New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 84 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 74 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:43-kor
Richard Sullivan
tollából
Tegnap 22:37-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 22:02-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:51-kor
Marcello Serra
tollából
Tegnap 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Tegnap 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Tegnap 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Tegnap 19:26-kor
Deborah Winchester
tollából
Tegnap 19:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Heloise A. Riegan
TémanyitásHeloise A. Riegan
Heloise A. Riegan EmptySzer. 11 Márc. - 13:44
Heloise A. Riegan

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Heloise Aubrey Riegan
Becenevek:
általában Heloise, néha Loise, a legtöbbször csak "Riegan, menjen már haza!"
Születési hely, idő:
Albany, New York; 1990. 01. 16.
Kor:
30
Lakhely:
Queens
Szexuális beállítottság:
jobb napokon biszex, a rosszabbakon aszex
Családi állapot:
élettársi kapcsolatban a démonokkal az ágya alatt
Csoport:
Bűnüldözés
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
University at Albany // Szociológia // 2008-2013 (egy év halasztással végzett)
New York City Police Academy // 2014 (rendőrvizsga)
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Nyomozó // Detective second-grade
Ha dolgozik//Munkahely:
NYPD, Special Victims Division/Unit
Hobbi:
a munkája, legfőképpen. Ha mégis hazatoloncolják az asztalától, akkor szeret kocogni, sakkozni, a legjobb take out éttermeket felfedezni, és kempingezni, bár utóbbihoz nehezen tudja kikapcsolni a kattogást a fejében. Régen versenytáncolt, de az szinte teljesen feledésbe merült az évek során. Mindenhez zenét hallgat, máskülönben nem tud ellazulni
Play by:
Haley Bennett

Jellem

BEFORE

"Heloise egy napsugár. Egészen kicsi kora óta olyan fényt hoz az életünkbe, amiről álmodni sem mertünk volna korábban. Ami pedig még ennél is csodálatosabb, hogy nem csak az anyai büszkeség mondatja ám ezt velem! Mindig is pozitív visszajelzéseket kaptunk a környezetétől; az összes iskolájában népszerű és szeretett volt, a közösség aktív tagja; a tanárai folyton-folyvást dicsérték az eredményeit és a személyiségét; a barátai a tűzbe tennék érte a kezüket. Borzasztó hálás vagyok a rengeteg szeretetért, amit a mi hatalmas szívű, életvidám kislányunk kapott az évek során, és csak remélni merem, hogy a kedvessége, segítőkészsége és ártatlan őszintesége a jövőben is elnyeri méltó jutalmát. Ránk mindig számíthat majd, ezt megígérhetem."
Mrs. Riegan, Heloise anyukája

AFTER

"Miss Riegan állapota finoman szólva is instabil. Két hete tartózkodik az intézményben, természetes, hogy még nem történt nagyobb előrelépés, ami azonban már aggasztóbb, az Miss Riegan zárkózottsága. Érthető okokból nem kívánja felidézni az incidenst, majd annak jogi útra terelését, illetve utóbbi eredményét, de az érzelmeibe és gondolataiba sem avat be. Nem bízik bennem, és noha a kérdéseimre őszintén válaszol, ezen válaszok sarkítottak, és nem tartalmazzák az igazság minden részletét. Az alvás nehezére esik, ha hatnak is az altatók, rémálmokkal ébred. Éber állapotában mindennek tökéletes tudatában van, nem zavart, nincs jele tompaságnak, de képtelen megnyugodni és kikapcsolódni; minden pillanatban úgy fest, mint egy megsebzett őzsuta, aki a következő támadást várja. A héten újra pánikrohamai voltak, és nem tartom kizártnak a PTSD megjelenését sem a jövőben. Miss Riegan még nem áll rá készen, hogy elhagyja az intézményünket és visszatérjen a tanulmányaihoz."
Dr. Edward Roch, pszichológus-pszichiáter az Albany County Mental Health Clinic akalmazásában

NOWADAYS

"Riegan határozottan... érdekes személyiség. Senkit nem láttam még, aki ilyen lendülettel vetette volna bele magát a helyszínelésbe és a papírmunkába egyaránt. Szinte aggasztó, mennyire nincs baja az adminisztrációval. Amúgy udvarias lány, a kihallgatásokon kedves is tud lenni, ha épp úgy van, és láttam már empatikusan is viselkedni. Az átlagnál valamivel jobb megfigyelőképességgel rendelkezik, az esze is vág, mint a borotva, de van abban valami ijesztő, hogy mennyire érzelemmentes és komor tud lenni. Ritkán mosolyog, ha mégis, sosem őszinte, és a beszélgetések sem érintenek soha az időjárásnál vagy a hétvégénél mélyebbet - amit neked kell kezdeményezned, mert ha nem az adott ügyről van szó, nem töri meg a csendet. Néha olyan, mintha egy szellemmel dolgoznál. Ráadásul kísérti is az őrsöt; mindig bent van, mindegy milyen korán érkezek, vagy milyen későn megyek haza. A múltkor ugyanaz a kávéfoltos ing volt rajta reggel, mint előző délután! Ez már nem egészséges munkamánia, én mondom."
Ben Stewart, egy SVU-s kolléga

Múlt
2012. 01. 21. - Albany County Mental Health Clinic

- Hogy van ma reggel, Heloise? - érdeklődik Dr. Roch a szokásos monoton hangján. Az egyik lábát lazán a másikra téve ül abban a jobb napokat látott, barna bőrfotelben, aminél hangosabban semmi nem sikítja a helyiségben, hogy "pszichológus", pedig a berendezést végzők aztán igyekeztek. A túl zöld tájképek a faburkolatos falakon, mert a zöld nyugtató hatással van az emberre; a régi szőnyeg, amit ki tudja hányan koptattak már előttem; azok az egykor talán elegáns, de mára már kissé elnyűtt, égig-nyúló könyvespolcok, rajtuk a régi könyvekkel... mintha egy filmből szalajtották volna. Szándékos, vagy az öreg, antiknak szánt bútorokkal próbálják elitnek érzékeltetni a helyet? Esetleg ez a "megnyugtató" receptje? Régi és használt, egy csipetnyi eleganciával?
Nem tudom. Azt sem, miért érdekel ennyire, de nyár óta sokkal jobban leköt a környezetem vizsgálata, mint azelőtt valaha is. Vagy mint bármi más mostanság, ha őszinte akarok lenni. Régebben nem tudtam meglenni a tánc nélkül. Ma elég, ha csak eszembe jut a gondolat, és szinte érzem a hányás ízét a számban. Soha többet nem fogok táncolni.
A tekintetem a Roch ölébe fektetett notesz felé siklik. Bőrkötéses. Meglepett vagyok, tényleg.
Az ujjaim a kanapé szélébe kapaszkodnak a szorosan összezárt lábaim mellett. Vállat vonok. - Megvagyok, azt hiszem. - A hangom rekedt, és messze nem olyan kellemesen légies, mint amilyennek a fejemben hangzott. Krákogok, nem mintha menteni tudnám a helyzetet, pedig komolyan gondolom a szavaimat. Nos... részben.
Roch felpillant. Nincs szemüvege. Érdekes, olyan szemüveges típusnak tűnik - így valamivel kevésbé olyan, mintha egy klisés film pszichológus mellékszereplőjét játszaná. Mindenesetre, nem kell elengednem a szememmel a válla fölötti, tavaszi rétet ábrázoló festményt, hogy érezzem a megrovást a pillantásában. Azt hiszi, hazudok. Jogos következtetés, ugyanakkor nem hazudok, csak... nem vagyok teljesen őszinte sem. Megvagyok; ez igaz. Lehetnék jobban; ez is.
- Megint rosszul alszik. - Hiányzik a kérdő hangsúly a mondat végéről, viszont nem hánytorgathatom fel Rochnak, amiért a munkáját végzi és megfigyel. Ha nem tenné is feltűnő lenne, hogy milyen ótvarul nézek ki - pontosan, ahogy érzem magam. Lehet abban valami, hogy a szépség belülről fakad - na nem mintha célom lenne szépnek lenni. Szívem szerint szakállat növesztenék és remetének mennék a hegyekbe. Szeretem a hegyeket. Sosem voltam ott Ja...
Nem.
Összeszorítom a szemem, míg a fogam az alsó ajkamba mar, és muszáj egy kicsit így maradnom, mielőtt felelhetnék. A levegő szaggatottan érkezik meg a tüdőmbe, az oldalam ég, ahogy az oxigén beszorul.
- Gondolom kezd hozzászokni a szervezetem az altatókhoz - formázom a szavakat immáron tisztább hanggal. Az egyik lábam önkéntelenül dobolni kezd alattam, de a combjaim ugyanolyan feszesen zárnak össze, mint eddig. - Szívesen kipróbálnék valami erősebbet. Én örülnék a legjobban, ha nem álmodnék - megpróbálkozok valami mosolyszerűséggel, de azzal a lendülettel olvad is le az arcomról, hogy megjelenik. Érzem, hogy hamis, túlságosan is, inkább fintor lehet, mint mosoly.
- Tehát a rémálmok is visszatértek? - érkezik a kérdés, és már hallom is a tol suhanását a papíron. Erősebben rúgok a padlóba; ezt nem akartam elárulni. Ha kipihentebb lennék, nem is tettem volna, de így...
Bólintok. Nincs értelme tagadni, de vesszek meg, ha mélyebben is belemegyek. Felejteni akarok, nem továbblépni. Kitörölni az egészet az fejemből, pont úgy, ahogy Roch egy hibajavítóval esik a notesze egyik sorának.
- A bíróságról?
A kanapéba kapaszkodó ujjaim elfehérednek, a tenyerem és az ülőhely bőrje érdekes hangot ad ki a szoros találkozásra. Remek; a testem egyetlen rossz emlékkel teli szótól összerándul, a kanapé meg itt fingik alattam. Nevetséges, valahogy mégsem tudok nevetni. Szeretném, ha tudnék, de... képtelen vagyok rá.
Emlékek öntenek el, és a tüdőm hirtelen megtagadja a testem kimondatlan parancsát, miszerint működnie kell.
Az arcomba szökő töredezett haj, ahogy lehajtom a fejem. A tövig rágott körmök az ölemben nyugvó, remegő kezeimen. Az esküdtek arca balról, a bíró vizsgáló szeme jobbról, a védőügyvéd megalázó kérdései szemből.

Megint 2011 őszén találom magam, a második legrosszabb emlékem helyszínén.
"- Tehát Miss Riegan saját bevallása szerint is a önként, mindennemű kényszer vagy befolyás nélkül hívta fel magával a vőlegényét, Mr. Wrightot a közös hotelszobájukba. Megerősítené még egyszer, Miss Riegan, hogy így történt-e?
- Így történt - suttogom magam elé.
Nem látom teljesen, de még így is elcsípem, ahogy Jack védőügyvédje a füléhez emeli a kezét. - Bocsásson meg, de nem hallottam.
- Így történt - emelem fel a hangom, és ezzel egy időben tekintetemet is. Könnyes a szemem, de nem fogok sírni. NEM fogok sírni, akármennyire is vigyorog rám úgy ez a majom, mint akinek már a zsebében van az ügy.
Ezt az örömöt senki nem kapja meg. Tőlem biztosan nem.
Tisztában vagyok vele, hogy most kérdőjelezte meg a történetem hitelességét, de nem akarom tagadni azt, ami igaz. Ez a része tényleg így történt; mégis mi az istenért ne akarnék lefeküdni a vőlegényemmel?
Szerettem őt. Akartam őt. Nem véletlenül volt a vőlegényem, és nem véletlenül volt közös szobánk.
Csak éppen arra nem számítottam, hogy nem leszünk egyedül. Hogy a szobában a vőlegényem legjobb barátja fog minket várni, mert ők "arra gondoltak, hogy kipróbálhatnánk valami újat". És hogy a "nem" nem mindenkinek jelenti ugyanazt."

- Heloise, jól érzi magát? - zökkent vissza Dr. Roch hangja a jelenbe. Észre se vettem, hogy láthatóan remegni kezdtem, és a fülemben dobogó vért is csak most észlelem. Mintha a félelmet a tested egyetlen reakciójába öntötték volna. A szívem olyan erősen dobban a mellkasomban, hogy kis híján félek, kiakar szakadni a helyéről, s a tüdőm ég, hiába kapkodok levegő után úgy, mint egy partra vetett hal; a levegő, amit belégzek, egész egyszerűen nem elég.
Tudom, hogy ez egy pánikroham, mert volt már benne részem. Az ítélet nyilvánosságra hozása után, meg azon a bizonyos estén, és mindkettő érthetőnek tűnt. A mostani nem az.
Szédelegni kezdek.
- Persze - szűröm ki a fogaim közül, de a szavaimat rögtön meghazudtolja, ahogy elveszítem az egyensúlyom és előrebukok, egyenesen a padlóra. Nem érzem az esés fájdalmát, és nem is ezért szökik ki egy könnycsepp a lehunyt szemeim alól. Istenem, mi történik velem?
Magzatpózba húzom magam, és sírni kezdek. Nem hallom, mi történik körülöttem, némi rángatózáson túl a kezek sem érdekelnek, amik megragadnak, csak sírok és sírok, miközben azon gondolkodok, hogy vajon ilyen érzés-e meghalni. Ha nem is fizikailag, de ott bent, ahol igazán fontos.

2017. 02. 02. - Brooklyn, The Gingerbread House

- Még mindig nem tartom jó ötletnek - dől hátra Fred egy hangos sóhajjal a székében, az egyik kezét a karfára dobva, a másikkal az orrnyergét masszírozva. Kissé dramatikusabbra veszi a figurát, mint amennyire a helyzet indokolná, de az évek során már megszoktam, hogy túlságosan is aggódnak értem. Örülnöm kéne, hogy annak ellenére is vannak szerető és támogató személyek az életemben, hogy én mindent megtettem az ellökésük érdekében, de önző vagyok, és csak bosszant, amiért folyton porcelánbabaként bánnak velem.
Megkavarom a capuccinomat és ezzel teljesen tönkre is teszem a tejszínhabra szórt fahéj körkörös mintáját. - Miért? Itt van felszabadult hely - mosolyodok el haloványan. Nem fogja bevenni; csalódnék is, ha így lenne.
Alig érek a gondolat végére, már meg is kapom a jól megérdemelt, sértettséggel vegyes hitetlenkedő pillantást. - Ne sértegesd az intelligenciámat. Vagy legalább ne ennyire. Miért teszed ezt magaddal? - hajol hirtelen előre, az asztallapra könyökölve. Előrenyúl, és a kávét kavargató kezemre teszi a sajátját.
Nem rándulok össze. Nem kezdek el remegni. Nem villannak be képek a csuklómra szoruló kezekről, amik a fejem fölé emelik a tiltakozó karomat. Ez csak egy érintés. Egy szimpla, könnyed, természetes érintés. A mindennapok része. Ez pedig Fred. Sosem bántana.
Volt idő, amikor Ja... róla is ezt gondoltad.
Hallgass.
És valóban; kibírom. Az érzés még csak nem is kellemetlen, hiába tartok tőle. Büszkeséggel dobban meg a szívem, hiába, hogy évek óta képes vagyok - általában - félelem és undor nélküli fizikai kontaktusra. A nőkkel könnyebb, de ezt az egyet talán elnézem magamnak.
- Miért sodrom veszélybe magam, úgy érted? - döntöm oldalra egy gyengéd mosollyal a fejem, és megszorítom Fred kezét. - Ezt pont a gyilkossági nyomozó kérdezi?
Újabb sóhaj, ezúttal lemondóbb. Látom az olykor feltűnő jelvényt Fred nyakában, a kardigánja alatt. Érzem a sajátomat a zsebemben; megnyugtat. Kellemetlen, ha bevallom, hogy az is az, amikor a fegyveremet érzem az oldalamnak simulni a kabát rejtekében?
- Nem. Vagyis, is, de a "veszélybe sodrást" inkább úgy értem, hogy miért vagy olyan átkozottul makacs a sebeid feltépésében. Tudom, hogy nyomozó akarsz lenni, de... miért pont a SVU-nál? És hagyjuk a félrebeszélést - legyint előre, mint aki tudja, hogy ezt a kérdést is csak körbetáncolnám.
SVU, azaz Special Victims Unit. Különleges áldozatok csoportja, különleges ügyosztály, vagy csak szimplán a "szexbűn egység". Az NYPD azon nyomozóegysége, ahol - többnyire - szexuális bűntényekkel foglalkoznak. Az általános megítélés szerint pokoli hely - ugyanakkor, a többség sokszor a gyilkosságiakat jelenti, és ha engem kérdeznek, nekik sincs ki mind a négy kerekük. Nem akarok nekiállni fogadásokat kötni róla, hogy melyik osztály lehet depresszívebb, de ha valakik, hát ők felvehetik a versenyt az SVU-val.
Lassan a fülem mögé tűrök egy tincset, hogy nyerjek egy kis időt a gondolataim összeszedésére, és a kávémra szegezem a tekintetem. A mutatóujjam hamar utat talál a csészém szegélyére, és körözni kezd rajta.
- Ez nem a sebeim feltépése. Épp ellenkezőleg; sokkal inkább afféle... terápia - vallom be csendesen, és igyekszek figyelmen kívül hagyni a torkomat fojtogató szégyenérzetet, ami minden áldott alkalommal elönt, ha fel kell idéznem, vagy beszélnem róla, hogy mi történt velem akkor régen. Szégyellem magam, mert megtörtént. Nem kéne, nincs rá okom, nem az én hibám volt. Szavak, amiket végtelenbe nyúló estéken ismételgettem magamnak a tükör előtt gubbasztva. Ártatlan vagy, Heloise. Az agyam tudja, a szívem nem. És szégyellem magam, mert gyengének érzem magam, amiért nem tudom végre magam mögött hagyni az egészet; amiért egyes napokon ugyanolyan rossz, mint anno öt-hat éve. Ha nem rosszabb.
Eljön valaha is az idő, amikor újra teljesnek érezhetem magam? Örökre a saját összetört darabkáim körül kell balettoznom?
- A gondolat adott erőt a nehéz pillanatokban, hogy talán egyszer, ha elvégzem az akadémiát és mindent beleadok, segíthetek másoknak, akik hasonlókon mentek keresztül, mint én. Hogy ha csak egy kicsit is, de előremozdíthatom az ügyüket, és szerepem lehet abban, hogy igazságot kapjanak. - Az el nem hangzott "nem úgy, mint én" szavak nélkül is kitölti a csendet.
A lélegzetem szaggatott, de belül nyugodt vagyok. Többé-kevésbé.
Fred másik keze csatlakozik az enyémen pihenőhöz és a tenyere közé veszi a sajátomat. Egy külső szemlélőnek talán szerelmespárnak tűnhetünk, de hálás vagyok, hogy a "randi" felvetése soha még csak szóba sem került. Nem hiszem, hogy képes lennék akárcsak a felét megütni annak a mércének, amit Fred megérdemelne.
- Nehéz lesz, ugye tudod? - kérdezi halkan, de a kétely eltűnt a hangjából. Nekem ez is elég, mert ez azt jelenti, hogy hisz bennem - és ez a legfontosabb.
- Mikor nem nehéz egy nyomozó élete? - kérdezek vissza csipkelődve. - Ne aggódj miattam. Nem akarunk több ráncot a homlokodra.
- Te kis...

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Heloise A. Riegan
Heloise A. Riegan EmptyCsüt. 12 Márc. - 10:50
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Héloise!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Masszív, veretes sztorit hoztál nekünk ide, ugye tudod? Heloise A. Riegan 2451935670  Bevallom, hogy rendesen bevitted nekem azt a képzeletbeli gyomrost, ami nem csupán az általad megálmodott és felépített sztorinak volt köszönhető, hanem annak ahogyan mindezt megfogalmaztad. Embarassed  Hihetetlenül írsz, és talán ez adja meg az egésznek a keretét. Heloise A. Riegan 690269075  A választott arcot, no bevallom én eddig nem ismertem, de az biztos, hogy a szőke hajáról és a pirospozsgás pofijáról nekem is egy napsugár jutna eszembe, meg akaratlanul is az a bizonyos Johnny Cash klasszikus: “You are my sunshine” ez benne is maradt a fülembe, magamba dúdolgatva amíg olvasni kezdtelek. Heloise A. Riegan 1404455205

Érdekes és egyben nagyon árnyalt jellemzést hoztál, ami, ha már a napocskás hasonlatnál maradok, kicsit olyan mint amikor jön egy hirtelen nyári vihar. Még hét ágra süt a nap, beborul, végül ráömlik a világra a kiadós zápor. Tulajdonképpen a te életed is ilyen. Heloise A. Riegan 2624752903  Ennek zanzásított rövid verzióját ismerhettük meg ebben a részben. Olyan gyönyörű az a rész amikor az édesanyád beszél rólad.(userként tudom, hogy anyaként mind ilyenek vagyunk: elfogultak a végtelenségig). Az biztos, hogy napfényt hoztál az életébe, ami akkor sem szűnt meg amikor mindaz történt veled, ami. Ennek két külön fejezete a jellemzés két része, ami tökéletesen mutatja, hogy mások hogy látnak téged, és amely jellemzések valószínű jobban fedik a valóságot, semmint azt te esetleg látod. Heloise A. Riegan 2451935670  Mert te nem beszélsz róla, helyette a munkába menekülsz. Nem tudom a vezeklés, amit a hozzád hasonlóak megsegítéséért kezdtél mennyire lesz a segítségedre. Sokan állítják, hogy így könnyebb mindent feldolgozni. Nos, majd kiderül. Rolling Eyes

Ha izgalmas volt a jellemzésed, akkor a történeted még inkább az volt. Heloise A. Riegan 3874598021  Nem rejtem véka alá, hogy oda vagyok a gyönyörű, részletgazdag mesélős leírásokért, és nálad ezt ezerszeresen megkaptam. Heloise A. Riegan 1471401822  Már maga, ahogyan leírod a pszichológus személyét, a környezetét, ahogyan belehelyezed magad az érzéseiddel együtt amik benned vannak, már ez egyszerűen csodás. Fokozatosan építkezel, fokozatosan hozod elő az emlékeidet. Szinte csak félgondolatokkal zsonglőrködsz mégis fenomenálisan bontakozik ki, hogy mi is történt veled, miért lett a ragyogó napsugárból masszív borongós égbolt. Heloise A. Riegan 3874598021  Talán a legszomorúbb és legfájdalmasabb az egészben, hogy olyan valaki tett veled mindent, és zúzta porrá a lelked, az önbecsülésed akit szerettél, akiben megbíztál. Hiszen a vőlegénye az embernek a későbbi férje, a szülei után az első akinek minden bizalmát odaadja. Heloise A. Riegan 2122324058
Utat találni innen kifelé lehet nem a legkönnyebbet választottad azzal, hogy az egyik legnehezebb rendőri egységhez kérted magad. De te talán azon kevesek közé tartozol, akik pontosan tudják, hogy mi az amit egy ilyen helyzetben egy nő átélhet.

A stílusod egyszerűen fergeteges. Heloise A. Riegan 4142114136  Ahogyan már korábban írtam részletgazdag, gyönyörű bemutatások, helyenként megcsípett kesernyés humor, ami még külön fűszerezte az egészet. Téged élmény olvasni, komolyan. Heloise A. Riegan 3874598021

A Tara-Plecsnit egy hatalmas és biztató öleléssel adom most át neked. Színt admin ad majd.

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Heloise A. Riegan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» summer to my winter // Heloise & Heloise
» running up that hill // Sykes & Riegan
» heloise hunt
» Héloise Harvey
» this again? // Ryan & Heloise

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: