New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Annie S. Baxter
tollából
Ma 2:43 pm-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 2:39 pm-kor
Owen Grady
tollából
Ma 2:13 pm-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 2:10 pm-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 1:51 pm-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 1:25 pm-kor
Kira Mae Adams
tollából
Ma 12:43 pm-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 12:32 pm-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 11:48 am-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

party & business, Stormie & Travis
Témanyitásparty & business, Stormie & Travis
party & business, Stormie & Travis EmptyKedd Márc. 17, 2020 9:48 pm

Stormie
until you can breath





Morningside park.
Annyira vicces, még gyerekkoromban azt gondoltam, ennek a helynek Morningstar a neve, és csak akkor világosodtam meg, amikor "felvettek" a Columbiára. Ezt még senkinek sem meséltem el, mégis minden alkalommal eszembe jut, amikor erre járok... Mondjuk most nem csak erre járok, azzal a határozott céllal érkeztem, hogy kifutom a lelkemet is.
Hiányzik a foci. A telepen sokat kosaraztunk, amikor még kölykök voltunk, amikor még a bátyám is velünk egy szarkupacon élt, és bár azt is élveztem, valahogy a középsulis foci brutalitása volt igazán az én pályám. Félreértés ne essék, nem voltam kiemelkedő játékos, szerintem még igazán jó sem: de tarolni azt nagyon szerettem.
A hétköznapi bunyók még mindig jelen vannak az életemben, bár nagyon igyekszem visszafogni magam. A korral felelősség is jár, és a motivációm hosszú évek alatt született meg: nem függhetek úgy valakitől, ahogy anyám függ a férfiaktól körülötte. Nem hiszem, hogy valaha képes lennék úgy dobbantani, ahogy a bátyám tette, de ami szabadságra szert tehetek, azt mind akarom.
Szeretek amúgy futni. Először unalmasnak találtam, de ha elég az idő és a kitartás, képes vagyok addig hajtani magam, hogy a fáradtság már jóleső legyen. Na jó, talán egy kicsit szeretem gyötörni magam, ez van, nálam betegesebb alakok is megfordulnak erre. Patológiás esetek. Valami csak ragad rám.
Ma kifejezetten napos az idő, ezt pedig ki kell használni. Plusz, még eléggé hét eleje van, úgyhogy talán nem hal bele senki, hogyha ma este a lehető legkorábban döglök le az ágyba. Ez az egy-két nap az én pihenőm a héten, mintha az emberek kicsit meg is feledkeznének rólam, de nem bánom. Csak az egyenletes lépéseim dobbanását halljam New York megszokott hangzavarán felül. Ez szinte terápia.

| finally party & business, Stormie & Travis 4146035580
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
party & business, Stormie & Travis
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Travis & Eli ~ Just business!
» there's no business like snow business // Ophelia & Jonah
» Brett & Liv ~ Business or not business?
» Stormie & Danny ~ Pub tour
» Stormie & Roger - Moziest

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: