New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 83 felhasználó van itt :: 19 regisztrált, 0 rejtett és 64 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Owen Grady
tollából
Ma 14:36-kor
Roy McMillan
tollából
Ma 14:09-kor
Elodie C. Harland
tollából
Ma 13:59-kor
Aston Miles
tollából
Ma 13:52-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 13:52-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 13:42-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 13:25-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 13:10-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 12:50-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Oops!...I Did It Again - Darius&Odette
Témanyitás Oops!...I Did It Again - Darius&Odette
 Oops!...I Did It Again - Darius&Odette EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:12


Darius&Odette
Sometimes I pretend to be normal but it gets boring so i go back to being me.
Sosem voltam hiú ember, de szerettem adni a külsőmre. Nevetségesen sok összeget költöttem szépségápolási termékekre, ruhákra cipőkre, és bizony az edzőtermek is ide tartoztak. Végre találtam egy nekem megfelelőt, ami nem is volt túl drága, de a színvonala is megvolt. Manhattanben volt, ezért is lepett meg az ára. Mikor beértem, frissítővel kínáltak, majd beregisztráltak, és még kedvezményt is kaptam. Nem mintha rászorulnék, de a tanársegédi állásomnál, még ha egyetemi is, be kellett osztanom a pénzt. Én mit tettem? Nos, elköltöttem drága holmikra, főleg alsóneműkre. Nem értem mi ez a mánia nálam, de bizony szép számú összeget hagytam ott a Victoria Secret, vagy éppen az Intimissimi üzleteiben. Szóval ideje volt rendes sportruhát vennem, és belevetnem magam az edzésprogramba. Új állás, új lakás, új ruhák, alsóneműk, új edzésterv, és sok egyéb újdonság. Most inkább nem akartam arra gondolni miféle helytelenségeket tettem az új állásom alatt az új főnökömmel. Most elszakadni akartam a zavaró gondolataimtól, így nulla logikával hová jöttem? Egy izmos, csillogó férfitestekkel tele lévő edzőterembe. Bravó Odette, igazán. Az öltözőből kérve az edzőterem felé vettem az irányt. Mikor beértem, eléggé megbámultak, de nem éppen érdekelt. Én is megnéztem magamnak az embereket. Azonban edzésért jöttem, nem nézelődni. Elsőnek futni akartam, így gyorsan kinéztem magamnak az egyik futópadot. Ez volt az utolsó szabad. Az ablak mellett voltak sorban, egymás mellé állítva. Előtte kicsit nyújtottam, aztán irány a gép. Letettem a kulacsom a tartóba, és a törölközőm is, majd felállva a gépre, elindítottam. Füles a helyén, zene indul, és futás. Ez volt a kedvenc részem, csak futni, és zenét hallgatni, de a Central Parkban jobb volt, tény. Főleg tavasszal, most télen nem éppen, mert mindig az lett a vége, hogy megfáztam, pedig felöltöztem. Tipikus én, mit mondhatnék. Magam sem tudom meddig futhattam, mikor a zenelistám lejárt, és mikor váltott volna a következő dalra, egy kellemes férfihang csapta meg a fülem. Oldalra fordultam, és bizony egy igencsak jóképű férfi volt mellettem. Meg is néztem magamnak alaposan, de gyorsan el is hessegettem a gondolataim. Volt éppen egy férfi, sőt talán már kettő is, akiért aggódjak, nem kell még a dicső harmadik. Nem velem beszélt, hanem telefonon valakivel, majd bontotta a vonalat. Komolyan nem értem mi van velem, miért kezdett el ennyire érdekelni a másik nem. Kapcsolatok terén mindig is konzervatív voltam, de mióta a Columbián tanítok, minden megváltozott, az életem pedig felfordul, elég rendesen. Egyre gyorsabban és gyorsabban futok, a gondolataimba merülve, és ezzel kifutva magamból a stresszt és a zavaros gondolatokat. Megnyomom a gyorsabb tempót, de a gomb beragad, én pedig nem tudom leállítani a gépet. A következő, amire már emlékszem, hogy erős karok tartanak, a gép mellett. Másodpercekig mozdulni sem tudok, de aztán megfordulok, és szembe találom magam a férfivel, akit megbámultam korábban, aki mellettem futott. A fülesem persze már régen kiesett, és a telefonommal együtt a földön landolt. Magas férfi, izmos, szép barna szemek, pimasz mosoly, ami most inkább aggodalmas.  
-Köszönöm. - nézek fel rá. - A gomb beragad, és... - mutatok a gép felé, de nem tudok mást mondani. Képtelen vagyok, csak nézem a férfit, aki rabul ejtette a tekintetem.  
-Odette vagyok. - mutatkozom be végül felébredve a kínos bámulásából és kezet nyújtok felé. - Kérem, had háláljam meg, esetleg egy ital, vagy egy kis protein shake? Valami? - nézek rá még mindig kissé sokkosan. Remek, Odette. Ennyit arról, hogy van éppen elég gondot pasik terén, te még a szerencsétlenségedből is randi meghívást csinálsz. Persze kérdéses, mennyire számít ez annak, főleg, hogy protein shakere hívtad meg. Vajon jöhetek még ennél nagyobb zavarba? Esetleg tűnhetek ennél nagyobb idiótának?  
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Oops!...I Did It Again - Darius&Odette
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Darius & Pam
» an oops won't be enough - Eddie & Perla & Gabe
» oops, sorry - Horatio & Katniss
» Pola and Elias - Oops I did it again
» Oops... we did it again | Zachary & Adaline

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: