalált napi programot, bár sohasem szeretném, ha Christopher mellettem kihűlne teljesen.
Kérdezek, elsősorban kíváncsiságból és azért, hogy őt is szóra bírjam, mivel kissé kezdem magam zavartan érezni, amiért a szobában lévő csöndet egy ideje már csak az én hangom akasztja meg. Lehet, hogy amúgy már rég aludna, én meg itt ficánkolok és szövegelek mellette... s aztán ő fordul egyet, körém tekeri kezét én pedig nagyban pislogok, hogy mi történik, ugyanis már megint nem tudom, de szemei szikráznak és egyenesen rám néz. Úgy érzem magam, mintha egy potyka lennék a medúza fonalai között, esélytelen menekülnöm, de az érintésével már rég lebénított.
Szívem egyre hevesebben ver, ahogy ajkaival közeledik felém, nem tudom miben más ez a csók, de bizony rendkívül más mint a legtöbb. Hagyom, hogy vezesse a csókot, más se tudnék csinálni jelenleg, mert felemészt és én olvadok testéhez simulva, behunyt szemekkel és romantikusan visszacsókolva őt. A csók után, hangjára szép lassan nyitom ki szemeimet, melyekben megláthatja, hogy én az elmúlt pillanatokban nem a Földön voltam.
Határozottan túlbeszéltem magam az elmúlt percekben, amiért haragszok magamra, de egyúttal nem is akarok arra gondolni, mi volt az előbb, csak arra, hogy Christopher lehet még a kettővel ezelőtti vallomásomra reagálva forraszt magához és én rádőlök féloldalasan még az szerelmes csóktól megrészegülve.
- Én is téged nagyon! - felelem mellkasába fúrva arcomat, majd felé emelem arcomat sziporkázó mosollyal. - Ameddig csak akarod.





Right
here
Right
now
mind álarcot viselünk
Aiden Lee
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Kettesben Cbf24bf8d0426c5b7d1fc5e0442bd6257cef7a89
Kettesben 0f85d7fb9a734be75755adbf7707f1263cece25e
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
I sit beside the fire and think of all those
meadow flowers and butterflies I have
seen near the beautiful Paris.
Kettesben E4326ef1d3c6999bb645a7d303c75b9f393772dd Kettesben 4873a755fb6d8dc1c605ed4fff90f11840f4290d
● ● Hidden Diary ● ●
♫ :
I got this feeling inside my bones
Can't Stop the Feeling! - J . T .
★ családi állapot ★ :
I gave my heart to the most dangerous
person but I did well. Christopher!
Kettesben 9ee291e43b6545c33d41c7f35241196d891f99b9
★ lakhely ★ :
Bronx
★ foglalkozás ★ :
Neurológus rezidens - transzlációs kutatások
★ play by ★ :
Yoon Jeong Han
★ hozzászólások száma ★ :
279
★ :
Kettesben 1d17d24da03fcf6c823a46d8f61354b80f9b7973
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Kettesben
Kettesben EmptyKedd Márc. 24 2020, 08:25


Veled minden szebb
˝You're
all te colours
in one "
- all teh bright places -
-
Elgondolkozom, hogy vajon éreztem-e nem kívánt és kíváncsi szemek hatását magamon az elmúlt időszakban. Apám régebben mindig figyelte lépteim, utána megtanultam hogyan legyek tökéletes a munkában és már nem volt rá szükség, azóta nem igen volt ilyesmiben részem.
-Nem-az utóbbi pár hónap egyébként is zavaros volt, ha bárki is figyelt volna, megmerném kockáztatni, hogy nem vettem volna észre. Külföldi utazásoknál pedig általában testőrök vesznek körül, ők biztosan észlelték volna.
Nem csókol meg, ilyeneket mond és képes itt hagyni ebben az állapotban, amin láthatóan Ő már tovább is lépett. De nem, biztosan nem engedem még el, túl gyönyörű, túlságosan kellemes meleggel tölt el, még nem lehet vége.
Mikor ismét engem néz, kapok a lehetőségen és megcsókolom, mintha ez lenne az első, amit elcserélünk. Ahogy karjaimban tartom és nekem dől, már nem is vagyok annyira elveszett, minden erőm visszatér, csak Aiden létezik számomra. Szemei elárulják, hogy élvezi minden egyes pillanatát annak, ami az imént történt. Nem is értem, hogy miért kérdezem, amit, hogy mire számítok, mi lesz, de az biztos, hogy most nem megyünk sétálni, mert nem eresztem el. Nem elég az, hogy egymás mellett sétáljunk, ha rajtam is lehet.
-Tudom-biztosítom, hogy nagyon is érezteti velem érzelmeit és csak remélni tudom, hogy én legalább feleannyira teszem ezt vele, mert akkor az már soknak számít, természetesen nem elégnek és erre igyekszem majd oda is figyelni.
-Gyönyörű vagy-csúszik ki a számon sóvárogva ahogy rám néz. Már tudom, hogy egy férfi is lehet az, Aiden pedig pontosan beleillik a leírásba, sok más között ebbe is. Szerelmes tekintetem nem engedi az övét, kissé felülök, de csak annyira, hogy eléjem és ismét megcsókoljam, ám most hajába is képtelen vagyok nem belekapaszkodni.
A következő pillanatban már ülök és teljesen magamhoz húzva csúszik egyik kezem lejjebb, amíg meg nem találom fenekének vonalát és emelem ölembe, ha engedi. Nem engedem a csókból menekülni, de éreznem kell Őt. Inge alá nyúlok kezeimmel, simítok végig oldalán, majd hátánál keresztezve kezeim szorítom magamhoz. Elszakítom könyörgő ajkaim az Övéitől és égő szemeimmel egy pillanatra megtalálom övéit, de máris nyakát keresve csókolom azt ahogyan csak érem, miközben élvezem, hogy tenyereim forró hátán játszadoznak.

Aiden | RT |  
CYN


It's already too late
for me to escape

mind álarcot viselünk
Nam Ye Sol
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Kettesben 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
Életem
★ családi állapot ★ :
Kettesben Tenor
When I see you, it’s breathtaking
Normally I’m not like this

I want to pick and gather all
the pretty words for You
They stick in my
throat in front of You
★ foglalkozás ★ :
CEO (Hyundai)
★ play by ★ :
Joshua Hong
★ hozzászólások száma ★ :
196
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Kettesben
Kettesben EmptyKedd Márc. 24 2020, 09:29

Chris & Aiden
Nagyon megnyugtat ahogy Christopher azt mondja, hogy nem érezte más emberek kelletlen tekintetét magán, remélem, hogy ez így is van és Christophert nem nyomozzák le, csak engem, ez utóbbit viszont nem akarom neki részletesen kifejteni, mivel félek, hogy csak aggódna értem, arra pedig semmi szükség. Sok mindent kinézek a családomból, de azt nem, hogy megölne, úgyhogy ilyen szempontból nem félek, csak mélységesen tönkre tudják tenni az életemet és ez nem kis rettegéssel tölt el. De már megszoktam, együtt élek vele és vállalom a kockázatokat, mégis jól tudom, hogy nem bukhatok el ezúttal, mert akkor Christophert veszítem el. Nem akarom, hogy bárki is ellehetetlenítsen tőle. Inkább vele élném le az életemet, mintsem biológiai családommal.
Christopher mellett nem nehéz azt éreznem, hogy túl sokat beszélek, szerintem senki más mellett nem kavarognak bennem hasonló érzések, de majd csak ezt is megszokom, amíg őt nem zavarja, addig én nyugodt vagyok. Van egy stílusos módja, hogy valaki befogja a másik száját és most Chris is ezt alkalmazza, noha annyira romantikus és gyengéd módon, hogy mentem elvarázsol, s már tudom, hogy nem a csönd érdekében teszi, hanem teljesen másért.
Beleolvadok az ölelésébe, boldogan szívom magamba illatát. Arcomat a bőréhez nyomom valahol a mellkasa környékén és úgy ölelem, mintha mentem idekötöttem volna. Már csak a takaró hiányozik és biztosra lehetne venni, hogy mi az elkövetkező öt órába semerre se mozdulunk, nos hát nekem ez így tökéletes forgatókönyv és nagyon szívesen javasoltam volna hasonlót, csak aggódtam a pocakja miatt, illetve azért, hogy nem gondol-e túl nyomulósnak, hogyha izé... szóval ő én, meg az ágy. Harmadrészt pedig szörnyen kínoz pont ez a három szó együttesen.
Meglepetté válik már így is sziporkázó tekintetem, mihelyst nagyon szépet mond rólam. Nem szoktam ezt hallani, tőle pedig ezerszer jobban szívemen talált. Teljesen elpirulok, hirtelen nem is tudom, hogy mit mondjak, vagy hogyan reagáljak rá, inkább rák vörösen követem feltápászkodó testének vonalát és veszek részt a csókban, mitől - és a hajam túrásától is - kissé keményebbé válok, mint eddig. Lehet nem is véletlen, hanem tökéletes megérzés volt tőlem a fenekemre csúszó kezére. Halk nyögdécseléssel engedelmeskedek vágyainak, s ülök bele az ölébe, noha most nehéz bármilyen mozdulatra megerőltetnem magam, annyira elkényelmesedtem az imént hozzábújva.  
Szinte remeg teljes testem a kéjtől és a vágytól, lihegni kezdek forró csókunktól és egyenesen bőrömön végigsimító kezeitől. Érzem, hogy teljes testem megfeszül és már magam sem tudom eldönteni, hogy vállába kapaszkodó kezeimmel mennyire erősen szorítom őt.
- Chris! - suttogva nyögöm arcomat az ég felé fordítva, mikor nyakamat támadja meg. Egészen biztosan teljes testem lángom, legfőképpen egy pontom. Nagyon-nagyon akarom őt!
- Chris, ha folytatod... - próbálom figyelmeztetni a következményekre, ugyanis tényleg nem tudom garantálni, hogy nem fogok bevadulni, akkor viszont borzasztó lesz, ha elutasít. Már fél éve is alig tudtam uralni magam, ennyi idő után pedig sokkal kritikusabb a helyzet.





Right
here
Right
now
mind álarcot viselünk
Aiden Lee
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Kettesben Cbf24bf8d0426c5b7d1fc5e0442bd6257cef7a89
Kettesben 0f85d7fb9a734be75755adbf7707f1263cece25e
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
I sit beside the fire and think of all those
meadow flowers and butterflies I have
seen near the beautiful Paris.
Kettesben E4326ef1d3c6999bb645a7d303c75b9f393772dd Kettesben 4873a755fb6d8dc1c605ed4fff90f11840f4290d
● ● Hidden Diary ● ●
♫ :
I got this feeling inside my bones
Can't Stop the Feeling! - J . T .
★ családi állapot ★ :
I gave my heart to the most dangerous
person but I did well. Christopher!
Kettesben 9ee291e43b6545c33d41c7f35241196d891f99b9
★ lakhely ★ :
Bronx
★ foglalkozás ★ :
Neurológus rezidens - transzlációs kutatások
★ play by ★ :
Yoon Jeong Han
★ hozzászólások száma ★ :
279
★ :
Kettesben 1d17d24da03fcf6c823a46d8f61354b80f9b7973
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Kettesben
Kettesben EmptyKedd Márc. 24 2020, 10:30


Veled minden szebb
˝You're
all te colours
in one "
- all teh bright places -
-
Jó érzéssel tölt és kissé talán önelégültté is tesz, ha látom rajta a meglepettséget, melyek szavaim, esetleg tetteim váltanak ki nála. Ő sokszor tesz velem ilyet és bár zavarban vagyok, de igenis élvezem, csak remélni tudom, hogy Ő is, bár valami azt sejteti, hogy igen.
Tényleg gyönyörű és már egy ideje nem csak lopva csodálom meg hófehér bőrét, mely egy selyempárna puhaságával vetekedik. Az igazság, hogy bármeddig tudnék benne gyönyörködni, de így még jobb, hogy közben érezhetem ujjaim alatt és testemen a sajátját, mely rám nehezedik.
Bele sóhajtok szájába, amint szorosabban szorítom magamhoz, érzem tetteim következményét övem alatt, amire neki is hasonló válasza van. Egyszerre simítom gyengéden és préselem magamat hozzá erősen. Ez a kettősség tökéletes jelképe gondolataimnak, a civódásnak, hogy vágyom rá, de félek is, hogy vajon csalódás lesz-e, akár mind a kettőnk számára.
Nyakának íves vezetését követem és minden egyes hangos lihegés erősíti bennem a vágyakat, ahogyan szorító kezei is vállamon. Mikor meghallom nevem, egy pillanatra elbizonytalanodom, hogy talán azért feszült meg mindene, mert erőszakos vagyok, mert nincs kedvére ez a jelenlegi állapot.
Ijedten nézek fel rá, elhalkuló hangját figyelve, hogy mit fog mondani, de nem igen látom arcát, melyet az ég felé emel. Lazítok az ölelésen, de nem mozdulok, ami jön, az nem gondolkoztat el, pontosan tudom, hogy mire utal és azt is, hogy nem ellökni igyekszik magától. Egyszerűen tudom, már máskor is volt ilyen állapotban, mindig megszakítottam.
-Nem szeretném elrontani-suttogom, csak a forró levegő távozik belőlem egy kis hang színezéssel, közben kezeim ismét hátán kószálva simítják azt és csípőjéhez érve magamhoz nyomom, hogy érezzem és Ő is engem. Homlokom mellkasának támasztva nyögök fel ezalatt visszafojtva.
Akarom Őt, hogy itt és most megszüntessem ezt a feszülést a testemben, hogy a forróság elemésszen és neki adjam, de félek, hogy nem lesz jó, hogy valamilyen módon eltávolodunk majd egymástól és ami van, az sem lesz, miattam.

Aiden | RT |  
CYN


It's already too late
for me to escape

mind álarcot viselünk
Nam Ye Sol
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Kettesben 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
Életem
★ családi állapot ★ :
Kettesben Tenor
When I see you, it’s breathtaking
Normally I’m not like this

I want to pick and gather all
the pretty words for You
They stick in my
throat in front of You
★ foglalkozás ★ :
CEO (Hyundai)
★ play by ★ :
Joshua Hong
★ hozzászólások száma ★ :
196
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Kettesben
Kettesben EmptyKedd Márc. 24 2020, 11:25

Chris & Aiden 16+
Boldogan követem akaratát és mászok bele ölébe, még ha ezzel vállalom is a következményeket és azt, hogy nagyon nehéz pillanatoknak leszek kitéve a továbbiakban. Egyszerűen csak akarom, vele bármit bárhol. Ahogy hozzá simulok, azt kívánom, hogy bárcsak kényelmesebb ruhában lennénk, vagy éppenséggel semennyiben sem, bár akkor a mostaninál sokkal hevesebben és hangosabban viselkednék, noha most sem vagyok a higgadtság mintapéldánya. Hallom, hogy ő is felnyög, örülök és élvezem, hogy neki is tetszik ami történik. Mostanság egyre többször bizonytalanodom el vele kapcsán, nem tudom, hogy milyen színű a lámpa, zöld vagy esetleg sárga, talán még az utóbbi, de nem véletlenül néhány másodpercesek a sárga jelzések, nem lehet sokáig vissza tűzkészültségben lenni az indulásra, mert az egy szörnyű állapot. Mondja azt, hogy piros van és én akkor esküszöm behúzom a kéziféket is sértődés nélkül.
De nem ez történik, s én teljes lélekkel nyüszítek a gyönyörű kínzás ellen, amit nyakamra mér, minden csókja újabb és újabb idegszálakat aktivál bennem, s érzem, hogy nehéz lesz kibírnom nyugton, ha ez sokáig így marad. Megszólítom, mire ugyanúgy reagál, mint minden ilyen helyzetben is tette, mégis mindig elfelejtem, hogy mennyire aggódós típus, mikor ilyeneket csinálunk. Talán figyelmeztetésemből és sóhajtozásaimból megsejti, hogy milyen érzéseket okoz nekem ezzel, nem nehéz, hiszen ahogy látom és gondolom: benne is valami hasonlók játszódnak le. Szavaim egyúttal kérdést is intéznek Christophernek. Akarja? Mehet?
Fellélegzek valamelyest ahogy lazul a kettőnket összekötő lánc, visszapillantok ráküzdő szemekkel, melyek aggódóvá változnak válaszát hallva. Nem tagadom, hogy kicsit csalódott vagyok, de ez nem kelt bennem semmilyen rossz érzést, hiszen szeretem és tisztelem őt, nem fogok semmit sem erőltetni, amíg ő nem érzi magát késznek, viszont szerintem nagyon is kész rá, csak fél. Azt pedig nem lehet máshogy leküzdeni csak ha szembenézünk vele.
- Nem fogod! Sosem fogod, mert nem tudod elrontani semmivel. Egy olyan dolog miatt aggódsz, ami a múlt, nem a jelen - mondom szüntelenül szemeibe nézve, arcán végigsimítva, majd nyomatékosítva szavaimat összeszorítom combjaimat két oldalán, mire megérzem, hogy hátamról kezeim csípőmre térnek és még inkább belecsúsztat az ölébe. A hatás se marad el. Egyik kezem ujjai hajtincsei közé futnak erősen, nem akarom megtépni, de most kapaszkodnom kell, míg a másikkal átkarolom hátát, így ölelem magamhoz sóhajom közepette. Ezúttal viszont Chris a hangosabb kettőnk közül.
Óvatosan elkezdek dőlni előre, lassan egyfolytában ölemben tartva őt, amíg lefekszik a hátára, én pedig így lényegében rajta ülök, enyhén előre dőlve, mellkasa mellett egyik kezemmel megtámasztva magam.
- Látod, nincs miért aggódni! - teszem hozzá az előbbi másodpercek margójára. Kicsit igazítok lábaimon, hogy normálisan tartsam őket, behajlítva Chris medencecsontja oldalai mentén. - Most kényelmesen érzed magad? - kicsit őrült kérdés, mert elég erotikus a póz, de nem is azt kérdezem, hogy nyugodt állapotban van, hanem hogy érez-e félelmet. Természetesen nem áll szándékomban levenni a ruháit, vagyis most még nem, csak szoktatni akarom a helyzethez és mindenáron bebizonyítani, hogy semmi probléma nem lesz, miattam sem kell aggódnia, hisz én most is kényelmesen érzem magam és szerintem akkor is majd el tudok lazulni vele, nem leszek görcsös, vagy zaklatott, tehát minden rendben lesz.





Right
here
Right
now
mind álarcot viselünk
Aiden Lee
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Kettesben Cbf24bf8d0426c5b7d1fc5e0442bd6257cef7a89
Kettesben 0f85d7fb9a734be75755adbf7707f1263cece25e
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
I sit beside the fire and think of all those
meadow flowers and butterflies I have
seen near the beautiful Paris.
Kettesben E4326ef1d3c6999bb645a7d303c75b9f393772dd Kettesben 4873a755fb6d8dc1c605ed4fff90f11840f4290d
● ● Hidden Diary ● ●
♫ :
I got this feeling inside my bones
Can't Stop the Feeling! - J . T .
★ családi állapot ★ :
I gave my heart to the most dangerous
person but I did well. Christopher!
Kettesben 9ee291e43b6545c33d41c7f35241196d891f99b9
★ lakhely ★ :
Bronx
★ foglalkozás ★ :
Neurológus rezidens - transzlációs kutatások
★ play by ★ :
Yoon Jeong Han
★ hozzászólások száma ★ :
279
★ :
Kettesben 1d17d24da03fcf6c823a46d8f61354b80f9b7973
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Kettesben
Kettesben EmptyKedd Márc. 24 2020, 11:53


Veled minden szebb
˝You're
all te colours
in one "
- all teh bright places -
-
Hullámokban tör rám a magabiztosság, de ha a szexualitás bármely féle pontjáról is van szó, hamar el is múlik, ahogyan az most is történik. Mármint pontosan tudom, hogy vágyunk egymásra, de nem tudom, hogy megfogom-e állítani a következő lépéseknél, vagy sem, nem tudom, hogy eltudom-e annyira ereszteni a láncokat, amiket magam köré tekertem, hogy kiszabaduljak belőlük.
Nem tudhatja, hogy nem fogom elrontani, természetesen én sem, hogy elfogom, de sok forog kockán, Ő, én, de legfőképpen Mi. Elveszek nyugtató és veszélyes szemeiben, egy pillanatra képes vagyok elfelejteni aggodalmaim sokaságát. Képtelen vagyok szólalni, ha lennének is szavak, amiknek megformázása könnyen menne, akkor is néma maradnék az általa bevetett mozdulattól. Érzem a szorítást és mintegy reflexszerűen vonom még közelebb magamhoz. Kegyetlen és pompás is egyszerre ez a játszma, amit már többször is elővettünk. Nem terveztem el, nincs stratégiám, egy útvonalam, hogy mi fog történni, hogy fog-e történni itt, most és hogyan. Semmit sem tudok.
Homlokomat rajta pihentetve bújok el előle, az iménti hang bizony erőteljesebben jött ki belőlem, ahhoz, hogy eltudjam viselni zavarba esés nélkül. Közeledni kezdek az ágyhoz, felnézve szemeibe figyelem, hogy mi is történik, majd mikor már fekszem a kezeim már testem mellett fekszenek. Teljesen elengedte magát a testem, szívverésem felgyorsult, nem is tudom, hogy veszek-e levegőt. Türelmetlenség, izgalom lep el, de mozdulni képtelen vagyok, csak nézek egyenesen szemeibe, amelyek magabiztosságot sugároznak, enyéim viszont bizonyára valami kavalkád félét.
Szóra nyílnak ajkaim kérdésére, de fogalmam sincs, hogy mit mondhatnék. Hogyan képes egyáltalán szóhoz jutni most? Oda a meggyőzőképességem teljes egészében, elvesztem, rengeteg az engem ért inger, kivörösödöm a gondolattól, hogy vajon mi lesz a következő lépése. Talán most bármit tenne, képtelen lennék cselekedni, de az is lehet, hogy nem.
Kezemet megmozdítva teszem azt gyengén oldalára és sima bőrfelületet érintek. Most érzem, hogy lélegzem, hevesen, szinte kapkodva. Mogyoróbarna gyönyörben úszkálok, kezem pedig már lapockájánál jár és ahogy vállához érek az ing alatt, úgy húzom le magamhoz lassan és fokozatosan, hogy égő ajkakkal csókoljam meg.

Aiden | RT |  
CYN


It's already too late
for me to escape

mind álarcot viselünk
Nam Ye Sol
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Kettesben 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
Életem
★ családi állapot ★ :
Kettesben Tenor
When I see you, it’s breathtaking
Normally I’m not like this

I want to pick and gather all
the pretty words for You
They stick in my
throat in front of You
★ foglalkozás ★ :
CEO (Hyundai)
★ play by ★ :
Joshua Hong
★ hozzászólások száma ★ :
196
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Kettesben
Kettesben EmptyKedd Márc. 24 2020, 12:31

Chris & Aiden
Mihelyst lefektetem hátára, s végignézek ellazuló testén, majd szemeinél ragadok meg, látom bennük az a hatalmas vihart, melyben oly sok érzelem kavarodik, vágy, aggodalom, bizonytalanság, s talán pont az utolsó miatt fogadtatom el magammal, hogy itt és most biztosan nem lesz szexuális együttlét, vagy valami ahhoz hasonló. Nem baj, engem nem zavar, hiszen nem azért jöttem és szeretném, ha ezt Christopher is tudná.
Én elsősorban őt szeretem, nem a testét, noha a teste is pompás és csodálatosan vonzó, csak mit sem ér semmi, ha nem érzi magát mellettem biztonságban és magabiztosan. A félelem nem egy olyan dolog, ami majd elmúlik az idővel, az ellen tenni kell és én most próbálok egy lépéssel közelebb kerülni a célhoz azáltal, hogy megismertetem vele a helyzet egyik pillérét. Nem feltétlenül szóbeli választ várok tőle, igazából bármilyen visszajelzés számomra megfelel, hogy tudjam, mi az amit ő már soknak érez, vagy hol kezdődnek az aggodalmai. Volt egy kósza tippem, hogy lehet a ruha megléte, illetve nem léte lenne ez a határ, s ha belegondolunk, ez a pozíció teljesen más szituációt szülne, ha most meztelenek lennénk.
Nem sietek sehová, várom, hogy szokja a kialakult változást, míg szabad, nem súlyomat tartó kezemmel lágyan cirógatom hasát. Összeszorítom ajkaimat és nagyon mérges vagyok magamra, amiért olyan fejet vágok, mintha tüsszentenem kellene, de nem tehetek róla, gyengéd érintései végig felsőtestemen nagyon csiklandoznak, de nevetni sem szeretnék, hogy ne rontsam el a pillanatot, se a meghitt hangulatot.
Szolid boldog arccal nézem őt, nagyon imádom, ahogy végignéz rajtam, szeretem, ha bámul, mintha a trófeája lennék, s csak akkor hagyom abba a simogatást, mikor megérzem, hogy húz maga felé, én pedig jófiúként engedelmeskedek. Lábaimat kinyújtom, teljesen ráfekszem óvatosan és feje mellett egyik kezemmel könyökölve csókolom őt érzékien.  
Akkor ez most egy igen, vagy nem? Fogalmam sincs, mi a kérdésemre a konklúzió, de képes vagyok lemondani róla, mert nem akarok most sokat gondolkodni, csak élvezni a pillanatot. Szerintem eltelhet öt perc is, mialatt hol csókolva, hol boldogan rajta fekve hagyom a időt telni. Aztán egyszer csak felkelek róla, immáron egészen megnyugodott testi állapotban.
- Nem baj, ha átöltözök? Nagyon kényelmetlen az ing és a farmer is - fogom meg a már teljesen összegyűrődött fehér ingem két végét, hogy szemügyre vegyem, ezzel együtt pedig kivillantom pocakomat is, amit jócskán megnyomott Christopher öve, amíg rajta feküdtem. Aztán mialatt kikelek az ágyból, az órájára pillantok - Sophienak lassan felszáll a gépe, nem? - utalok a húgára és egyben arra, hogyha írni szeretne neki, talán most még megkapja, vagy legközelebb csak nagyjából tíz óra múlva.
A nagy papírzacskóhoz megyek és elkezdem kipakolni a sok kekszet, majd megjelennek gyümölcslék is, még egy kisebb whisky is, én tényleg készültem, na de a végén végre megtalálom pólómat. Ahogy térdelve húznom ki a zacskóból, meghallom, hogy valami koppan a padlón néhányat. Körbenézek, majd megáll bennem a vér, mikor megpillantom a kiszóródott újonnan vett epres óvszeres dobozt. Egyből vetődöm utána, hogy visszategyem a zacskóba, reménykedve benne, hogy Christopher nem látta ezt a kis incidenst. Lopva felé pillantok nem kicsit zavartan.





Right
here
Right
now
mind álarcot viselünk
Aiden Lee
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Kettesben Cbf24bf8d0426c5b7d1fc5e0442bd6257cef7a89
Kettesben 0f85d7fb9a734be75755adbf7707f1263cece25e
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
I sit beside the fire and think of all those
meadow flowers and butterflies I have
seen near the beautiful Paris.
Kettesben E4326ef1d3c6999bb645a7d303c75b9f393772dd Kettesben 4873a755fb6d8dc1c605ed4fff90f11840f4290d
● ● Hidden Diary ● ●
♫ :
I got this feeling inside my bones
Can't Stop the Feeling! - J . T .
★ családi állapot ★ :
I gave my heart to the most dangerous
person but I did well. Christopher!
Kettesben 9ee291e43b6545c33d41c7f35241196d891f99b9
★ lakhely ★ :
Bronx
★ foglalkozás ★ :
Neurológus rezidens - transzlációs kutatások
★ play by ★ :
Yoon Jeong Han
★ hozzászólások száma ★ :
279
★ :
Kettesben 1d17d24da03fcf6c823a46d8f61354b80f9b7973
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Kettesben
Kettesben EmptyKedd Márc. 24 2020, 13:31


Veled minden szebb
˝You're
all te colours
in one "
- all teh bright places -
-
Ennyire még sose voltam közel ahhoz, hogy átadjam magamat a történéseknek és Aiden, meg én… Talán, ha kimondanám, akkor nem lenne kérdéses, hogy tudja és mi fog történni, illetve de, még akkor sem lenne biztos, csak miután már megtörténik.
Végig simítom hátát, ő hasamnál ugyanezt teszi, egyszerűen tökéletes ez a pillanat, vele mindegyik az. Nem tudom mióta lehet a házamban, de remélem nem régóta, az azt jelentené, hogy még sok közös együtt töltendő óra áll előttünk.
Megváltozik arckifejezésem, kérdővé válik, ez új, ahogyan most néz, elbizonytalanodom, talán ez most így nem jó neki, fél kézzel támaszkodik. A távolságot hát megszüntetem, egyrészt, mert nem tudok betelni a csókjaitól, másrészt így talán áttudok tőle venni egy kis súlyt és nem egyedül kell magát tartania.
Rám fekszik, összesimulunk, csupasz bőrünk összeér és másik kezemmel is simogatni kezdem egészen fenekéig, ameddig leérek. Nagyon meghitt a jelenlegi helyzetünk, ahogy rajtam pihen, kezem pedig bejárhatják testét, ahol csak érem.
Ahogy feláll testem megfeszül, eddig nyomott mindenhol és távozása erre emlékeztet, pontosabban a hiánya nagyon fáj. Szokatlan a gyors váltása, talán valamit félre értettem, vagy meggondolta magát. Csalódottan nézek felé, amit igyekszem elrejteni. Csak legyintek neki egyet és lehunyt szemmel fekszem tovább, igyekszem értelmezni, hogy mi történhetett az elmúlt percekben. Az imént az ölemben ült, most meg már a közelemben sincsen, testem azonban még mindig feszülve könyörög érte, ezt igyekszem most megszüntetni.
Emlékeztet Sophie-ra, így már biztos, hogy terelő útra kerültünk, fel is ülök határozottan az ágyból, rendbe hozom magam, hogy a telefonom után nyúljak, ekkor látom meg, hogy húgom írt nekem: Élvezd a meglepit. Puszi Fejemet rázva mosolyodok el, nem is ő lenne.
Nagy zörgést hallok, amire felfigyelve lesem meg a történéseket. Aiden meglehetősen érdekes állapotban van, valamit nagyon szorongat és nem tűnik boldognak, hogy ezt kell tennie.
- Aiden? -kérdezem meg érdeklődően, majd felé lépve veszem fel a chips-es zacskót, ami szintén földet ért. – Minden rendben? -csak nézem egyik szemöldököm felhúzva, majd sóhajtva egyet folytatom. -Mi történt? -utalok igazából az ágyban történtekre, de feltételezem, hogy nem arra fogok választ kapni, ahhoz meglehetősen kevés információkkal bír ez a kérdés.  
Várok még pár másodpercet, majd úgy döntök, hogy én is átöltözöm a tegnapi ingemből, így elkezdem azt kigombolni a szekrényem felé lépve, hogy kivegyek egy frisset.

Aiden | RT |  
CYN


It's already too late
for me to escape

mind álarcot viselünk
Nam Ye Sol
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Kettesben 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
Életem
★ családi állapot ★ :
Kettesben Tenor
When I see you, it’s breathtaking
Normally I’m not like this

I want to pick and gather all
the pretty words for You
They stick in my
throat in front of You
★ foglalkozás ★ :
CEO (Hyundai)
★ play by ★ :
Joshua Hong
★ hozzászólások száma ★ :
196
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Kettesben
Kettesben EmptyKedd Márc. 24 2020, 14:14

Chris & Aiden
Muszáj felkelnem, mikor már nagyon kényelmetlenül érzem magam a ruhák miatt, ez persze nem azt jelenti, hogy nem szándékozok visszafeküdni pont oda amilyen gyorsan csak lehet.
Csak legyint, amit én nagyon nem tudok hova tenni, leginkább olyan érzés lep el, mintha megint sok lennék neki, amiért nem tudok egy órán át egy helyben feküdni és már megint megtöröm a csendet. Oké, akkor hagyom aludni. Vagyis hagynám, csak eszembe jut Sophie, akinek gondolom azért nagyon akarna írni, ő mondta még mielőtt bejöttünk volna a szobájába és gondolom szólok neki, mert ha most nem teszi meg, lehet sokára tud csak vele beszélni. Végül felkel, én meg úgy döntök, hogy akkor itt az ideje átöltözni, mondjuk kicsit elbizonytalanodom ebben is, hiszen nem tudom, hogy az a legyintés mire utalt, hogy mindegy neki, miben vagyok, vagy hogy öltözzek át nyugodtan előtte, vagy amúgy meg azt csinálok amit akarok.
Addig kotorászom, míg meg nem lelem a pólómat, ám azzal együtt véletlenül kirántom a szatyorból a vett óvszeres dobozkát is, amit nagyon nem állt szándékomban villogtatni Christopher előtt, még a végén félre értené. Gyorsan érte nyúlok és rakom is vissza a szatyorba, s lopva pillantok Christopher felé, hogy vajon látta-e a tárgyat. Azt ugyan nem, de a zajra látszólag felkapja a fejét. Megszeppenten pillantok rá ismét, mikor megszólít.
- I-igen? - kérdezem, s már vissza is fordítom fejemet a pólómra, miközben elkezdem hipergyors - zavart - mozdulatokkal kigombolni az ingemet. - Minden rendben! - felelem még kicsit magasabb hangon és izgatottan, hiába, ilyenkor sosem tudom megjátszani magam. Most biztosan nagyon hülyének nézhet!
- Csak kiejtettem valamit a szatyorból, semmi nagy szám - felelem és már biztos vagyok benne, hogy nem látta a tárgyat. Leveszem az ingem, így néhány másodperc erejéig csupasz felsőtesttel guggolok Chrisnek háttal, amíg magamra nem veszem a kényelmes szintén fehér pólót. Ezt követően felállok, megfordulok és most veszem csak észre, hogy időközben Christopher is elkezdett átöltözni. Már nem leplezem a csodálatomat, ráhuppanok az ágyára és törökülésbe helyezkedve első sorból figyelem a műsort.
- Tudod, a bordó szín nagyon jól megy a bőrödhöz! - suttogom két kezemmel egy tölcsért formálva szám elé, persze nem szabom meg, hogy mit vegyen fel, mindössze egy ártatlan titkot osztok meg vele aranyosan mosolyogva.
- Tervezel még aludni? Vagy feküdni? - Mert akkor én is úgy szellemülök, bár jelenleg sugárzik belőlem az energia és a tenni akarás. Kétlem, hogy tudnék sokat feküdni, de ha ő ezt szeretné, szívesen alkalmazkodom. Szerintem Chrisnek most ki kellene kicsit mozdulnia, hogy feltöltődhessen és még csak véletlenül se gondoljon a munkájára, vagy arra, hogy bekapcsolja a laptopját.





Right
here
Right
now
mind álarcot viselünk
Aiden Lee
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Kettesben Cbf24bf8d0426c5b7d1fc5e0442bd6257cef7a89
Kettesben 0f85d7fb9a734be75755adbf7707f1263cece25e
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
I sit beside the fire and think of all those
meadow flowers and butterflies I have
seen near the beautiful Paris.
Kettesben E4326ef1d3c6999bb645a7d303c75b9f393772dd Kettesben 4873a755fb6d8dc1c605ed4fff90f11840f4290d
● ● Hidden Diary ● ●
♫ :
I got this feeling inside my bones
Can't Stop the Feeling! - J . T .
★ családi állapot ★ :
I gave my heart to the most dangerous
person but I did well. Christopher!
Kettesben 9ee291e43b6545c33d41c7f35241196d891f99b9
★ lakhely ★ :
Bronx
★ foglalkozás ★ :
Neurológus rezidens - transzlációs kutatások
★ play by ★ :
Yoon Jeong Han
★ hozzászólások száma ★ :
279
★ :
Kettesben 1d17d24da03fcf6c823a46d8f61354b80f9b7973
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Kettesben
Kettesben EmptyKedd Márc. 24 2020, 14:45


Veled minden szebb
˝You're
all te colours
in one "
- all teh bright places -
-
Aiden szokatlanul furcsán, pontosabban zavartan viselkedik, alig tud rám nézni. Lehet valami eszébe jutott. Nagyon aranyos így, de nem tudom, hogy mit tehettem, amiért ilyen reakciója lett. Nézem még egy darabig, még nagyon máshol járnak a gondolataim, talán ez az oka, meg a fáradtságom, hogy szétszórtabban viselkedem. Össze kell magam szednem.
Pont, amikor leveszi ingét, akkor indulok el mellette és simítok egyet csupasz hátán, míg puszit nyomok arcára. Nem mondom, nem örülök, hogy most így vagyunk, az ágyban jobb volt, de igyekszem félre rakni dacomat, nem rá vagyok mérges, igazából mérges sem vagyok, csak nyűgös, de nem szeretném bántani semmivel sem, főleg nem viselkedésemmel.
Fogaim kimutatva mosolyodom el ártatlan, azonban nagyon is célzó hangját hallva, aminek hatására kezemet áthelyezem a bordó ingemre.
-Ott fogsz ülni, amíg megmosdom? -már kevésbé zavar, ha néz, semmi szégyellni valóm nincsen, de azért nem könnyíti meg a helyzetem azzal, ha vizslatja minden mozdulatom. Képtelen is vagyok eltüntetni a mosolyt arcomról, melyek szemeimmel együtt mutatják a nyugalmat, amiért velem van. Belépek a fürdőbe, ahol leveszem ingem és megmosom arcom és felsőtestem a jól eső hideg vízzel.
Már egy törülközőért nyúlva láthat meg az ajtóban, hogy felitassam a vizet, amiből hajam is kapott egy keveset és már öltöm is magamra a bordó inget, csak neki, csak érte.
A telefonom csöngése szakít meg a válaszadásban, gondolkozni sincs időm, hogy mit szeretnék igazán kilépek begombolatlanul, pontosan az hív, akire számítok.
-EunSol-örülök meg neki, majd el is komorodok. -Tudom, hogy nem erősségünk a búcsúzkodás, de legközelebb legalább közöld velem, hogy nem lesz benne részem-fordulok is Aiden felé és felé lépkedve állok meg előtte és kócolom össze a haját. Igen, teljesen mindegy, hogy miben van. -Igen, itt van-melegedik hangszínem és el nem engedném Aiden-t, majd felé fordítom a telefont húgom kívánságára, aki egy hatalmasat kiált. Sziaaaa! -Hívj, ha megérkeztél, és bármikor máskor, még ha itt késő is van. Szia.
Az ágyra teszem óvatosan a telefont és közre fogom Aiden arcát. -Aludni biztosan nem. Feküdni…-állok meg hirtelen, hogy vajon kimondjam-e, amire most gondolok, de helyette puszit nyomok homlokára, hogy elfeledtessem azt a meggondolatlanul megkezdett mondatot. -Kell majd egy kávét innom-teszem még gyorsan hozzá.

Aiden | RT |  
CYN


It's already too late
for me to escape

mind álarcot viselünk
Nam Ye Sol
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Kettesben 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
Életem
★ családi állapot ★ :
Kettesben Tenor
When I see you, it’s breathtaking
Normally I’m not like this

I want to pick and gather all
the pretty words for You
They stick in my
throat in front of You
★ foglalkozás ★ :
CEO (Hyundai)
★ play by ★ :
Joshua Hong
★ hozzászólások száma ★ :
196
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Kettesben
Kettesben EmptyKedd Márc. 24 2020, 15:32

Chris & Aiden
Pont akkor ér hozzám, mikor leveszem az ingemet. Micsoda véletlen egybeesés, de egy kicsit pont erre játszom, amiért nem egyből kapom fel magamra a pólómat. Végigsimít hátamon és még puszit is kapok az arcomra, mitől úgy mosolygok mint a tejbe tök. Hálás szemekkel pillantok rá és próbálok nem arra gondolni, hogy ha belenéz a szatyorba, akkor az első amit megláthat, az a szép kis dobozka, de szerencsére erre nem kerül sor, így nincs miért többet aggódnom, a veszély elhárult. Már pólóban ülök le az ágyára és nézem végig, ahogy öltözni készül. Bordó ingben nagyon szexi, s nem vagyok rest ezt megjegyezni neki és ezaz, a kedvencemet választja! Enyhén billegek jobbra balra játszadozva saját magam testsúlyával és az ágy rugózatával pusztán játékból, de hát na, boldog kis krumpli vagyok.
- Neeeeem, a zuhanykabinod előtt fogok pont ugyanígy ücsörögni! - húzom az agyát huncut tekintettel és még bólogatok is párat, hogy még inkább elhitessem vele, hogy bizony, bizony, így lesz! Nincs menekvés! Örülök, hogy már vevő ezekre a fél-poénjaimra, mert igazából állandóan próbálkozom, hogy hátra megengedi, de arra számítok, hogy nem. Imádom a szemében rejlő nyugalmat, amolyan otthoni érzést, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne, hogy az ágyán ücsörög egy Aiden Lee.
Azért jó gyerek leszek és megvárom idekint Christophert. Addig legalább jó mélyre el tudom tüntetni az óvszert, hogy még véletlenül se láthassa meg, majd kicsit körbenézek a szobájában, ami maga az elegancia, azaz nekem legalábbis.
Hirtelen megcsörren a telefonja, én pedig véletlenül pont mellette állok, úgyhogy megfogom és elindulok vele a fürdő felé.
- Christopher! Telefoooon! - kiáltom neki és tartom magasba felé a telefonját, mire ő kilép a fürdőből és teljes mentális fagyást okoz nekem. Elveszi és beleszól, én meg csak állok és arra fordulok amerre ő van bármerre is lépjen, bárhová is menjen. Ez a látván felér egy... mindennel. Hajjjj ez csodálatod! Annyira gyönyörű és szexi! Csak állok, míg nem felfogom, hogy amit szüntelenül bámulok, az pontosan kevesebb mint egy karnyújtásnyira van tőlem. Akkor térek magamhoz és kapok el tekintetem a habtestéről, mikor megborzolja a hajam.
Másmilyen de ugyancsak nagy mosolyra húzódik szám, ahogy meghallom Sophiet, ki nekem köszön éppen és Chris is felém tartja a telefonját.
- Sziaa! - kiáltom neki és elveszem Chris kezéből a telefont egy pillanatra. - Képzeld el a bátyád éppen állati menő és most fürdött le és nem gombolta be az ingét, de ne aggódj, mert nincs hideg, szóval nem fog megfázni akkor sem, ha egyáltalán nem lesz rajta ing! - kapkodom a szavakat, hogy elújságoljam Sophienak a hírt, mi éppen most történt velem. - Oh és nyugi, rengeteget mosolyog és még sokat is fog, ne aggódj, egy percig se fogja magát rosszul érezni mellettem. Hogy? A munka? Jah, az teljesen kizárt, eltiltottam tőle, ahogy kérted. Na de visszaadom neked őt, érezd jól magad Európában. Vagy várj! Csak nem Párizsba mész? Ahhh te! Na szia kisebbik Nam! - azzal visszaadom Chrisnek a telefont, hogy ő is tudjon vele kicsit beszélni, még mielőtt elrontanám kettejük csevegését. Annyira jó bátyus. Titkon én is mindig bátyus akartam lenni, csak nem adatott meg.
Még mindig a kinézetétől olvadozva nézek rá, mikor kezei közé veszi arcomat és nagyon csábító dolgokat mond. Értem-értem, na de mi van azzal a fekvéssel? Most inkább nem fogom húzni az agyát,ezt pedig a puszinak köszönheti, különben biztosan rákérdeztem volna, ha nem kapok. Kezd nagyon jól kiismerni...
- Én is! - mosolyodom el a kávéra, aztán rájövök, hogy mit művelt velem pár napja. - Oh, vagyis nem, mégsem. - Megölelem a saját hasamat. - A napokban elég rosszul lettem tőle. De lemegyek veled amíg te iszol. Esetleg én addig teázom, vagy forró csokizom. - Már meg is indulok a földszint felé megragadva Christopher kezét boldogan. A szobaajtó előtt viszont még megtorpanok, megfordulok Chris felé és mielőtt kilépnénk a kuckónkból, nagy lendülettel átkarolom nyakát és vadul lesmárolom, olyan aidenesen, nyelvesen és kíméletlenül.





Right
here
Right
now
mind álarcot viselünk
Aiden Lee
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Kettesben Cbf24bf8d0426c5b7d1fc5e0442bd6257cef7a89
Kettesben 0f85d7fb9a734be75755adbf7707f1263cece25e
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
I sit beside the fire and think of all those
meadow flowers and butterflies I have
seen near the beautiful Paris.
Kettesben E4326ef1d3c6999bb645a7d303c75b9f393772dd Kettesben 4873a755fb6d8dc1c605ed4fff90f11840f4290d
● ● Hidden Diary ● ●
♫ :
I got this feeling inside my bones
Can't Stop the Feeling! - J . T .
★ családi állapot ★ :
I gave my heart to the most dangerous
person but I did well. Christopher!
Kettesben 9ee291e43b6545c33d41c7f35241196d891f99b9
★ lakhely ★ :
Bronx
★ foglalkozás ★ :
Neurológus rezidens - transzlációs kutatások
★ play by ★ :
Yoon Jeong Han
★ hozzászólások száma ★ :
279
★ :
Kettesben 1d17d24da03fcf6c823a46d8f61354b80f9b7973
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Kettesben
Kettesben EmptySzer. Márc. 25 2020, 10:04


Veled minden szebb
˝You're
all te colours
in one "
- all teh bright places -
-
Eltudom képzelni, hogy ülne és végig nézné, ahogyan megfürdök, természetesen nagyon zavarban lennék, ahogyan már a gondolattól is annak érzem magamat, így hát megszaporázom lépteim a fürdőszoba felé. Rá se nézek, de nincs rá szükségem, pontosan tudom, hogy milyen tekintettel figyel és még annyira se lennék képes rejteni pirosodásom. -Majd legközelebb-mondom végül már a fürdőből, mielőtt csuknám az ajtót, de utána támaszkodom is a falnak a levegőhiány miatt, hogy kimondtam az iméntit.
Hallom a csörgést, már félig fel is öltöztem, így már látott Aiden, bár mégis a szokottnál magabiztosabban lépek ki, örülök, mert biztosan tudom, hogy húgom keres.
Aiden kezéből veszem el a telefont, akinek kishíján neki ütközöm, amint kilépek a fürdőből. Már beszélek, de visszanézek felé kérdőn egy mosollyal, hogy mire készült az imént, mert nekem nem úgy tűnt, hogy az ajtóban megállni készült. Szórakozottnak érzem magam a helyzettől és Sophie hangja még fokozza ezt az érzést.
Valahol máshol jár és földbe gyökereztek lábai, ezért közelebb lépve hozzá játszadozom kissé hajával, majd felé tartom a telefont. Nem számítok arra, hogy megfoszt tőle és átveszi a beszélgetés fonalát, bár gondolhattam volna. A húgom és Aiden egy olyan kapcsolatot teremtettek maguknak, amitől én távol állok, de örülök, hogy jóban vannak, a két legfontosabb személy az életemben.
Az égbe emelem arcom, hallva, hogy túl részletesen számol be, Sophie-t ismerve többre gondol, mint ami valójában történt és legközelebb biztosan kifaggat engem is.
-Elég volt-lépek közelebb, nem szigorúan, vagy mérgesen, a kedvem nagyon is jó, de ezek maradjanak inkább köztünk. Elsőre nem járok sikerrel a telefon megszerzésekor, ezért kénytelen vagyok megvárni, míg végeznek. Meghunyászkodva szólok végül én is, de csitítom le Sophie-t, hogy biztosan nem fog tőlem részleteket hallani, sem most, sem a jövőben. Még hallom, hogy lelkesen beszél a telefonba, de elköszönök tőle.
-Hihetetlen vagy-mondom Aiden-nek háttal, de mosolygós a hangom és egy pillanat mulva már szemben vagyok vele, hogy válaszolhassak és végül kizökkenthessem a ki nem mondott szavak okozta kérdőjelekből.
A kávét emlegetve már rajtam is van a nadrág és csatolom be az övem. A hasát ölelgető Aiden azonban megszakít ebben és megsimogatom a korábban fájó helyet, nem szeretném, hogy rosszul érezze magát.
Az ingem még begombolatlan, az öv még lóg rajtam, de máris húz az ajtó felé, felocsúdni sincs lehetőségem, még a teát se tudom helyeselni. Hiába mellette mindig résen kell lenni.
-Ai…-kezdek bele, de megszakít egy heves csókkal, az ajtó küszöbén, annyira meglep, hogy mikor ott hagy én mozdulni sem tudok, csak nézek utána úgy ahogyan ott hagyott, majd kifújom az összes bent tartott levegőt, ami beszorult a meglepetéstől. Megrázva magam csatolom be végül övem és kezdek neki a begombolkozásnak, hogy utol érjem Aiden energiáját. Miközben betűröm az inget, már kiáltok is Philip után, ha nem lenne rekedt a hangom még az iméntiek miatt így kissé köszörülve torkom adom ki az utasításokat.
-Philip, egy kávét és teát kérnénk kintre-mondom séta közben és már nyitom is Aiden előtt az üvegajtót, enyhén kapkodva, mert Philip átlát rajtam és mindenen.

Aiden | RT |  
CYN


It's already too late
for me to escape

mind álarcot viselünk
Nam Ye Sol
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Kettesben 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
Életem
★ családi állapot ★ :
Kettesben Tenor
When I see you, it’s breathtaking
Normally I’m not like this

I want to pick and gather all
the pretty words for You
They stick in my
throat in front of You
★ foglalkozás ★ :
CEO (Hyundai)
★ play by ★ :
Joshua Hong
★ hozzászólások száma ★ :
196
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Kettesben
Kettesben EmptySzer. Márc. 25 2020, 10:52

Chris & Aiden
- Oké! Észben tartom! - kuncogom kihagyhatatlanul, mondjuk szerintem nem mondta komolyan és bele se gondolt abba, hogy az udvarias elutasítás egyben egy "igen" a következő alkalomra. Nyilván nem erőltetem és ha a következő alkalomkor se fogja felhozni, akkor nem fogok benyomulni a fürdőbe, mindenesetre érdekes eljátszani a gondolattal, hogy lehet újabb szintre tud ugorni a kapcsolatunk. Bele se tudok gondolni, hogy mit tennék, hogyan reagálnék, ha meglátnám Christophert meztelenül.
Pont a telefon közelében vagyok, mikor annak képernyője felvillan és meglátom a csörgés közepette Sophie nevét feltűnni. Feltételezem nem akarná a világért se elszalasztani ezt a hívást, úgyhogy megragadom a telefonját és elindulok vele a fürdő felé, ahonnan éppen kijön az uraság. Kezébe nyomom, vagy inkább ő kapja ki lebénult testemből, míg én teljes ámulással nézek végig rajta, kicsit se leplezve a csodálatomat.
Mikor rám pillan fura mosollyal, én hirtelen visszakapom tekintetemet az arcára és ártatlanul viszonozom a mosolyát, jó látni őt, mikor Sophieval beszélget, akkor nagyon lazává válik, mondjuk velem is már el tudja engedni magát, aminek nagyon örülök.  
Ahogy nyújtja felém a telefont, egyből kapok a lehetőségen és kicsit beszélek a lánnyal, elmesélem neki, hogy mennyire jó bátyja van és egy picit szándékosan is húzom Christopher agyát, azzal, hogy elmesélem Sophienak a puszta igazságot, szélesedik is vigyorom, mikor hallom, hogy Chris nagyon nem szeretné, ha a húga ilyeneket tudna, de amúgy is értesülne a mai napról, nem tudja kivédeni. Ettől függetlenül veszem a lapot és készülök elköszönni, ha nem jutna még eszembe pár gondolat, aztán újabb néhány, de próbálok gyorsítani a szavaimat és végül bocsánatkérő, de huncut arccal visszaadom az illetékesnek a telefonját.
- Bocsánat - vigyorodom el válaszként, mondjuk nem mondom komolyan, mert igazából nem is sajnálom a fecsegésemet, szándékos volt, persze ha bajt okoztam vele, akkor tényleg bocsánatot kérek ezzel is, hiába Chris hangja nem feltétlenül utal arra, hogy kiakadna rám, hanem olyan, mintha csak csóválná a fejét, hogy már megint szeleburdi voltam.  
Kapok pocaksimogatást, ami annyira aranyosan érkezik Christophertől, hogy nem bírom ép ésszel felfogni se. Belelkesülve a kávé, forrócsoki vagy tea gondolatától, meg is indulok az ajtó felé húzva magammal a szerelmemet, csak aztán jövök rá, hogy még mindig nincs begombolkozva, sebaj. Megtorpanok az ajtó előtt, amin annyira nem is muszáj nekünk kimennünk és még mindenek előtt meglepem egy hevesebb csókkal.
Látom, hogy meglepte a hirtelen támadásom és csak áll, mint akinek földbegyökerezett a lába, mikor én már tovább indultam a folyosón. Megfordulok és lassan elkezdek hátrafelé menni, halkan nevetve rajta és az előbbieken, hogy mennyire lesokkoltam őt, feltételezem nem vette rossz néven. Egyszerűen csak boldog vagyok, hogy vele lehetek.
Odalent már a bácsi készen áll, hogy várja Christopher Nam szavait, s azokat követően úgy indul meg a konyha felé, mintha mi se lenne természetesebb. Lehet pontosan tudta, hogy kávét fog kérni, sőt tuti! Mindig kávét iszik reggelente.
- Kintre? Jóó - nézek felcsillanó szemekkel Yesolra, valamiért eszembe se jutott kint kávézni a kertben, de ez remek ötlet! - Szoktál kint kávézni reggelente? Én sokszor ezt teszem, nagyon megnyugtat és feltölt, garantálja, hogy jól kezdődjön a napom - mesélem el neki a szokásomat. El tudnám képzelni vele a mindennapjaimat, ahogy reggelente együtt kijövünk ide, megisszuk, megesszük a reggelre szánt adagokat, aztán ő megy dolgozni, én pedig az egyetemre.
- Beülünk a hintaágyba? - Ott egymás mellett tudunk lenni, persze megértem, ha nem akar itt túl nagy közvetlenséget, nem is tervezek egyelőre meggondolatlan dolgokat csinálni.
- Hamarosan már nem leszel egyetemista. Tényleg, neked volt igazi egyetemista életed? Vagy például gimiben... hogy teltek a mindennapjaid? - nézek rá már a hintaágyon ülve, miközben enyhén hintáztatom magam, magunkat, amíg még nem érkeznek meg az italok.





Right
here
Right
now
mind álarcot viselünk
Aiden Lee
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Kettesben Cbf24bf8d0426c5b7d1fc5e0442bd6257cef7a89
Kettesben 0f85d7fb9a734be75755adbf7707f1263cece25e
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
I sit beside the fire and think of all those
meadow flowers and butterflies I have
seen near the beautiful Paris.
Kettesben E4326ef1d3c6999bb645a7d303c75b9f393772dd Kettesben 4873a755fb6d8dc1c605ed4fff90f11840f4290d
● ● Hidden Diary ● ●
♫ :
I got this feeling inside my bones
Can't Stop the Feeling! - J . T .
★ családi állapot ★ :
I gave my heart to the most dangerous
person but I did well. Christopher!
Kettesben 9ee291e43b6545c33d41c7f35241196d891f99b9
★ lakhely ★ :
Bronx
★ foglalkozás ★ :
Neurológus rezidens - transzlációs kutatások
★ play by ★ :
Yoon Jeong Han
★ hozzászólások száma ★ :
279
★ :
Kettesben 1d17d24da03fcf6c823a46d8f61354b80f9b7973
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Kettesben
Kettesben EmptyPént. Május 15 2020, 14:25


Veled minden szebb
˝You're
all te colours
in one "
- all teh bright places -
-
Meg sem fordul a fejemben, hogy másként legyen, ezért is kérem Philip-et, hogy a frissítőinket az udvarba kérje. Vannak nagyon szép és egyben nagyon kellemetlen emlékeim a kert-Aiden párossal kapcsolatosan, de azok már a múlté. Nagyon sok minden változott, de legfőképpen én.
-Nem igazán-lelkes kérdésére gondolkodás nélkül felelek, a napi rutinomnak nem része a kertben töltött idő, csupán néha, ha egyedül vagyok, akkor szoktam kiülni a fűbe gitározni. Aiden mellett olyan lenni, mint egy autónak tankolni, feltölt ám olyan energiával, amiért a világ minden kincsét odaadnám.
Némán csodálva figyelem, ahogy már ül is le és elgondolkozom egy pillanatra, hogy miként fog festeni, ha leülök mellett, de már bevallottam magamnak, hogy a személyzet szemei és fülei mindenhova eljutnak, hát tudnak is arról, ami közöttünk zajlik. Ha nem is teljes mértékben, de képes vagyok inkább önmagam lenni, mint a rideg vezető, ha csak a személyzet van jelen a háznál.
Le is ülök Aiden mellék és emlékek rengetege jön elő, ahogy lábam lógását figyelem, mely éppen, hogy érinti a talajt, de semmi féle képen nem teljes talppal. Az emlék tovább mozog bennem, de minden más érzékemmel a kérdésére figyelek.
-Magántanárom volt gimnazistaként. Nyelveket, tudományokat, de főként gazdaságtudományokat tanultam itthon. Szabadidőmben pedig apámnak segítettem. Egyetemen lényegében ugyanez érvényes, sok tárgyra nem is kell bejárnom, mivel előzetesen meg lett velük beszélve, hogy a munka miatt nem megoldható, így csak a számonkéréseken vagyok jelen-kezdek bele. Nem éppen egy vidámnak tűnő történet, de nekem ez így teljesen megfelelt, ahogyan most is. Nem érzem hiányát semminek sem, ami nem történt meg velem, mert végig a célom érdekében dolgoztam és tettem mindent.
Ezzel a nyugodtsággal fogom meg Aiden kezét. -Igazából már csak pár tárgyat kell teljesítenem, utána végre bele kezdhetek abba, amire egész életemben készültem-igyekszem lezárni, most nem szeretnék erről többet beszélni, mivel automatikusan apám jut eszembe és az a rengeteg munka, ami rám tornyosul, belátni pedig nem kívánom, hogy talán nem vagyok alkalmas erre a nagy célra, pedig még nem is vagyok teljesen ott.
Lepillantva Aiden szemeiről inkább engedem, hogy az emlék ellepjen ismét, máskor erre nem adnék lehetőséget, de most itt, Aiden mellett minden olyan idillikus.
-Régen volt egy hinta annak a fának az ágán-biccentek ujjammal a hatalmas fára. -Philip rakta oda nekünk, amikor Sophie már tudott járni. Sokat jöttünk ki ide és löktem a hintában, utána apánk levetette-mosolyodok el és ezt kiszélesítve nézek megint szemeibe. -Te hogyan játszottál gyerekként? -kérdezem és képtelen vagyok leplezni hatalmas jókedvem, ahogyan elképzelem a gyermek Aiden-t, biztosan nagyon aranyos lehetett, bár most sincs miért panaszkodnia.

Aiden | RT |  
CYN


It's already too late
for me to escape

mind álarcot viselünk
Nam Ye Sol
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Kettesben 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
Életem
★ családi állapot ★ :
Kettesben Tenor
When I see you, it’s breathtaking
Normally I’m not like this

I want to pick and gather all
the pretty words for You
They stick in my
throat in front of You
★ foglalkozás ★ :
CEO (Hyundai)
★ play by ★ :
Joshua Hong
★ hozzászólások száma ★ :
196
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Kettesben
Kettesben Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Kettesben
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: