New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 46 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 46 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Cora Fraser
tollából
Tegnap 23:03-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 23:00-kor
Dr. Anthony Crine
tollából
Tegnap 22:39-kor
Sophie L. Collins
tollából
Tegnap 22:30-kor
Jayda Winters
tollából
Tegnap 21:59-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:50-kor
Dr. Bianca Bishop
tollából
Tegnap 21:05-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 20:55-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 20:07-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

nem vagy a bátyám
Témanyitásnem vagy a bátyám
nem vagy a bátyám EmptyKedd Feb. 18 2020, 23:35
Nevezzenek ahogy csak szeretnéd

Play by:
Jack Greystone
Születési hely:
San Juan
Kor:
29
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
szingli
Csoport:
Média, művészet és sport
Történetünk:


Ismersz pelenkás korom óta. Szó szerint. A legfiatalabb bátyám a négyből a Te legjobb barátod volt már a homokozóban is, és együtt utáltatok, mikor öt éves korotokban megszülettem. Mai napig közel álltok egymáshoz, bár ritkán találkoztok, tekintve hogy ő ügyvéd San Juanban, Te viszont még húsz sem voltál, mikor fogtad magad, és New Yorkba jöttél szerencsét próbálni.
Divatfotós lettél valahogy, magad sem igazán tudod hogyan, de jó vagy benne, és neved van a szakmán belül. Szerintem minden ott kezdődött, mikor te és Felipe felöltöztettétek a spánielem modellnek, és te lőtted be a haját. Emlékszel? Még megvan a polaroid kép, és tervezem, hogy egyszer jó pénzért eladom, csak hogy égesselek. Bejárod a világot, néha nem sokat tudtunk róla, épp hol vagy és mit csinálsz, a szüleid halála után volt egy időszak, mikor aggódtunk érted, jogosan. Mostanság úgy tűnik, jobban vagy, és mikor Felipe mesélte, hogy New Yorkba költözöm, együtt kitaláltátok, hogy a te lakásodban fogok lakni, van plusz szoba, és úgyis többnyire üres az egész, még jó is, ha fenntartom.
Hogy én mit szólok hozzá? A jelek szerint az senkit nem érdekel, pedig hu-húú mekkora hisztit rendeztem. De mikor az ember négy bátyja és a szülei összefognak egy közös célért, az félelmetesen hatásos tud lenni, még az én esetemben is. Neked meg örül a fejed, mert imádod, mikor nem kapom meg, amit akarok, meg úgy összességében, bosszantani. Állítom a távolból Felipe még tippeket is ad, pedig lehetne már jobb dolga igazán.
A kapcsolatunk mindig is változó volt. Hol idegesítesz, hol idegesítelek, néha megtűrtük egymást, néha kevésbé, főleg mikor azt játszottad, hogy te is a bátyáim sorában állsz. Mert nem. Nem kell több báty. Egyáltalán nem. Így felnőtt fejjel azt mondanám, kislányként odáig meg vissza voltam érted, mint az egyetlen hímnemű lényért, akit a közelembe engedtek, és nem fenyegették meg cserébe halálosan. Néha úgy képzeltem, neked is tetszem. Persze mindig fagyos volt az ébredés, innen volt valószínűleg a legtöbb ellentétünk. Így felnőtt fejjel remélem ennek vége. Szóval költözöm. Hozzád.

//Azt hiszem, nem szükséges mondani, hogy nagyon várom, de a hangsúlyozás sosem árt: Nagyon várom! Very Happy  
Úgy képzelem, volt egy korszak, mikor a divatszakma kicsit megette, és olyan dolgokat tett, amiket nem feltétlenül kellett volna. Gondolok itt illegális szerekre, vagy akár csempészésre is, mert hát sok helyre eljut.
Mielőtt megalkotnád, feltétlenül vedd fel velem a kapcsolatot kérlek, van róla pár elképzelésem, amit jó lenne megbeszélni.
Illetve... játszani szeretnék velük, szóval repesnék, ha olyan jelentkezne, aki aktív tud vele lenni.//

Egy kis kedvcsináló az avihoz: *link*

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
nem vagy a bátyám
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rejtélyekkel teli bátyám
»  Mrs. Brooks, a nejem vagy nem nejem - vagy?
» Mrs. Brooks, a nejem vagy nem nejem - vagy?
» Az ördög ügyvédje..vagy mi
» Fotó vagy festmény?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: