New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 150 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 139 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Robert Benson
tollából
Ma 13:45-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 13:30-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 13:29-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 13:16-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 12:19-kor
Maxwell O'Connor
tollából
Ma 11:57-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 11:23-kor
Harry Porterfield
tollából
Ma 10:47-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:39-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Bennett Ross
TémanyitásBennett Ross
Bennett Ross EmptyVas. Márc. 15 2020, 16:15
Bennett Henry Ross

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Bennett Ross
Becenevek:
Ben
Születési hely, idő:
New York, 1985.12.12.
Kor:
34
Lakhely:
Queens
Szexuális beállítottság:
Hetero
Családi állapot:
Nős
Csoport:
Bűnüldözés (éppen kényszerszabadságon)
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Öreg vagyok én már ehhez.
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
FBI ügynök
Ha dolgozik//Munkahely:
FBI
Hobbi:
Nem is tudom... talán keresnem kellene valamit.
Play by:
Aidan Turner

Jellem
Picúr -aki a feleségem-, szerint cinikus és szarkasztikus vagyok, szerintem meg ami a szívemen, az a számon is. Ha valaki idióta, annak a tudtára kell hozni, hátha kigyógyítható belőle.
Azt is mondja ugyanakkor, hogy nagy lelkű és lelkiismeretes vagyok. Vele szemben talán tényleg, de azzal azért nem dicsekednék, hogy az adóm egy százalékát hova szoktam utalni...
A kollégák szerint jó vezető vagyok, és pont ez az amiért jól együtt tudunk dolgozni. Hát, most egy időre új górét kapnak. Ki tudja? Lehet az nem cseszi el úgy a dolgokat, mint a régi.
Amúgy szeretem a régi rock zenét, a whiskyt, a cigit és a megoldásra váró rejtvényeket.

Múlt
Évek óta dolgoztunk már ezen a rajtaütésen és úgy tűnt, végre révbe értünk. Minden a kezünkben volt. Az összes bizonyíték, bűncselekmény, egy szóval tényleg minden, amit fel tudtunk mutatni ellenük, amikkel éveken, évtizedeken keresztül mérgezték az emberek elméjét és tartották rettegésben egész New Yorkot. Szerettem a hivatásomat, mert változatos, mert nincs két egyforma ügy, mert állandó a nyüzsgés az ügyosztályon, az irodában, mert egy kávét nem tudsz úgy meginni, hogy valaki ne akarna az adott üggyel kapcsolatban valami újdonsült, szájról szájra terjedő pletykát, vagy éppen megoldást lenyomni a torkodon. Ez valahol persze rohadt idegesítő tudott lenni, de legalább könnyűszerrel foghattam a hiperaktív kollégáimra a tüdőrák kialakulásának magas fokú kockázatát, amikor a feleségem mosáskor cigis dobozt talált a farmerom zsebében. Mert ő úgy tudja, hogy már nem szívom. Még stikában sem. Igazából állandóan leszokóban vagyok. Nikotinrágó, tapasz, szentmisék, ördögűzés, már mindent kipróbáltam, de semmi sem segített hosszútávon. Picúr szerint a cigi okolható azért, mert nem részesülünk a gyermekáldás adta felhőtlen örömeiben, szerintem meg az, hogy a történtek óta se éjjelem, se nappalom és már hetek, hónapok óta a kínzó rémálmoktól gyűrött a lepedő, mintsem a gyerek csinálás okozta buja örömei végett... Ezek után persze nyugodtan levonhatod a következtetést, hogy csak egy kiégett, nikotin szagú FBI ügynök vagyok, aki többet tartózkodik bárokban, kocsmákban néhány pohár Chivas Regal társaságában, mint otthon a feleségével, aki vagy házfelújítási ötletekkel, vagy meddőségi klinikák címeivel bombáz naphosszat. Szeretem Picúrt, az életemnél is jobban. Ha nem így lenne, nem vettem volna el, és nem vonultam volna kényszer szabadságra a felettesem parancsára, de megőrülök itthon és megőrülök a terápiákon is, amiket csak akkor van esélyem ellógni, ha a feleségem éppen dolgozik.
Összeszokott csapatként működtünk. Mindenkinek megvolt a saját feladata, mindenkinek megvolt a helye egy-egy bevetés, akció alatt. Az embereimet általában az erősségeikhez mérten láttam el feladattal éles helyzetben, persze akadtak szituációk, amikor felcserélődtek a szerepek, de az összhang, az hogy együtt tudtunk dolgozni, minden akadályon átsegített minket. Kivéve akkor és ott. Mert amit ott láttunk, azt soha nem fogjuk elfelejteni. Beleitta, belemarta magát az elménkbe, mint a sósav és a legrosszabb pillanatokban telepszik rá az agyadra. Például amikor az asszony lábai között fekszel. Elég lelombozó tud lenni. Szó szerint. Láttál már olyan vallásos szektát aminek a vezetője Atyának nevezi magát, egy templomnyi illegálisan tartott lőfegyvere van, a világvégét hirdetik és miközben gránátot dobálnak rád, a bibliából idéznek és lángszóróval próbálják megfélemlíteni az ellenük szegülőket? Nem? Hát addig a napig én sem. Azt gondoltam, hogy ilyen csak a túlspilázott Stallone filmekben fordulhat elő, majd amikor repültek a törmelékek és a szétszakadt emberi testrészek, rá kellett jönnöm, hogy ez a rohadt rideg valóság! Erősítés híján mindannyian ott hagytuk volna a fogunkat. Felszámoltuk a szektát, de az akció így is megannyi emberi áldozatot követelt. Túszul ejtett civilek és három társam veszett oda. Mindenki hősként ünnepelte a nevünket, a jelentésekben az állt, hogy sikeres volt az akció, a hírek napokon keresztül ettől voltak hangosak, az emberek felismertek az utcán, mindenki közös fotót, ölelést és kézfogást akart, én pedig legszívesebben leugrottam volna a Szabadság szobor tetejéről, hogy a sírba vigyem magammal az igazságot amit soha, senki nem fog megtudni és ami a bűntudattal együtt úgy mardos belülről, hogy lassan felemészt.
Valahonnan távolról hallom, hogy nyílik az erkélyajtó, így az utolsó adag letüdőzött füstöt krákogva köhögöm ki fagyos leheletemmel együtt az éjszakai fényekben úszó város fölé. A csikk valahol az eggyel alattunk lakó Mrs.Marble teraszán köt ki és ahogyan megfordulok, hogy szembe találjam magam a feleségem szikrákat szóró pillantásával, csak a röfögő franciabulldogunk -Bosco-, anus rózsájával nézek farkasszemet ahogyan a hálószoba irányába fordulva nyújtóztatja elgémberedett, tömzsi tagjait.
-Te kis rohadék! Majdnem stroke-ot kaptam. Pedig ha valaki, te aztán tudhatnád, hogy a gazdasszonyod haragjánál kevés ijesztőbb dolog létezik. Emlékszel még amikor múltkor a szőnyegére hugyáltál? Én is... - Féloldalas vigyor sejlik sűrű borostával -mit borostával?! Szakállal-, borított képemen miközben egyik lábammal megdörzsölöm tömzsi testét.
-Na, húzzunk be mielőtt tényleg lebukunk. - Intek az üveg erkélyajtó irányába és Bosco, mintha csak értené, belöki azt maga előtt, én pedig lábujjhegyen követem. Engedelmesen letelepszik az ágy előtt lévő szőnyegre én pedig hosszú percekig elmélázva bámulom, féloldalasan az ajtófélfának vetődve a halkan szuszogó feleségemet. Elmélázok kisimult, vöröslő orcáin, melyen itt-ott szeplők incselkednek egymással, és mosolyognom kell hullámos fürtjeinek egyikén, amely az arcába omolva csiklandozza pisze orrát. Ez a látvány az, Ő az aki még ezen a világon tart, aki arra sarkal, hogy ne adjam fel, aki segít embernek maradni és két lábbal megállni a földön!
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Bennett Ross
Bennett Ross EmptyVas. Márc. 15 2020, 18:38
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Bennett!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Egy olyasfajta hőst ismerhettünk meg személyedben, aki ha az élete múlna rajta, akkor se engedné, hogy az idiotizmus elterjedjen a világon, szóval innen messzi távlatokból is köszönettel tartozok neked emiatt. Very Happy Úgy vélem egy embernek alapjában véve is meg kell küzdenie rengeteg problémával az életben és abba pont, hogy nem fér bele az, hogy a másik az idegeire menjen.
Örülök, hogy betekintést nyerhettünk a házas életeddel járó szépségekbe és egyben az ellenkező hatással járó eseményekbe is, amiknek kiváltó okára a későbbiekben magyarázatot is kaptunk tőled. Ha valami olyat él át az ember, amit képtelen feldolgozni, az sok mindent megváltoztat benne és már nem lesz ugyanaz a személy, mint az előtt. Kihatással lesznek ezek a szokásaira, a jövőképére és az sem meglepő, ha ötvenszer átgondolja a döntését, mielőtt úgy igazából rábólinthatna. Érthető, hogy a családalapítás gondolata azok után amit tapasztaltál úgymond megrémiszt. Belegondolni, hogy egy olyan ártatlan életet erre a kegyetlenségtől túlcsorduló világra hozni mennyire lenne szerencsés sosem egy jó ötlet, hiszen úgyis annak a javára billenne az a bizonyos mérleg, amikor is megtagadnád magadtól ennek az örömnek a megtapasztalását. Nem azért, mert kevésbé szeretnéd a feleségedet, egyszerűen csak olyan mélyen beékelte magát a gondolataid közé az általad látottak, hogy szinte magadat kergetnéd őrületbe velük, ha engednél mindennek.
Mindenkinek valahol szüksége van arra, hogy levezesse a benne tomboló feszültséget és nálad úgy tűnik a cigi az, amibe beleölöd a téged emésztő gondolatokat. Az a baj, hogyha már egyszer rájövünk annak nyitjára mivel tudunk könnyíteni a bennünk leledző nyomorúságon, akkor onnantól kezdve bárki, bármit mond mi ragaszkodni fogunk ahhoz. Legyen az bármennyire is káros vagy éppen helytelen, mert mily meglepő, általában ezek azok amik többségében átlendítik az embert azon a bizonyos ponton. Szerencsédre a feleséged ott van melletted, mint egy horgony, ami biztonságot és otthont teremt számodra, akiért megéri a folytatás és ez fontos, hiszen egy ember akkor veszik el csak igazán, ha többé már nincs mibe kapaszkodnia. Mindenesetre remélem a későbbiekben enyhül majd benned ez az érzés, ahogyan a gondolatok is. Hiszen elvileg az idő segít, de azt senki sem teszi hozzá, hogy hány hetet-hónapot vagy évet felkaroló időről van itt szó. Remélhetőleg a te esetedben minél kevesebb lesz ez. Very Happy


Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Bennett Ross A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Bennett Ross D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Bennett Ross 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
 
Bennett Ross
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Debra Palmer-Ross
» Dorothea Ross
» vanessa ross
» Markkk Ross
» Colin Ross

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: