New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 23 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 22 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Natalie Young
TémanyitásNatalie Young
Natalie Young EmptyVas. Feb. 16 2020, 11:43
Natalie Young
I’m a mess in distress but we’re still the best dressed, Fearless say yes, we don’t dress to impress

Karakterinformációk

Karakter típusa
saját
Teljes Név
Na Tae Ri "Natalie Young"
Becenév
Natie, Riri, Ribizli
Születési hely
Seoul, South Korea
Születési idõ
2003. 02. 18.
Kor
20
Lakhely
Queens - Manhattan
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Családi állapot
komoly párkapcsolata van
Tanulmányok
Hunter College High School - befejezte
Foglalkozás
jelenleg pihen és gondolkozik
Hobbi
A bátyja idegesítése, olvasás, a bakancslistájának folyamatos bővítése, horrorfilmek, balett, különböző coverek készítése, rábeszélni Nate-t, hogy fogadjanak örökbe egy kölyökfarkast, hely biztosítása a kölyökfarkasnak... Minden ami a kölyökfarkas
Moodboard

diákok
csoporthoz tartozom

Jellem

Személyiségteszt eredménye

A te személyiségtípusod kódja: ENFP-T

Személyiségek:
Analitikusok: Építész, Tudós, Parancsnok, Vitázó

Diplomaták: Védőügyvéd, Mediátor Főszereplő, Kampányfőnök

Őrök: Logisztikus, Védő, Vezető Konzul

Felfedezők: Virtuóz, Kalandvágyó, Vállalkozó, Szórakoztató

A listában aláhúzással jelöltük a típusodat!

❀✿

❝ Nem érdekel, miből élsz. Az érdekel, mire vágyik a szíved és hogy mersz-e álmodni arról, hogy teljesítsd szíved vágyát. Nem érdekel, hány éves vagy. Azt akarom tudni, megkockáztatod-e, hogy bolondnak tartsanak szerelmedért, az álmodért, ezért a nagy kalandért, amit életnek hívunk.❞

❀✿

Statisztikák:

Tudat: 97%ban extrovertált, 3%-ban introvertált
Energia: 80%-ban intuitív, 20%-ban realista
Természet: 40%-ban logikai beállítottságú, 60%-ban elvi beállítottságú
Taktika: 49%-ban tervező 51%-ban kutató
Identitás: 40%-ban öntudatos 60%-ban óvatos

❀✿

Leírás:

A Kampányfőnök személyiségek igazi szabad lelkek. Általában a bulik motorjai, de nem a pillanat öröme és izgalma érdekli őket, hanem a társasági és érzelmi kapcsolatok, amelyeket megkötnek. Elbűvölőek, függetlenek, energikusak és együttérzőek, jelenlétük határozottan érzékelhető bármilyen társas csoportban. A népesség 7 százalékát teszik ki.

Konklúzió: Kislánykorában rengeteg ember vette körül, és mivel későn érkezett baba volt, ezért sok figyelmet kapott az idősebbektől. Közte és a testvére között elég nagy a korkülönbség, ami miatt lényegében „mindenki pici babája” lett a kislány, talán egy kicsit el is lett kényeztetve. Viszont azért a sok szeretetért cserébe, amit kislányként kapott, mindennek a dupláját akarja visszaadni. Folyton energikus, pörög, beszél, és rengeteget mosolyog.

A Kampányfőnökök harciasan függetlenek, a stabilitás és biztonság helyett a kreativitást és szabadságot keresik.

Konklúzió: Soha nem akart belefolyni a családi életbe, vagy az üzletbe, mert egyszerűen nem hozta lázba. Szabályosan szorongott minden alkalommal, amikor esetlegesen szóba került az, hogy mit is szeretne kezdeni az életével. A szülei nem nagyon támogatták a döntését azzal kapcsolatban, hogy a dél-koreai zeneiparban akar elhelyezkedni idolként, de végül meggyőzte őket, hogy egy énekversenyen nyert az édesanyjának egy mikrót, majd később egy táncversenyen is az első helyezettnek járó hűtőt vitte haza díjul az édesapjának. Onnantól kezdve finanszírozták az ének -és tánctanárokat neki, majd később egy kisebb ügynökséghez is jelentkezett, aminek a válogatóján első helyezést ért el. A hűtőt és a mikrót rászoruló családoknak adományozták.

A Kampányfőnökök nagyon érzelmes és érzékeny lények, ha megbántanak valakit, azt mindketten megérzik.

Konklúzió: Nehezére esik másoknak fájdalmat okozni, de ha mégis megteszi ezt, akkor az neki a lelkiismerete miatt sokkal jobban fáj. Ennek ellenére könnyen bocsánatot kér másoktól és az minden esetben őszinte. Elég szentimentális és szeszélyes, de képes beismerni, ha hibázik.

❀✿

A kampányfőnökök erősségei:
Kíváncsiság, figyelmesség, energikusság -és lelkes magatarás, kiváló kommunikációs készség, tudnak lazítani, nagyon népszerűek és barátságosak

A kampányfőnökök gyengeségei:
nem túl gyakorlatiasak, nehezen fókuszálnak, túlgondolnak dolgokat, könnyen stresszesek lesznek, túl érzékenyek, nehezen viselik a hibákat

Kim Chaewon
arcát viselem

Múlt
- Szerintem ezt... – kezdtem bele bizonytalanul pislogva, de a szúrós pillantások hatására rögtön becsuktam a szám. Igyekeztem nem egy elveszett őzike tekintetével rájuk nézni, de most megijesztettek... Nagyon.
- Tae Ri, csak tartsd rendesen azt a telefont, vagy ha ennyire be vagy tojva, inkább menj el! Nem kell senkinek a kézremegésed! – kedvem lett volna felpofozni a lányt, amiért így beszél velem, de mégsem tettem semmit. Ahogyan egyetlen alkalommal sem, amikor valaki molesztálásra került a sor. Mindig azzal mosdattam a lelkiismeretem, hogy nem voltam benne tettlegesen, így nem okoztam fájdalmat azoknak, akiket a barátaim bántottak.
Mert én a magam részéről elhittem azt, hogy ők nem rossz emberek. Ha együtt ebédeltünk, és éppenséggel nem azzal voltak elfoglalva, hogy kit kéne molesztálni, akkor mindig jól elvoltunk. Az utóbbi időben viszont annyira belefolytak ezekbe a hatalmi harcokba, hogy már kezdett kellemetlenül érinteni ez a dolog. Mégsem mertem szólni senkinek róla. Mert ami az iskolában történik, annak ott is kell maradnia... A diákoknak nincs idejük, energiájuk és hangulatuk beavatni az aggódó, egész nap dolgozó szüleiket abba, hogy mi folyik a suli kapuján belül. Azok a szülők pedig egyenesen bolondok és vakok, akik elhiszik, hogy bejárunk, megírjuk a leckéket, elmegyünk az estig tartó óráinkra, tanulunk, aztán pedig hazamegyünk.
Igazából az iskola a legrosszabb dolog, ami az emberrel történhet... Legalábbis itt így van. Folyamatosan rangsorolva vagyunk, aminek a hatására a diákok állandóan versenyeznek. Mindenki kitűnő akar lenni, mindenki hibátlan teszteket akar írni, mert végülis ez az, ami meghatározza a szociális helyzetedet a suli keretein belül: minél több pontot kapsz egy dolgozatra, annál fontosabb ember vagy.
Én a második helyen állok. Az első hely töretlenül, évek óta a már végzős, Kim Dong Il nevű fiúé. Őszintén szólva, mivel otthon elégedettek az átlagommal, engem sem érdekel túlzottan... Mert így is esélyem van egy jobb egyetemre bejutni akár itthon, vagy külföldön is. A barátaim már nincsenek ennyire jó helyzetben. 130-an járunk az iskolába, és abból So Mi 10, Li Na 12, Ha Young pedig a 17. Mondanom sem kell, hogy a leghátrébb álló lány a legszebb közülünk, és mivel benne van a 20 legjobb tanulóban, ezért a státusza sem rossz. Plusz a lány egyben gyakornok a JYP-nál is, így extrán népszerűnek számít... Én pedig nem merek ellent mondani neki.
- Maradok – jelentettem ki végül, de én sem voltam túl biztos magamnak – És rendesen fogom a telefonom.
Így keveredtem bele ebbe az egész helyzetbe... Pedig nem is néztem a mobilra. Igyekeztem kizárni a csúnya szavakat, amit a másik kislány fejéhez vágott az osztálytársam, és a kép helyett a telefonom felső csücskére koncentrálni. Egy dolog volt hallgatni, ahogy a vécében Ha Young beleköt másokba. Egy dolog volt végignézni, ahogyan „véletlenül meglöki” a többi lányt a folyosón, ahogyan a kávét az egyenruhájukra önti. Ahogyan elszakítja a szoknyáikat, hogy ezáltal a fiúk előtt megalázza őket. Egy dolog volt minden helyzetben hazudni a tanároknak ilyenkor a fegyelmi bizottság előtt. Eddig semminek nem volt következménye.
- Kész vagy? – kérdezte tőlem, mire a másik két lány is rám pillantott. Én némi hezitálás után bólintottam. Hagytam, hogy karon fogjanak a csajok és elvigyenek onnan.
- Akkor most tedd fel a netre. A saját profilodból – mondta nekem Ha Young, mire csak nagyokat pislogva próbáltam rájönni, hogy tényleg komolyan gondolja-e – Majd megvédünk Tae Ri-ya.
- Miért tenném ki a netre? Nem volt nektek elég az, amit csináltatok vele? – tettem fel a kérdést miközben úgy sziszegtem oda a szavakat.
- Te is juthatsz az ő sorsára ha nem teszed azt, amit mondunk. Viszont azt én magam fogom publikálni, arra mérget vehetsz.
Nem hagyott más választást, így kitettem a videót, amin egyikük sem látszódott. Folyamatosan azt mantráztam magamban, hogy a Youtube-ot nem használja a családom, így nem fognak értesülni erről a dologról. Hogy ezt is meg fogjuk majd úszni... De nem így lett. Ugyanis a lányt még aznap holtan találta az anyukája, engem pedig felfüggesztettek az iskolában.

❀✿

- Tae Ri – kopogtam be a lányom szobája ajtaján, amiért már reggel óta nem jött onnan válasz. Tény és való, hogy a lányunk nagyon rossz dolgot tett, de... Ettől függetlenül még a gyerekünk volt. Nem tudom mi vette rá arra, hogy ilyen videót publikáljon arról, ahogyan az egyik osztálytársát bántják, de biztos voltam benne, hogy a kislányomat is megfenyegették. Ismertem a saját gyerekem, aki soha nem bántott senkit. Esténként bekopogott a dolgozószobám ajtaján, mert főzött nekem egy teát. Ha esetlegesen a székemben aludtam el, akkor mindig egy pokróccal magamon ébredtem. Nem állítom, hogy szent lenne a gyerekem, hiszen az iskoláról nem sokat mesélt de... Ettől függetlenül képtelen lenne azokra a szörnyűségekre, amiket a tettei igazolnak.
- A barátaid hagytak itt egy levelet. Becsúsztatom az ajtó alatt. – halk sóhaj után úgy döntöttem, hogy hagyom a lányt. Nehéz lehet neki is ez az időszak, mert még arról sem döntöttek, hogy kirúgják-e az iskolából vagy se... Én pedig szinte biztos voltam benne, hogy ha itt marad, akkor tönkre fog menni. Ezért már több középiskola adatlapját is átböngésztem és beszéltem velük ez ügyben, hogy a lányomat átvehessék oda. Nem akartam, hogy bántsák őt.

*

- Tae Ri. Kislányom – kopogtam pár óra múlva az ajtaján újra, a kezemben tartva egy tálcát, ami a vacsoráját tartalmazta. A tegnap estit érintetlenül hagyta, de ettől függetlenül ma is próbálkoztam nála. Zabkását csináltam neki.
- Meghoztam a vacsorádat. Engedj be kérlek – most először nyomtam le a kilincset, a szobája pedig érdekes módon nem volt zárva. Sötét volt bent. Még mielőtt a villanykapcsolóhoz nyúlhattam volna, a telefonom megrezzent a zsebemben, így azért nyúltam először, hogy megnézhessem az emailjeimet. Amikor megláttam, hogy a tárgy címe gyakorlatilag a lányom neve, rögtön aggódni kezdtem, főleg azért mert videofájlok és képek voltak a levélben.
A tálca az étellel hamarosan a földön landolt, ahogyan végignéztem azt. Videó arról, ahogyan a gyerekem padjába karcolják a „gyilkos” szót. Ahogy a hajánál fogva rángatják be a mosdóba és nyomják bele a vécébe a fejét. Ahogyan bezárják az egyik szekrénybe, és otthagyták a kamerát, ami rögzítette őt órákon át. Ahogy fellökik a testnevelés órán. És végül azt, ahogyan hozzá vagdossák a tojásokat az egyik szünetben. Könnyek szöktek a szemeimbe, és csak arra tudtam gondolni, hogy mennyire rossz apa voltam eddig... Mert mindezt nem vettem észre. Habozás nélkül nyúltam a villanykapcsoló után, de a lányomat nem láttam sehol... Pusztán a földre hajigált leveleket találtam meg, amiket sorra szedegettem össze, de mindegyikre csak mocskolódás volt írva:
„gyilkos!”
„hogy volt merszed egyáltalán iskolába járni addig, amíg a felfüggesztésed ügye zajlott? ember vagy te egyáltalán?”
„tiszta lelkiismerettel lövöd be minden reggel a frizurádat annak tudatában, hogy megöltél valakit?”
„a családod tudja, hogy kinyírtad az egyik osztálytársadat?”
„hogy tudsz így élni?”
„kedvesnek tűntél. most már tudom, hogy csak egy hülye kurva vagy!”
„szakítsunk. mindenkinek ez lesz a legjobb!”

Kicsit ledöbbentett, hogy a lányom még arról sem beszélt, hogy barátja lenne. Mindenesetre a szomorúságom emiatt teljesen megszűnt, amikor az utolsó levelet vettem a kezembe, amin csak ennyi állt: öld meg magad!
- Tae Ri! – kiabáltam most már, és azonnal ellenőriztem az ablakát. Némi megkönnyebbülés öntött el, amikor megláttam az érintetlen zárat, de itt kezdődött a versenyfutásom az idővel. Átkutattam érte az egész házat, de nem találtam sehol a kislányomat... Így a végén visszaértem a kiindulópontomhoz... És akkor jöttem rá, hogy egyetlen helyen nem néztem még meg. A szobájához tartozó fürdőben... Ahol végül megtaláltam a lányom vérbe fagyott testét a kádban.

Végül mindent elmondtam apának. És mind a ketten ugyanarra jutottunk: jobb lesz nekem, ha elmenekülök. Mert a koreai gyerekek gonoszak. Valószínűleg Ha Young megtudta, hogy odaadtam annak a lánynak a zakómat, akinek tönkretették a ruháját. Hogy az én pulóveremet kötötte az a másik a derekára, akinek elszakították a szoknyáját. Hogy segítettem felálllni azoknak, akiket fellökött... És, hogy titokban amikor Dong Illel együtt tanultunk, az asztal alatt mindig összeért a térdünk. Ez felbőszítette, és úgy döntött, hogy kiiktat a képből. Én pedig elmenekülök a bűntudatommal együtt. Az egyetlen dolog amit elkövettem a hallgatásom volt, és ez egy ember életébe került.

livin' in new york



Unforgiven, yes, I was bleeding
I was powerless, used to lose every fight but I ride, never asked for forgiveness or anything, gonna target taboos, watch me now

Min Ye Bin, Alice S. Chwe, Na Tae-yang and Holly Chai imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Natalie Young
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Natalie Young G1bnMJe
Natalie Young XspuHHX
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
Impurities, show you my impurities
Want it more like a witch, show you the real me, the light growing dark red, intensely sparkling, glittery things
♫ :
followred moonhot saucerevealgotta go
★ családi állapot ★ :
Natalie Young G8pHyEd
You're my chemical hype boy
Try and try to sleep, no way I can sleep, no, it's already three, so attached to you, gotta let them know, they can't have you no more, wrote my name right here, so everyone knows I'm yours
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Natalie Young UoP45xL
★ idézet ★ :
my head hurts. Common side effects include nervousness, insomnia, nausea, agitation, anxiety, sweating, vision problems, psychosis, numbness, dizziness, headaches, weight loss
★ foglalkozás ★ :
diák - középiskolás
★ play by ★ :
Kim Chae Won
★ hozzászólások száma ★ :
61
★ :
Natalie Young IKNVZlw
TémanyitásRe: Natalie Young
Natalie Young EmptyKedd Feb. 18 2020, 13:30
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Natalie!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Azt kell mondjam, hogy már a hobbik felsorolásnál megfogtál magadnak, Te leányka! Arra még csak-csak számítottam volna, hogy macskát szeretnél magadnak, vagy éppenséggel egy kiskutyát álmodtál meg, amit kikuncsoroghatsz a bátyádtól, a farkaskölyök gondolata azonban egészen új volt. Habár tegyük hozzá, hogy egy olyan fiatal leányzóhoz, mint Te, már sokkal inkább illik ez az elképzelés - képzelem a bátyád mennyire örülne neki, ha a húga mellé még egy farkaskölyköt is be kellene fogadnia. Laughing
A kreatív megoldásodnak hála kifejezetten sokat megtudtam a leányzó jelleméről és nem is volt nehéz elképzelni a későn érkezett kislányt, aki az üzleti világba mélyen beágyazott, olykor talán túl komolynak is tűnő családba egy fiú után változatosságot hozott a rózsaszín kis világával, na meg az elbűvölő létével. Kétségtelen, hogy már gyerekkorodban is az ujjad köré tudtad csavarni a családod tagjait, legyen szó éppen szülőkről, tesóról, vagy a szélesebb rokonságról. Natalie Young 2624752903
Minden éremnek két oldala van azonban, amit hamar meg is fordítottál számunkra és bepillantást nyertünk abba, ami egy koreai középiskolás lány mindennapjainak mondható. Hiába a kitűnő bizonyítvány és az iskolán kívüli elfoglaltságok, egy embert az is meghatároz, hogy milyen emberekkel tölti az idejét, vagy hogy mindaz a nyomás ami a fiatalokra helyeződik, hogyan hat a jellemükre, hogyan viselkednek a kortársaikkal. Kétségtelen, hogy egyet kell értenünk apád felfogásával, nem lehet elvitatni, hogy bizony van mit a számládra írni. Az egészben talán mégis az a legmegdöbbentőbb, hogy mit kap az ember, ha ki akar lépni az ördögi körből és ahelyett, hogy rátelepszik másokra, inkább segítő kezet nyújt, vagy szimplán csak kedves akar lenni. Nyilvánvalóan téged megviselt mindaz, amibe egyszerűen belerángattak, vagy amivel együtt sodródtál. Amit az ellenállásodért cserébe kaptál szívtelen volt és olyan hatással volt nem csak rád, de a szüleidre is, hogy jogosan kezdtek el más alternatívák után keresgélni.
A legjobb módja annak, hogy magad mögött hagyhasd legalább a legkisebb mértékben is mindazt, ami történt és mindazt, amit az otthoni "baráti" közösséged eddig jelentett neked, bizony az a levegőváltozás. Szöul és New York pedig épp elég távol van egymástól, hogy ez megtörténhessen. Talán a bátyád, akihez érkezel és akivel biztosan kalandos lesz hosszú évek után újra egymásra találni még segíthet is neked a beilleszkedésben. Egy biztos, a repülőjegyed nem volt hiába, ideje lepottyanni New Yorkban és meglepni valakit! Natalie Young 3874598021
Színt és rangot hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Natalie Young Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Natalie Young Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Natalie Young 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Natalie Young 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
Natalie Young 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Natalie Young
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lyn & Ben ~ when we were young
» Natalie & Ezra
» you and me together ∞ Alice & Natalie
» Natalie Bonner
» Natalie & Arnold

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Diákok-
Ugrás: